Skocz do zawartości


Zdjęcie

British Open 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

kkpzk przylaczam sie do pytania "Wyborowej" gdzie to czytales bo na pewno nie na stronie sensei Bierowca. :lol: Czytaj ze zrozumieniem on tylko wystawil na British Open jednego zawodnika :lol:

masz rację ale jedno wiem On nie ma więcej zawodników i to chyba ten sam co dał popelinę w programie mam taklent nawet nie umiał rozbić dachówek :)


Tak sie sklada Paul, ze bylem w skladzie sedziowskim jak chlopak z Kyokushin kan walczyl. Bylem sedzia arbitrem, ktory spisywal statystyki z walki.
Walka byla wyrownana. Chlopak sie dobrze prezentowal. Fizycznie byl przygotowany, ale koncepcje walki mial bez polotu. Prosto twardo i do przodu. Zawosdnik, z ktorym walczyl, byl technicznie lepszy i prawdopodobnie bardziej doswiadczony. Jak sie walki rozstrzygaly, wystarczy trailer zobaczyc. Dobrze to za malo, zeby cos wygrac. Probowalem chlopakow z Polski pozniej jakos namierzyc, ale widocznie po przegranej walce sobie poszli z hali, nie widzialem ich.
Moze mnie nie skumali, bo jak spiker przedstawial sedziow zawodow, to wyszlo na to, ze reprezentuje Szwajcarie. Nie udalo mi sie z nimi pogadac.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

Janusz Morys, to byl zawodnik ze ho , moze jakies wspomnienia ?


Ano byl, bardzo dobry technicznie przygotowany zawodnik. Wychowanek senseja Bogdana Lubosa z Tarnowskich Gor, ktorego zreszta uwazam, za najlepszego polskiego trenera. Nikt nie ma w swoim klubie tylu zawodnikow co on. Widac metodyke i zorganizowanie w tym co robi.
Niestety Janusz bedacy w pelni swoich mozliwosci zawodniczych, wyjechal na stale do Niemiec i tak jego przygoda z karate sie skonczyla.
Widzialem na zywo w Budapeszcie jak wygrywal Mistrzostwo Europy w 1989 roku.
  • 0

budo_vacca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009


Janusz Morys, to byl zawodnik ze ho , moze jakies wspomnienia ?


Ano byl, bardzo dobry technicznie przygotowany zawodnik. Wychowanek senseja Bogdana Lubosa z Tarnowskich Gor, ktorego zreszta uwazam, za najlepszego polskiego trenera. Nikt nie ma w swoim klubie tylu zawodnikow co on. Widac metodyke i zorganizowanie w tym co robi.
Niestety Janusz bedacy w pelni swoich mozliwosci zawodniczych, wyjechal na stale do Niemiec i tak jego przygoda z karate sie skonczyla.
Widzialem na zywo w Budapeszcie jak wygrywal Mistrzostwo Europy w 1989 roku.


Miroslaw Zuziak, tez wart wspomnien, swego czasu moja pierwsza sekcja nawiazala z nim kontakt dzieki instruktorowi , ktory przejal schede po odchodzacym na emeryturke instruktorze u ktorego zaczynalem, poznal on Zuziaka podczas sluzby wojskowej w Bielsku, a poniewaz kilka razy oblal egzamin w Kraku na 2kyu, zwrocil sie do Zuziaka o egzaminy naszej sekcji, pojechalismy w kilku bojowo nastawionych, po sprawdzeniu pozycji sanchin-dachi, kazdy juz chcial wracac, a tu walki byly dopiero przed nami, w kazdym badz razie chlopak zdal na upragnione 2 kyu, z jakim zdziwieniem obserwowalem zenujace zdarzenie za pol roku na kolejnych egzaminach, kiedy A.D. przyjechal do nas, wodz kazal mu zdjac brazowy pasek .....................
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009


Janusz Morys, to byl zawodnik ze ho , moze jakies wspomnienia ?


Ano byl, bardzo dobry technicznie przygotowany zawodnik. Wychowanek senseja Bogdana Lubosa z Tarnowskich Gor, ktorego zreszta uwazam, za najlepszego polskiego trenera. Nikt nie ma w swoim klubie tylu zawodnikow co on. Widac metodyke i zorganizowanie w tym co robi.
Niestety Janusz bedacy w pelni swoich mozliwosci zawodniczych, wyjechal na stale do Niemiec i tak jego przygoda z karate sie skonczyla.
Widzialem na zywo w Budapeszcie jak wygrywal Mistrzostwo Europy w 1989 roku.


Miroslaw Zuziak, tez wart wspomnien, swego czasu moja pierwsza sekcja nawiazala z nim kontakt dzieki instruktorowi , ktory przejal schede po odchodzacym na emeryturke instruktorze u ktorego zaczynalem, poznal on Zuziaka podczas sluzby wojskowej w Bielsku, a poniewaz kilka razy oblal egzamin w Kraku na 2kyu, zwrocil sie do Zuziaka o egzaminy naszej sekcji, pojechalismy w kilku bojowo nastawionych, po sprawdzeniu pozycji sanchin-dachi, kazdy juz chcial wracac, a tu walki byly dopiero przed nami, w kazdym badz razie chlopak zdal na upragnione 2 kyu, z jakim zdziwieniem obserwowalem zenujace zdarzenie za pol roku na kolejnych egzaminach, kiedy A.D. przyjechal do nas, wodz kazal mu zdjac brazowy pasek .....................


Zuziak w Budapeszcie byl drugi w kategotii do 80kg. Przegral przez ippon final z Nickiem Da Costa z Wlk. Brytanii. Super walczyl rowniez Tomasz Kucharzewski na tych zawodach.
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

Kto sie wybiera? Ja bede na pewno, klepnalem sobie juz urlop :lol:


Ja tez sie wybieram, jezeli nic nie wypadnie.
Przywioze tez mlodego zawodnika, niech zdobywa doswiadczenie.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Z tego co rozmawialem z sedzami z IFK to zawodnicy z innych odmian Kyoka i innych styli moga startowac tylko w kategorii open. Mozesz mnie poprawic wyborowa ? czy te zasady tycza sie tylko zawodów regionalnych?
Mam nadzieje że sie spotkamy na British Open - maly zlocik ? :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

Z tego co rozmawialem z sedzami z IFK to zawodnicy z innych odmian Kyoka i innych styli moga startowac tylko w kategorii open. Mozesz mnie poprawic wyborowa ? czy te zasady tycza sie tylko zawodów regionalnych?
Mam nadzieje że sie spotkamy na British Open - maly zlocik ? :)


zawody sa otwarte w kazdej kategorii dla wszystkich stylow sztuk walki. widzialem na BO gosci z kung fu w czarnych pidzamach zamaist w bialych kalesonach wiele razy. warunek jest taki ze trzeba miec min 3 lata treningu i reprezentowac poziom min. 6 kyu w karate. zglosic sie w terminie i to wszystko.
bede w sierpniu jeden dzien na obozie BKK to ewentualnie dopytam kilka spraw jesli taka wola.
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

Z tego co rozmawialem z sedzami z IFK to zawodnicy z innych odmian Kyoka i innych styli moga startowac tylko w kategorii open. Mozesz mnie poprawic wyborowa ? czy te zasady tycza sie tylko zawodów regionalnych?
Mam nadzieje że sie spotkamy na British Open - maly zlocik ? :)


zawody sa otwarte w kazdej kategorii dla wszystkich stylow sztuk walki. widzialem na BO gosci z kung fu w czarnych pidzamach zamaist w bialych kalesonach wiele razy. warunek jest taki ze trzeba miec min 3 lata treningu i reprezentowac poziom min. 6 kyu w karate. zglosic sie w terminie i to wszystko.
bede w sierpniu jeden dzien na obozie BKK to ewentualnie dopytam kilka spraw jesli taka wola.


Poniewaz mam zamiar wyslac swojego zawodnika na British Open skontaktowalem sie z organizatorem, shihan Liam Keaveney oficjalnie potwierdzil iz turniej dla poczatkujacych jest dostepny tylko dla zawodnikow BKK. Tak wiec moj 18-to latek bedzie musial zdobywac doswiadczenie w sporych dawkach.
Zawodnikow mozna zglaszac do 19 wrzesnia, jezeli listy startowe sie zapelnia wczesniej zostana zamkniete przed wyznaczonym terminem (19 wezesnia)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

Z tego co rozmawialem z sedzami z IFK to zawodnicy z innych odmian Kyoka i innych styli moga startowac tylko w kategorii open. Mozesz mnie poprawic wyborowa ? czy te zasady tycza sie tylko zawodów regionalnych?
Mam nadzieje że sie spotkamy na British Open - maly zlocik ? :)


zawody sa otwarte w kazdej kategorii dla wszystkich stylow sztuk walki. widzialem na BO gosci z kung fu w czarnych pidzamach zamaist w bialych kalesonach wiele razy. warunek jest taki ze trzeba miec min 3 lata treningu i reprezentowac poziom min. 6 kyu w karate. zglosic sie w terminie i to wszystko.
bede w sierpniu jeden dzien na obozie BKK to ewentualnie dopytam kilka spraw jesli taka wola.


Poniewaz mam zamiar wyslac swojego zawodnika na British Open skontaktowalem sie z organizatorem, shihan Liam Keaveney oficjalnie potwierdzil iz turniej dla poczatkujacych jest dostepny tylko dla zawodnikow BKK. Tak wiec moj 18-to latek bedzie musial zdobywac doswiadczenie w sporych dawkach.
Zawodnikow mozna zglaszac do 19 wrzesnia, jezeli listy startowe sie zapelnia wczesniej zostana zamkniete przed wyznaczonym terminem (19 wezesnia)


True, Novice category - dla zawodnikow, ktorzy zaliczyli mniej niz trzy starty w doroslych zawodach knockdown jest ograniczony dla czlonkow BKK.
Spore dawki - to malo powiedziane. Moze trafic w pierwszej walce na kogos kto startuje juz 10 sezon i wygral takie zawody nie raz. Musi byc bardzo dobrze przygotowany. W innym przypadku poszukalbym mnie ambitnego turnieju na debiut. Nawet najwiekszym talentom mozna wybic z glowy karate w 30 sekund.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

>British Karate Kyokushinkai presents

Web site:bkk-uk.com


>33rd National Open Knockdown Tournament
Incorporating the Cup of Europe
Saturday 17th October 2009
at K2 Crawley


General Tournament Information

Location of Tournament Venue

K2 Crawley, Pease Pottage Hill, Crawley, RH11 9BQ. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Spectator Tickets

Spectator tickets are available through our Credit Card Hotline please contact Linda Keaveney telephone + 00 44 1245
256891 or e mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Ticket are price: To be confirmed.
E) Fighter’s issues/information

Tournament – doors open 9am. Tournament begins at 11am
Fighters must be over 18 years of age and be minimum 6th Kyu.

Men’s category

Category 1 -Lightweight Category (-70 Kg)
Category 2 -Middle-weight Category (+ 70-80 Kg.)
Category 3 -Heavy-weight Category (+ 80 Kg.)

Women’s category

Category 1 (-60 Kg.)
Category 2 (+60 Kg.)
Fee for Fighters: See entry form
Duration of Fights – as per IFK Knockdown Rules
Weight Categories– as per IFK Knockdown Rules
Fighter protection:
Men -Approved Shin and in step protectors and groin guards. Gum shields are optional at the fighters discretion.
Women -Approved Shin and in step protectors and approved breast protectors, hands must be taped
Refereeing Rules– as per IFK Knockdown Rules.
Referee uniforms – as per IFK Knockdown Referee Uniform.


Insurance – Fighters must obtain their own insurance.
Accommodation – Fighters, coaches and Country Representatives must pay their own hotel costs. The BKK and IFK
cannot and will not accept any responsibility for these costs.


Medical and weigh in -Will be held at the K2 on Saturday 17th October from 08.00hrs

Source: British Karate Kyokushinkai Chairman Shihan Liam Keaveney (6th Dan)58 Highfield Road, Chelmsford
Essex CM1 2NQ, UK, Tel + 00 44 1245 256891, E mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

do zobaczenia w Crawley, odezwijcie sie chlopy na priva, ci co sie wybieraja, bo to tylko poltora miesiaca. zgloszenia do zawodow do 16 wrzesnia
  • 0

budo_ashihara
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 589 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Ashihara International Karate Organisation ( AIKO ) na British Karate Kyokushinkai 33rd National Open Knockdown Tournament Londyn 17 październik 2009 r. - ma reprezentować dwóch zawodników z Holandii Rene Stigter (-70Kg ) i Ruben Laats (+80Kg) .

Informacje o planowanym starcie zawodników AIKO w Londynie można znaleźć w dziale – ACTIVITES – na stronie AIKO : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na stronie jest też krótki film z walk zawodników AIKO w Londynie z przed kilku lat .
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Ciekaw jestem ilu zawodnikow z innych styli (nie kyokushin) wystartuje w zawodach poniewaz sadzac po postach w kazdym temacie, rozniasa kyokushin w pyl. Sa po prostu z gruntu lepsi.
Oczywiscie bede tam aby to zobaczyc. Przywaze tez mlodego zawodnika - po nauke.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
British Open w przyszlym tygodniu :D Kto sie wybiera? Ma ktos namiar na jakis hotel czy jedziecie tylko na sobote?Moze po turnieju zrobimy sobie male spotkanko? :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

British Open w przyszlym tygodniu :D Kto sie wybiera? Ma ktos namiar na jakis hotel czy jedziecie tylko na sobote?Moze po turnieju zrobimy sobie male spotkanko? :wink:


od wtorku bede w krolestwie, na "aklimatyzacji" a w Crawley dzien przed turniejem. wylot mam poki co open.
IFK z Polski bedzie reprezentowal zawodnik do 70kg, z Bytomia - Kamil Klemens.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Ja bede w sobote rano, moze bedzie ze mna ktos z mojego dojo. W poniedzialek 12.10. poszukam jakiegos hotelu i pomyslimy nad zostaniem do niedzieli.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
oto lista ekip startujacych
IFK Great Britain
IFK Russia
IFK Spain
IFK Ireland
IFK Belgium
IFK Holland
IFK Kuwait
IFK France
IFK Bulgaria
IFK Poland
IFK Greece
AIKO Holland
Ashihara Denmark
Tora Ryu Italy & France
KSK Scotland
IKO Matsushima GB
Shinkyokushin Holland
Shinkyokushin Sweden
Shinkyokushin Norway
Rengokai Holland & Belgium
IBK Spain
Shidokan Algeria
IKO3 Matsushima
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Zapas wybierasz sie na turniej, ja juz zarezerwowalem hotel okolo 10 min. drogi od hali
K-2 i bede na miejscu okolo 10:00. Moze piwko po turnieju :lol: opowiesz jak bylo na seminarium w Krakowie Shin-ai-do.Pozdrawiam Wszystkich wybierajacych sie na British Open 2009.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
powinienem byc jesli dostane bilety :)
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

oto lista ekip startujacych
IFK Great Britain
IFK Russia
IFK Spain
IFK Ireland
IFK Belgium
IFK Holland
IFK Kuwait
IFK France
IFK Bulgaria
IFK Poland
IFK Greece
AIKO Holland
Ashihara Denmark
Tora Ryu Italy & France
KSK Scotland
IKO Matsushima GB
Shinkyokushin Holland
Shinkyokushin Sweden
Shinkyokushin Norway
Rengokai Holland & Belgium
IBK Spain
Shidokan Algeria
IKO3 Matsushima


IKO Matsushima to oficjalna nazwa organizacji ktorej szefem jest Kancho Yoshikazu Matsushima (nie IKO3.) Wczesniej umownie uzywano numerow IKO1, IKO2 itd w celu rozroznienia poszczegolnych organizacji poniewaz, wszystkie mialy w nazwie IKO czyli International Karate Organization. Od dluzszego juz czasu wszystko jest chyba jasne, a moze jest jeszcze jedna organizacja o ktorej nie wiem.? (IKO3)
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Mysle ze z biletami nie bedzie problemow, nawet o tym nie pomyslalem :oops: Ktos wybiera sie jeszcze?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024