Skocz do zawartości


Zdjęcie

wynajem salki gimnastycznej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

wynajem salki gimnastycznej
Czy ktoś wie, czy szkoły wynajmują sale w wakacje i ile mniej więcej może kosztować wynajem takiej jakiejś zapyziałej salki?

pozdrawiam,
koźlak
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej

Czy ktoś wie, czy szkoły wynajmują sale w wakacje i ile mniej więcej może kosztować wynajem takiej jakiejś zapyziałej salki?

pozdrawiam,
koźlak

Tak szkoły wynajmują sale gimastyczne na wakacjach pod warunkiem, ze nie mają zaplanowanych remontów. Koszt wynajęcia sali zależy od miasta. U mnie miasto narzuciło stawki dyrektorom szkół i z tego, co wiem to jest to ok. 400 zł za miesiąc. My wynajmujemy salę dwa razy w tygodniu po 2,5 godziny.
Najlepiej będzie jak "pogalopujesz" :wink: do dyrektorów szkół, pogadasz, zatrzepoczesz rzęskami (ale uwaga to działa tylko w przypadku dyrektora mężczyzny...na kobiety nie działa i jak okażesz się ładniejsza od dyrektorki to nic nie załatwisz :lol: ) i wszystko bedziesz wiedziała. Z doświadczenia wiem, że dużo taniej i dużo ładniejsze obiekty można wynając na wsi, nawet jak ta wieś jest dwa kilometry od granicy miasta :wink:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej
Ja kiedyś wynajmowałem i nie było problemu, ale musisz złapać dyrektora gospodarczego zanim na urlop poleci.


PS. Choć zdarzało mi się w weekendy wynajmować za flaszke od dozorcy ;)
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej
No ja mam zamiar w tym roku poprowadzić zajęcia przez wakacje.
W najbliższym czasie wybieram się do Pani Dyrektor w tej sprawie. Jeśli się nie uda szukam innej lokalizacji.
Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej
OK, dzięki Wszystkim za cenne informacje :-) Pewnie nie uniknie się tego galopowania... liczyłam na to, że mnie może ominąć, bo Poznań duży i szkół wiele, ale nie ma lekko widać :) A ta wieś to nawet ciekawy pomysł. :twisted:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej
Zrób w Wałczu ;)
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej

OK, dzięki Wszystkim za cenne informacje :-) Pewnie nie uniknie się tego galopowania... liczyłam na to, że mnie może ominąć, bo Poznań duży i szkół wiele, ale nie ma lekko widać :) A ta wieś to nawet ciekawy pomysł. :twisted:

Wiesz możesz też podzwonic po szkołach, ale najlepiej jednak pojśc osobiście. To jest zupełnie inna rozmowa, jeśli ktoś chce wynając u mnie salę to zawsze chce się z nim spotkac bo prawda jest taka, że wynajmując salę dalej ponoszę odpowiedzialnośc za to, co się w niej dzieje. Dobrze jest miec też ze sobą dokumenty żeby dyrektor wiedział kto i co będzie na sali robił :wink: .
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej

Zrób w Wałczu ;)


Hehe, no delikatnie sugerowałam Wałcz, ale jakoś nie wyszło. A może nikt nie wie, gdzie to :)

Wiesz możesz też podzwonic po szkołach, ale najlepiej jednak pojśc osobiście.


Tak, też tak sądzę. A czasami włącza mi się gadanie negocjacyjne do ostatniej kropli krwi, więc na pewno jest bardziej opłacalna taka osobista wizyta. I tak będę jeszcze musiała jechać w czerwcu do Poznania przez mgr, więc pewnie dam radę ;-)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wynajem salki gimnastycznej
Jaki jest orientacyjny koszt wynajęcia sali na obrzeżach Warszawy (może być szkolna, gimnastyczna)?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024