Skocz do zawartości


Zdjęcie

FCK Bydgoszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
lucyfer jesteś typowa internetowa pipą, nie mająca pojęcia o tematach o których się wypowiadasz. Poprostu się na tym nie znasz, i nie było by w tym w zasadzie nic złego gdybyś nie dopierdalał sie na przykład do mnie, bo tego nie lubię.
Nie bedzie mi jakiś śmierdzący szczyl pisał na mój temat. Napisz jak sie nazywasz leszczyku, mozesz na priva, normalnie sie tak nie zachowuje w stosunku do ludzi, ale podkreślałam ludzi a ciebie nie klasyfikuje w tej kategorii.

Mam tez dużą prosbe w zwizku powyższym zniknij z tego tematu a najlepiej forum, bo dzialasz mi na nerwy
.
Do FCK
on sie nie przyda do niczego, nawet z nim nie dyskutuj to jest zwykły debil.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
40 walk w boksie ma wbitych w książeczkę zawodnika 35 wygranych. W MuayThai stoczył 30 walk za drzwiami zamkniętymi, bo za młody był POLSKA-PRZEPISY. Trenuje pięć lat od trzech walczy. Ja nie kłamię, a limuzyn mam kilka aktualnie podobnie jak zawodników którym chcę pomóc też jest kilku, a ogólnie to jest nas wielu. Zarówno zawodnicy jak i samochody nie spadły mi z nieba czy z piekła. Nikogo nie wyzwałem od frajerów. Szanuję zawodników ringowych wszystkich i uważam, że są niedoceniani w Polsce na tle innych sportów, a szukając sponsorów nie mamy szans, bo się nie konfrontujemy, a sponsor chce hardcore widzieć i krew i KO, a robiąc jakąkolwiek imprezę oficjalną jesteśmy podporządkowani jakimś związkom, zrzeszeniom czy federacjom, a to się nie sprzeda, bo kogo kto ma kasę i chce się trochę pobawić interesuje jakiś statut, kask, kubrak czy jakaś inna rozkminka. Na boksie amatorskim wyjątkowo nudno, ale jeżdżę tam. Fakt jest taki, że więcej tam działaczy niż zawodników, walki układane. No co no dziadki tam rządzą 60 letnie. MuayThai aktualnie nie ma w Polsce, bo to co robi Szlachta to wstyd dla tej dyscypliny otoczył się policjantami, urzędnikami, burmistrzami, ministrami, a Kulczyka tam brak, a Państwo nie pomoże w rozwoju sportu, bo ma dziurę budżetową. Tu naprawdę potrzeba rewolucji i współpracy żeby rozwinąć MuayThai. Dobry STRONGMAN, ale nie Mariusz Pudzianowski piszę o kimś innym teraz w Polsce zarabia miesięcznie 16. 000 zł miesięcznie, bo w piątek ma pokazy, a w sobotę zawody to jest osiem startów w miesiącu za 2.000 zł za wyjście plus kontrakty z firmami odżywkowymi i sponsorami, a dobry tajbokser czy K-1 w Polsce ile zarabia ? Pytam czy Sporty Walki są mniej widowiskowe niż zawody,pokazy STRONGMAN??? WALKI RINGOWE są o wiele bardziej widowiskowe, ale nie w POLSCE.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
na Pudzianie kase robią koncerny farmaceutyczne i to ich interes a w sportach walki trutki nie sprzedaja się zbyt dobrze.
zeby z czegos była kasa ktos musi mieć w tym interes. Zresztą do tej pory sztuki walki w Polsce były ze to delikatnie ujme, średnio widowiskowe, od kiedy zaczeło się MT i K1 sytuacja się zmienia powoli, być moze kiedys zmieni się radykalnie.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
sally masz rację, ale ja nie pisałem o Pudzianie. Pudzian to ma miliony na koncie i w pełni na to zapracował. Dobry zawodnik ringowy zawodowy też potrzebuje godne pieniądze na rozwój kariery, a w Polsce się nie płaci. Gdyby było płacone to zawodnik nie musiałby dorabiać np. na bramce w dyskotece tak jak lucyfer :D bo potem ciężko o szczytową formę, bo praca w nocy, w dymie kilka razy w tygodniu osłabia organizm, a większość chłopaków tak pracuje, bo z walk nie wyżyjesz chyba, że na zupce chińskiej.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
wiem ze wielu dorabia na bramce co nie jest dobre (lucyfer nie raczej, kobiet na bramki zazwyczaj nie biora ;)
natomiast zauwaz ze finasowanie sportu, nawet jezlei było by lepsze (jak podobno w boksie przeciez jest) to system działa tak ze kase ma, ale związek, natomiast celem działania związku wcale nie koniecznie jest popularyzacja i podnoszenie poziomu dyscypliny.
Problem tkwi w samej strukturze prawnej. A pieniądze z firm prywatnych, tak ale do tego trzeba ten sport spopularyzować tak zeby widzieli to jako reklamę.Od tego moim zdaniem trzeba zacząc.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
FCK - można zapytać co jest podniecającego w Małyszu. Ale tak już jest i tego nie zmienisz.
Co znaczy za zamknietymi dźwiami Moi 16 latkowie mają po 20 walk w low, k1, full. Nie ma zakazu walki młodych, jedynie nie robi sie rywalizacji rangi MP. Na ligach mogą walczyć. Jak chcesz by ktoś ich zaóważył jeśli ich nie pokazujesz? Nie ma kasy s SW w Polsce z tym trzeba sie pogodzic. A co do Pudziana. Też zaczynał od zera. Miał szczęście, ze browary najpierw zainwestowały. Ale potem to sam pociągnął. NIkt nie zabrania ci stworzyć własny Team. Zdobądz kasę, kup telewizję.

Jesteś nastawiony roszczeniowo. Sam robię z dwie imprezy w roku. Mam wychodzone osoby wspierające, jakieś pieniądze z miasta. Nic wielkiego, ale zawsze pare złoty mają zawodnicy. Potem ktoś ich zaprosi I zawsze coś tam skapnie. Ale głowny cel to sukcesy amatorskie. Walki zawodowe to nagroda. Nie ma w Polsce zawodostwa. Najlepsi by trzymać poziom muszą walczyć w amatorstwie.
  • 0

budo_jaco90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Hehehe za zamkniętymi dzrwiami? to ja mam stoczone 388 albo wiecej :D wliczasz w to bojki na przerwach w gimnazjum i sparringi na treningach:D? Człowieku co ty gadasz wez sie ogarnij zoorganizuj cos albo napisz gdzie twoi zawodnicy naprawde walczyli bo pierdolisz narazie farmazony.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
lucyfer ja nie jestem nastawiony roszczeniowo. To Ty wyskoczyłeś ni z gruszki ni z pietruszki i masz jakieś pretensje. Przetestuj nas w Ringu i pokaż nam nasze miejsce w szeregu, ale najpierw wykonaj telefon do Przyjaciela 602 747 748 ARTUR
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Roszczeniowo to delikatne stwierdzenie za żądanie :
- 3000 + 2000 za (twój samochód) za zawodnika, który nie trenuje 2 lata
- więcej niż 300 zł + 2000 (za twój samochód), za zawodnika walczącego za zamknietymi drzwiami

Niestety, ale może robie małe imprezy, jednak jakieś minimum sobie wyznaczam i twoi zawodnicy w nim sie nie mieszczą. A długi samochód mogę u siebie wypożyczyć za 500 zł.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
lucyfer, ale czy ja lub moi ludzie przyszliśmy do Ciebie po pieniądze ? NIE to o co Tobie chodzi ? Przecież Ty nie musisz nam płacić, stawki są dowolne, bo taki jest rynek. Ja i moi ludzie sobie poradzimy z Tobą czy bez Ciebie jaka to różnica skoro i tak nic nie wnosisz do tematu FCK Bydgoszcz. Mało tego, że nic nie wnosisz to jeszcze nam bezpodstawnie ubliżasz i pomijając wszystko mam wrażenie, że lucyfer, gladiatorzyringu, kickfan to ten sam człowiek. Nie ma to w tej chwili dla mnie znaczenia mnie interesuje konkret, bo ja chcę chłopakom pomóc, wypada porostu zadzwonić do mnie się przedstawić i zaproponować jakiś układ, bo skoro jesteśmy tacy słabi to warto nas ukarać w Ringu, ale jak szkoda Tobie pieniędzy na telefon to dalsza dyskusja nie ma sensu. Pozdrawiam. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
I jeszcze Jaco I MAsato, i zapomnialem, że juz mówiłeś do mnie per Szlachta. I po drodze jeszcze paru.

Ale na proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć: ile maja walk w kopanych SW, kiedy sam cos zorganizujesz (to znaczy twoi menadżerowie)

I to nie sa moje pytania?

Za to dookoła szukasz wrogów. Wszyscy są źli. Wszyscy ciągnął kasę. I nikt nie chce docenic Ciebię jako Sztama Kopanych SW. Chłopie kazdy menadżer jesli przeczyta twoje odpowiedzi to dwa razy zastanowi sie czy zadzwonic do Ciebie. Przecież jakie mamy prawo pytać o wyniki twoich zawodników. To beszczelność. No przecież są z FCK to powinno Wam wystarczyć. Organizacja imprez. Chyba żartujecie,. ja mam cos organizować? Przecież to wy powinniście do mnie przyjechać zapłacic kapuste i to dużą. Masz tu mozliwośc przedstawic swoich zawodników a tylko pogrążasz się. PZMT jest be. PZKb jest be.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
co za debilna dyskusja
  • 0

budo_[iz]dziabol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Jakiś czas temu Trener FCK oskarżał Rafała Szlachtę, że okrada zawodników. Z tego co zrozumiałem to teraz życzy sobie dla zawodnika 100PLN a dla siebie 2000PLN, może czegoś nie zrozumiałem ale to chyba zwykłe wykorzystywanie ludzi.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
wykorzystywanie? a trener pracuje charytatywnie?
sukcesy zawodnika w równym stopniu zasługa jego samego jak i trenera
nie chodzi mi ile dokładnie dla kogo ale bez jaj zeby nazwac to wykorzystywaniem.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
nie pracuje charytatywnie. dostaje co miesiac skladke jaka sam wyznacza.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

nie pracuje charytatywnie. dostaje co miesiac skladke jaka sam wyznacza.

:lol:
składka w wikszości pokrywa koszty sali i jeśli jest wysoka i dużo ludzi to trener cos z tego ma.
ale automatycznie jesli ma dużo ludzi to zdecydowanie zmniejsza sie prawdopodobieństwo ze wyszkoli dobrych zawodników bo im więcej osób tym trudniej.
W każdym razie tekst o składce jest zabawny.

kase z walki maja prawo miec zawodnik trener jak i jej organizator, bo od kazdego z nich zalezy jej efekt.czepianie sie trenera czy organizatora ze chce na tym zarabiac jest o tyle śmieszne ze gdyby nie oni, to zawodnik mógłby ulotki roznosić a nie walczyć


Tak byc powinno a inna sprawa ze w naszych warunkach zazwyczaj jest wybor albo za grosze (ledwo dla zawodnika) albo wcale. Walki sa zazwyczja na galach które organizatorzy usiłuja zrobić jak najmniejszym kosztem zeby je zrobic wogole bo to nie jest zbyt dochodowy biznes. Wiec reanie dla trenującego około 4 lat zawodnika 500 zł to niezła fucha
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Witam. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Obóz Sportowy w Cetniewie (Władysławowo) w terminie od 2 sierpnia do 15 sierpnia 2009 r. Jeśli ktoś jest chętny to może jechać. Informacje pod numerem telefonu 0602 747 748 Artur Krakowiak.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

Bogactwo twego słownictwa mnie zachwyca. Jestes przykładem, że wyższe wykształcenie (które podobno masz, a przynajmniej którym sie chwalisz) nie okresla inteligencji. Czy rodzice dzieci, które u Ciebie trenują wiedzą jakie masz bogate słownictwo.
Po tej wypowiedzi nie dziwie się, ze twoje wyniki sportowe sa marne ( chyba przesadziłem, bo są żadne). A najgorsze potem, ludzie zewnątrz traktują nas ja przygłupów. No, ale jak sie im dziwic, jeśli czytaja takie wypowiedzi kogoś, kto w dowodzie ma wpisane kobieta.


calkiem zabawne, zeby ktos, kto z trudem potrafi sklecic w jezyku polskim post bez bledow (ta tak, nie istnieje cos takiego jak "zawodniką" ! ) byl na tyle bezczelny zeby wypominac innym kwestie jezykowe. Sugeruje najpierw siegnac po slownik jezyka polskiego i jakies repetytorium gramatyczne a pozniej zwracac innym uwage na styl wypowiedzi.
Mnie az zeby bolaly gdy czytalem niektore posty... rodem z piekla...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
:D a ja zapraszam na obóz-wakacje.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

Bogactwo twego słownictwa mnie zachwyca. Jestes przykładem, że wyższe wykształcenie (które podobno masz, a przynajmniej którym sie chwalisz) nie okresla inteligencji. Czy rodzice dzieci, które u Ciebie trenują wiedzą jakie masz bogate słownictwo.
Po tej wypowiedzi nie dziwie się, ze twoje wyniki sportowe sa marne ( chyba przesadziłem, bo są żadne). A najgorsze potem, ludzie zewnątrz traktują nas ja przygłupów. No, ale jak sie im dziwic, jeśli czytaja takie wypowiedzi kogoś, kto w dowodzie ma wpisane kobieta.


calkiem zabawne, zeby ktos, kto z trudem potrafi sklecic w jezyku polskim post bez bledow (ta tak, nie istnieje cos takiego jak "zawodniką" ! ) byl na tyle bezczelny zeby wypominac innym kwestie jezykowe. Sugeruje najpierw siegnac po slownik jezyka polskiego i jakies repetytorium gramatyczne a pozniej zwracac innym uwage na styl wypowiedzi.
Mnie az zeby bolaly gdy czytalem niektore posty... rodem z piekla...

Lucyfer uważa błędy za grzech, w związku z tym stara się trzymać poziom, żeby mieć respekt w piekle ;)

A na poważnie, jak ktoś cierpi na dysortografię, to niech pisze w wordzie, a dopiero potem wkleja to na forum, bo w końcu moje oczy nabawią się kontuzji i będę zakładać topic na budo jak temu zaradzić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024