Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przynależnośc organizacyjna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przynależnośc organizacyjna
mam pytanie czy ten sam klub może należeć do PZM i PZKB ? i czy zawodnicy tego samego klubu mogą startować w zawodach organizowanych przez wymienione organizację bez problemów i łamania ustawy o sporcie kwalifikowanym ?
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
Muay Thai nie jest sportem kwalifikowanym w Polsce.
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
jak to nie jest skro widniej na stronach PZKB kto mi to wytłumaczy jak z tym jest.Nasz klub był zrzeszony w PZM ale wiem jaki tam syf więc nasz sensei przeszedł do PZKB bo liczy na dotacje od Prezydenat , gdyz ten daje tylko na sport kwalifikowany.......... prosze o wyjaśnienia ludzi znających przepisy
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
Z naszym klubem było dokładnie tak samo. Byliśmy w PZMT ale jesteśmy w PZKB. To że Muay Thai jest uprawiane w PZKB nie znaczy że Muay Thai jest sportem kwalifikowanym. Zadzwoń do ministerstwa sportu i się zapytaj! A dla tego że nie jest sportem kwalifikowanym nie będzie związku i nadal będzie burdel bo każdy może robić co chce w Muay Thai i nikt mu tego nie zabroni!...
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
Aha jeszcze jedno...nie liczcie na dotacje czy stypendia za Muay Thai !!! Powtarzam: NIE JEST TO SPORT KWALIFIKOWANY !!! Jeżeli chcecie dotacje czy stypendia startujcie chociażby w lowkicku.
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
a czym ta konkurencja rózni się od MT ? swoja droga ostatnio trener mówił,m ,że nowa ustawa zakłada likidację wszystkich polskich związków sportowych, które nie sa zrzeszone e MKLO nawet są juz projekty w necie sam czytałem ,a karate tradycjne prowadzi kampanie aby ich nie likwidowali co ty na to prosze o komentarzę z góry wzytkim dziękuję pozdrawiam
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
a czym ta konkurencja rózni się od MT ? swoja droga ostatnio trener mówił,m ,że nowa ustawa zakłada likidację wszystkich polskich związków sportowych, które nie sa zrzeszone e MKLO nawet są juz projekty w necie sam czytałem ,a karate tradycjne prowadzi kampanie aby ich nie likwidowali co ty na to prosze o komentarzę z góry wzytkim dziękuję pozdrawiam
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
low-kick to odmiana kickboxingu gdzie dozwolone są kopnięcia na udo ( czyli low-kicki ). Nie ma klinczu, kolan ani łokci.
Co do związków sportowych to wiem tyle że są cięcia w budżetach i ministerstwo dąży do łączenia związków ( np Karate bo jest ich kilka ). Czy będą likwidacje nie wiem, nie orientuje się.
Na pewno przy aktualnym kryzysie ministerstwo nie wyłoży kasy na nowy związek ( związek Muay Thai mam tu na myśli )
PZKB dostaję jakąś tam pulę kasy na wszystkie dyscypliny a podział odbywa się potem wewnątrz związku. Ministerstwo nie decyduje ile kasy idzie na kickboxing a ile na muay thai.
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
czyli jak PZKB ma w swycgh ramach muay thai. to można składac o dotację dzieki
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
Powiem tyle co wiem. Słyszałem że niektóre kluby dostają dotacje na Muay Thai a inne nie. Wygląda na to że w każdym mieście czy gminie jest to traktowane inaczej. Spróbujcie. Nie macie nic do stracenia!
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
ostatnie pytanie PZKB uznaje wydane przez PMT uprawnienia i daje licencje trenerskie na ich podstawie ?
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
Zadzwoń do biura PZKB i zapytaj.
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna

Zadzwoń do biura PZKB i zapytaj.

myślałem ,że wiesz to sparawa zarzadu klubu ale chiałem tez wiedzieć
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
Ja w tym temacie jestem zielony. Niestety nie pomogę...
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przynależnośc organizacyjna
Dzwoniłeś do pzkb, pytałeś?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024