Skocz do zawartości


Zdjęcie

FCK Bydgoszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_jaco90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Wampir i Rekin...a masz jeszcze Wilkołaka i Pape Smerfa? :D
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Gdyby twoi zawodnicy mieli chociaż 1/10 walk co Doda koncertów. Albo ktoś o nich coś napisał no chociaż w 5 % tyle co o Dodzie. Wyróżniają się wyłącznie zoologią przy nazwisku. Powiedz ile oni mają walk w K1 i MT i gdzie walczyli? Powiedz gdzie w ogóle twoi zawodnicy gdzieś walczyli w ostatnim czasie? Tego za 100 mogę wziąść bo mam 2 początkujących w podobnej kategorii na przedwalki zanim zacznie się impreza, tylko limuzynką to sobię zarabiaj w domku, a jak nie masz zwykłego autka to Wam zwróce za bilet kolejowy. Normalnie początkującym nie zwracam, ale będę mógł zobaczyć jak wyglądasz, bo oprócz wpisów internetowych, nikt Cię nie zna. Do telefonu powinienes wklejac jeszcze zdjęcie.
aaa. I wy macie chyba wszyscy kompleksy na punkcie Szlachty? JA tego człowieka na oczy nie widziałem i znam go tylko z twoich głupich wpisów. Ale chętnie bym poznał osobę, która tyle znaczy w twoim zyciu. Jak pisaliście o domniemanych bliższych ich kontaktach z zawodnikiem, to miałem odczucie, jakby pisał to zawiedziony kochanek. Tak naprawdę to jestescie najlepszą reklamą dla niego.

Panie FCK - KONKRETY !!! PROSZĘ KONKRETY
- z kim walczyli?
- ile mają walk w K1, MT?
- z kim wygrali? Wogóle czy wygrali? Kiedy ostatni raz wygrali?

Wtedy można pogadać. W Holandii zawodnik bez historii dostaje 50 euro.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Ja przedstawiłem swoją ofertę tylko lucyfer jesteś pusty w ryj poprostu nie masz chajsu i tyle. Potrafisz tylko klikać z laptopa pożyczonego. Kogo Ty widziałeś na oczy? Mnie nie widziałeś, Szlachty nie widziałeś to kogo widziałeś? Masz jakiś problem do mnie to zadzwoń, albo przyjedż to sobie pogadamy. Pozdrawiam i miłego dnia, ale lucyfer musi się wyspać, bo na dyskotece był wczoraj.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
lucyfer, a jak nie chce się Tobie czterech liter ruszyć to my do Ciebie przyjedziemy no, ale kasa musi się zgadzać, bo bez tego ani rusz.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Takiej odpowiedzi się spodziewałem od internetowego pogromcy Szlachty.

O swoich zawodnikach nie masz nic do powiedzenia.

Dealer mam nadzieje, ze teraz wiesz o co mi chodzi.

Krzykacz zawsze bedzie krzykaczem. Jego zawodnicy nie umieją nic. Nie walczyli nigdzie. No może oprócz ciężkiego, który jednak przegrywa statnio walki. FCK wypisuje bzdurki na necie, bo nikt nie wie kto jest i nikt go nie zaprosi. Pewnie swoim zawodniką pokazuje i mówi. Widzicie Walczę o Was jak lew. Nawet na necie składam groźne propozycje. Jestem SUPERTRENER. Tylko wszyscy inni nas się boją i nie chcą z nami walczyć.
Robisz krzywdę swoim zawodniką. Wmawiasz im, ze są dobrzy, chociaz nigdzie nie walczyli.
I jeszcze wciskasz swój samochód, bo pewnie interes się nie kręci. I to ich kosztem. Chyba sam nie wierzysz w to, ze ktos Ci da jakąś kasę za przeciętnych zawodnikó bez historii i jeszcze dołoży 2000 do samochodu, żebys mógł na nim zarabiać. Szkoda mi twoich chłopaków bo z takim trenerem nie powalczą i obudza sie za 2 lata z niczym.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

I wy macie chyba wszyscy kompleksy na punkcie Szlachty? JA tego człowieka na oczy nie widziałem i znam go tylko z twoich głupich wpisów.

to na kij sie wypowiadasz jak nie masz o czyms zielonego pojęcia
Mam wrażenie ze twoja wiedza o całym temacie ogranicza się do czytania forum internetowego, a wszystkie opinie sa na jego podstawie.
A tak a prospo twojego troskliwego pytania o to czy rodzice dzieci ktore u mnie trenuja wiedza ze tak klne to odpowiem ze dzieci nie ucze ,
generalnie rozwydrzone szczyle w dyscyplinie internet fighting jak ty luceferku tez mnie denerwują
moze napiszesz kto ty jesteś cioteczko :wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
lucyfer REKIN ma 70( siedemdziesiąt) walk ringowych. Ma dopiero 16 lat. MuayThai zejdzie do podziemi i wtedy będzie kasa z walk, ale Ty diable i tak nie wiesz o co chodzi, bo na prawdziwe walki poprostu Cię nie stać.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
FCK myślisz ze Ci internet fighter walki załatwi :wink:
to jest jakaś internetowa pipka która ma dużą morde ale mała wiedze w tematach w których pyskuje
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
FCK - naucz się czytać ze zrozumieniem. Pytanie o rodziców było skierowane do tej psełdokobiety o słownictwie menela.

70 walk - no cóż na stronie podajesz 10. Ciekawe gdzie oni to przewalczyli te 70. :)

Tak Szlachtę znam przede wszystkim z twoich wypowiedzi. I moge stwierdzić, masz kompleksy na punkcie tego Pana. Naprawdę zachowujesz się jak porzucony kochanek. To moje obiektywne odczucie, gdyz Was nie znam. Oczywiście domyslam się, ze nie był fer wobec części klubów, ale z nich wszystkich, ty najbardziej płaczesz. Tyle czasu mineło a ty nadal tęsknisz za nim. To może pogodzisz sie z nim, może jeszcze kocha i czeka. Spróbuj.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
misiaczku o bardzo małym rozumku a teraz do kogo piszesz? bo widzę ze masz kłopoty zeby sie połapać w obsłudze tego skomplikowanego internetowego skryptu :)
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
16latek to ma 70 walk ale w Tajlandii nie w Polsce, szanuje Pana , Panie Krakowiak bo ma Pan odwagę mówić co myśli prosto i na temat , ale w 70 walk nie uwierzę bo po prostu to niemożliwe. Zgadzam się że w Polsce jest zdecydowanie za mało gal, może Pan by coś zoorganizował podobnego do AOF czy XFS? Skoro jeżdzicie limuzyną to chyba nie powinno być problemu ze znalezienim chętnych (inwestorów , sponsorów) na zoorganizowanie choćby małej gali.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Jako, ze na pewno trudno uznać Cię za trenera, to domśl sie z kim dyskutuje.

I może nie będziesz wtrącała się jak dorosli rozmawiaja bo tylko przeszkadzasz.

FCK kiedyś cos przynajmniej zrobił. A ty. No cóż. Juz Cię kilku tu podsumowało więc szkoda czasu.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Tsunami trafiłeś w 10. A kiedy FCK zorganizuje gale w Bydgoszczy? Tyle menadżerów.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
lucyfer nie chce mi się z Tobą gadać, bo nadajesz na innych falach. Jesteś osobą anonimową i zaśmiecasz temat. Sprawdż NAS w RINGU, ale załatw najpierw pieniądze. Zaryzykuj i wejdż w temat jak facet, bo na razie zachowujesz się jak pizda.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
REKIN ma 40 walk w boksie klasycznym(pięściarstwo) reszta to MuayThai. lucyfer ja Tobie nie muszę nic udawadniać, bo Ty jesteś tylko wirtualny.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

Zaryzykuj i wejdż w temat jak facet, bo na razie zachowujesz się jak pizda.


tego się nie da zrobić
bo parafrazując jedno przysłowie: kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze..
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
sally coś zoorganizowała ostatnio także nie rozumiem dlaczego wyżywasz się na niej?! Zapraszamy do nas, ale wyjdż poza komputer. Najlepiej zadzwoń to pogadamy. Jak nie zadzwonisz to znaczy, że jesteś typowa anonimowa pizda co wiele pierdoli pod płaszczykiem anonimowości.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
lucyfer małolaci dzisiaj przyjechali pograliśmy w kosza w nogę, teraz zjemy coś, samochody zatankowane możemy podjechać gdzie wskażesz. Musi być ring i kasa i przeciwnik. Czy ja kurwa wiele oczekuję ?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
do mnie tez może zadzwonić jak by chciał w mordę dostac :wink:
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Sally - jesteś naprawdę żałosna.

FCK - 40 w boksie :) HAHAHA a te resztę 30 to gdzie walczył? Kłamiesz. A poza tym w boksie nie śmierdzą ci walki amatorskie, ale w kicku czy MT tak. Czyli tak naprawde środowisko sportów walki kopanycch, uważasz za frajerów. I jak ty chcesz by Cie ktoś zapraszał, jeśli te Sporty uważasz za gorsze. Jak ci zapłacą to i owszem - pieniądz nie śmierdzi. Mam nadzieję, ze organizatorzy to czytają i właściwie podsumują twoją pogardę. Większość organizatorów w Polsce nie gardzi startami swoich zawodnników w amatorstwie. Najlepsi zawodowi zawodnicy w polsce są też zawodnikami amatorskimi. Z czołówki chyba tylo Różal i Petertil nie walczy w amatorstwie - ale jeden i drugi ma pogadą historię amatorską. Dla Ciebie to pewnie frajerstwo bo ty jesteś the best SUPERTRENER

A może odpowiesz na pytanie TSUNMI, no to kiedy ty zorganizujesz galę? Wszystkich wyzywasz od biedaków. Masz taką limuzynę to przecież nie powinno sprawic Ci problemów. Dasz swoim zawodniką po 3000 tys. Myślę, ze z Polski znajdziesz dobrych zawodników za tą kwotę. Będzie super gala i będziesz mógł udowodnić jakich masz mistrzów. Masz 2 menadżerów to Ci chyba pomogą.

No to kiedy? Chętnie kupię bilet i przyjadę. Mówię całkowicie powaznie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024