Skocz do zawartości


Zdjęcie

FCK Bydgoszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
No właśnie trafiłeś pierwszy raz w sedno :

MUAYTHAI to walka

a nie mieleniem jęzorem jak ty czynisz.

Gdzie ostatnio twoi zawodnicy walczyli, co ostatnio zdobyli. Gdzie widzielismy Grabarka?

Żadnych konkretów. Ale ty cały czas żyjesz w śnie wielkiego trenera. NAwet jeśli był w miare dobrym zawodnikiem, to znikł. Nie ma go. I nie gadaj o jakiś wielkich pieniądzach dla niego. Bo to farsa. Wiesz że takich on nie dostanie bo nie zasługuje.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Grabarek równe dwa lata temu złapał poważną kontuzję kolana(więzadła) i przechodził długą rehabilitację, ale wrócił i walczył w boksie kilka walk wygrał o kopaniu nie było mowy. Trochę zajęty teraz jestem, nie mam czasu, ale w skrócie polskie Muaythai pod dowództwem "szejka" z Krakowa nudne jest i dlatego nie jeżdzimy na walki, w PZKB też jakoś niemrawo jest i tyle. Jednym słowem kraj w którym żyjemy nazywa się POLSKA i F C K jest zbyt medialne, żeby pokazywać się za darmo na turniejach amatorskich i za walki jeszcze płacić(startowe, licencje, itd). I tyle ode mnie. lucyfer, ale może Ty coś zmienisz. Po cichu liczę na Ciebie. Pozdrawiam.
  • 0

budo_lukasbdg79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Odpowiadając na pytanie kim jest Lucyfer stawiam że to taki polski "Ernesto Hoost", stoczył 60 walk z czego wygrał 59 wszystko na nowej konsoli do gier Play Station 3. Wirtualny forumowicz pyta kto to jest Michał Grabarek, oszaleć można. Polskie piekiełko więc i ksywka dobra, aczkolwiek z łaciny lucyfer to niosący światło - więc jesteś Lucyfer nadzieją nie mozesz zawiesc polskiego muaythai !

wirtualny Lukas
Obecnie jestem z Gniezna i się nie znam...
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Troszkę interesuje sie boksem. Mozesz nam przybliżyć,, gdzie walczyl Grabarek, bo jakoś nie obiło sie o uszy, zeby na jakiejś rewelacyjnej gali zawodowej.
Co do PZKb. Od 2 lat w każdym miesiącu po 2,3 gale to niemrawo :) Stawki są różne. W zależności jaki zawodnik i impreza. Dają i 3 tysiące, jednak trzeba coś umieć. Ja mogę wymienić kilku którzy zbili by dzisiaj Grabarka i są bardziej medialni.

A ten specjalista od gier komputerowych, domyślam się, że z Bydgoszczy od ciebie. Śmieszny człowieczek dużo masz takich wesołków. Może zamiast opoiwadać dowcipy zabrali by sie do pracy. Bo na razie to kabaret robią z twojego klubu.
  • 0

budo_jaco90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
myśle że o takiej przerwie Grabarka o jakiej mówi FCK , to z ławośćią dostałby baty od Tomczykowskiego , myśle że spokojnie poradziłby sobie z nim Adamczyk czy Batra , już o Cieślińskim czy Makowskim nie wspominając...
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Tylko Ci panowie startują w MP pomimo, ze sa gwiazdami. Ale jeśli ktoś, nie umie w ringu udowodnić, ze jest dobry, to głośno krzyczy.
Niedawno przypatrywałem się komentarzą o braciach Rajewskich. Sytuacja była podobna, też szybkie gwiazdorstwo. Jednak cała trójka startuje w MP i trzeba przyznać, że coś umieją i zdobywają.

Ale powtarzam, niestety myślę że FCK to już niestety to nie to co 3 lata temu. I boją sie wyjśc do ringu amatorskiego, gdyż zdają sobię sprawe, że szybko by schodzili pokonani.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Same gwiazdy tylko nikt nie zarabia na walkach w Polsce. lucyfer jak taki pewny jesteś to skołój ekipę i się napierdalamy w Ringu, a nie tu jakieś porównania dajesz czy wywody. Amatorskie walki mało mnie interesują, bo jak sama nazwa mówi to amatorka, a amatorka jest dla amatorów czyli dla lucyferka i Raczadam Kraków.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Tak może mówic tylko tchórz. Kiedyś udało Ci się w marnej organizacji osiągnąć jakiś tam wynik i teraz boisz sie konfrontacji, bo sen moze sie skonczyć. Tak możesz wmawiać zawodniką jacy są rewelacyjni. Po konfrontacji z najlepszymi okazałoby sie, iż poziom macie podwórkowy. Nadajecie sie tylko jak ty to ujmujesz do napierdalania. Robisz z siebie męczennika, a jesteś jedynie zarozumiałym przeciętnym trenerem bez pomysłu na rozwój klubu. Takich jak ty jest wiele, tylko nie piep(...)ą tak glośno.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
A co do zarabiania to zgodzę się z tobą. Tylko tak jest w wielu dyscyplinach. Albo się z tym pogodzisz albo dalej bedziesz robił krzywdę swoim zawodniką gadając im takie pierdoły.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

Tak może mówic tylko tchórz. Kiedyś udało Ci się w marnej organizacji osiągnąć jakiś tam wynik i teraz boisz sie konfrontacji, bo sen moze sie skonczyć. Tak możesz wmawiać zawodniką jacy są rewelacyjni. Po konfrontacji z najlepszymi okazałoby sie, iż poziom macie podwórkowy.

Ty za to wyszkoliłeś pewnie paru mistrzów świata, masz świetny klub i wielu naprawdę rewelacyjnych zawodników,poprostu profesjonalista w tym temacie.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
O i ty tu jesteś :)

No cóż... Nie odpowiem, ale paru więcej niż ty.

NIe ważne kto ilu wychował. Poprostu nie lubie stekania. Mam pełen szacunek do klubów, które robia swoje. NIe ważne czy mają mistrzów czy nie. Ale stekaczy i to bez dobrych zawodników za to mająceych wysokie mniemanie nie lubie.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
ale ja nie twierdze ze moi zawodnicy po 2 latach treningów osiągnęli formę światowa wiec sie nie wymadrzam, rozumiem ze twoi z Grabarkiem sobie poradzą laitowo, inaczej byś pewnie głosu nie zabierał.
Widze ze cie FCK denerwuje ale kulawo czepiłeś sie zawodnika a nie jego, nie wydaje mi się zeby FCK robił z siebie męczennika i stekał, odpowiedział na zaczepke (troskliwe pytanie ?) BLT o Grabarka.
Ja tam osobscie wole ludzi ktorzy maja odwage coś powiedziec od tych co obrabiaja kogos co najwyzej za plecami po cichu, ale nie maja odwagi powiedzieć niczego wprost.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

(...)
Widze ze cie FCK denerwuje ale kulawo czepiłeś sie zawodnika a nie jego, nie wydaje mi się zeby FCK robił z siebie męczennika i stekał, odpowiedział na zaczepke (troskliwe pytanie ?) BLT o Grabarka.
(...)

zaraz zaczepka... zwykła ciekawość - po prostu nic nie było o nim na stronie i cciałem się dowiedzieć bez zlościwości/agresji/zaczepek - trener odpowiedizał i tyle. A tu pitulenia w temacie więcej niż to warte.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Wolę ludzi, którzy coś robią, a nie mają "odwagę" coś powiedzieć.
3 lata temu i owszem. FCK miał prawo być nawet arogancji i mieć wysokie wymagania.
ALe teraz. Zero wyników a roszczenia delikatnie mówiąc beszczelne.

Takie jest moje zdanie. A jesli wyniki miały by określać kto ma prawo sie wypowiadać, to akurat ty nie powinnaś odzywać się na tym forum bo nie masz żadnych. Więc skończcie z tekstami pokaż się jak masz lepszych zawodników, może sie ponapierdalamy itd. Bo to żałosne.
Niech FCK pokaże sie na jakiejś imprezie krajowej. Niech pokaże co umie. A teksty, że juz sa za dobrzy. :)
Pal licho Grabarka (troche kiedys walczył), ale cała reszta. Kto ich widział? Kto ich zna?
Cięzki wiem że przegrał z warszawskim zawodnikiem w Poznaniu. A reszta?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
a kto ty wogole jestes śmieszny lucyferku ze tak sobie pierdolisz tutaj? to przedstaw i napisz cos o swoich wynikach to moze ktos bedzie powaznie traktowal twoje wypocimy to narazie to sa załosne zale, nic nie wnoszace do tematu
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Bogactwo twego słownictwa mnie zachwyca. Jestes przykładem, że wyższe wykształcenie (które podobno masz, a przynajmniej którym sie chwalisz) nie okresla inteligencji. Czy rodzice dzieci, które u Ciebie trenują wiedzą jakie masz bogate słownictwo.
Po tej wypowiedzi nie dziwie się, ze twoje wyniki sportowe sa marne ( chyba przesadziłem, bo są żadne). A najgorsze potem, ludzie zewnątrz traktują nas ja przygłupów. No, ale jak sie im dziwic, jeśli czytaja takie wypowiedzi kogoś, kto w dowodzie ma wpisane kobieta.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

Bogactwo twego słownictwa mnie zachwyca. Jestes przykładem, że wyższe wykształcenie (które podobno masz, a przynajmniej którym sie chwalisz) nie okresla inteligencji. Czy rodzice dzieci, które u Ciebie trenują wiedzą jakie masz bogate słownictwo.
Po tej wypowiedzi nie dziwie się, ze twoje wyniki sportowe sa marne ( chyba przesadziłem, bo są żadne). A najgorsze potem, ludzie zewnątrz traktują nas ja przygłupów. No, ale jak sie im dziwic, jeśli czytaja takie wypowiedzi kogoś, kto w dowodzie ma wpisane kobieta.


Trener FCK atakując Szlachte przesadził ze słownictwem ale imponował tym, że nie krył się pod pseudonimem, a nawet podał komórkę do siebie. Nie chodzi o teksty w stylu: jak uważasz się za lepsze to się sprawdźmy albo zróbmy mecz twoi zawodnicy na moich... Każdy ma prawo do krytyki ale konstruktywnej. Jeśli wychodzisz poza te ramy miej odwagę wyjść też zza zasłony anonimowości.
  • 0

budo_lucyfer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
To jest własnie konstruktywna krytyka:
- wyniki FCK za ostatnie dwa lata kiepskie
- żądanie 3000 + 2000 zł przy dzisiejszych realiach za zawodnika, który prawdopodobnie nawet nie trenuje - beszczelność

A co do anonimowości - Jakoś nie widzę podpisu pod twoim wpisem


FCK.
- Stawia żądania i nie robi nic. NIe startuje a za zawodnika nieprzygotowującego się chce 5000 zł. Osobiście moge wymienic z 7 napewno lepszych od niego. Pewnie jeszcze kilkunastu by sie znalazło.
- wykazuje się wielką odwagą obrażając od gejów Szlachtę.
- podaje telefon

Jeśli wg Was tak wygląda SUPERBOHATER to szkoda mi Was

Dla mnie Odwaga, to pomimo, ze żona narzeka, że znowu wydaje pieniądze jeździć na zawody z zawodnikami. Odwaga to poświęcenie wszystkich środków i czasu dla swoich zawodników. Odwaga to robic swoje pomimo, że nie ma pomocy.

Zzyli to co robia setki trenerów w Polsce. Bezimiennych bo nie podają na necie telefonów i nie obrażają Szlachty. Faktycznie masz rację, Ze obecnie trener FCK znany jest wyłącznie z obrażania Szlachty. Tylko czy to powód do dumy
  • 0

budo_zawodnikfck
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Bardzo was prosze o nie wchodzenie z lucyferem w dyskusje .

lucyfer ile razy lizałeś dupe szlachcie żeby takie głupoty wypisywać?
Co ci szlachta obiecal za to?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Na nowej stronie internetowej przedstawiłem OFERTĘ i albo kogoś stać finansowo albo nie. Mam szesnastolatka Michała REKINA Marszała on powiedział, że za 100 zł wyjdzie. No, ale wypada za limuzynę zapłacić 2000zł. LUCYFER o Dodzie też niektórzy mówią, że nie umie śpiewać także Ty nie panikuj tylko weż kredyt i zoorganizuj REKINOWI walkę. Przeciwnik nie ma znaczenia, ale kasa musi się zgadzać. REKIN jest gotowy na każdą walkę ringową w każdej formule. Tak samo WAMPIR jego rówieśnik. Pozostali też są gotowi, ale mają większe wymagania finansowe. Bezczelny to Ty jesteś, ale jak walkę zoorganizujesz i zapłacisz to jeszcze szampana w limuzynie opierdolimy. Do roboty leniu. Tylko załatw coś z jajem, bo nie lubimy kelnerów. Artur Krakowiak tel. 602 747 748 TrenerFCK
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024