Skocz do zawartości


Zdjęcie

FCK Bydgoszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Ej, ja jeżdżę punciakiem. Poczułem się zdyskryminowany :<
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Swietny model biznesowy - kasa idzie w "wozenie sie limuzyna" a nie rozwoj zawodnikow. Pomerdaly wam sie priorytety - wpierw sie promuje zawodnika tak, zeby ludzie chcieli placic za niego takie stawki, ze koszt przejazdu limuzyna czy samolotem to tylko kropla w morzu.

W skrocie: masz zawodnika wartego 100zl (sam tak napisales) ale za transport liczysz sobie 2000 czyli 20 razy wiecej. Gdybym to ja organizowal gale, to wolalbym znalezc zawodnika wartego 2000 zl i zaplacic mu 100zl za dojazd - i dla mnie zysk bylby wiekszy (lepszy zawodnik) i dla niego.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
No to sobie pogadaliśmy i jak to w Polsce jest chuja dały te rozmowy :D bo żyjemy w zacofanym kraju. Ja mam taką ofertę i albo kogoś stać albo nie stać. W zawodników do tej pory(przez kilka lat) to wjebałem tyle kasy, że głowa boli. Uczepiliście się tej stówki za walkę, a tyle to ja na obiad wydaję na który zabieram dwóch szesnastolatków kilka razy w tygodniu. Szczerze to nie chce mi się z Wami gadać. Jedżcie wszyscy do Rafałka lub Andrzejka i róbcie dalej amatorkę przez 20 lat.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
bo jak wiemy amatorka nie jest wtedy kiedy ktos wyjebie 2 tysiace na nieprzydatna limuzyne a zawodnikowi zaplaci klasycznie, kilka stowek :lol:
to ja juz wole amatorke i zeby zawodnicy dostawali polowe tego co potrzeba na te 'fure' .
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
U nas w kraju nieźle się wszystkim popier....ło w głowach! Trenerzy trenują innych tylko dla kasy, organizatorzy którzy nigdy nie przyjęli żadnego ciosu chcieliby żeby zawodnicy walczyli za darmo, sponsorzy chcieliby mieć reklamę w zamian za koszulkę lub odżywkę a nie wspomnę już o zawodnikach bo ci też przeginają co do stawek. Jeżeli ktoś zaczyna w zawodowych sportach walki i grymasi przy kwocie powiedzmy 1000 zł za walkę to niech zmieni dyscyplinę! W całej Europie zawodnicy "przecierają" się przez ok pierwsze 20-30 walk dostając stopniowo od 100 do 500 Euro za walkę. Dopiero jak przejdą do A klasy, wyrobią sobie nazwisko i zdobędą jakieś poważniejsze tytuły to otrzymują oferty walk od 1000 Euro w górę.
Ale u nas każdy chce wszystko i od razu. W ten sposób do niczego nie dojdziemy. Poza tym wieczna wojna między organizacjami a nawet wewnątrz jednej i tej samej organizacji nie wróży polepszenia się sytuacji. W Polsce znam tylko nieliczne osoby które działają ogólnie w imię sportu a nie własnej kieszeni/osoby. Mają dobre chęci ale niestety zero wsparcie. Wręcz blokuje się im możliwości rozwoju!
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
zgadzam ma sie z masato w 100% tylko jezeli chodzi o stawki to dlaczego np zawodnik walczacy od np 2 lat i ten co walczy minimum 5 i ma 100 walk amatorskich dostana po 1 tys za gale???? mysle ze dla elity po 4tys za walke to dobre wynagrodzenie
trzeba sie szanowac bo poki bedzie rynek dla tych co walcza za 1tys zl to beda gale i nic nie pojdzie do przodu ja pamietam gale w 2004 roku w full w pchraniaczach za 1tys i co 5 lat minelo i walkii nadal po 1 tys bez ochraniaczy wiec ile bedziemy sie przebijac?

pozdrawiam
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
kikeros pisałem o początkujących zawodnikach, też jestem zdania że im więcej walk ma zawodnik ( przede wszystkim jeżeli wygrywa ) powinien dostawać coraz więcej z walki na walkę. tak właśnie uporządkowane jest to w Europie zachodniej: klasa C walczysz za darmo ( ok 7-10 walk ) przechodzisz do klasy B, dostajesz 150, 300 może 500 Euro za walkę, w klasie A możesz zaczynać od 1000 Euro a górnej stawki nie ma, wszystko zależy od sponsorów itd...
Oczywiście mowa tu o Muay Thai bo w Kicku nie ma klas. Uważam że powinien być regulamin co do stawek za walki zawodowe. Wtedy jak ktoś chce organizować galę wie ile musi zawodnikom zapłacić a nie tak jak to jest obecnie. Jeden przekupuje początkujących dając im 2000-3000 za walkę w ochraniaczach ( wtedy we łbach się takim zawodnikom przewraca ) a inny chce żeby Mistrz Świata walczył za 500 zł zawodowo...obraz sportów walki jest taki sam jak w każdej innej dziedzinie w naszym pięknym kraju. Czy to polityka, służba zdrowia czy szkolnictwo: jest burdel, każdy robi co chce, pieniądze i talenty są marnowane...

pozdro
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
widze ze masz takie podejscie jak ja zdrowe i sprawiedliwe szacun!! ale skoro nie ma tego podzialu u nas to trzeba rozgraniczyc tych co juz nawalczyli i dac im wiecej a poczatkujaqcych niech sie bija miedzy soba za 500 lub 700zl a nie ze za walki miedzy zawodnikami z gornej polki w polsce odbywaja sie za tysiac zl trzeba ich docenic i przydzielic tym najlepszyk klase "A" tak uwazam
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
ja też uważam że zawodnicy z czołówki i ci co mają po 100 albo więcej walk nie powinni walczyć na amatorskich MP tylko zawodowo za dobre pieniądze ale u nas to nierealne więc jest jak jest...jesteś początkujący, masz 2-3 walki, jedziesz na MP i trafiasz na Cieślińskiego, Tomczykowskiego czy Parchetę i twoja przygoda ze sportami walki na tym się kończy... :)
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
u nas jest to jak najbardziej realne jezeli chodzi o k1 czy MT wystarczy zeby czolowka sie skrzyknela i ustalila dolna bariere np 3tys zl za walke na gali chyba ze wchodzi w gre walka o pas MP ME czy MŚ bo jezeli zawodnicy sie nie zbuntuja to nadal beda walczyc za 1 tys a jak umowia sie miedzy soba to bedzie slaby poziom i tyle nikomu nie bedzie sie chcialo ich ogladac i w koncu ci organizatorzy co robia to z serca a nie dla zarobku skusza sie zawsze na gali po 3 dobre walki i zaplaca tym najlepszym a karte walk wypelnia przedwalki za pare groszy. tak jak w ringu w zyciu wygrywa sie prostymi akcjami nie trzeba kombinowac po prostu ci co chca sie dorobic nie wiadomo ile niech odejda bo kolejny raz jest to tu przerabiane gdyby nie zawodnicy to nie byloby ani zwiazku ani organizatorow wiec czas ich docenici dac zarobic a wzrosnie koniunktura i podniesie sie znacznie pozim kiku zawodowego i bedzie mozna wkroczyc do europy :D :D:D

z calym szacunkiem dla wszystkich pozdrawiam
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

Cypis ale trener MT również musi znac się na boksie :wink:



A ja się nie zgodzę :-) Tzn zgodzę ale po części. Zobacz jak boksuje się w muay nie ma typowych wymian bokserskich jest albo kopanina plus pojedyńcze ciosy albo klincz. Jest niby jakies boksowanie ale boksem tego bym nie nazwał. Już kickerzy wyraźnie lepiej na boksie się znają bo tam klinczu nie ma i jest więcej wymian bokserskich. Ale z kolei i ten boks w kicku a prawdziwy boks to duża różnica. I nie chodzi tylko o to że ten dzieli czas na ręce i nogi i dlatego gorzej boksuje (bo i to jest fakt) ale jest kupe innych szczegółow i tricków których wogle z kicku się nie ćwiczy.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz

Cypis ale trener MT również musi znac się na boksie :wink:

A ja się nie zgodzę :-) Tzn zgodzę ale po części. Zobacz jak boksuje się w muay nie ma typowych wymian bokserskich jest albo kopanina plus pojedyńcze ciosy albo klincz. .


nie wiem czegoś się naoglądał , ale polecam walki Ramona Dekkersa, będziesz wiedział jak wygląda dopracowane Muay Thai. :D
niestety ale MT bez technik bokserskich (jak opisałeś klincz i pojedycze ciosy) to padaczka. Taką padaczkę własnei często uskutecznia się pod ta nazwa , czesto jezszcze nazywając to "Prawdziwe Muay Thai" ale to jest jedynie prawdziwa padaczka.
Kickboxingu wogole nie lubie, jak już to albo boks albo Muay Thai (w MT oczywiście jest więcej technik ręcznych: backfist, łokcie, wloty itp ale boks to boks)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
MuayThai
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
MuayThai
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Zapraszam nowe osoby, które chcą trenować na praktyczne treningi boksu i boksu tajskiego. Nowe grupy startują od 14 września w Bydgoszczy i Toruniu. Szczegóły w AKTUALNOŚCIACH [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_staryniedzwiedz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Bylem na zawiszy i nie podobalo mi sie duzo słyszalem o FCK i przyjde na trening pasuje mi wtorek czwartek czyżkówko ale mam pytanie na stonie jest napisane ze wszystkie treningi prowadzi Artur krakowiak a we wtorek i czwartek treningi odbywaja sie w 4 miejscach o tej samej godzinie zalezy mi zeby chodzic wlasnie do pana artura?
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Jakieś bliższe szczegóły?

Byłeś na Astorii u Łukasza?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
idź do Krakowiaka ale nie pytaj na forum o terminy zajęć napisz na maila podanego na stronie albo najlepiej zadzwoń.
FCK tu najwyrazniej nie zagląda jest bardzo zajęty jak prowadzi pare sekcji jednocześnie..istnieje możliwość ze się rozdwoił albo inna grupę prowadzi ktoś inny , zadzwoń to się dowiesz
  • 0

budo_staryniedzwiedz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
Dzwonilem nikt nie odbierał i tez nikt mi nie odpisał.Chodzi mi o to że chce trenowac u pana artura a nie psełdo trenera bez żadnych uprawnień ktorych jest dużo w bydgoszczy.
Dlatego chce wiedziec kto będzię prowadził treningi na tym osiedlu.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FCK Bydgoszcz
PAN ARTUR ZAPRASZA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024