Doradzcie cos?...
Co zrobic by klate zmasowac?? + foto
Napisano Ponad rok temu
Doradzcie cos?...
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
wyciskanie sztangi wasko 5x8
wiciskanie skos 5x8
i to na tyle po 2 miesiacach zmien trening i dodaj rozpietki
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Dżoker - fotokilka moich fotek |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Skurcz złapał i co zrobić? |
Inne sporty |
|
|
||
Zobaczcie te zdjecie, czy to gino? pomożcie co zrobić z..... |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
co jeszcze zrobić?sprzęt |
Sprzęt do siłowni |
|
|
||
żarciki
|
MIXED-MA |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trenning [Masa]- Ponad rok temu
-
Połaczenie klatki i barków- Ponad rok temu
-
Jakie ćwiczenia to aeroby ???- Ponad rok temu
-
Trening do oceny- Ponad rok temu
-
Pomoc,trening ogólnopartyjny bądź na masę- Ponad rok temu
-
Pomocy...- Ponad rok temu
-
Poczatek- Ponad rok temu
-
NIEDOWAGA - help!!!- Ponad rok temu
-
Czy warto ćwiczyć na sucho- Ponad rok temu
-
Potrzebna pomoc - brzuch- Ponad rok temu





Ponad rok temu
