Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak to zrobic ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jak to zrobic ??
Witam Panowie , jestem tu nowy , od zawsze chodzilem na siłownie i podnosilem ciezary ale chcialbym skupic sie na boskie z tym ,ze chce przy tym dobrze wygladac niechce byc duzy (zawsze bylem grubszy wiec) interesuje mnie dobry wyglad , sedno

chodzi mi oto czy moge cwiczyc pon środa piatek boks a wtorek czwartek siłownia tylko ze w tedy jaki trening na siłowni ??? staje ? fbw ? interesuje mnie opinia ludzi ktory sie naprawde na tym znaja , z gory dziekuje
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
Może nie jestem specem w tej dziedzinie, ale trochę się już ćwiczyło :) i moim skromnym zdaniem to musisz sie zdecydowac, czy chcesz skupić sie na boksie i doskonalić sie w nim, a siłka tylko po to by zwiększyć siłę, czy siłka i elementy boksu dla zabawy i polepszenia koordynacji :) .
Trenując intensywnie boks wyrzeźbisz ciało bez wiekszych problemów. Pozatym moim zdaniem siłka to tylko strata czasu lepiej zrobić sobie porządny trening z workiem, packami. A da to takie same efekty i do tego jeszcze przyjdzie technika :)
pozdrawiam ;) wecus
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
wlasnie o takie opinie mi chodzi :)

z tym ze widzialem na siłowni jak chłopaki ju jitsu robie takie stajce ,6 stnowis 30sekund pracy i zmiana na kolejnce stanowisko co o tym myslisz? waze 75 kg i chcialbym utrzymac swoja wage
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
To normalne stacje tylko z wykorzystaniem siłki. My jak mieliśmy stacje na treningu to np. tarcze potem worek, skakanka , proste z hantlami itp... Trenowanie w systemie stacji, ale juz typowo pod boks daje lepsze efekty, bynajmiej moim zdaniejm, jednak mozna tez podejść na siłke by zmocnić mięśnie tylko tez trzeba zachować w miare umiar żeby nie przeciazać bo zajechać sie jest łatwo. Więc trening zadaniowy na siłce też powinien przynieść pozytywny efekt:)
pozdrawiam wecus;)
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
na siłce chcialbym cwiczyc typowo pod boks wlasnie i mowisz ze stacje sa dobrym rozwiazaniem ??? tylko jak sie to robi ? nie mam pojecia o takim treningu
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
pewnie , ze mozesz...silka moze byc fajnym uzupelnienim boksu ;)
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
dobrym niedobrym:P nie ma co cały czas nawalać stacji tylko trzeba urozmaicać technika walka zadaniowa, wolna, stacje, siła itp jak pójdziesz na jakąś sekcje napewno będziesz miał trening ze stacjami ja niestety nie mam jeszcze uprawnień by Cie instruować;).
Na stacjach przez określony czas wykonujesz określone ćwiczenia w systemie ćwiczenie przerwa ćwiczenie przerwa aż przejdziesz wszystkie stacje, a jakie to będą ćwiczenia to juz zależy od trenera lub od Ciebie:)
pozdrawiam wecus:)
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
z tym ze w tej sekcji nie ma treningu ze stacjami , tylko boks
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
ten tam temat zrobilem w dzaile boks...

z tego co sie dowiedzialem to ze silownia moze byc uzupelnieniem bosku

interesowal bym mnie trening na stacjach tylko ze nie bardzo wiem co z czym
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
mozesz mi pomoc ogarnac te stacje ?? nie mam o tym pojecia nie wiem co z czym i jak sie do tego zabrac
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
W sumie to nie mam kompetencji by podwarzać słuszność metod treningowych Twojego trenera:) Stacje nie są obowiazkowe jeśli chodzi o treningi a jak już wystempują w trybie treningowym to nie za często, bo to jednak bądź co bądź duże obciążenie dla organizmu.
Wracając do tematu to przykładając sie do treningu i dając z siebie maxa spokojnie moim zdaniem powinno sie obejść bez siłki, a budowa i muskulatura bedzie na przyzwoitym poziemie bez żadnej jakiejść super rzeźby ciała ale tez taka ze niebedziesz musiał sie wstydzić:)
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
pon środa piatek boks

staje moglbym robic w weekend albo wtorek czwartek
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
Tutaj masz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , z niego możesz korzystać jak bedziesz np sam ćwiczył:)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
a po cholerę ta siłownia?

takie jak wkleił wecus, tylko wszystko na małych obciążeniach i ciężarze własnym
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
zeby zeby zrobic wytrzymalosc i zachowac wyglad miesci , bo wydaje mi sie ze od samego bosku nie bedza mi sie miesnie odznaczaly
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
będą tylko może nie aż tak jak na siłce bo tu bedziesz trenował więcej mięśni na raz :) i odrazu nauczysz sie poprawnych nawyków jak skręcanie ciała poprawne wyprowadzanie prostych tak aby bark jednocześnie służył za gardę. Jeśli chodzi o wytrzymałość to lepepsza bedzie kiedy bedzie trenowana właśnie podczas typowo bokserskiego treningu bo będziesz ćwiczył typowo bokserska inna wytrzymałość jest do biegania inna do tańca inna do boksu :)
pozdrawiam wecus:)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
co do wyglądu kwestia gustu: boks robi rzeźbę (tylko trzeba parę latek poboksować) po siłowni taki trochę inny ten wygląd, nie fighterski tak delikatnie ujmując.
Kwestia co się komu podoba, moim zdaniem weź sie za boks i rób wszystko w tym kierunku - czyli ćwiczenia te podane wyżej, dużo na własnym ciężarze, wszelkie rodzaje pompek, podciągania, brzuszków, one nie tylko poprawią wytrzymałość , dynamikę ale i wygląd (ja osobiście uwazam mięśnie z siłowni za niezbyt ładne)
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
dokłądnie sally:) takie bardziej nadmuchane niż wytrenowane nie ujmując pakerą;)
pozdrawiam wecus:)
  • 0

budo_doom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
po treningu boksu jakies brzuszki pomkpi i podciaganie na drazku moze byc ?
  • 0

budo_wecus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: jak to zrobic ??
bardziej w trakcie;) jak brzuszki to ze skrentami i odrazu z prostymi np:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024