Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znowu Suchy Las, znowu Isoyama


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
160 odpowiedzi w tym temacie

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Kogóż z Szanownych Forumowiczów przyjdzie mi tym razem w Suchym Lesie, w ten weekend (7-8 marca) spotkać i czas potreningowy przyjemnie spędzić? :wink:
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
ten sam termin co w zeszlym roku:) szkoda tylko ze tak pozno informacja na forum...
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Nie rozbrajaj mnie, na stronie PFA wiadomość wisi z kwartał. A dokładne informacje ponad miesiąc. Wystarczy poszukać.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Ja będę, to wystarczy... :twisted: :twisted: :twisted:

PS. Ale jak kto sie chce dolączyć do flaszki, to się zgłaszajcie, bo bez zgłoszenia picie na macie zabronione!!! :) :) :)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama

...szkoda tylko ze tak pozno informacja na forum...

Kolego wyślij SMSa, to ERA będzie Ci wysyłała osobiste zaproszenia na każdy staż. :roll:
Sory za złośliwość, ale zapewne należysz też do grupy osób, którym trzeba mówić jak wpisać staż w legitymację...

Voivod, a może dla odmiany dzień kobiet spędzisz z teściową, zamiast znowu gdzieś po Polsce się pałętać? :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama

Ale jak kto sie chce dolączyć do flaszki, to się zgłaszajcie, bo bez zgłoszenia picie na macie zabronione!!!

Irimi nie zapomnij napisać szczegółowej relacji z waszego ciężkiego "ćwiczenia". Zapowiada się bombowo :) .
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Sebol, przyjedź, nie marudź. Widzisz... ze stażem aikido i z walnięciem sobie małej lufy po treningu jest jak z sexem: lepiej brać w tym udział, niż tylko czytać relacje i oglądać brzydkie filmy :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama

Sebol, przyjedź, nie marudź. Widzisz... ze stażem aikido i z walnięciem sobie małej lufy po treningu jest jak z sexem: lepiej brać w tym udział, niż tylko czytać relacje i oglądać brzydkie filmy :)

Nie da rady. Siostra ma urodziny więc też będę się stażował :) .
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
E tam, znowu skręcacie na manowce :wink: Poza tym akurat Ci, którzy napisali, na stażach są zawsze. Ktoś jeszcze może, najlepiej nie bojący się ujawnić ?:) 8)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama

Sebol, przyjedź, nie marudź. Widzisz... ze stażem aikido i z walnięciem sobie małej lufy po treningu jest jak z sexem: lepiej brać w tym udział, niż tylko czytać relacje i oglądać brzydkie filmy :)

Nie da rady. Siostra ma urodziny więc też będę się stażował :) .

Zaproś siostrę. The more - the merrier. Opłać jej staż w prezencie, albo zabierz do pobliskiego aquaparku. Voivod zna kilka fajnych sztuczek z jo, to jej pokaże. :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama

Zaproś siostrę. The more - the merrier. Opłać jej staż w prezencie, albo zabierz do pobliskiego aquaparku. Voivod zna kilka fajnych sztuczek z jo, to jej pokaże. :)

W tym wypadku Voivoid działa raczej odstraszająco... Anyway, bawcie się dobrze chłopaki ;-)
  • 0

budo_jaśko f.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Jak tam po stażu? Uchylcie rombka tajemnicy... :wink: :lol:
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Też jestem ciekawy, co się w Suchym Lesie wydarzyło. Podobno jakieś niezdane egzaminy? Na 4 dan?
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama

Też jestem ciekawy, co się w Suchym Lesie wydarzyło. Podobno jakieś niezdane egzaminy? Na 4 dan?

Polecam pudelka, albo jutrzejsze wydanie Faktu. Zaiste ciekawe, że bardziej od treści przekazu kręcą ludzi czyjeś niezdane egzaminy, jakieś wpadki organizacyjne lub wykręcony przez kogoś głupawy numer. Cóż, taki folklor.

Isoyama sensei po operacji kolana, ale charyzmy i witalności nie stracił. Na keiko same podstawy. Kihon. Kihon kihonu. Etykieta. Etykieta. Etykieta. Życzmy Isoyama sensei dużo zdrowia i oczekujmy na jego przyjazd za rok.
Niezdane egzaminy? Cóż lekcja jak i keiko...

PS. Mam nadzieję, że dla wszystkich przyjezdnych staż był udany i dobrze spędzili oni ten weekend. Pozdrowienia dla forowiczów, z którymi spotkaliśmy się na macie.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Oj tam, czepiasz się :P :wink: Przecież nie ma powodu wytykać rzeczy udanych. A tak cudnie i przyjemnie wyśmiać kogoś, zwłaszcza incognito. Jeszcze mata na powrót nie rozłożona w dojo, a już o egzaminach na forum. Szpiega jakowegoś wysłano? Czy może to odważny wielce user forumowy rąbka sekretu uchylił? :wink:
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A Ty dlaczego nie byłeś na stażu?
  • 0

budo_okiok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Byłem widziałem!
  • 0

budo_jaded
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vegas

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
Organizacja ze stażu na staż lepsza, podziekujcie gminie (jeśli dobrze usłyszałem) za bigos i smalec, troszke zmarzłem w nocy, ale to już mój problem, że sie wódką dogrzewać nie lubię ;)
Na stażu z Isoyama sensei byłem czwarty raz i zauważyłem pewną zmianę w sposobie prowadzenia zajęć - wcześniej odnosiłem wrażenie, że sensei prezentuje pewien standardowy, powtarzany scenariusz. Tym razem treningi rożniły się od poprzednich staży nie tylko zawartością ale i planem dydaktycznym. Nie da się ukryć , że wykonanie niektórych form przez człowieka , który nie ma 100 kilo żywej wagi i siły tura może nastręczać pewnych problemów, dostrzegłem jednak parę bardziej finezyjnych ruchów, zdecydowanie wartych przepracowania.

Egzaminowanych nie chciałbym obgadywać więc może tylko tak ogólnie - odniosłem wrażenie, że takie elementy jak kamae, zanshin, kuzushi, maai odchodzą do lamusa. Szkoda.
  • 0

budo_jacol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
To co to z tymi egzaminami.
Kanetsuka ostatnio oblał chyba z dziesięciu.
Czy sensei Isoyama go przebił czy na niższe stopnie nadal egzaminuje szanowna KOMISJA.
Kanetsuka jest zły, Isoyama też, to przed kim trzeba będzie zdawać?
Potrzebny jest POLSKI SHIHAN!
Nie śmiem oceniać egzaminów bo niestety znów nie miałem możliwości uczestniczyć w stażu.
Napiszcie coś więcej co się działo.
  • 0

budo_nota-bene
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu Suchy Las, znowu Isoyama
1. Po pierwsze primo polskiego Shihana juz mamy - sensei Wysockiego :) .

2. Po drugie primo - zdawanie na jakikolwiek stopien przed Shihanem, ktorego sie widzi raz na X lat i ktory to Shihan zapewne w ogole nie kojarzy osoby zdajacej, jest forma publicznego hara-kiri... Zwlaszcza, ze Sensei Isoyama jest jednym z nielicznych ostatnich prawdziwych samurajow, wiec ma mentalnosc odrobine inna niz my maluczcy Europejczycy. Nawet jesli studiujemy tak bardzo rdzennie japonska sztuke walki :)

3. Po trzecie primo, tak na rozluznienie atmosfery, (bo pewnie zaraz rozpeta sie burza dot. pkt. 2 mojej wypowiedzi ;-) ), kilka zdjec ze stazu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

reszta jest na naszej stronie o tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024