Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napompowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_oven
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Napompowanie
Witam wszystkich chciałbym byście mi doradzili i powiedzieli jaki środek(odżywka) szybko napompuje moje mięśnie coś w stylu nitrobolon najlepiej by po cyklu nie spadły mi staty hehe
NO ale głównie chodzi mi o to by szybko się napompowac

I prosze jeśli jest to możliwe to proszę bez pytań ile już cwicze itp konkretnie nazwa odżywki która szybko mnie zmasuje i napompuje mięśnie :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
do wakacji jeszcze kawal czasu:D
jak nie napiszesz ile trenujesz, co brales, czy masz diete, jak wyglada trening to Ci nikt nic nie powie
chociaz pewnie jest miernie skoro sie o takie rzrczy pytasz
  • 0

budo_oven
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
Hehe wiedziałem.......
Dobra to tak diete przygotowałem wraz z kumplem z siłki jest moim trenerem no i właścicielem siłki więc dieta jest 100% wicze już 1,5 roku.Od 5 miesięcy wiczę codziennie nie licząc niedziel plan treningowy codzineie inna partia mieśni klata raz w tygodniu itp :) Wcześniej brałem tylko hmb+kreatyne co dało mi więcej siły i wytrzymałości lecz chciałbym kupi odżywki które bardziej mnie napompują myslałme na początku o ,,nitrobolon,, lecz wole się najpier zapyta czy jest coś co działą jeszcze lepiej od nitro.....

A i jak coś mam 16 lat za 4 miechy 17 waże 74 kg i chcę kupi środek który napompuje mnie :?:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
o jezu. napiszcie mu cos na ten temat bo mi się słabo robi jak coś takiego widze
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
suplementy o ktorych mowisz nie daja masy miesniowej. od tego jest dieta trening i kreatyna w wielkim uproszczeniu.

Te oparte na argininie poza tym ze nieco zwiekszaja wydolnosc miesni i ich regenereacje nie wplywaja w wiekszym stopniu na czysta mase miesniowa. miesnie sa bardziej spompowane ze wzgledu na krew a nie ze sam miesien 'urosl'. takze takie spompowanie moze byc dobre w przypadku przerwy po cyklu kreatynowym by forme w miare zachowac i spadki byly mniejsze. ale pompa dla pompy zeby niby miesnie byly lepsze to sie raczej z celem mija.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
Zmień trening. Rób split 4 razy w tygodniu.

Np.
Klatka/biceps wt
Plecy/triceps czw
barki sobota
Nogi+martwy niedz

Ćwicz na wolnych ciężarach. Ćwiczenia angażujące jak największą liczbę mięśni naraz. Nie izoluj. Spróbuj treningu 6 serji i 3ćw na duże grupy i 6serji 2ćw małe. 12/8/6/6/8/12.

Głupio zrobiłeś że brałeś już kreatynę. Wiem że chujowo to słyszeć ale jesteś na tyle młody że nie potrzebujesz takich rzeczy. Mniemam że chcesz być większy i cięższy. Zbilansuj dietę. Bardzo wątpię byś miał dobrą dietę ale to nie taka łatwa sprawa. Jeżeli chcesz coś wcinać to Kup sobie jakieś dobre witaminy, Aminokwasy, Białko przed snem, Ew gainera żaby zbilansować dietę. Jak chcesz się spompować w czasie treningu to zainteresuj się no-boosterami. Ekhm... Tak naprawdę to to co napisałeś jest przykładem postu osoby która nie wie specialnie dużo o ćwiczeniu, jest młoda i chce sobie zrobić krzywdę. Wiem że i tak kupisz sobie jakiś wynalazek więc lepiej będzie jeżeli kupisz sobie coś z wyżej wymienionych.

Urośniesz od zmiany treningu, odpowiedniej diety i od prawidłowej regeneracji dużo bardziej niż od hiper power muscle boostera który zjesz, zrobisz na nim 2 kg które stracisz 2 tyg po odstawieniu.

- Pozdrawiam J.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
Stary, a po co Ci jakas dieta i suplementy? To wszystko jakas lipa. Jedynym podstawowym zrodlem prawdziwej pompy jest synthol.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Taka pompka Ci wystarczy? :wink:



To byl zart. Nie bierz tego siebie a na pewno nie baw sie z tym gownem jakim jest synthol.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie

... :)

Jak ja niecierpię kozaczków którzy zawsze idą na skróty
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie

Jak ja niecierpię kozaczków którzy zawsze idą na skróty


Oj taaak, zgadzam się.

Dziwne jak wiele ludzi widzi w suplach drogą do celu. Zapominają, że to tylko niewielki, drugoplanowy środek, który ma na celu lekko pomagać, a nie odwalać całą brudną robotę. Sam nie wiem czy to wynika z lenistwa ludzi, czy podatności na marketing i reklamę producentów supli :roll:

Dodatkowo - jak ja niecierpię jak ktoś chce być poważnie traktowany, uzyskać rzeczową odpowiedź, a nie chce mu się poświęcić dwóch minut na napisanie sensownego, czytelnego, poprawnego stylistycznie posta...


PZDR
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
chlopak ma 16-lat. taki wiek Panowie ze miesnie plazowe sie licza ;)

Oven Immortal wyczerpal Twoje pytanie. nic dodac nic ujac.
Jesli masz jeszcze jakies pytanie wal. ale czytelnie.

Poza tym pamietaj: trenuj cale cialo (nogi tez, bo w tzw. osiedlowych silkach istnieje tendencja tzw. wieziennego pakera ;) )

w ogole polecam Ci pogadac z kims kto sie zna na rzeczy. na forum mozesz dostac calkiem dobra odpowiedz ale nie ma to jak pogadanka z dobrym trenerem ;)

Pozdr i niech Ci masa sprzyja 8)
Itosu

PS. nie ruszalbym supli w Twoim wieku. no moze delikatnie bialko + witaminy i mineraly.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
Nie przesadzaj z ta stylistyka. To nie forum poprawnej pisowni. Bylo szlo zrozumiec czlowieka co chcial pzekazac.
W kazdym razie mi sie wydaje ze to wplyw MMA na mlode pokolenie. Goscie w krotkich szortach napakowani, kto nie chcialby tak wygladac, sylwetki fajterskie.
Wiec szuka sie skrotow i idzie sie na latwizne. Jeszcze suple w tak mlodym wieku ujda w moich oczach jakos, ale ilu to ludzi siega po koksy w mlodosci...Zero w ogole rozsadku maja. Chca od zaraz super wygladac a nie licza sie ze zdrowie sobie zjeba . W sumei to ich sprawa.

Moja rada dla autora tematu. Jedz duzo(byle niei slodyczy i fastfoodow) i czesto. Zapieprzaj ostro na treningach a beda efekty. Nie ma wyjscia. :) A w suple to zacznij sie bawic jak bedziesz juz mial odpowiedni wiek i wiedze.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie

Nie przesadzaj z ta stylistyka. To nie forum poprawnej pisowni. Bylo szlo zrozumiec czlowieka co chcial pzekazac.


Równie dobrze można stwierdzić, że to nie forum analfabetów i człowiek powinien wysławiać się w ojczystym języku prawidłowo, bo to nie wiąże się z żadnymi, wyjątkowymi umiejętnościami. Ja polonistą nie jestem, ale przez w miarę składne wypowiedzi staram się pokazać szacunek do reszty forumowiczów. Ale niech tam- to tylko moje zdanie i faktycznie zdarzają się posty na dużo gorszym poziomie :wink:


W kazdym razie mi sie wydaje ze to wplyw MMA na mlode pokolenie. Goscie w krotkich szortach napakowani, kto nie chcialby tak wygladac, sylwetki fajterskie.
Wiec szuka sie skrotow i idzie sie na latwizne. Jeszcze suple w tak mlodym wieku ujda w moich oczach jakos, ale ilu to ludzi siega po koksy w mlodosci...Zero w ogole rozsadku maja. Chca od zaraz super wygladac a nie licza sie ze zdrowie sobie zjeba . W sumei to ich sprawa.


Ja bym do tego dodał obecną manię bycia WIELKIM. Większość nastolatków nie szuka w treningu siłowym aspektu sportowego lub po prostu pracy nad własną sylwetką pod względem estetyki. Dużo dzieciaków chce być po prostu dużymi, silnymi - chcą mieć poważanie u kolegów, chcą "coś znaczyć". A skoro cel jest IMO lichy to i droga to niego taka sama- łatwa, szybka i najlepiej niewymagająca dużego zaangażowania.


PZDR
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie

Ja bym do tego dodał obecną manię bycia WIELKIM. Większość nastolatków nie szuka w treningu siłowym aspektu sportowego lub po prostu pracy nad własną sylwetką pod względem estetyki. Dużo dzieciaków chce być po prostu dużymi, silnymi - chcą mieć poważanie u kolegów, chcą "coś znaczyć". A skoro cel jest IMO lichy to i droga to niego taka sama- łatwa, szybka i najlepiej niewymagająca dużego zaangażowania.
PZDR

podpisuje się wszystkimi kończynami pod tym
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
kurde same mondrale...


Autorze, kiedy ostatni cykl kreatynowy byl? Czas zmienic plan treningowy bo z powodzeniem silke mozesz robic "tylko" 4 a nawet 3 razy w tygodniu i przypuszczalnie beda lepsze efekty...
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
i diete podaj-bo bez tego duży nie będziesz
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
moze kolega poprostu chce byc duzy zeby ktos sie go bal na ulicy ;) :>
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
sniffles mnie ubiegl. Wg mnie rozwiazaniem dla ciebie jest tylko i wylacznie synthol, ewentualnie tansza wersja tej kuracji czyli wstrzykiwanie oleju, tylko trzeba uwazac, zeby sie nie przemiescil ;)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
Ten temat jest jak lokata.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie

Ja bym do tego dodał obecną manię bycia WIELKIM. Większość nastolatków nie szuka w treningu siłowym aspektu sportowego lub po prostu pracy nad własną sylwetką pod względem estetyki. Dużo dzieciaków chce być po prostu dużymi, silnymi - chcą mieć poważanie u kolegów, chcą "coś znaczyć". A skoro cel jest IMO lichy to i droga to niego taka sama- łatwa, szybka i najlepiej niewymagająca dużego zaangażowania.


Racja. Ale wiesz co ci powiem ze ja w mlodym wieku np bardziej szanowalem i balem sie kolegow ktorzy trenowali judo czy kickboxingi niz jakis napakowanych osilkow. A to z tego wzgledu ze widzialem ich w akcji z o wiele wiekszymi od nich przeciwnikami....po prostu przecinaki byli. Z tego wzgledu tez zaczalem trenowac sztuki walki. I pare lat mi minelo na treningach. Dopiero od niedawna pracuje troche ciezej na silowni zeby wiekszej krzepy nabrac :)

Z.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Napompowanie
koks nie idzie w parze z poważaniem. Przyszedł do mnie ostatnio na trening koleś napompowany, jakoś tam ćwiczył a po treningu pyta mnie jeden z moich młodych zawodników ze współczuciem w głosie: na co ten kolega jest chory ?
wiec jak ktoś chce sprawiać wrażenie upośledzonego to polecam napompowanie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024