Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nitrobolon 2 i Xpand w jednym cyklu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Kolo4444
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nitrobolon 2 i Xpand w jednym cyklu
Witam

1.Jakie jest Wasze zdanie odnośnie Nitrobolon`u 2 i Xpanda ( trochę się naczytałem i sam już ogłupiałem : P kiedyś jadłem XP i byłem z niego bardzo zadowolony , jednak było to prawie 9 miesięcy temu i kiedyś doszły mnie słuchy że po wypromowaniu XP stracił trochę na jakości )

2.Czy zastosowanie Nitrobolon`u 2 i Xpanda w jednym cyklu to dobry pomysł ? ( wiem że oba te produkty to staki kreatynowe i do dobrego cyklu trzeba zakupić 2 opakowania , jednak ostatnio znalazłem w kilku miejscach opis że zastosowanie Nitro 2 i Xpanda na raz może być dobrym rozwiązaniem , zamiast jeść 2x Nitro 2 lub XP kupić po 1 sztuce i jeść razem )

3.Wyczytałem że w cyklu Nitro 2 i XP powinno się jeść na czczo Nitro 2 a 30min przed treningiem XP , czy wg Was jest jakaś różnica odnosząca się do kolejności spożywania tych staków ? I jaka różnica jest między spożywaniem (jednego z tych staków ) 30 min przed treningiem a bezpośrednio po treningu ? Chodzi tu o fakt że czasem nie jestem w stanie przewidzieć za ile będę mógł ruszyć na siłownie i dokładnie obliczyć tych zalecanych 30min do rozpoczęcia treningu , czy spożycie 30min przed treningiem ma lepszy wpływ niż bezpośrednio po treningu ?

4.Tutaj kieruje pytanie już mniej ważne ale nad którym też się zastanawiałem jakiś czas temu . Czy w cyklu spożywanie staka NO ze zwykłą kreatyną ( mono/jabłczan/ester ) lub stakiem kreatynowym mogło by mieć lepsze skutki ( chodzi o zrobienie siły , oczywiście trochę masy i wyglądu też nie zaszkodzi xD ) niż jedzenie samych staków kreatyny jak opisałem wyżej ?
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon 2 i Xpand w jednym cyklu
1. Nie wiem, nie stosowałem

2. Generalnie czasami lepiej jest brać jeden stak, czasami dwa różne - wszystko zależy od składu. W tym przypadku myślę, że połączenie obu może być fajne

3. Przed treningiem najlepiej stosować staki, które zawierają jakieś NO boostery, jak np Horse power itd, a po treningu, jeżeli ich nie zawierają (tak prosto wyjaśniając:P). Przed treningiem jedz Xp. Nie musi to być dokładne 30 minut, ale tak 25-40 odstępu od treningu (żeby zdążył zadziałać)

4. Kretka + NO dają lepsze rezultaty, niż sama kretka, to oczywiste:P No i wtedy NO bierzesz przed treningiem, a kreatynę już po (odnośnie pytania nr 3)
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon 2 i Xpand w jednym cyklu
Moim zdaniem Nitros nie jest wart swojej ceny i szkoda kasy na niego jest to oczywiscie moje prywatne zdanie. Zamiast tego wolalbym sobie shotguna kupic fakt ze drozszy ale przynajmniej sa rezultaty po nim. Smak tez niezbyt ale po wypiciu 2 puchy nitro juz mnie mdlilo od tego pomaranczowego smaczku :)
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon 2 i Xpand w jednym cyklu
Nitro pod względem składowym to nic specjalnego :)
  • 0

Kolo4444
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon 2 i Xpand w jednym cyklu
Firefly
odnośnie tego co napisałeś w pkt 4 to nie chodziło mi o to czy kretka z NO daje lepsze efekty bo to wg mnie logiczne , chodziło mi o to czy zastosowanie staka NO + kreatyny da większe efekty niż samych staków kreatynowych ?


Dead
Shotgun to stak NO a mi chodzi o stak kreatynowy ( Nitrobolon II a nie I )


Kamyl
widzę że jesteś tutaj wyżej postawioną osobą : D mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź i odpowiedzieć mi na moje pytania ? byłbym wdzięczny


tak na poboczu
19lat, 168cm , 72kg , prawie 20miesięcy stażu na siłowni, 4 dni treningowe w tygodniu , wcześniej miałem 4 cykle ( mono , jabłczan , jabłczan , Xpand) , uczę się dlatego nie mam bardzo rozbudowanej i utrzymywanej diety bo różnie to bywa ze szkołą ale staram się w miarę możliwości . W tym cyklu do którego się przygotowuję chciałbym polepszyć głównie siłę ( trochę "ciała" oczywiście też nie będzie mi przeszkadzać : D )
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon 2 i Xpand w jednym cyklu
nitrobolon jadlem zarowno 1 jak i 2 i 3(energizer bodajze)
Jezeli bym mial je ustawiac w kolejnosci to na pierwszy miejscu bylaby II potem I i na koncu III. Summarum szkoda hajsu na to:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024