Skocz do zawartości


Zdjęcie

MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
MTKlub - wyluzuj trochę proszę....
Stawiasz mój klub, jako organizatora przyszłych mistrzostw Polski w KAN w 2009 w bardzo "stresującej" sytuacji...
Po Twoich postach tak sobie myślę, co jeszcze mamy zapewnić, żeby - dla przykładu - zadowolić Ciebie. Przy taaaaaakich oczekiwaniach....

Niestety, nie będzie fajerwerków ani wystrzałów armatnich ;p

Turniej w Gdańsku się odbył, (mamy medale :P), ale proszę, nie atakuj innych organizacji za "organizację" imprezy - bo wiesz, po wszystkim człowiek zawsze stwierdza, że mogło być lepiej itp. I to się tyczy wszystkich imprez - także naszej. Każdy ma prawo mieć własne zdanie - proszę nie narzucaj swojego.

Jako karateka - powinieneś chyba być nieco bardziej powściagliwy i opanowany, a prywatne ataki jeżeli już kierować na PMa.
I powstrzymaj te swoje fanfary na cześć KAN - bo sa niepotrzebne i trochę żałosne jak dla mnie. Jak coś sie robi dobrze, to to "coś" broni się samo, jak źle - odwrotnie. Każdy sam może wyrobić swoje zdanie.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
Ej guzik mnie obchodzi kto co robi i kiedy ,a swoją drogą nikogo nie atakuje tylko sobie rozmawiam i chcoałem dowiedzieć się jak było w Gdańsku może Ty cos mądrego napiszesz jeżeli tam byłeś.A wasze zawody mnie nie intersuja , no może po bo jak sam piszesz jesteś organizatorem więć dobrze wiedziałes na co sie porywasz i napewno bez żadnego doświadczenie byś nie zgodził sie na robienie tej imprezki :)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
MTklub przeczytaj na spokojnie co napisał Sandman.
Ich klub bedzie organizatorem w 2009r.
Bez nerwow

Apropo tematu niestety nie widziałem zawodow ,ale ze zdjeć wydaje mi sie że była to udana impreza gratuluje :)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
Mtklub
już nawet na ludzi z KKan nadajesz... ciekawe
  • 0

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
MTKlub, ani Ty, ani ja nie możemy odpowiadać za cały KAN. Ja jestem tylko "prostym" karateka i staram się daleko trzymać od polityki.
Oczywiście nie twierdzę, że jesteś głosem KAN, ale moim zdaniem - ale podkreślam - MOIM zdaniem Twoje posty wprowadzają zamieszanie, którego konsekwencją napewno nie jest współdziałanie różnych organizacji, lecz ich jeszcze głębszy podział. A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. I mam nadzieję, że każdy umie odpowiednio odczytać intencje postów poszczególnych użytkowników, nie traktując ich jako wola całej organizacji...
Zabrałem głos, bo odnoszę wrażenie, że przez Twoje posty cześć ludzi może poczuć się obrażona, część może poczuć niechęć....

Po co wypisywać rzeczy, ze ta organizacja odpowiedziała, ta nie, a tamta jest cacy, a tamta be. Śmieszne to dla mnie jest, ale osobiście szkoda, że taki jad sączy się zza klawiatury kogoś "od nas".Ci co mogli przyjechać - przyjechali i to się chwali. Tych których zabrakło - nic straconego - takich inicjatyw zawodów międzystylowych mam nadzieję będzie znacznie więcej, więc okazji nie zabraknie.

MtKlub - jeżeli NAWET MASZ RACJĘ, to czemu mają służyć te posty atakujące innych karateka na tym forum? Co chcesz przez to osiągnąć???? Prowokacja? Jeszcze raz powtarzam - prawda zawsze obroni się sama - nie trzeba uciekać się do takiego języka, jakiego używasz na tym forum.

Panowie, róbmy po prostu dobre karate
Osu!


PS. Co do samego Turnieju w Gdańsku - super sprawa. Fajne walki, wysoki poziom ( hehe, a co miałem napisać:P)...Ale tak na serio to było naprawdę ok. Sam osobiście nie byłem, ale opieram się na relacjach zawodników z mojego klubu, którzy tam startowali.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
więc pisz za siebie jak ja to czynie ale przy okazji nie płacze publicznie :) że w kan są wysokie wymagania organizacyjne i szkoleniowe
  • 0

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008

więc pisz za siebie jak ja to czynie ale przy okazji nie płacze publicznie :) że w kan są wysokie wymagania organizacyjne i szkoleniowe


eeee...a gdzie ja na taki temat " płakałem"??

"Zróbmy Misia na miarę naszych możliwości" ;P.... Każda impreza jest taka, jakie możliwości mogą wykorzystać organizatorzy. Wiąże się to napewno z prestiżem, ale tez odpowiedzialnością. Nie zawsze poziom walk wyrówna słabą organizację...
Impreza w Gdańsku się podobała pod każdym względem - z tego co opowiadali uczestnicy w mojej sekcji. Kolejne mistrzostwa mam nadzieję również się spodobają, ale - jak napisałem - zawsze znajdzie się grupa malkontentów, którzy zawsze się czegoś czepią.

A wysokie wymagania organizacyjne i szkoleniowe - to tylko wielki pozytyw - nie ma nad czym płakać. Dlatego właśnie jesteśmy w KAN.

Ale....Mam wrażenie że karmię trolla, więc ...co napisałem to napisałem ;P
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
I tym miłem akcentem wyczerpała się znajomość tematu dzięki wszystkim za podsumowanie , zdjęcia, filmy i recenzje...............................
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
MTklub...to dobre posumowanie... :D
Rzeczywiście trochę zboczyliśmy z tematu.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku wystartujemy w Waszym turnieju.
Gratulacje!!!
Jestem pewien, że było fajnie...Pozdrawiam serdecznie :-)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
no jak milo sie od razu zrobilo

Sandman, MTklub gratuluje ;)

rób miłość nie wojnę
rób kupę co rano ;)
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
Jeżeli ktoś chce obejrzeć filmiki z tej imprezy, niech wpisze w youtube "Kyokushin-kan Karate-do Championship Gdańsk 2008" i dostaniecie kilka linków z walk.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KAN JUNIORÓW GDAŃSK 2008
no wreście można obejrzeć dzieki za filmiki 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024