Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening i alkohol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: trening i alkohol

Mesjasz, nie rób napinki, tylko czytaj ze zrozumieniem.

ale ja się nie napinam ziomuś :wink:

a mie tak wlasnie ciekawi, tak mowicie ze przez picie masa spada, to kontretnie moze ktos powiedziec przynajmniej jakiego rzedu to sa spadki jestli sie wypije cwiartke wodki lub pol litra wina lub 4 piwka?
swoja droga niewierze ze jakeis sporadyczne wypicie a nawet mocniejsze najebanie ma bardzo negatywne skutki

pzdr


Roku Pańskiego 2004 - ważyłem 89 kilo z 12 % tkanki tłuszczowej, alkohol w weekendy,

okres mniej-wiecej 2004-2006 co wieczor około 3 piw, albo rownowartosc ;) , plus tyle samo co wczesniej w weekendy

2006 - 90 kilo, 24 % tkanki tłuszczowej, i pomimo ciągłych (choc rzadszych) treningow kosmiczny spadek wydolonosci

ja nie twierdze ze 4 piwka w piątek i sobote zrobią z kogoś kaleke, po prostu jesli ktos bardzo poważnie traktuje sport to musi sie sobie zdawać sprawe ze albo rybka albo pipka
elo
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: trening i alkohol
true albo rybka albo pipka :P
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: trening i alkohol
pije raz w tygodniu conajmniej dwa razy w miesiacu sie tak ostro nawale i nie czuje ze mi kondycja mocno spadla:) przez wakacje 2 tygodnie tylko pilem wstawalem rano z lozka jeszcze najebany i szedlem biegac robilem z 10 km potem poplywalem w jeziorze z 15 minut jakies sniadanie piwko obiad piwko wieczorem wieksza libacja. Jak po 2 tygodniach takiego zycia wrocilem do domu sprawdzilem jak tam z forma i czas na 5 km byl bardzo zblizony podciagniec robilem tyle samo, tylko brzucha nie mialem jak cwiczyc pod namiotem i tu zauwazylem pewne spadki w formie przy robieniu absII. No i po tych 2 tygodniach przytylem pol kilograma.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: trening i alkohol
boze ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, wyraz sporadycznie to jest raz na miesiac albo raz na dwa tygodnie taka czestotliwosc mnie interesuje

pzdr
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: trening i alkohol
nic ci nie bedzie mozesz sie napic i sie nie obawiac. Podczas picia alkoholu dobrze jest spozywac duze ilosci wody samej czystej wody wtedy sie nie odwodnisz nie bedzie cie glowa na nastepny dzien bolala i ogolnie bedziesz sie dobrze czul.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024