prosze o pomoc w dobraniu odżywek
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Napisano Ponad rok temu
prosze o pomoc w dobraniu odżywek
Proszę o pomoc w dobraniu odżywek na spalanie tkanki tłuszczowej oraz jakąś odżywkę na to żebym miał energie do ćwiczeń nie znam się kompletnie na tym więc prosze o pomoc i z góry bardzo dziękuje
Napisano Ponad rok temu
Re: prosze o pomoc w dobraniu odżywek
Napisz coś więcej o sobie i napisz jakie masz doświadczenie z odżywkami.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
deca+oma+metapomoc |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
pżykładowy trening na spalanie-prosze |
Trening dla początkujących | Guest_betonlis_* |
|
|
|
Proszę o poradę |
Trening dla początkujących |
|
|
||
dziewczyna 18 lat potrzebuje pomocy, chcę zwiększyć masę |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Kontuzja ! pomocy !!! |
Inne sporty |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Dobór odżywek- Ponad rok temu
-
Gajner + Kreatyna- Ponad rok temu
-
Przeziebienie a odrzywki...- Ponad rok temu
-
Kontrowersyjne pytanie spalacze a kokaina- Ponad rok temu
-
co na czczo- Ponad rok temu
-
pytania odnośnie bcaa- Ponad rok temu
-
pomoc w wyborze odżywek- Ponad rok temu
-
Co brać przez 2 miesiące, aby był WIDOCZNY duży przyrost mięśni?- Ponad rok temu
-
jaka l-carnitina?- Ponad rok temu
-
SuperPump250- Ponad rok temu




Ponad rok temu
