Skocz do zawartości


Zdjęcie

Partyzant


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant

debile najczęściej zdazają sie w dresach , nikt nie zaprzeczy
ja tylko z takimi mialem jakieś starcia a tak to reszta swiata normalni ludzie i to wszedzie
w walii dresy, w angli dresy, w polsce dresy, styl ubierania(codzienny) duzo mowi o człowieku.


Dodaj, w czarnych dresach ze ściągaczami i białych skarpetkach.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant
dresy to rózne ale białe skarpetki zazwyczaj :D :D
polaka na wyspach można poznac po tym ze do sandałów japonek itd ubiera skarpetki i to w 99% białe
  • 0

budo_dombrol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant
Nie no racja racja ale trzeba pamietac ze ubiór typu dres nie klasyfikuje czlowieka pod wzgledem agresywności. Znam tez ludzi co chodzą od stóp do głów w jeansie i z żelem na głowie krótko przystrzyżeni gdzie chyba tylko chca pokazac ze maja mokry lep... (wygląd powalający...) i sa gorszymi "debilami" niz dresy..
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant
mam na roku gościa, który chodzi tylko w dresie ale tylko dla tego, że mu tak wygodnie (często gra w kosza, nogę etc) no i gość jest mega spoko
wiadomo jakie robi pierwsze wrażenie, ale szybko je zaciera ;)
no i nie obraża się jak mówimy na niego dresik :D

ale wiadomo, że stereotyp nie wziął się z nikąd a wyjątek potwierdza regułę
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant
Po protu dres przyjął się jako ubió tych, którzy swoim zachowaniem ani rozumem nie grzeszą. Nie można jednak generalizować, są czubki w każdym możliwym stroju i nie ma to reguły ;) trzeba po prostu obeserwować otoczenie i przewidywać zagrożenie :D :D bo żeby dostać za nic od tak to trzeba mieć naprawdę pecha :P
  • 0

budo_martinooo16912
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory/ Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant
dokładnie :P a Zaorish wcale nie prawda że mam niską samoocene tylko już tak to nazwałem dla świętego spokoju a poza tym to dresy są wygodne i fajnie się w nich biega jak trzeba, a tak jeszcze dodam że może jestem dresem jak kilku moich znajomych ale kształcę się dalej i trenuje :) :) Xox22- też racja czasem :wink:
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant

Nie no racja racja ale trzeba pamietac ze ubiór typu dres nie klasyfikuje czlowieka pod wzgledem

agresywności.

Znam tez ludzi co chodzą od stóp do głów w jeansie i z żelem na głowie krótko przystrzyżeni gdzie chyba tylko chca pokazac ze maja mokry lep... (wygląd powalający...) i sa gorszymi "debilami" niz dresy..

najczęściej właśnie znajdują sie tacy agresywni co myślą że jak poszczekają albo sie ponapinają to trzeba ich sie bać 9/10 sie przestraszy, mnie już takie koguty nie ruszają, mimo ze mam 175 nie wacham sie walnąć w noś takiego kozaka o 10 cm wyzszego,
agresja jest zgubna dla tych kolesi chociaż na zwykłego obywatela robi wielkie wrażenie wytwarzając przerażenie, zreszta tak samo nadludzmi dla normalnych ludzi są ludzie trenujacy SW,
ten świat jest pojebany
ide spać :D
  • 0

budo_martinooo16912
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory/ Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Partyzant
hehe a on ma pistolet i nie zawaha sie go użyć :) :) :) hehehe nie no masz racje :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024