Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znieczulica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
- to jest właśnie ulica - ( co napisał Tynks ) powiem tylko że ja bym nie stał ....

ot wpadłem na cos takiego jeszcze

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tak więc świata nie zmienimy co nie znaczy że mamy stać z BOKU ! – my szumnie nazywający siebie mężczyznami .....

Cizzia
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Zastanawiam się jak jest w innych krajach... bo to na pewno nie tylko przypadłość Polaków. Chociażby filimiki to potwierdzają. Czy są kraję w których bedziemy pewnie reakcji przechodniow na takie skurwysynstwo?

Ja pare lat temu na osiedlu gralem w noge z kumplami, nieopodal szedl gosc najebany z zona i uderzyl ja w twarz, zobaczylo to kilku chlopakow ktorzy przechodzili obok- przewrocili mezusia (mial z 25 lat), kopneli kilka razy... a zona go bronila. Sick.
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica





Nie każdy musi udawać Chucka Norrisa, bo można też zadzwonić na policję czy staż miejską. To chyba nie kosztuję wiele odwagi?



nie drażnij mnie nawet! w jakim kraju ty żyjesz??zanim by to ktoś zgłosił i przyjechalaby policja tudzież straż to by tą dziewczyne zdążyli ze 2 razy zgwałcic
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica


Ty stary popraw ten cytat b ja nic takiego nie pisałem. A tak to wygląda :)

A nawiązując do tego co zacytowałeś to masz rację ale zawsze to jakaś reakcja.
Może akurat jakimś cudem jeden z patroli straży byłby w pobliżu? Różnie bywa.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica

nie drażnij mnie nawet! w jakim kraju ty żyjesz??zanim by to ktoś zgłosił i przyjechalaby policja tudzież straż to by tą dziewczyne zdążyli ze 2 razy zgwałcic


Zajebiście, czyli lepiej nic nie robić. Może z domu nie wychodź bo zanim przyjedzie policja napewno jakiś gówniarz 5x cie zakosuje.
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
naprawde zaczynasz mnie wkurwiać!czy ja pisałem żeby nić nie robić???kurwa nie znasz mnie ... wiec baz laskaw nie pisac takich pierdoł.


pisałem że nie ma co liczyc na policje i straż ... jak widze sytuacje typu 2 gości leje dziadka to mnie krew zalewa i zawsze sie staram mieszać w takie historyjki..nawet gdybym miał oberwac
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Bo ci zwieracze puszczą z wrażenia :!: Chyba, że uważasz, że zakrzyczysz mnie czy kogokolwiek niewyparzoną gębą :?: :) :) :)
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
szukasz zaczepki??naprawde lepiej idz sobie jakieś dziewczyny poszukaj,idź z nia do łożka może ci przejdzie
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Ciężko jest jak się ma 13 lat to i burza hormonalna rozpierdala, prawda :?: Ale pisz na główny temat albo wcale, a jak masz mi coś do powiedzenia to zapraszam na priva.
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica

Bo ci zwieracze puszczą z wrażenia :!: Chyba, że uważasz, że zakrzyczysz mnie czy kogokolwiek niewyparzoną gębą :?: :) :) :)



pisanie na temat: tego i tobie życzę
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Moderatory włącz! :twisted:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Ja raz w mlodosci sie wtracilem.

22 wieczorem, Centrum miasta, na tylach budynku facet przyciska kobiete do sciany - ona krzyczy pomocy. Zlapalem goscia za chabety, pizgnolem o metalowy smietnik i .... dostalem w tyl glowy parasolka. Niedawna ofiara zaczela mnie okladac, drac sie w nieboglosy, ze atakuje jej meza. Dlugo uciekalem - bo patrol policji akurat sie znalazl w okolicy ... od tego momentu ... nie wtracam sie w przepychanki par.

Co najwyzej zadzwonie po patrol.


Pozdrawiam

WhD
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Nic nie straciles. A mogles uratowac zycie.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Z całym szacunkiem ale – Warhead – ma sporo racji, sam jestem osobą która nie odmawia innym pomocy, ale rozmawiając dzisiaj ze swoim przyjacielem, dotarło do mnie że do sytuacji którą przytoczył war dochodzi dość często, tak więc najlepiej jak zwykle nasypać gazem i spierdalać bo gdyby przyjechała władza to naszą chęć pomocy – szczególnie przedstawioną innymi oczami ( np. pokłóconej pary ) można uznać by za napaść i samemu beknąć – choć brzmi to wręcz idiotycznie !!!

Cizzia
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Hehe ja tez raz sie wtracielm fakt ze nie tak brutalnie ale kobita tez sie oburzyla ze zaczepiam ludzi hehe jestem zdania ze poprostu lepiej dluzej taka pare poobserwowac pozatym tak czy inaczej jak by to byla para to i tak bym kobiecie pomogl.Generalnie tez lubie ludziom pomagac i jestem przeciwny znieczulicy.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Ale tutaj mowicie o akcji gdzie kobieta i mezczyzna sie kloca. Jasne roznie moze byc, moga byc sklocona para, ktora pogodzi sie nagle w wyniku interwencji osoby 3ciej. Ale w pierwszej wiadomosci bylo o akcji gdzie dwoch kolesi napastowalo dziewczyne. Tu jest chyba klatrownie. Zreszta gdyby facet okladal piesciami kobiete na ulicy to chyba nie mialoby znaczenia, ze jest to jej maz?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
zalezy co by potem w sadzie zeznala ...
  • 0

budo_etarak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Ja raz widziałem u siebie w okolicy jak ktoś próbował takiej parce pomóc to na końcu jeszcze facet z kobietą tą osobę wyzywali za to że próbowała się wtrącić. Jak widać są różne okazy na tym świecie :lol: ciekawe czy byli małżeństwem.
  • 0

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
Naprawde tworzycie sztuczne problemy, popadajac ze skrajnosci w skrajnosc :wink:
Nie wystarczy podejsc na odleglosc np. 5 metrow i zapytac odpowiednio stanowczym glosem: Np. "Czy potrzebuje pani pomocy?"
Jestem przekonany, ze w takiej sytuacji w najgorszym wypadku uslyszymy:"Spier...."
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znieczulica
pan Przem ja wlasnie tak zrobilem...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024