Skocz do zawartości


Zdjęcie

RACZADAM vs F C K


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Rzenujące są twoje wypowiedzi !!!!!!!! długo myślałeś nad tym co napisać ???? :)
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
"Rafał Szlachtta musi zostać " też tak myśle ... coś sensownego napisałeś !

"Rafał rozdaje owijki Rong-pro i smycze" tzn. że jest taki dobry jak Ty! zawiodłeś się ??

"Dwa plasterki pizzy-sos gartis do wyboru" o jeju patrz ! nie tylko ty rozdajesz obiadki !!!

"Pan paznokietek " heheh przynajmniej wygląda jak człowiek w przeciwieństwie do Ciebie !!!!

"Fajne macie to Muaythai " DZIęKUJEMY WIEMY O TYM !!!!!!! :) :)
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
przepraszam wszystkich zapomniałam

"Łepkowski Mistrzem Świata !" Uwierz, że kiedyś napewno i to federacji IFMA !!!!

Tylko teraz po mich wpisach " nie płacz proszę " !!!!!!!!!!! :D :)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Rzenujące są twoje wypowiedzi !!!!!!!! długo myślałeś nad tym co napisać ???? :)

Albo przegapiłem posta, albo się jeszcze łaskaw Pani nie przedstawiła, w tym temacie wszyscy uczestnicy sporu, będący po stronie FCK zostali przedstawieni, nawet Chenio był przedstawiony, mimo, że zadziałał na niekorzyść wizerunku FCK.

A łaskaw Pani tylko docina, wciąż pozostając osobą anonimową, jestem na bierząco z tym sporem i zauważyłem, że najbardziej docinające TrenerowiFCK osoby najumiejętniej zmieniają temat, kiedy dochodzi do punktu- a możesz się najpierw przedstawić?

Tak na marginesie, Żenujące piszę się przez Ż z kropką.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Nazywam się Roman Cupryś...

:wink:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Czuję się oszukany, sądziłem, że piszę z Buakawem :/
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
:) Jak wyżej napisałeś , przedstawiły się wszystkie osoby będące po stronie FCK , ja nie jestem po jego stronie i nie muszę tego robić ... jak będzie taka potrzeba oczywiście, że się przedstawie !!!!!! :) a tym czasem pozostaje wam się domyślać kim jestem !!! :D
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Czuję się oszukany, sądziłem, że piszę z Buakawem :/

Bardzo Cię przepraszam.
Nie zrobiłem tego świadomie.
Obiecuję że się to więcej nie powtórzy.

:oops:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
No i jest wesolo... Po pajacujecie jeszcze ... i pokrzczcie przy tym "ojjj" ,poklepcie sie po plecach
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
No już-- dosyć tych polemik, idźcie na wódkę. Załóżcie sobie dwie, trzy, cztery oddzielne federacje. INO JUŻ DAJCIE SPOKÓJ.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Ja nie płaczę. Walczymy czy kończymy temat, bo nie mam czasu na spory. Interesuje mnie walka. Może szanowny pan paznokieć zabierze głos chyba, że lakier ważniejszy niż MuayThai?!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL jest potrzeba przedstaw się !
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
FCK to Ty widzisz taką potzebe, Ja nie !!!!!!!
a co więcej uważam, że powinieneś zaprzestać wypisywnia głupot i oczerniania p.Szlachty.. Myślę, że człowiek na twoim poziomie i bedący wzorem dla swoich podopiecznych klubowych powinien wykazać troche więcej powagi !!!! niestety ale dajesz zły przykład swoich uczniom !!! smutne ale prawdziwe ( i to nie jest złośliwość z mojej strony) a tak na marginesie to życzę POWODZENIA M. Grabarkowi ma walke finałową .. życzę mu aby ją wygrał !!!!! Powodzenia :-)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Ja tu nie widze oczerniania. Kim prezes Szlachta jest kazydy wie. I nie zdziwilbym sie jak pod nikem PL kryl by sie on sam.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
GAGATEK !!!! czy ja o tobie piszę, że może jesteś kobietą ?? NIE więc wrzuć na luz !!!!!! :evil:
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

GAGATEK !!!! czy ja o tobie piszę, że może jesteś kobietą ?? NIE więc wrzuć na luz !!!!!! :evil:

To ty wrzuć na luz. Powiedz mi czy to nie dziwne ,że tyle osób jedzie Szlachte?? Szlachta leci na kase i nie okłamujmy się.

P.S: Ja moge potwierdzić ,że Gagatek nie jest kobietą :D
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
wiecie co ? na Szlachtę to już zawsze chyba będą jechać, co by nie zrobił. Na mistrzostwa świata do Korei żeby nie było że oszustwa czy coś w tym klimacie wszyscy wpłacali kasę bezpośrednio do wykonawców (za bilety do biura podróży, za hotel prosto do IFMA itd. itd. PZMT w niczym nie pośredniczyło) - i co ? Szlachta przecież i tak wg niektórych zbił na tym kasę, bo przecież dało się taniej (szkoda, że nikt na to nie wpadł jak szukano wykonawców, wtedy jakoś nikt zgłosił tańszych ofert), bo Szlachta ponoć ma rodzinę w biurze podróży w Warszawie, bo ponoć zgarnął kasę od sponsorów, których to niby znalazł itd itd. Generalnie Szlachta już zawsze będzie PAN ZŁY i chyba on się do tego przyzwyczaił a na takich żuczków jak FCK leje sikiem prostym, bo cóż dla niego znaczy taki Klubik jak Twój FCK, Ty myślisz że taki wielki jesteś... było X przed Tobą i będzie X po Tobie ? Wsród klubów, nawet tych co już odeszły z PZMT, FCK Bydgoszcz nie kojarzy się z wielkim klubem, który ma wielkich zawodników, ale kojarzy się z chamstwem jaki reprezentuje trener. Ciebie FCK ludzie pamiętają - CHAMA i GBURA !!! Szlachta jest w IFMA, ma swoich ludzi, ma jakieś tam bezpieczeństwo - jak nie PZMT to znajdzie sobie coś innego. Dla niego to co tu się wypisuje to nie święta wojna o wszystko, ale żale bandy zawistnych kretynów. Analiza psychologiczna Szlachty zakończona ;] tyle w tym temacie.
PS. offtop - Wyślijcie Chenia do psychologa bo niedługo wyjdzie na ulicę i zacznie strzelać do ludzi
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
outsider nie chodzi o to, ze pan Szlachta jest zły bo jest prezesm pzmt i zarabia se na tym kasę, a niech zarabia i niech ma jak najwiecej tej kasiury nic nikomu do tego...
Chodzi o jego zachowania typu donosy na chłopaków, których wcześniej klepał po plecach a jak tylko poszli inną droga to szkodzenie im jak to tylko mozliwe; chodiz o powstrzymywanie inwencji innych - swoiste danie sobie monopolu na to co moze być igdzie może być (tzn. on by tak chciał ale tak być nie może); chodzi w koncu o to, ze jego postawa zraziła do pzmt wiele klubów, wielu ludzi - co spowodował zachamowanie rozwoju MT w ramach tego zrzeszenia - a to chyba jest jeden ze statutowych celów PZMT, co nie? Więc prezes się po prostu nie sprawdza na tym stabnowisku i może by należało pomyśleć nad tym, że jednak kto inny powinien wejść na jego miejsce bpo on po prostu jest spalony i tyle.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
To nie chodzi o zawisc i pieniadze ale o jakosc. Prezesa Szlachte mozna spokojnie przyrownac do Nikodema Dyzmy.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
OUTSIDER masz racje co do tego że było X przed FCK i będzie X po nich... ale zamiast tego X możesz spokojnie wstawić słowo jak "naiwniaków" lub "oszukanych" bo taka jest prawda.

Kluby który odeszły z PZMT do PZKB lub ISKA to były i są NAJLEPSZE kluby Muay Thai w Polsce!

Mam na myśli Puncher, FCK, Nak Muay, Prakong...Popatrz na wyniki, na rankingi, na walki zawodowe...

Gdzie są zawodnicy z PZMT? Szanuję ich tak samo jak tych z PZKB czy ISKA ale serio nie ma "wielkich nazwisk" w PZMT i chodzi mi tu nie o to że zawodnicy z PZKB czy ISKA są lepsi tylko że najlepsi jacy byli w PZMT po prostu przeszli do innych organizacji!

Zastanów się dlaczego ???

Moim zdaniem Simonides jest na końcu kariery. Niestety ale kontuzje takie jak on miał to jest początek końca, a poza nim nie było nikogo kim PZMT mogłoby się pochwalić.

Nazwiska jak Cieśliński, Makowski, Parcheta, Tomczykowski czy Jędrzejczyk robią w tej chwili rozgłos polskiego Muay Thai. Po części sa to ex-zawodnicy PZMT.

Tak na prawdę ich kariery zaczęły się po odejściu z PZMT !!!

Sorry ale znajomości w IFMA to nie wszystko. Wiarygodność tej organizacji jest często podważana a poza tym jest kilka innych organizacji liczących się na świecie które działają duuużo lepiej na terenie Europy niż IFMA. Niestety tajskie organizacje są promowane tylko w Tajlandii i mało się liczą u nas. U nas najmocniejsze to WAKO, WKA, ISKA a do nich RS nie ma wstępu!

Oczywiście są to organizacje Kickboxingu ale nikt im nie zabroni organizowania walk na zasadach Muay Thai!

Poza tym kluby aktualnie zrzeszone to są kluby Karate czy Kung Fu ale z MT mają mało wspólnego ( nawet jeżeli są to kluby Kyokushin czy Oyama ) co widać po wynikach.

Co do trenera FCK...może i zachowuje się jak gbur i prostak ( co nie znaczy że nim jest ) ale po prostu jest szczery!

Prezes PZMT nie odpowiadając na pytania ( ŻADNE, ani te grzeczne ani te bzdurne ) pokazuje to co potrafi najlepiej: że ma wszystkich "głęboko"... i że nie liczy się ze zdaniem nikogo!

Jest arogancki i lekceważy wszystkich! Sorry ale to że jest jakimś tam sobie prezesem ( to może każdy: zakładasz stowarzyszenie, firmę czy co tam chcesz, robisz stronę www gdzie twoje nazwisko jest pisane grubym drukiem każdym zdaniu, drukujesz wizytówki i się lansujesz ) to może działa na niektórych, ale ludzie którzy chcą robić sport a nie politykę i ładne fotki na wyjazdach czy z VIPami już dawno przejrzeli na oczy!

RS coś tam może zaczął ale wiele osób twierdzi że popełnił zbyt wiele błędów i narobił sobie zbyt wielu wrogów żeby mu wyszło to co ma w planach.

Bo nawet jeżeli założy związek co to zmieni? Kompletnie NIC.

Będzie zarządzał 20 klubami a będzie pisał na stronie www że jest ich 200...

Jak na MP przyjedzie 50 zawodników też napisze że było ich 200...

I oczywiście wieczna obietnica że Muay Thai już jedną nogą jest na olimpiadzie...

Ja zaczynałem od Karate i ta samą bajkę słyszeliśmy już pod koniec lat 80!

I co? Jak to się mówi..."Nadzieja matką głupich" ale najważniejsze że kluby płacą składki!

A tak jak piszesz, zawsze się znajdą nowe osoby które w to uwierzą i na tym bazuje RS...wie że będą następni więc nie dba o obecnych!

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024