Skocz do zawartości


Zdjęcie

RACZADAM vs F C K


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

RACZADAM vs F C K
Pytanie do szanownych gości. RACZADAM chcecie się ustawić z F C K w ringu ? CHENIO to zawodnik F C K, więc nie obrażajcie go publicznie. yokomato07 czy jak ci tam o prawie to się nie wypowiadaj, bo generalnie zrzeszenia są nielegalne. W Polsce legalne są tylko związki sportowe. Szlachta od 5 lat mówi, że jest o krok od założenia związku, a do tej pory ukradł nam pieniądze i marzenia, no, ale to nie w tym temacie. RACZADAM proponuje wyspać się, wysrać, najeść, spakować plecaczek na obóz, trenować i na jesień walczymy 10 na 10 w ringu na zasadach MuayThai, bez patronatów, bo Festiwal MuayThai przeciw Narkotykom nie przejdzie, ponieważ yokomato coś bierze. Waikru Obowiązkowe. Artur Krakowiak Trener Mistrzów.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
aleś sie uwziął, chcesz ich pozabijac? ja rozumiem że prezes jest tam trenerem ale w czym Ci zawinili zawodnicy ...
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
zawinili bardzo dużo
  • 0

budo_yokomato07
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Widzę Arturze że masz kompleksy ... złe dzieciństwo??? Na szczęście są psychoterapeuci oni naprawdę potrafią pomóc, nie bój się. To się da wyleczyć 8O

Po drugie, proszę przestudiować prawo na ten temat, bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, a to prowadzi do błędnych teorii

Po trzecie kto Cię obraził, że obrażasz ludzi których nie znasz

Po czwarte zablokowali Ci jeden temat to sobie tak skaczesz z kwiatka na kwiatek niczym radosna pszczółka podczas zapylania

Po piąte nie znamy, więc skąd wiesz, że biorę - powtórzę nie obrażaj innych ludzi, to nie jest zdrowe, zaburzasz całą dyskusję swoim szczeniackimi odzywkami i pyskówkami, czuję się jakbym siedział w piaskownicy i Tobie ktoś by ukradł grabki. Ile Ty masz lat, żeby się tak zachowywać, żałosne

P.S gdy będziesz odowiadać na jakąkolwiek pytanie/zarzut lub będziesz stawiał zarzuty ad-persona proszę uzasadnij to, użyj argumentów, tylko nie w stylu "jesteś be, czemu? bo tak"

:twisted:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

...

Ty no, ale od 'dziecka' propozycję walki przecież przyjmiesz, od rana pisząc tu posty byłeś bardzo dzielny, wysyłając epitetów wuchtę na chenia. Z kolei jak wyszła inicjatywa walk dwóch teamów nagle zacząłeś rozpisywać się na masę pobocznych tematów, nie pisząc ani słowa nt. walk.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Walczycie czy nie walczycie ? Bo jak NIE to proszę opuścić piaskownicę, bo moje dzieci nie mają się gdzie bawić. Wyślij teraz 60 e-maili, zróbcie zebranie o 21.00. Póżniej zdrzemnij się, toaleta poranna, zjedz śniadanie i napisz TAK czy NIE, no i wypada się podpisać. Pozdrawiam. Artur Krakowiak pełnoletni.
  • 0

budo_yokomato07
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Tori pisz po polsku ... a pozatym nie lubie gdy ktoś o mnie kłamie np. "że biorę ". Jak tu prowadzić zdrową dyskusję z półgłówkiem który wymyśla bujdy na poczekaniu :?: :?: :?: :?:

Fck > chopie jak coś robisz to rób to porządnie, nic dziwnego że nikt z tobą sie nie liczy, wyślij do Raczadamu zaproszenie anie pykasz sobie tu jakieś bazgroły które mało kto czyta, bo nikomu się nie chce twych smiesznych i jakże irracjonalnych dywagacji czytać

Aaa Chenio bardzo fachowo używałeś dwóch nicków :) wielki pokrzywdzony z depresją wywołaną przez kolegów i trenera łącze się z Tobą w bólu :lol: :lol: Nie ładnie używać dwóch nicków na raz ....... te same błędy, ta sama stylistyka, wiesz więcej o cheniu niż każdy zawodnik od nas, no i ten sam IP :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Jak ktoś ma się Tobą liczyć jak nawet nie umiesz dyskutować
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
idioto
pierwsza sprawa pod nickiem muayfighter kryl sie moj kolega i ktory używal mojego komputera i mi pomaga.

po drugie nie obrażaj mojego trenera a czemu nie powiesz nam tego prosto w twarz?
wiadomo że skończylbyś z mordą obitą albo gorzej.

po 3 wy kretyni z raczadamu nic o mnie nie wiecie i prędzej sie zesracie rzadkim gównem niż nam coś zrobicie .

po 4 Artur na thaiboxing.pl pisal że proponowal waszemu szlachcie walke Michala Grabarka z simonidesem i czemu odmówil?
Chętnie zobacze te walke:)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
jak nie minęło 10 nim to zmień ten post bo dostaniesz nastepnego warna
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Po drugie, nie tak dawno sam byłeś zawodnikiem Raczadamu.[quote name="budo_Chenio

...nic o mnie nie wiecie...

Po trzecie, Ty wszystko wiesz na temat każdego zawodnika.
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Ps.Jak wiadomo Mariusz Cieśliński i simonides walczyli w san da kilka lat temu i Mariusz wygral.

i na gali w 2006 roku simiemu proponowano walke z Mariuszem i czemu odmówil?
Wiadomo że Mariusz by wygral.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Wiadomo że Mariusz by wygral.

I...

...o czym to świadczy :roll:
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
a jak zawodnicy raczadamu mnie atakowali to bylo wszystko dobrze?
cypis co ci znowu nagadali?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

cypis co ci znowu nagadali?

Kto mi nagadał. Do 21.00 byłem w Hucie na swoim treningu.

Odpuść ludziom z Raczadamu. Nawet jeżeli skrzywdzili Cię 2 lata temu, to ilu z nich zostało :?:
1 na 10, 1 na 20. Kilka miesięcy temu byłem na zaawansowanej - 30 osób. Znaczna większość to nowe twarze, których przed wakacjami nie widziałem.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Chenio, rozumiem ze masz żal do trenera o to co robił, ale moim zdaniem jeżeli nie pasuje komuś klub to się go zmienia na inny, i to jak najszybciej póki można to jeszcze zrobić bez strasznych kwasów i awantur. Problemy nie pojawiły się przecież teraz a jak sądzę już dośc dawno temu. To trochę podważa sens żali, które masz teraz, bo co w takim razie tam tyle czasu robiłeś? i jaki to miało sens? skoro dawno mogłeś zmienić klub, z pożytkiem dla siebie, nauczyć się nowych rzeczy, startować i wygrywać. Nie zrobiłeś tego, a przecież nikt nie trzymał cie tam na silę, zastanów się więc chwile do kogo tak właściwie powinieneś mieć pretensje? Chyba do siebie a nie do wszystkich naokoło.
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Genialne podejście trenersko-pedagogiczne: coś wam nie pasuje, nie lubimy się to będziemy się napierdalać...

dobre, dobre czekam na kolejne posty jak na dobry serial
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Genialne podejście trenersko-pedagogiczne: coś wam nie pasuje, nie lubimy się to będziemy się napierdalać...

a co? złe podejscie? a jak myślisz co robią zawodnicy w ringu? dyskutują ? :) to nie ma byc kółko taneczne ani kulturalno-socjoterapeutyczne tylko sport walki
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
przez ten czas nie zmienialem klubu bo chcialem ćwiczyć muay thai i mi bardzo na tym zależalo ale teraz jestem pewny że dobrze zrobilem.
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
cytat :
jestem pewny że dobrze zrobilem .

czyli dobrze zrobilem że odeszlem z klubu i mam teraz nowego trenera:)
Zgodzisz sie ze mną Artur ?;d
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
skoro uważasz dobrze zrobiłeś to o co te pretensje. A po drugie fakt, dwa lata temu nie było klubów z których w mt mógł byś startować, ale uważam że trochę dobrej techniki boksersko- kickboxerskiej raczej by ci się przydało niż zaszkodziło, a dziś startując w mt (z innego klubu) sukcesy miał byś zapewne większe.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024