Skocz do zawartości


Zdjęcie

RACZADAM vs F C K


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Simi to dobry zawodnik, ale promotora ma beznadziejnego.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
bushii 3 sprytnie podbiłeś temat :D :D :D Prezes odezwij się przecież robisz imprezy K-1 SERIES "Królowie Ringu", "Rekordy Bijesz Frekwencji", " Masz Mistrza Waikru w klubie", a nie chcesz zawalczyć ze skromnym klubem z Bydgoszczy. Jak nie masz pieniędzy to Cię uspokoję, bo nie one są najważniejsze. Zapraszamy do Bydgoszczy opłata startowa 0 zł, licencja 0 zł, sala znajduje się blisko dworca PKP. Szanowny Rafale jak podasz termin przyjazdu to zarezerwuję Tobie przedział VIP, aha lotnisko też mamy może wolisz samolot?
  • 0

budo_roninpl
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Do BUSHII3!!!Masz mylne info odnośnie Simonidesa.Bo z tego co widziałem na własne oczy we Wrocławiu to Simi(a tak cwaniakował przed)dostał straszne manto aż tylko huczało,od jakiegoś nieznanego Mahomeda z Holandii pod czas meczu Polska-Holandia o pas EMF.Tak wiec link który podajesz to jest oczywiście Simowo-Szlachtowo ubarwiony jak całe PZMT i Raczadam.Nie ujmuje Simonidesowi waleczności w MuayThai bo jest dobry,ale skromności to mu brakuje i trochę zejścia na ziemie również bo takich jak on są miliony. 8)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Dwie walki są ustawione już Simonides vs Grabarek, Szlachta vs Krakowiak. Raczadam napiszcie coś w końcu w temacie, bo ja rozumiem, że milczenie jest złotem, a mowa srebrem, ale czasami trzeba zabrać głos chyba, że się nie ma kompletnie HONORU albo komputera :) :) :) Nie no laptopy to ma cały zarząd z Bogdanem i Andrzejem na czele. OJJJ... OJJJ.... Rafał będziemy krzyczeć, bo taka tradycja w Tajlandii. Rafał zróbmy walkę wieczoru w ringu Szlachta vs Krakowiak i pokaż prawdziwe MuayThai jakiego uczyłeś się w Tajlandii. Zapraszam do Bydgoszczy kolor paznokcia możesz mieć dowolny. Jak wyjdziesz do walki to kupię Tobie nawet lakier.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Bushi nabija się :) Przecież Simonides nigdy nie miał złotego medalu w klasie B MŚ IFMA a w A przegrał pierwsza walkę. I te 60 walk to chyba też z walkami z kung-fu.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
No panowie, widzę, że muszę tutaj zainterweniować ... Wchodzenie na temat Rafał Simondesa jest nie na miejscu ...Fakt walkę z holendrem przegrał, widziałam ją i po
1. wcale nie dostał ostrego wpierdy
2. ten holender nie był z tej samej kat.wagowej (był kilka kg cięższy)
3. R.S miał już wtedy poważny problem z barkiem
czy wy przemądrzali panowie walczyliście kiedyś z kimś cięższym od siebie, z kimś kto był sporo wyższy , miał dłuższe ręce i nogi ??? jeśli tak to powinniście wiedzieć, że jest ciężko..
To nie był zawodnik, z którym od początku miał walczyć R.S na tej gali..i WIELKI szacunek dla niego ,że wyszedł do tej walki.. i myśle, że skoro jeden z was tak dobrze wie, że Simonides cwaniakował przed walką , to powinien wiedzieć również rzeczy od pkt1-3 . ale widzę, że jednak jesteś nie doinformowany.A besztanie z błotem kogoś tylko dlatego, że jest z Klubu Raczadam jest dziecinne... A co do MŚ , to może i przegrał w klasie A , ale kurcze tj. SPORT oprócz umiejętności i kondycji potrzeba trochę sszczęścia... :roll: Ja niewiem, zawsze myślałam, że w większości wpisują się tu zawodnicy i trenerzy, ale widzę, że to WY w większości nie macie doświadczenia w walce, skoro nie wiecie najprostszych rzeczy.a co do R.SZ jak to go nazywasz "pana paznkokietka" to wiesz co? przynajmniej wygląda jak człowiek , i nie chodzi z kondonikiem na głowie !! Ja już końzę odpisywanie na twoje głupie posty.. Pozdrawiam Cię i życzę twoim zawodnikom WIELU sukcesów w sporcie.. A Tobie abyś wkońcu zrozumiał najprostsze rzeczy.. :-)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL, ale tu się powinnaś ustosunkować do tematu SIMI SPAŁ ZE SZLACHTĄ to nie plotka to potwierdzona informacja i ciekawi mnie bardzo co masz do powiedzenia w tej kwestii. No różnica wagi znaczna układu nie znam, ale fakty mówią same za siebie, a z paznokciem to też nie mój wymysł kilku zawodników widziało jak paznokcie u nóg Rafała błyszczały w Bangkoku niczym racice, a do człowieka to daleko Szlachcie z tym końskim łbem to mógłby w kreskówkach grać i tyle ode mnie świnko.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL jesteś 'Królową Ringu" i naprawdę Tobie życzę żebyś zrobiła szarże na FORUM :) RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ tam się wpisuj dziewczyno i daj upust swoim emocjom. Nie martw się będzie lepiej, ale bez Rafała.
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
panowie, panowie.
nie powinniscie smiac sie z Simiego, bo przypuszczam za nie on tworzyl ten rekord. Simi to naprawde dobry fighter i nalezy mu sie szacunek. to tylko kogos poniosla fantazja "troszeczke" :)


a teraz do PL.
takich pierdol jak Ty wypisujesz to juz dlugo sie czytac nie da!!!
zastanawijacy jest fakt ze tak zaciekle bronisz PZMT i Prezesa,a kazdego kto ma jakis problem z w/w uwazasz za beee i nawet nie probujesz przeanalizawac co ktos ma na rzeczy!
tak jak z Simim np.
ciekawe, ze tylko ty masz problem z waga i wzrostem jego bylego przeciwnika. jakos nie widzialem ,zeby on sam tlumaczyl swoja przegrana tymi powodami. mialas zapytac o pewne rzeczy Prezesa i jakos unikasz odpowiedzi, czy zapytalas i co on odpowiedzial.
przypominasz mi osobe ktora - jesli napluje sie jej w twarz to powie ze deszcz pada.
jedzesz po wszystkich w swoim ostatnim poscie, ze jakie oni maja doswiadczenie i takie tam, bo jak to ciezko walczy sie wyzszyni i ciezszymi.
zastanawiam sie jakie Ty masz doswiadczenie, skoro piszesz takie bzdury, bo jesli bys miala to powinnas wiedziec ze przed walkami zawodowymi jest oficjalna waga i tazdy wie ile wazy i ile mierzy jego przeciwnik. jesli Simi wyszedl do walki to sie zgodzil na zaistniala roznice i nie powinno sie tlumaczyc przegranej tymi aspektami, a tym bardziej nie powinnas to byc Ty, bo nie Ty w ringu stalas. kiedy z naszego klubu Pyrek walczyl zawodowa walke z Grzeskiem Paczkowskim, ktora prezegral, nikt nie tlumaczl go, ze Grzesiek byl wyzszy i ciezszy. kazdy to wiedzal wczesniej. Lukasz chcial walczyc i walczyl, a przegral, bo byl gorszy. czaisz baze????
na dodatek piszesz, ze Simi mial powazny problem z barkiem. poloze na to zaslone milosierdzia
tak wiec zycze Ci abys nabrala doswiadczenia w walkach, to moze przestaniesz pisac takie rzeczy. tylko pamietaj, nie nabedziesz go siedzac przed kompem!!!


P.S. tak PL ,bylem w PZMT i mysle, ze moge wypowiadac sie na te tematy, bo znam je dosc blisko!
tak PL, walczylem z przeciwnikiem od siebie ciezszym i wyzszym - i to nie bylo tylko raz!

tak PL, byloo to nawet kiedy bylem w PZMT i Prezes byl moim promotorem ( bynajmiej nie mam mu tago za zle, na dodatek bylem zadowolony, ze mam walke ). chcialem to mialem!
[/list]
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
jeśli chodzi o rekord Simonidesa to bardziej prawdziwy jest podany na jego stronie (bez jeden czy dwóch ostatnich walk):

amatorskie i zawodowe:
45 stoczonych walk - 39 wygranych, 6 przegranych (39-6-0)

zawodowe:
25 stoczone walki - 23 wygrane, 2 przegrane (23-2-0)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Do Trnera FCK ...miałam nie pisac już tutaj , ale rozawliłeś mnie !!!!!!
PL jesteś "Królową ringu" skąd Ci się biorą takie teksty .... Królową ringu na turnieju została Justyna K. widzę, że masz złych informatorów... zmień ich , bo jest kilka innych kobiet w PZMT (jak widać), które również lubią R.Sz. :) :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
To jak jest kilka kobiet w PZMT, które lubią R.Sz. to niech kobietami się zajmie Szanowny Podróżnik, bo do facetów to nie ma ręki i podejścia. Róbcie sobie wtedy Wieczorki Tajskie, Wybory Królowej, itd. Odnośnie promocji u R.Sz. to tak poprowadził kilku chłopaków znanych nam wszystkim, że już nawet nie chce mi się pisać. Wystawił ich na walki na które powinni jeszcze trochę poczekać co świadczy o tym, że nie dbał o zawodników tylko o swój własny tyłek. POTRZEBA ZAJąć SIę SPORTEM, A USUNąć HIENY, A HIENA NR 1 W POLSKIM MUAYTHAI NAZYWA SIę RAFAł SZLACHTA Z KRAKOWA.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

PL, ale tu się powinnaś ustosunkować do tematu SIMI SPAŁ ZE SZLACHTĄ to nie plotka to potwierdzona informacja i ciekawi mnie bardzo co masz do powiedzenia w tej kwestii...

TrenerFCK, nie podejmuję z Tobą dyskusji. Nie mam szans. Ściągniesz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem.

:(
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Cypis święte słowa !!! właśnie dlatego znikam z tego forum!! PZDR :oops:
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
i to tak wlasnie sie odbywa jak myslalem PL.jakos mnie nie zaskoczylas, ale jesli nie odnosisz sie do moich wypocin, to znaczy, ze cos tam sie z nimi zgadzasz - przypuszczam. poniewaz nie pyskutujesz jak zwylke. to cieszy, to cieszy.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
tlk a może poprostu jest to bez sensu!!! :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Forum osiągnęło dno.
Na razie bilans jest taki, że jeden user ma bana, jeden ma warna.
Od teraz jeżeli zobaczę podobne wpisy będę banował albo blokował dostęp do forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024