Skocz do zawartości


Zdjęcie

RACZADAM vs F C K


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Gagatek - niewiem, czy mogę się zgodzić z resztą twojej wypowiedzi, ..
tematu stypendium nie znam od podszewki... a jeśli R.Sz tak zrobił jak pisałeś, to napewno miał jakiś tego powód .. myślę, że to jego trzeba zapytać o rzeczy które was nurtują ... i nie zmieniam tematu z R.Sz na R. Simonidesa ..
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL "nie odwracaj kota ogonem". Przeczytaj mój dzisiejszy wpis godz.12.37 i trzymaj się tematu. Interesuje mnie walka FIGHT, FIGHT, FIGHT . . .
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
12.27 wpis, bo zaraz będzie, że na zegarku się nie znam i piszę głupoty.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Nie zadzwonię i nie pojadę do Krakowa. Nie wydam nawet złamanej złotówki na telefon do PZMT, ale Ty PL masz pole do popisu, a ja ze swojej strony załatwię Tobie walkę z MagdąFCK. Zadzwoń do prezesa, albo jedż do Krakowa i powiedz mu o co chodzi. Liczę na Ciebie ...
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Gagatek - niewiem, czy mogę się zgodzić z resztą twojej wypowiedzi, ..
tematu stypendium nie znam od podszewki... a jeśli R.Sz tak zrobił jak pisałeś, to napewno miał jakiś tego powód .. myślę, że to jego trzeba zapytać o rzeczy które was nurtują ... i nie zmieniam tematu z R.Sz na R. Simonidesa ..


sluchaj jak go znasz to moze pogadaj z nim zeby nam tu odpowiedzial bo kiedys pisywal tu na forum ale cos ostatnio zgasl
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Uwierzcie, że przy najbliższej okazji zapytam R.Sz dlaczego nie wyjaśnia interesujących i nurtujących was spraw .... FCK ja nie będę nic załatwiać , jedyne co mogę zrobić to zapytać czy będzie chciał zrobić taką konfrontacje..
:?
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Masato, moje zniesmaczenie tematem wynika z tego, że napisano kilka pierdół, które wg Ciebie/was są prawdą, a wg mnie prawdą nie są - jednym słowem zręczna manipulacja. Nie chce mi się tego wszystkiego prostować, bo zajęłoby mi to dwa dni. Najważniejsze kwestie.


1. Bartkowiak - ok jeśli zawodnik ma kontuzje i nie wychodzi do walki, bo nie ma po prostu z czym, ale Bartkowiakowi wcale nie chodziło o kontuzje, jego słowa w trakcie zawodów (oczywiście nieoficjalne): trochę mnie piszczel boli, a za tydzień mam galę i nie chcę się bardziej skontuzjować... CZUJECIE TO ? MISTRZOSTWA EUROPY ! Ponadto w finale miał się spotkać z zawodnikiem dużo lepszym od siebie i założę się, że by przegrał. Po co więc wychodzić do takiej walki ? - generalnie prawdziwy wojownik. Już nie będę wspominać o tym jak on się zachowuje w stosunku do swojego trenera, jak traktował innych zawodników itd itd choć to teraz w sumie nie ma znaczenia. Ważne, że Bartkowiak nie wyszedł do finałowej walki, bo tak mu się podobało. Muszą być konsekwencje pewnych czynów. Jeśli ktoś Polsce robi wiochę (tak jak np. ten trener co usnął po pijaku na trawniku w wiosce olimpijskiej), to musi wziąć za to odpowiedzialność


2. sprawa stypendiów - jeśli ktoś myśli, że Szlachta wystosował pismo odnośnie odebrania stypendiów zawodnikom PZKB to się myli. Pisma Szlachty dotyczyły czegoś zupełnie innego. Wiadomo chodzi o kasę. W Polsce tylko jedna organizacja może dostawać od rządu kasę na działalność jakiejś dyscypliny, MT robiło oficjalnie PZKB, dostawali na to kasę (czego wynikiem są m. in. stypendia) Szlachta chce i stara się żeby to PZMT oficjalnie działało z MT, więc pierwszym krokiem musiało być odebranie na drodze prawnej możliwości robienia MT przez PZKB. Jako że mu się to udało, PZKB nie dostaje teraz kasy, więc i zawodnicy nie dostają stypendiów. Szlachcie pewnie zwisa czy PZKB będzie robiło MT czy nie, chodzi głównie o stronę FORMALNĄ. Oczywiście działa na niekorzyść zawodników PZKB, tak samo jak działają na niekorzyść zawodników polskiego zrzeszenia trenerzy, którzy odchodzą z PZMT (wiadomo, niższy poziom itd. itd.) ale wiadomo, że myślą o swoich zawodnikach i chcą dla nich najlepiej. Jak dla mnie to dobrze, że Szlachta chce żeby PZMT w końcu ruszyło, żeby zawodnicy nie musieli płacić za wyjazdy, żeby mogli sobie spokojnie trenować - to należy do jego kompetencji.


3. jest/był jeden wielki minus PZMT - ringi zawodowe. Dlaczego ludzie odchodzą z PZMT ? Dlaczego te wielkie kluby poodchodziły ? Nie dlatego że Szlachta jest be, ale dlatego, że każdy chce czegoś więcej niż pojechać na amatorskie zawody za własną kasę. Zobaczcie, że te wielkie kariery o których pisze MASATO zaczynają się na zawodowych ringach. PZMT nie bardzo dawało takie możliwości. Zawodnicy dochodzili do pewnego punktu i co dalej ?
Był taki okres, że startów było zbyt mało, to też nie było zbyt dobre. Wełna zawsze był uważany za dobrego organizatora i promotora - wypełnił to co przeoczył Szlachta. Teraz Szlachta wyciągnął wnioski. Jest cała seria. Będą i walki zawodowe i walki pro am i amatorskie. Tylko się cieszyć.


4. Zarzuca się Szlachcie, że jest kiepskim organizatorem imprez przytaczając choćby Mistrzostwa Polski (chociaż to nie on organizował) czy Mistrzostwa Europy. Oczywiście, nie była to rewelacja, ale biorąc pod uwagę fakt, że organizatorzy wymienionych imprez się wycofali i nie było za bardzo czasu, żeby imprezę odwalić z wielkim BUM, brawa mu za to, że w ogóle impreza się odbyła.


5. FCK - nie jestem zawodniczką Raczadamu ale jeśli nie boisz się wystawić ponoć Twojego zawodnika Chenia przeciwko mnie to chętnie do walki wyjdę.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
outsider, bardzo podoba mi się to co piszesz. Nie zgadzam się jednak w tej kwestii.

...Bartkowiak [...] za tydzień mam galę i nie chcę się bardziej skontuzjować... CZUJECIE TO ? MISTRZOSTWA EUROPY !...

Bartkowiak jest zawodnikiem zgorzeleckiego klubu i to on i jego trener decydują czy ważniejszy jest finał ME czy walka zawodowa. Sebastian trenuje za swoje i Petra pieniądze.

...Ponadto [Bartkowiak] w finale miał się spotkać z zawodnikiem dużo lepszym od siebie i założę się, że by przegrał. Po co więc wychodzić do takiej walki ? - generalnie prawdziwy wojownik...

Skoro i tak by przegrał, to po co wychodzić do walki :roll: Narażać się na większą kontuzję :roll: Może nie jest wojownikiem tylko zawodnikiem :roll:

Sebastian najbardziej zawiódł publiczność ze swojego miasta, która przybyła popatrzeć jak walczy w finale. To oni mogą czuć się najbardziej zawiedzeni.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
OUTSIDER ja nadal się z Tobą nie zgadzam.

Cypis ma racje i widać że ma wiedzę na temat "jak prowadzić zawodnika"

To nie sztuka wystawić swojego zawodnika na lepszego żeby zaistniał 5 minut a potem zniknął z ringu na zawsze!

Gdyby Sebastian wyszedł do walki i doznał takiej kontuzji że musiałby się leczyć rok albo dwa to co wtedy? Wypada z "biegu" a na jego miejsce jest 10 następnych.

To co miałem na myśli o Rafale Simonidesie to było to że trzeba było zatrzymać jego ostatnią walkę bo rzekomo holender połamał mu żebro. A na dodatek Rafał wyszedł z kontuzjowanym barkiem z poprzedniej walki tak?

Czy wychodzi się do walki o tytuł z kontuzją? Bzdura! Kolejny przykład niekompetencji ze strony managera Rafała Simonidesa! Na całym świecie są przypadki że walki są odkładane na inny termin czy walczy inny zawodnik z powodu kontuzji planowanego boksera!

U nas chce się robić mistrzów na siłę i tak to się potem kończy!

I co z tego że dla Ciebie ( i innych ) jest on WOJOWNIKIEM, skoro po takiej walce "wypadł" z ringów na prawie 2 lata? A nie wiadomo co będzie jak wróci.

W tym sporcie masz swoje 5 minut ale jak zaczynasz przegrywać ( lub miewać kontuzje ) to ludzie Cię przekreślają!

Rafał ma talent ale ludzie którzy nim kierują nie mają pojęcia jak to wykorzystać!

W sporcie, tak jak w życiu, trzeba czasem zrobić jeden krok do tyłu aby potem zrobić dwa do przodu! Mam na myśli, że czasem nie ma sensu rozbijać się tylko po to żeby zaimponować innym a tracąc na zdrowiu. Czekają następne walki, być może ważniejsze!

Większość zawodników z PZMT zaistniała przez rok może dwa. Ci o których nadal słychać to są ci którzy odeszli z PZMT i już tam nie wrócą...przykra prawda dla Rafała Sz.

Jeszcze jedna sprawa co do "kontuzji" Bartkowiaka...na zawodach takiej rangi jak Mistrzostwa Europy jest ( powinien ) być lekarz który decyduje o zdolności zawodnika do walki. Jeżeli Bartkowiak nie został wstrzymany przez lekarza tylko sam podjął decyzję że nie walczy to po prostu oddał walkowera!
Możecie go za to wygwizdać ale żeby Prezes próbował go zablokować jako zawodnika to jest cios poniżej pasa z jego strony!

Co do "robienia wiochy" i złego traktowania innych...Nie wiem, może dla tego ze jesteś kobietą, Rafał Szlachta traktuje Cię dobrze...osobiście nie znam ani jednej osoby która by była zdania że Rafał Szlachta dobrze traktuje innych. Chodzi mi o zawodników i trenerów, nawet tych zrzeszonych w PZMT ! Coś w tym jest...

Co do kasy w PZKB, powiem Ci tyle co udało mi się dowiedzieć: PZKB nigdy nie dostawało kasy na MT. Dostają to co dostają a po prostu zarząd dzieli to potem na Kickboxing i Muay Thai! I prawda jest taka że PZKB nie chce wcale dodatkowej kasy na MT od Ministerstwa.
PZKB walczy tylko o to żeby MT i KB były w tym samym związku a to dla tego że:

1) ci sami zawodnicy chcą startować w KB, MT i K1
2) są to mniejsze koszty dla klubów ( jeden związek = jedna składka, wspólne szkolenia sędziowskie czy instruktorskie )
3) nawet dla ministerstwa byłoby łatwiej ( dają pieniądze związkowi a związek dzieli na poszczególne dyscypliny = mniej roboty dla ministerstwa )

Oczywiście najlepiej byłoby się dogadać, stworzyć jeden silny związek, ale tu nie chodzi o to...Rafał Szlachta nie chce się dogadać. Tu chodzi o "stołek PREZESA" i tyle!

Jak w końcu znajdzie się ktoś kto będzie to robił dla sportu i sportowców to będzie OK.
Póki co będziemy mieli te przepychanki.
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sorry all nie mogłem się powstrzymać :)





(post miał charakter czysto humorystyczny i nie miał na celu obrazy kogokolwiek
:wink: )
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
outsider odp:
1. Tu nie chodzi o zachowanie Bartkowiaka ze nie wyszed ,a o wyslanie paszkfila z ktorych prezes jest znany! Chlopak mogl sie zle czuc i wiedzac ze nie w pelni sil wyjscie do tej klasy zawodnika jest jak porwac sie z motyka na ksiezyc! Tu chodzi tylko i wylacznie o paszkfila!

2. Twoje zachowanie przypomina Mariuszka Kaminskiego ,ktory tlumaczy ciagle co pan prezydent mial na mysli... Tak naprawde to mial "szlachetny" cel. Tylko dlaczego wiekszosc tego paszkfila ( bo inaczej tej skurwysynskiej zagrywki nie da sie opisac) to opisywanie w zlym swietle zawodnikow PZKB. Czemu nie pisal jakie pzmt jest swietne i jakich maja zawodnikow??? ze "musztra spiewem i w-f-em zyciezymi z NRF-em"?

3. TAK dlatego ze Szlachta jes "be." ja pochodze z takiego klubu ,ktory odszedl. Nie chcemy z tym czlowiekiem wspolpracowac. Arek Welna odszedl bo Szlachta jest be... zreszta napisal tu duzo dlaczego. Nikt kto odszedl nie chcial czegos wiecej a glownie przeszkoda na dalsza wspolprace byl prezes! Na wszytkie zawody w Polsce jezdzi sie za swoja kase wiec czy pzkb czy pzmt tyle samo trzeba wydac na zawody.
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
-no widocznie była jednak jakaś kasa od ministerstwa skoro zawodnicy MT w PZKB dostawali stypendia... i jeśli ktoś im te stypendia odebrał to musiał najpierw dać.

-Bartkowiak mógł spokojnie wyjść do walki ale NIE CHCIAŁ ! Mi nie chodzi o to, że miał zagrozić swemu zdrowiu - po prostu wg mnie tego zagrożenia NIE BYŁO. Gdy wchodził na ring po odebranie medalu wielce kulał, ale 5 min po zejściu z ringu chodził już normalnie. Czy to trochę nie dziwne ? Zre4sztą wszystko co mówił, to całe jego lekceważenie sprawy - nie ukrywał swoich pobudek itd. Gdyby Bartkowiak faktycznie narażał się na długotrwałą kontuzję to inna sprawa, ale on był conajwyżej normalnie poobijany po poprzednich walkach jak każdy zawodnik. Piszesz, że nie sztuka wystawić zawodnika żeby zaistniał na 5 min - oczywiście że nie sztuka, ale przecież każda walka niesie za sobą ryzyko kontuzji, chyba Bartkowiak miał tego świadomość jadąc na ME, mógł sobie wybrać inny sport jeśli to mu nie pasi. Każdy musi w pewnym momencie stanąć przed lepszym a co z tym zrobi, czy wygra czy przegra to już inna sprawa. Nie było przepaści poziomów między Bartkowiakiem i jego przeciwnikiem, więc to nie byłoby wyjście do walki na KO, ale Bartkowiakowi przegrana się po prostu nie kalkulowała i to było tchórzostwo a reszta to dopisanie bajeczki żeby wyjść z twarzą.
A jeśli dla Bartkowiaka ważniejsza była gala na której to miał później startować, to mógł o tym pomyśleć przed ME. Należał do KADRY (jaka by ona nie była, ale jednak), reprezentował KRAJ, nas polaków, na jego miejsce było przynajmniej kilku, którzy walczyli by do końca jeśli by tylko mieli możliwość. Ponadto ME w Zgorzelcu, Bartkowiak gwiazda, Szlachta miał kilka innych miejsc w których mógł zrobić ME, które zaproponowały organizację, ale jednak robi w Zgorzelcu, bo to tak fajnie będzie taka gwiazdę mamy, Mistrz Świata itd. i co ? i Bartkowiak wypina się na wszystkich dupą. Trochę nie w porządku nie ?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
outsider do Ciebie piszę i co w związku z tym co napisałaś ? O co ogólnie Ci chodzi? O co teraz walczysz?
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
OUTSIDER co tak jedziesz na tego Bartkowiaka? dostałaś od niego kosza czy jak? :)

Mi się nie wydaję żeby Sebastian był jakąś wielką gwiazdą...jest to utalentowany chłopak i dopiero zaczyna karierę!

To że ME były w Zgorzelcu ok ale nie można robić zawodów pod jednego zawodnika.

Z tego co tu wynika to, że Sebastian nie wyszedł do finału popsuło jakieś plany marketingowe... ME w Zgorzelcu, Bartkowiak w finale...pięknie by było ale walka to nie jest pisany scenariusz!

Skoro tak wjeżdżamy na sprawy przepisów...Ministerstwo cofnęło stypendia chłopakom ponieważ nie należą się stypendia za Muay Thai ok...

A co z przepisami że TYLKO NARODOWY ZWIĄZEK powtarzam: ZWIĄZEK a nie ZRZESZENIE może:

1) powoływać kadrę narodową
2) organizować OFICJALNE mistrzostwa Polski
3) prowadzić państwowe kursy instruktorskie

Ja z tego wnioskuję że:

1) nie ma kadry Polski jest reprezentacja PZMT
2) wszystkie mistrzostwa PZMT nie powinny być brane pod uwagę jako mistrzostwa Polski
tylko jako mistrzostwa PZMT
3) wszystkie "papierki" uzyskane w PZMT są nieważne ( chyba że tylko i wyłącznie wewnątrz PZMT )

Jakoś Ministerstwo wydało na to wszystko zgodę Rafałowi Szlachcie a z drugiej strony blokują stypendia dla zawodników PZKB...paranoja!

Wszystko na temat. Jak widzisz "coś tu śmierdzi" i dla tego ludzie odchodzą z PZMT
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Śmierdzi, bo prezes pierdzi, a w zasadzie pierdział, bo już odszedł.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Pierdzieć w stołek wielu potrafi wystarczy telewizor włączyć, ale R.Sz. chce za Państwowe pieniążki popierdzieć, a potem będzie mówił NIE ZAPCZECZAM I NIE POTWIERDZAM, bo tak najłatwiej. Zawodnicy i Trenerzy nie startujcie w PZMT, bo szkoda Waszego czasu, pieniędzy i nerwów. Wybrać ISKA POLAND i/lub PZKB. Naprawdę w PZMT nigdy nie było rozwoju zawodników, bo nikt o to nie dbał, a to chyba ważny argument. Pozdrawiam.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

-no widocznie była jednak jakaś kasa od ministerstwa skoro zawodnicy MT w PZKB dostawali stypendia... i jeśli ktoś im te stypendia odebrał to musiał najpierw dać.

-Bartkowiak mógł spokojnie wyjść do walki ale NIE CHCIAŁ ! Mi nie chodzi o to, że miał zagrozić swemu zdrowiu - po prostu wg mnie tego zagrożenia NIE BYŁO. Gdy wchodził na ring po odebranie medalu wielce kulał, ale 5 min po zejściu z ringu chodził już normalnie. Czy to trochę nie dziwne ? Zre4sztą wszystko co mówił, to całe jego lekceważenie sprawy - nie ukrywał swoich pobudek itd. Gdyby Bartkowiak faktycznie narażał się na długotrwałą kontuzję to inna sprawa, ale on był conajwyżej normalnie poobijany po poprzednich walkach jak każdy zawodnik. Piszesz, że nie sztuka wystawić zawodnika żeby zaistniał na 5 min - oczywiście że nie sztuka, ale przecież każda walka niesie za sobą ryzyko kontuzji, chyba Bartkowiak miał tego świadomość jadąc na ME, mógł sobie wybrać inny sport jeśli to mu nie pasi. Każdy musi w pewnym momencie stanąć przed lepszym a co z tym zrobi, czy wygra czy przegra to już inna sprawa. Nie było przepaści poziomów między Bartkowiakiem i jego przeciwnikiem, więc to nie byłoby wyjście do walki na KO, ale Bartkowiakowi przegrana się po prostu nie kalkulowała i to było tchórzostwo a reszta to dopisanie bajeczki żeby wyjść z twarzą.
A jeśli dla Bartkowiaka ważniejsza była gala na której to miał później startować, to mógł o tym pomyśleć przed ME. Należał do KADRY (jaka by ona nie była, ale jednak), reprezentował KRAJ, nas polaków, na jego miejsce było przynajmniej kilku, którzy walczyli by do końca jeśli by tylko mieli możliwość. Ponadto ME w Zgorzelcu, Bartkowiak gwiazda, Szlachta miał kilka innych miejsc w których mógł zrobić ME, które zaproponowały organizację, ale jednak robi w Zgorzelcu, bo to tak fajnie będzie taka gwiazdę mamy, Mistrz Świata itd. i co ? i Bartkowiak wypina się na wszystkich dupą. Trochę nie w porządku nie ?



Wybacz gadasz w kolko to samo ne odnoszac sie do tego co pisalem. Zachowanie Bartkowiaka jakie bylo takie bylo... i nie podlega dyskusji... za to Prezes piszac swoje paszkfile poprostu zrobil z siebie blazna. nie uwazasz tak?
  • 0

budo_mbk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Fajnie ze tak piszecie o wszystkim tylko co np. Bartkowiak ma wspolnego z tematem FCK vs Raczadam? :roll:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
RACZADAM CZEKAMY NA WAS CHCEMY ZATANCZYć Z WAMI OSTATNI RAZ WAIKRU.
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

To co miałem na myśli o Rafale Simonidesie to było to że trzeba było zatrzymać jego ostatnią walkę bo rzekomo holender połamał mu żebro. A na dodatek Rafał wyszedł z kontuzjowanym barkiem z poprzedniej walki tak?

Czy wychodzi się do walki o tytuł z kontuzją? Bzdura! Kolejny przykład niekompetencji ze strony managera Rafała Simonidesa!


to wszystko sa pomowienia :D
Simo nie przegral zadnej walki. Oto niezbity dowod: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024