Skocz do zawartości


Zdjęcie

RACZADAM vs F C K


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
FCK :X Po pierwsze, to Marcin Łepkowski jest świetnym zawodnikem!!!!!!!!!! widziałam nie raz jego walki a ta na Mistrzostwach Świata była ekstra , a skoro według Ciebie on nie jest zawodnikiem, to dlaczego z Mistrzostw Świata przywiózł brązowy medal, a w zeszłym roku jeden z twoich zawodników równiez był na MŚ i nie przywiózł żadnego .... hmmmm to co powiesz na temat swojego zawodnika skoro Marcin uważasz, że nim nie jest!!!!!
Po drugie, jeśli kiedyś może dojdzie do konfrontacji Raczadam vs FCK to bardzo chętnie zawalcze tam z twoją "zawodniczką, żoną " Magdą , myślę, że nie będzie z tym problemu .... prawda??? Ja nie jestem z Raczadamu ale przez chwile mogę być ...... myślę, że z tym również nie było by problemu
Po trzecie nazywasz się " Leo Benchakerem sportów uderzanych w Polsce " -- 8O dobre sobie !!!!!!!!pochwal się może osiągnięciami swoich zawodników, podkreślam "swoich" bo o ile się nie myle, to najbardziej utytułowany zawodnik z twojego Klubu nie u Ciebie uczył się "lewego prawego"!!!!! i przed tym kilka lat ćwiczył w innym Klubie .....
Po czwarte popieram outsaider "najpierw rób a potem się wychwalaj " :twisted:

Pierwszy raz wpisuje się na tym forum i to tylko dlatego , że nie mogę czytać głupot które wypisujesz !!!!!
serdecznie Cię pozdrawiam i życzę abyś w końcu doszedł do siebie po tej walce, która wypaczyła Ci rozum !!!! :?
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Kompletnie nie jestem w temacie a mimo wszystko zaraz padnie stwierdzenie, że jestem obrońcą Szlachty :) ale moim zdaniem najeżdżanie na zawodników to przesada.
  • 0

budo_blondaaas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wloclawek
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Telenowelaa :D
widze te sparingi ... ktos sie zle spojrzy na kogos i bojka by byla :twisted:
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
najeżdzanie na zawodników jest jak najbardziej nie na miejscu !! i człowiek, który uważa się za świetnego trenera powinien chyba o tym wiedzieć !!!!!!!!!!! :-)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Co prawda ten temat przyjmuje jako żart, ale na jedno chciałbym zwrócić uwagę. Łepkowski przegrał jedyną walkę a brązowy medal ma z nadania(mało zawodników). Nie oceniam zawodnika i tez jestem przeciwnikiem obrażania go, ale przypominam, że FCK był swego czasu 3 klubem na MP PZMT, negując osiągnięcia trenera negujecie cały poziom PZMT. Przecież wynik ten nie osiągnął jednym zawodnikiem. Te mistrzostwa w Korei pokazały, że niestety MT nie jest tak popularny jakby się chciało. Do Tajlandi każdy leci z ciekawości ale gdzie indziej już nie czują takiej potrzeby. Większość polskich zawodników ma medale z samego startu. Ale nie tylko w IFMA tak się dzieje, w WMF było podobnie w Bułgari. Dalsze konfliktowanie nie prowadzi do niczego. Mam swoje zdanie o władzach PZMT i nie jest najlepsze ale całkiem inaczej oceniam kluby członkowskie, i tylko dziwie się czemu nie może być jedna organizacja KB i MT. PZMT zaczyna już robić K1. PZKb robi już je od dłuższego czasu. Kluby które były w czołówce PZMT obecnie startują w organizacjach KB. Pamiętam czasy kiedy karate Shotokan i Kyokushinkai były skonfliktowane, ale pomimo tego są w jednym związkiem i są po piłce nożnej drugim największym związkiem.
Zauważam różnice w rywalizacji sportowej w Kb i MT ale nie rozumiem dlaczego administracyjnie nie można tego pogodzić. Przecież to niższe koszty.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
mniejsz ilość zawodników na MŚw Korei nie była spowodowana mniejszą chęcią startu zawodników w tych zawodach ani mniejszą popularnością MT , każdy kraj dostał wyznaczoną liczbę osób którą mógł wziąść na te mistrzostwa .. a z całym szacunkiem, niewiem, czy jesteś zawodnikiem, czy trenerem, ale zastanów się sam, czy gdybyś mógł , nie chciał byś się znaleźć właśnie tam w Korei na MŚ ?? myślę, że tak... i myślę również, że w innych krajach zawodnicy równie mocno chcieli się na nich znaleźć .. więc na logike można się zastanowić , czy chodzi o niechęć , czy o liczby ... A co do Marcina Łepkowskiego to diabelnie nie podoba mi się wjeżdzanie na jego osobę przez człowieka nazywającego się trenerem ... to, że może nie lubi Prezesa PZMT nie powinno się odbijać na jego zawodniku, ponieważ Marcin jest świetnym zawodnikem i świetnym człowiekim !!!!!!!! myślę, że wiele osób ma podobny pogląd .. a o Marcinie kiedyś będzie głośno !!!!!ten chłopak ma talent

Pozdrawiam :D
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Sierpów Grabarka ja nauczyłem. Właśnie PL jak się logowałaś na forum to Grabarek dzisiaj o 15.00 znokautował sierpem boksera na zawodach w Toruniu. Przeciwnik utytuowany dużo walk w boksie amatorskim, a Łepkowski to dwa razy przegrał z moim zawodnikiem Ziemowitem Pakułą juniorem. Pakuła jest z F C K od początku. Pakuła poprostu nakopał do dupy Łepkowskiemu. Poproś szejka o nagranie DVD to zobaczysz jak było. RACZADAM SłABI JESTEśCIE ORGANIZACYJNIE, SPORTOWO, ALE TO NIE WASZA WINA POPROSTU WSZYSTKO CO ZWIąZANE ZE SZLACHTą JEST SłABE I NUDNE A JAK MACIE PROBLEM TO ZAPRASZAMY DO KONFRONTACJI
  • 0

budo_magda fck
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL !!! jeżeli chcesz ze mną walczyć to się najpierw przedstaw, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie się nie boję i nie posługuję jakimś nickiem pod którym można sobie napisać wszystko...
... tak dla Twojej informacji nie jestem żoną Artura, ani zawodniczką i mam takie pytanie: jeżeli jesteś kobietą to gdzie byłaś kiedy kilka lat temu kiedy nie miałam z kim sparować przygotowując się do zawodów? jakoś nie byłaś chętna! za to teraz kiedy wiadomo, że już nie trenuję, mam dziecko i inne obowiązki nagle sobie o mnie przypomniałaś... tak postępuje tylko tchórz!!!
... jeżeli jesteś facetem to chyba z kompleksami skoro chcesz się bić z dziewczyną!
...co do walki to nie ma problemu obojętnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną, mimo, że nie jestem w formie, ale pewnie tylko dlatego odważyłaś/eś się to napisać!!! mimo, że nie mam zbyt wielu osiągnięć w sporcie nigdy nie bałam się wejść do ringu i walczyć i teraz też się nie boję, bo bardzo lubię wyzwania, im trudniejsze tym większa mobilizacja i motywacja jest to dla mnie.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
FCK gratulacje w takim razie dla Michała, jego Bardzo Szanuje....

MagdaFCK skoro nie jesteś zawodniczką, to dlaczego jesteś w galeri zawodników ....??
dla mnie jest to nielogiczne !a skoro nie ćwiczysz, to dalsza dyskusja nie ma sensu, nie będę Cie obijała , co to za frajda wygrać z kimś kto nie ćwiczy !!!!!! :-)
  • 0

budo_magda fck
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL !!! jeżeli składasz komuś propozycje to miej odwagę sie pod tym podpisać!!! rozumiem przez to, że się boisz i potrafisz tylko klikać w klawiaturkę jako anonimowa osoba...
jeżeli chodzi o galerię zawodników to wyraźnie widać w jakich latach miałam osiągnięcia, ale to chyba dla Ciebie zbyt trudne... jeżeli masz jakiś problem to proponuję załatwić sprawę w cztery oczy, a nie przed monitorem, adres znasz, nr telefonu też jest podany na stronie tylko jak już zadzwonisz to bądź na tyle odważna i się przedstaw...
  • 0

budo_magda fck
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL!!! masz rację, że dalsza dyskusja nie ma sensu, bo nawet nie wiem z kim rozmawiam - wiem tylko, że z kimś kto chce wyjść do walki podczas której odwraca się plecami do przeciwnika i w 1 rundzie rezygnuje!!! nie będziesz mnie obijała, bo Twoja wymijająca odpowiedź na pytanie kim jesteś jest jednoznaczna z tym, że się boisz.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL to jak Michała szanujesz to zacznij go sponsorować tak dobrowolnie od serca. Ja z tego złotówki nie chcę, ale Michał będzie wdzięczny. Michał jak przyszedł do mnie na MuayThai kilka lat temu to był tak " popłynięty", że postanowiłem, że go wyciągnę z bagna, a pierwszą osobą od której dostał lanie na sparingu była Magda Jaskot F C K. Jak nie wierzysz to spytaj się go będzie okazja w piątek w Kaliszu. Ja nie głoszę haseł ja pomagam ludziom i to mnie nakręca. Magda zawsze będzie w galerii zawodnicy, bo jako pierwsza przywiozła medal dla F C K i dlatego zawsze będzie pierwsza i tego jej nikt nie zabierze, a Wy zwolennicy Szlachty niedługo będziecie ściągać trenerów z Holandii, tylko kto im zapłaci, bo ja się zrealizowałem w MuayThai, a mogłem coś dla Polski zrobić więcej, ale nie chcę. Dla F C K zrobię jeszcze wiele, a dla Polski NIE, chyba, że szefem MuayThai będzie Arkadiusz Wełna z Kalisza.
  • 0

budo_magda fck
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
jeżeli ktoś jeszcze ma zamiar poruszać temat mojej osoby na forum to proponuję zrobić to osobiście np. dzwoniąc do mnie, wysłucham i napewno odpowiem.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL chyba nie dokońca wiesz na czym polega start w IFMA czy WMF. Prawie wszyscy zawodnicy płacą sami za siebię.Szczególnie że pobyt na miejscu nie jest drogi. Często zawodnicy zostają by trenować w kolepce MT. Więc odpowiadam na twoje pytanie. Jeśli miałbym wybór jechać do Tajlandii czy do KOrei. Wbrałbym na pewno Tajlandię. Mówisz że były ograniczenia startowe? To ciekawe. Czyli nie każde Państwo miało prawo startować? Czy miało prawo w pojedyńczych kategoriach. Jaka był sposób kwalifikacji? To skąd wziął się Błachowicz, który nie startował w MP ani w Pucharze Europy w NIemczech, ani ME w Polsce. BYł tam ( na ME) obecny ale jako gość.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
nie napisałam, że były ograniczenia dotyczące państw, tylko ilości zawodników, których każdy kraj mógł wziąść , Janek Błachowicz , może i nie startował w PE czy ME , ale jest wysoko w klasyfikacji rankingowej, a skoro Polska dostała możliwość wzięcia tylu osób ile wzięła to Janek. B jak najbardziej zasłużenie pojechał na te Mistrzostwa ( i wyszło mu to na dobre) , Polska dostała możliwość wzięcia wielu zawodników ze sobą z powodu organizacji ME w Polsce .. patrząc na to, że jesteś Polakiem to powinno Cię to również cieszyć .. a co do Tajlandi, to fakt MŚ ... tak wolała bym Tajlandie, ale przecież tutaj nie chodzi o to, gdzie one się odbywają to wogóle nie jest ważne , ważne jest to, że ktoś ma szanse w nich wystartować .. czyż nie ?? Pozdrawiam :D
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Nie to się w głowie nie mieści. Tu nie ma co komentować czy analizować. Pozdrawiam.
  • 0

budo_minotauro
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Witam
Rzadko się udzielam na forum.. ale tym razem stwierdziłem, że coś muszę napisać. Czytam sobie wypowiedzi w tym temacie i temacie "Szlachta musi podejść" i myślę sobie: "cóż za rozżalony chłopiec cały czas płacze i zalewa swoją goryczą o nicku Trener FCK" z ciekawości stwierdziłem, że poszukam któż to taki... i jakie jest moje zdziwienie kiedy widzę dorosłego mężczyznę który nie wygląda jak chłopiec ale ma nawet wąsy :D
Wybaczcie mi moja ironię, ale kiedy czytam te żale i płacze, kiedy widzę jak najeżdżasz na Szlachtę i Łepkowskiego, a także innych zawodników to inaczej nie potrafię.
Swoją drogą nie znam pana Szlachty, żeby go oceniać i zabierać stanowisko w tej sprawie.. ale kiedy pomyślę, że Trener FCK który nazywa się Leo Benhackerem polskiego Muay Thai, kiedy widzę poziom wypowiedzi "Chenio" to po pierwsze ze wstydu mam ochotę schować się pod biurko, a z drugiej strony wybacz FCK ale z twoją osobą w roli głównej może byc tylko gorzej- takie odnoszę wrażenie. Wydaje mi się, że człowiek który nazywa siebie świetnym trenerem jest zobowiązany do jakiegoś poziomu dyskusji??? A jak na razie tylko płacz , jęki, krytykanctwo "och jaki ja jestem skrzywdzony ale za to jedyny sprawiedliwy Don Kichot, a reszta związana z R. Szlachtą jest be i fuj".
Sorry ale żenujące jest to co piszesz i w taki sposób to raczej zniechęcasz ludzi do jakiejkolwiek dyskusji!
Weź się w garść i przestań zachowywać się jak mała dziewczynka której ktoś zabrał zabawkę! Załóż sobie bloga i popłacz tam sobie...

Co do Szlachty to podziwiam, że nie podejmuje dyskusji na forum- ale to świadczy tylko o tym według mnie, że nie musi udowadniać małym chłopcom że ma rację. Mnie zalała by krew, a on nie wdaje się w dyskusje z przedszkolem. W kwestii wyjaśnienia - nie znam Szlachty jedynie z widzenia na różnych zawodach dlatego nie zajmuje stanowiska i proszę nie sugerować czasem, że go bronię. Jedynie zajmuje stanowisko wobec rzygania na ludzi, wylewania swojej goryczy bo "coś mi się nie udało w życiu". Każdy kto ma choć odrobinę refleksji zobaczy poziom prezentowany przez Trenera FCK..
Zrozumiałby paranoika który ma poczucie, że każdy go krzywdzi i chce wyruchać.. ale dorosły facet, trenujący innych ludzi??? Wstyd.. :lol:
Znając życie niewiele wskóram moim postem bo bordeline czy paranoiczne myślenie charakteryzuje się selektywnym wyborem wypowiedzi kontrargumentującego.
pozdrawiam
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Mówisz że były ograniczenia startowe? To ciekawe. Czyli nie każde Państwo miało prawo startować? Czy miało prawo w pojedyńczych kategoriach. Jaka był sposób kwalifikacji? To skąd wziął się Błachowicz, który nie startował w MP ani w Pucharze Europy w NIemczech, ani ME w Polsce.


każde państwo miało prawo startu, ale nie mogło wystawiać dowolnej liczby zawodników. Niektóre kategorie wagowe zostały zupełnie zlikwidowane. A powodem tego wszystkiego były IGRZYSKA w czasie których Mistrzostwa Świata Muay Thai miały miejsce. Cała impreza odbyła się pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i nie sądzę, żeby MKOL objął patronatem jakąś pierwszą lepszą, badziewną imprezkę. Owszem, może i była mniejsza liczba zawodników (przynajmniej w niektórych kategoriach, ale wynikało to raczej z przytoczonych wyżej przyczyn oraz dużych kosztów wyjazdu na imprezę - państwa nie chciały brać większej ilości zawodników) ale poziom, z tego co komentował nasz polski sędzia, był wyższy niż w zeszłym roku, a na pewno dużo bardziej wyrównany.

Jaka był sposób kwalifikacji? To skąd wziął się Błachowicz, który nie startował w MP ani w Pucharze Europy w NIemczech, ani ME w Polsce. Był tam ( na ME) obecny ale jako gość.


Janek jest na drugim miejscu w rankingu, ponadto STARTOWAŁ na Pucharze Europy w Singen i zdobył złoto - wygrał wtedy w finale z Danielem Sołtysiakiem. Jako, że Daniel był pierwszy w rankingu i zdecydował się startować w klasie A, Janek pojechał w klasie B. Swoją drogą Janek jest zawodnikiem takiej klasy i umiejętności, że naprawdę "czepianie" się go jest żenujące i po prostu niestosowne. Nie winą zawodników jest ilość osób startujących na turnieju, każdy się przygotowywał tak samo ciężko i ktoś kto podważa wartość zdobytego medalu jest po prostu ćwokiem, który nie ma pojęcia o tym sporcie. Szkoda mi tych osób które nie dostały możliwości stoczenia kilku walk, bo wierzcie mi, że żaden zdobyty z samego startu medal nie satysfakcjonuje i przysparza więcej negatywnych emocji niż pozytywnych.

przypominam, że FCK był swego czasu 3 klubem na MP PZMT, negując osiągnięcia trenera negujecie cały poziom PZMT

trener to nie tylko osiągnięcia - dla mnie to również to co sobą reprezentuje. A FCK sami oceńcie, co sobą reprezentuje.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Jedna i druga osoba nie powiedziała nic. Opieranie się na rankingu jest w sporcie amatorskim niezbyt trafione, gdyż uwzględnia się w nim walki zawodowe. W każdej szanującej sie dyscyplinę podstawą są starty i wyniki. NIe oszukujmy się Muaythai było tam tylko dla tego że odbywała się impreza w Azji. A mała ilość zawodników niestety podważyła wiarygodność dyscypliny. Jeśli nawet ktoś z MKOL obserwował to to napewno nie miał dobrej opini. Medale bez zwycięstwa to porażka dla organizacji. Oczywiście na olimpiadzie są często ograniczenia, ale zawodnik musi osiągnąć pewien wynik w sportach wymiernych lub osiągnąć określone zwycięstwo w niewymiernych jak boks. Zawodnik który przez rok nie startował jedzie po decyduje o tym organizacja to nie metoda olimpijska.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

...Jeśli nawet ktoś z MKOL obserwował to to napewno nie miał dobrej opini...

Skąd ta pewność :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024