Skocz do zawartości


Zdjęcie

RACZADAM vs F C K


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
tylko, sęk w tym, że o Szlachcie jest trochę (a nawet trochę więcej) bajek i bajeczek. Dla mnie fakt, że sobie nie radzi jako prezes nie jest taki oczywisty. Ktoś coś szczeknie, drugi powtórzy, nikt tego nie prostuje bo i po co... zbiera się gromadka podszczekujących i później tak to wygląda - że Szlachta jest BE, że Szlachta przeszkadza zawodnikom, że odbiera stypendia. Ktoś się zastanowił dlaczego Bartkowiak został tak potraktowany ? Albo dlaczego Szlachta wystosował pismo do ministerstwa ?
Pewnie dlatego że jest skończonym próżnym idiotą, bez którego zgody w Polsce nic nie może mieć miejsca... no sorry - litości. Utworzono ISKA, ktoś wypełnił próżnię, można iść do Wełny - po co się pultać? Nikt nie musi współpracować z PZMT jeśli nie chce. Macie wybór. Jeśli komuś pasuje Szlachta i współpraca z nim to działa sobie spokojnie pod PZMT a jeśli nie to jest ISKA.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Gagatek nie`zgodzę sie z Tobą że Szlachta jest dzisiejszym Dyzmą. Dyzma suchal innych i to realizowal. Niestety wlasnie to uwazam ze jest najwieksza wada szefa PZMT. Nie slucha nikogo. Dyzma nie dążyl do konfliktow a Rafal Szlachta niestety tak. Przyjąl zasade DZIEL I RZĄDŹ i niestety skócil w ten sposob środowisko. Sam z tego korzysta. Od samego początku wmawial wszytskim ze MT jest calkiem czyms innym niż KB, kiedy wszyscy dzisiaj wiemy ze na calym swiecie Ci sami zawodnicy startuja w KB jak i MT. Tak jak masato powiedzial cala czolowka MT IFMA startuje obecnie w kicku. Przypominam, że Simonides nigdy nie zdobyl zlota na MŚ więc w amatorskim MT nie osiągnąl szczytow. NIestety dwa związki spowoduja ze zawodnicy MT nie beda mogli startowac w KB i odwrotnie bo zabrania tego prawo polskie ( oczywiście mówie o kadrze narodowej) CZy widzicie jakie to jest chore. Zrozumialy to kluby najlepsze PZMT i dlatego na sile przyjmuje sie kluby nowe calkowicie niezorientowne. Od tylu lat MP IFMA to co roku nowi zawodnicy z malymi wyjątkami. To jest chore
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Outsajder to ty zrozum ze wlasnie mowia do Ciebie kluby ktore byly czlonkami i byly w czolowce. I to one maja prawo wyrazac swoje zdanie. Prostackim jest stwierdzenie jak sie nie podoba to wypad, gdyż jest synonimem mierny ale wierny.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Outsider to może mi wytłumaczysz te dwie sprawy o których piszesz?

1) Zastanawia mnie fakt że Bartkowiak póki był w PZMT był ok a nagle jest beee.
Co takiego zrobił żeby go zablokować jako zawodnika?

2) Zastanawia mnie fakt, dla czego Marcin Parcheta, kilkukrotny Mistrz Polski oraz najlepszy zawodnik PZMT ( chyba 2005 roku, jeżeli się mylę przepraszam ) któremu Rafał Szlachta sam wręczał puchar, po odejściu do PZKB został tak załatwiony przez jakieś pismo Pana RS że wstrzymano mu stypendium ???

Oprócz Marcina był jeszcze Wojciech Kosowski któremu również wstrzymano stypendium.

Trzeba mieć nie lada tupet żeby wyjść z prośbą do ministerstwa o wstrzymanie stypendiów dla zawodników z nie "swojej" organizacji ! To jest moim zdaniem chamstwo a nie to co pisze trener FCK !!!

Jakiś mały paradoks, nie uważasz? Jak Marcin Parcheta walczył dla PZMT, RS pisał o listy gratulacyjne i spotkania do ministerstwa. Jak zdobył medal w PZKB nagle pismo od RS że temu zawodnikowi nie należy się nic...( no i przekonuj mnie nadal że RS nie jest fałszywy hahaha )

Możesz mi ( i innym ) podać choć jeden powód dla którego RS postąpił w tym słusznie ???

Że niby WMF jest gorszy niż IFMA? To po co RS chciał tam się dostać?

Oczywiście zazdrość prowadzi do różnych czynów ( chłopacy zdobyli medale na mistrzostwach świata WMF będąc w PZKB ) ale czy w ten sposób uważasz że Pan Szlachta rozwija polskie Muay Thai?

Co z hasłem "One World One Muay Thai" ??? chyba że prezes nie rozumie angielskiego?
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Jeszcze jedno.

Ludzie zrozumieli że jeżeli nie chcą być w PZMT to ida do PZKB lub ISKA.

Ale w takim razie, skoro oni zostawili PZMT w spokoju, niech RAfał szlachta zostawi z spokoju zawodników innych organizacji!

Jedno jest pewno i to adresuję do samego prezesa PZMT: nikt nie będzie Wielkim Guru Polskiego Muay Thai który będzie miał władzę nad wszystkim i wszystkimi!

Widać to chociażby po innych krajach Europy i nawet w Tajlandii. Wszędzie jest po kilka organizacji i nikt tego nie zmieni!

Najlepiej wyszły na tym kraje gdzie ludzie się dogadali!

:wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Napewno się dogadamy, ale bez Rafała Szlachty, bo on niestety nie rozumie tej branży, a w dzisiejszych czasach nieznajomość branży to bankrut. RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść powiecie, ze znowu się powtarzam, ale sprawę uważam za pilną.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Skoro jesteśmy jakimś tam klubikiem nie wiele znaczącym to dlaczego nie chcecie walczyć z nami? Raczadam na wszystkich zawodach regularnie byliście kopani przez nas i taka jest prawda. Mielibyście okazję się zrewanżować. Skoro prezes leje sikiem prostym na F C K to niech pokaże, że oprócz gadania potrafi walczyć, bo walka jest najważniejsza w MuayThai niezaleznie od federacji.
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
sorry, ale nie chce mi się odpisywać. Do zbyt wielu rzeczy musiałabym się odnieść. W pewnych kwestiach pewnie i wy macie rację, w pewnych pewnie ja. Każdy będzie bronił tego co uważa za słuszne :wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Nie przepraszaj, bo nie gniewamy się. Interesuje nas walka z potężnym klubem Raczadam. Załatwisz to ???
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Weż zagadaj i załatw walki, bo na e-maile nie odpowiada Rafałek, a dzwonić nie będę, bo nie chce mi się z nim gadać.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

sorry, ale nie chce mi się odpisywać. Do zbyt wielu rzeczy musiałabym się odnieść. W pewnych kwestiach pewnie i wy macie rację, w pewnych pewnie ja. Każdy będzie bronił tego co uważa za słuszne :wink:


Jeżeli jest to odpowiedź na moje pytania stwierdzam tylko że udajesz że niby coś wiesz a jak ktoś wchodzi głębiej w temat to wymiękasz. Najpierw piszesz wielkie słowa a potem się wykręcasz...

Nie chce Ci się odpisywać? To po co się udzielasz w temacie? Niby coś tam wiesz na temat Bartkowiaka czy pism do Ministerstwa...

Więc słuchamy! Oświeć nas! Może faktycznie przyznamy rację Rafałowi S. i wyjdzie na to że to my jesteśmy beee :)
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Myślę, że Bartkowiakiem chodziło o to, że niestety nie wyszedł do walki o złoto, bo ("podobnierz") miał kontuzje, ale sory każdy kto go zna to na tych Mistrzostwach Europy słyszał od niego kilka wersji powodu dla którego nie wszedł do walki. 1. rozcięta warga, 2. kontuzja nogi .......... itp. a jak byliście na tych Mistrzostwach to można było zauważyć, żę nic mu nie jest !!! to nie jest chyba sportowe zachowanie... ???? myślę, że to zachowanie R.Sz można zrozumieć ...
dlaczego wysłał pismo do Ministerstwa --- sama się zastanawiam .. może chodziło o to, żeby zawodnicy PZMT mieli większe szanse na dostanie stypendium ?!
i jeszcze jedna kwestia .... oburza mnie, że ktoś kto jest zawodnikiem , trenerem, a ma tupet obrarzać zawodników.. dlaczego to robicie???
1. Rafał Simonides napewno powróci do sportu, ma dużo pracy przed sobą (rechabilitacji)
ale kocha ten sport i wiem,że będzie dąrzył do tego aby mieć taką formę jaką miał ... a czy każdy z was zanim zaczął walczyć zawodowo , najpierw zdobył Mistrzostwo Świata ...hmm ciekawe
2.Piszecie, że najlepsi zawodnicy poodchodzili, i że obecni są "bez nazwisk" , myślę, że wszyscy (, jesteśmy , bylismy) zawodnikami, których nazwisk nie znano , wszystko to kwestia czasu .. dajcie szanse młodym zawodnikom ..
A to, że ktoś wywodzi się z Klubu Raczadam to nie jest powód do piętnowania tej osoby ... myślę, że szacunek należy się i Rafałowi Simonidesowi i Marcinowi Łepkowskiemu za to chociażby jak dużo pracy i serca wkładają we własne przygotowanie ..każdy kto ćwiczy jak zawodnik, wie ile potu i siły trzeba stracić na treningu, aby móc chociażby wystartować w Mistrzostwach Świata... może zakończcie już pisanie w tym temacie?? będzie prościej .....
Pozdrawiam :?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K

Myślę, że Bartkowiakiem chodziło o to, że niestety nie wyszedł do walki o złoto, bo ("podobnierz") miał kontuzje, ale sory każdy kto go zna to na tych Mistrzostwach Europy słyszał od niego kilka wersji powodu dla którego nie wszedł do walki. 1. rozcięta warga, 2. kontuzja nogi .......... itp. a jak byliście na tych Mistrzostwach to można było zauważyć, żę nic mu nie jest !!! to nie jest chyba sportowe zachowanie... ???? myślę, że to zachowanie R.Sz można zrozumieć ...
dlaczego wysłał pismo do Ministerstwa --- sama się zastanawiam .. może chodziło o to, żeby zawodnicy PZMT mieli większe szanse na dostanie stypendium ?!
i jeszcze jedna kwestia .... oburza mnie, że ktoś kto jest zawodnikiem , trenerem, a ma tupet obrarzać zawodników.. dlaczego to robicie???
1. Rafał Simonides napewno powróci do sportu, ma dużo pracy przed sobą (rechabilitacji)
ale kocha ten sport i wiem,że będzie dąrzył do tego aby mieć taką formę jaką miał ... a czy każdy z was zanim zaczął walczyć zawodowo , najpierw zdobył Mistrzostwo Świata ...hmm ciekawe
2.Piszecie, że najlepsi zawodnicy poodchodzili, i że obecni są "bez nazwisk" , myślę, że wszyscy (, jesteśmy , bylismy) zawodnikami, których nazwisk nie znano , wszystko to kwestia czasu .. dajcie szanse młodym zawodnikom ..
A to, że ktoś wywodzi się z Klubu Raczadam to nie jest powód do piętnowania tej osoby ... myślę, że szacunek należy się i Rafałowi Simonidesowi i Marcinowi Łepkowskiemu za to chociażby jak dużo pracy i serca wkładają we własne przygotowanie ..każdy kto ćwiczy jak zawodnik, wie ile potu i siły trzeba stracić na treningu, aby móc chociażby wystartować w Mistrzostwach Świata... może zakończcie już pisanie w tym temacie?? będzie prościej .....
Pozdrawiam :?


Czyli co Prezes jest takim Janosikiem "Szlachetnym" chcial zabrac bogatym( tym z pzkb) i dac biednym czyli swoim? Tym samym zakwestionowal wylany pot na terningach przez chlopakow z pzkb.

Zawodnik mial prawo odmowic walki i skorzystal z tego to jest jego prywatna sprawa. To byl naprawde cios bo prezes nie mogl sie popisac w ministerstwie zlotym medalem "a to boli jak drzazga w fiucie..." Blokowanie startu zawodnika i pisanie paszkfili jest poprostu zwyklym swinstwem.



Zakonczymy pisanie w tym temacie jak Prezes ustapi ze swojego stanowiska.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
poza tym kilak organizacji - to kilka turnieji mistrzowskich. to kategorie wagowe obsadzane przez 3 czy 4 zawodników - to tytuły i medlae dla tych, ktorzy na to nie zasłuzyli. To bark rozwoju dla zawodników i brak rozwoju da dyscypliny. W ten sposób wiecznie będziemy w tyle zadawalając się medalami, które przypadły w losowaniu - cóż dla niektórych liczy się tlyko medal :roll:
Piszę to tak ogólnie - nie w odniesieniu do któregokolwiek z zawodników czy organizacji.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Ale limuzyne to mieliscie wypasiona....az strach pomyslec co działo w srodku po zawodach... :lol: Pozdrówka
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
PL nie zgadzam się z Tobą co do Bartkowiaka.

Każdy normalnie myślący zawodnik, jeżeli ma kontuzję, nie wychodzi do walki jeżeli zależy mu na dalszej karierze. Poza tym przeważnie jest tak, że zawodnik chce walczyć ale trener mu nie karze ( od tego między innymi jest, nie tylko od prowadzenia treningów ).

Dobry trener nawet nie puści swojego zawodnika bez kontuzji jeżeli wie że jego zawodnik nie ma najmniejszych szans z dużo lepszym przeciwnikiem bo tak niestety bywa na amatorskich turniejach że początkujący zawodnik losowaniem znajduje się w finale i trafia na zawodnika który ma grubo ponad 100 walk i dostaje takie lanie że kończy swoją karierę ( np ciężkie KO lub kontuzja )

Czy jesteś zdania że złoty medal jest wart każdej ceny? Bzdura! A tak poza tym jak mówię: to trener ma ostatnie zdanie a nie zawodnik więc powinno się ukarać trenera a nie boksera.
Ale wtedy trzeba by ukarać również tych którzy nie wychodzą np między drugą i trzecią rundą lub rzucają ręcznik! Poddanie się to normalna rzecz w tym sporcie bo zdrowie jest ważniejsze niż blaszka !

Niestety ale muszę to powiedzieć, widać tu ponownie niekompetencję ze strony R.S.
On po prostu na tym sporcie się nie zna! Gdyby poddano Rafała Simonidesa podczas ostatniej walki może nie musiałby robić tak długiej przerwy, rehabilitacji itd...pomyśl nad tym!

A przy okazji napisałem że SZANUJĘ KAŻDEGO ZAWODNIKA!

Co do pisma do ministerstwa...stypendia są przyznawane przez ministerstwo, są przepisy kto i jak może otrzymać stypendium i jakieś tam "widzi mi się" Rafała Szlachty nie ma nic do rzeczy!

Pewne jest że nie pomaga on zawodnikom ani polskiemu Muay Thai!

Ciekaw jestem co by było gdyby nagle zawodnicy którzy zdobyli medale w Busan przeszli do innej organizacji...już widzę pisemko do IFMA o odebranie im medali...

:)
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
w sprawie Rafała Simonidesa nie zgodzę się z Tobą !!!!!!!!! niewiedza ludzi doprowadza właśnie do takiego wypisywania na formum bzdur ... on nie przez ostatnią walkę ma problemy z barkiem ... niewiem, czy byłeś we wrocławiu na gali już tam można było zaobserwować, że ma z nim problemy , w którejś rundzie wyskoczył mu bark i misiał go nastawić ... myślę, że to kwestia wielu walk a nie tej z holendrem ... A tak na marginesie, to wszyscy widzą negatywy tej ostatniej walki, a czy zauważyliście, że przeciwnik R.Simonidesa był od niego cięższy ??!! ja osobiście uważam , że w tak niskich kategoriach wagowych (jaką ma Rafał chociażby) jest dużo bardziej odczuwalna różnica wagi !!!!!! uważam, że należy mu się wielki szacunek !!!!!!!!!!
Zresztą co tu dużo pisać każdy ma swoje zdanie i niestety tego się nie zmieni !!!!! Pozdrawiam :?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Czyli z reszta sie zgadzasz?

Nikt nie odbiera Rafalowi Simonidesowi szacunku. Miał i ma duze ambicje. Trenr jest od tego aby czasem powiedziec zawodnikowi "stop na dzis juz koniec". To trener powinien powiedziec stary musisz odpoczac. Zawodnik bedacy pod wplywem adrenaliny wtrakcie walki nie czuje tak kontuzji itp... we Wroclawiu z tego co pamietam dojechal do konca walki moze wtedy trzeba bylo powiedziec stop. Nikt nie przekresla Rafala kariery ale chlodna kalkulacja podpowiada ze z takimi kontuzjami ciezko sie wraca na ring czego mu serdecznie zyczymy. PL starasz sie odwrocic uwage od prezesa naszym rzekomym brakiem szacunku dla Rafala Simonidesa. Szacunek dla niego jest nie podwazlny. Podwazamy tylko i wylacznie kompetencje prezesa...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
Skoro jesteście tacy wspaniali to nie rozumiem dlaczego nie chcecie się ustawić z nami w ringu. 10 na 10. Obrońcy Szlachty bardzo odbiegają od tematu co świadczy o tym, ze nie rozumieją MuayThai. MuayThai to walka wolnych ludzi, a Wy obrońcy Szlachty jesteście jego niewolnikami.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RACZADAM vs F C K
FCK nikt tu nie jest niewolnikiem , żyjemy w czasach w których każdy ma prawo wyrażania własnych poglądów... i Ja i kilka innych osób właśnie to robimy...
Ja nie bronie Rafała Szlachty, bo uważam, że każdy ma swoje zdanie na jego temat , jedni dobre inni złe .. i tego się nie zmieni nigdy... ile osób, tyle poglądów... poprostu uważam, że przez wypisywanie na forum niektórych rzeczy się nie załatwia ... FCK- zadzwoń, powied co Ci leży na sercu , masz odwage przyznać się na forum, że to TY to dlaczego nie możesz zadzwonić albo pojechać do Krakowa i powiedzieć mu prosto w twarz tego co własnie tu wypisujesz ??? 8) Tak by było poważnie i nikt by tego nie negował .....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024