Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
LUDZIE WPISUJCIE SIE NIE BOJCIE SIE GORZEJ NIZ U SZLACHTY NIE MOZE BYC CZAS NA ZMIANY DOSC JUZ PADłO SłOW DO ROBOTY
  • 0

budo_gs
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Grzegorz Samolewski Poznań
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
A ja słyszałem ,że mnogośc klubów oyama spowodowała piąta kolumne i ich zwyczaje czyli robienie kasy przeniesiono do MT swoja droga jabłko daleko nie upadło od jabłoni.
Kiedys pisałem jak moi koledzy z Oyama sami się smiali ,że PZMT to dobry interes do trzepania kasy i widza tam duże mozliwości. Kiedy ich przyjmowaliście to trzeba było pomyslec czemu graja w dwóch drużynach czyli u panów Dyducha i Szlachty. czemu kluby Oyama nie wstepują do PZKB czylko do PZMT :!:
Widac tutaj ,że idzie śmród rodem z karate i ktos tutaj chce zarządzac jak w PZK czyli kasa kasa tylko moja i już ,a stołek na wieki i basta.
Pozdrawiam i zycze niej syfu więcej zdrowego rozsądku i wiary ,ze bedzie lepiej bez tych odpadów z OK.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Panowie to czytacie statut PZMT i robicie przewrot czy dalej biadolicie?
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Miło widzieć,że nie tylko w światku zmodernizowanego karate,jiu jitsu i kung fu jest burdel,przekręty i oczernianie. :twisted:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
To jest bagno...a sport miał być czysty...
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Od kiedy?Już olimpiady greckie były pełne przekrętów,fałszowania wyników i dążenia za wszelką cenę do celu.
  • 0

budo_szybkioutlaw
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Panowie krutko jestesmy wojownikami mamy szaczunek do siebie walczymy oniego kazdego dnia niejesesmy niedorajdami ani frajerami by dawac sie oszukiwac podstepnej hienie jestesmy w dzungli stanmy sie lwami i wez mu udział w wojnie bez wycofywania sie o nasze oto co sie nam nalezy olac oszustów co prubuja zwodzic dobrych solidnych chłopaków co daja z siebie wszystko i maja serce z ulicy i nie cofaja sie przed bulem wrogami i srachem uwazam ze Arkadiusz Wełna jest porzadnym promotorem co organizuje najleprze gale w polsce dzieki niemu wszystko idzie do przodu nareszcie!!! ten facet ma styl i umie sprowadzac powaznych zawodników do kraju i ustawiac walki na wysokim poziomie pozdrawiam Arku Przemek z olsztyna od Camela ja jestem po twojej stronie sznuje co robisz i jak traktujesz zawodników dlamne jestes prawdziwym człowiekiem z zasadami co rozumie biednych chłopaków z ciazkich reali nierzucza słów na wiatr i niejestes aktorem ato wzyciu najwarzniejsze by byc prawdziwym!!
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

...ten facet ma styl...

Ty także masz swój styl...




...pisania :wink:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Panowie krutko jestesmy wojownikami mamy szaczunek do siebie walczymy oniego kazdego dnia niejesesmy niedorajdami ani frajerami by dawac sie oszukiwac podstepnej hienie jestesmy w dzungli stanmy sie lwami i wez mu udział w wojnie bez wycofywania sie o nasze oto co sie nam nalezy olac oszustów co prubuja zwodzic dobrych solidnych chłopaków co daja z siebie wszystko i maja serce z ulicy i nie cofaja sie przed bulem wrogami i srachem uwazam ze Arkadiusz Wełna jest porzadnym promotorem co organizuje najleprze gale w polsce dzieki niemu wszystko idzie do przodu nareszcie!!! ten facet ma styl i umie sprowadzac powaznych zawodników do kraju i ustawiac walki na wysokim poziomie pozdrawiam Arku Przemek z olsztyna od Camela ja jestem po twojej stronie sznuje co robisz i jak traktujesz zawodników dlamne jestes prawdziwym człowiekiem z zasadami co rozumie biednych chłopaków z ciazkich reali nierzucza słów na wiatr i niejestes aktorem ato wzyciu najwarzniejsze by byc prawdziwym!!


Jak to czytam to mam wrażenie, że jesteś analfabetą...chłopie zajrzyj czasem do słownika ortograficznego...jesli wiesz wogóle co to jest
  • 0

budo_szybkioutlaw
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
krytykujesz mnie za muj styl pisania!?słuchaj niemasz pojecia kim jestem dlaczego nie miałem mozliwosci skonczyc szkoły po pdstawówce to fakt ortografie mam straszna ale otym sporcie mam duze pojecie startuje wnim od 2003r trenowałem rok w holandi ALKMAR-GYM GDZIE TRENUJE DRAGO GAGO i reszta znanych kozaków widziałem jak tam sie ustawia gale i jak tam sie dba o zawodników i gdy wruciłem tu z niezaleznych odemnie powodów i miałem zakaz wyjazdu z kraju zaczełem znów prubowac szczescia w polsce i ciesze sie ze jest ktos taki jak Arek bo dzieki niemu znów moge stac na ringu bez wielkich przeszkud a moja orografia sie nieprzejmuj tak! bo ja zawsze ide do przodu i napewno nia tez sie zajme jak znajde troche czasu hehe
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
...to fakt ortografie mam straszna...

szybkioutlaw, ja także mam z tym problemy :oops:
Dlatego sugeruję najpierw pisać posty w Wordzie, a następnie wklejać je na forum :wink:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

krytykujesz mnie za muj styl pisania!?słuchaj niemasz pojecia kim jestem dlaczego nie miałem mozliwosci skonczyc szkoły po pdstawówce to fakt ortografie mam straszna ale otym sporcie mam duze pojecie startuje wnim od 2003r trenowałem rok w holandi ALKMAR-GYM GDZIE TRENUJE DRAGO GAGO i reszta znanych kozaków widziałem jak tam sie ustawia gale i jak tam sie dba o zawodników i gdy wruciłem tu z niezaleznych odemnie powodów i miałem zakaz wyjazdu z kraju zaczełem znów prubowac szczescia w polsce i ciesze sie ze jest ktos taki jak Arek bo dzieki niemu znów moge stac na ringu bez wielkich przeszkud a moja orografia sie nieprzejmuj tak! bo ja zawsze ide do przodu i napewno nia tez sie zajme jak znajde troche czasu hehe


Masz racje-krytykuje tylko twój styl pisania..reszta mnie ie interesuje..
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Można wkleić tekst do worda, poprawić co podkreślone na czerwono i nie odwracać uwagi swoim fatalnym pismem od właściwej treści.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
15 września 2008r godz.18.00 poniedziałek w restauracji ROOSTER w Bydgoszczy ul.Mostowa 3 (okolice Starego Rynku) zapraszam osoby, które podpisały się pod tematem RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJSĆ na obiadek. Ja zapraszam-ja płacę. Spotkanie jest niezbędne, bo to co zrobił z MuayThai Rafał Sz. to jednym słowem MASAKRA. Artur Krakowiak tel.600 466 903
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Zgadzam sie i cie popieram! :)
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Artur my jesteśmy napewno


pozdrawiam :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Szkoda gadac jeden i drugi idzie na ksaę wciągając kluby OK jako sztuki lub maszynki do trzepania kasy.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Rafał nie daj się :!:
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Rafał rozpieprzył sam to co budował. To ne jest kwestia czy się da czy nie on już leży, zraził do siebie czołówkę klubową, trenerów, zawodników z największych i najlepszych klubów - własnie swoim postępowaniem.
Co z tego, ze dalej tkwi w swojej prezesurze jak MT jako dyscyplina się nie rozwija, z zrzeszenia odchodzą największe kluby, a na ich miejsce jakoś niespecjalnie pojawiają się nowe.
Ciężko mówić o leceniu na kasę z MT ludzi, którzy tyle hajsu wpakowali w ten sport jeszcze będąc w szeregach pzmt.
MTklub no offence, ale obca i nieznana Ci jest ta historia toteż nie wyrażaj poparcia dla kogoś kto zamiast budować niszczy, a własciwie już zniszczył.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024