Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
godni dziecka z podstawowki to są twoi rodzcie jebany frajerze.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Sorry chłopaki za ociąganie w moderowaniu. Temat poczyściłem Cheniu dostał bana (nie blokadę pisania, ale bana).
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Chenio psuje wizerunek oponentow Szlachty. Mam nadzieje, ze nikt nie pomysli, ze reszta prezentuje podobnie niski poziom intelektualny...

BTW: frakcje skrajne czasem trzeba temperowac :)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Dokładnie o tym prawiłem. Chenio bardzo psuł wizerunek reszcie osób, dbających o poprawę sytuacji. Szlachta w przypadku jakiejś powazniejszej sprawy mógłby śmiało wyłożyć chenia teksty z tego tematu, co wielu osobom rzuciłoby sporą kłodę pod nogi. A tego chyba nikt nie chce.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
CHenio nie pisz do mnie prywatnych wiadomości bo nie chce mi sie zawracać tobą głowy..
Dla nie jesteś zakompleksioną parówką...niekonsekwentną w dodatku..
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Trzy ostatnie wpisy są poprostu zajebiste. Napewno macie już od Rafała smycze z napisem Ring ufundowane przez Szlachta Promotion, a możliwe, że załapiecie się na lunch z potężnym Rafałem w McDonalds oraz przy odrobinie szczęścia weżmie Was Rafałek do Tajlandii za jedyne 6 tysięcy złotych gdzie normalnie można to załatwić o połowę taniej. No, ale Rafał zna Bangkok, niejedną metę tam zaliczył. Posługuje się biegle angielskim i ma nieszczery uśmiech. Kasa to kasa, na wszystkim przycina, a gówno robi i gówno załatwia.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ale o co ci człowieku chodzi?..takimi bredniami to nic nie zmienisz w polskim muay thai...a licze na ciebie...
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
FCK, było tu zajrzeć wczoraj, a nie w wyrwane z kontekstu dyskusje wcinasz swoje 3 grosze naprawdę wzięte z dupy, bo jak henio wczoraj niektórych matki wyzywał od ku... to już nie miał kto do niego zadzwonić, żeby przeprosił, tak jak to zrobił kilka stron wcześniej.

Popieram to co robisz i życzę jak najlepiej, ale naprawdę nikt nie będzie stać bezczynnie, patrząc jak jakiś 19latek jedzie po każdym jak typowy prostak z bramy bez krzty kultury i szacunku do innych.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Tori, a od kogo Chenio miał się nauczyć szacunku do innych ? Od kogo ? Pytam ? Szlachta to człowiek wyjątkowo cyniczny i obłudny !!! Od niego miał się uczyć nastolatek życia??? Chenio trenował u niego kilka lat i nie wyszło mu to na dobre, a jest młodym, zagubionym człowiekiem jak wiele osób w Polsce i chciał coś zrobić, a Szlachta jako Lider MuayThai powinien mu w tym pomóc, a nie tylko kasować za treningi, obozy, itd.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Tori, a od kogo Chenio miał się nauczyć szacunku do innych ? Od kogo ? Pytam ? Szlachta to człowiek wyjątkowo cyniczny i obłudny !!! Od niego miał się uczyć nastolatek życia??? Chenio trenował u niego kilka lat i nie wyszło mu to na dobre, a jest młodym, zagubionym człowiekiem jak wiele osób w Polsce i chciał coś zrobić, a Szlachta jako Lider MuayThai powinien mu w tym pomóc, a nie tylko kasować za treningi, obozy, itd.


Tak,szacunku do ludzi sie tam nie nauczył...może u was mu sie uda
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
O szacunku to nie mówmy, bo ogólnie ludzie w Polsce sie nie szanują i dlatego tak trudno cokolwiek zrobić.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Patrzę sobie z zewnątrz jako człowiek mało związany z MT i tak sobie myślę, że jeszcze niedawno podobna sytuacja istniała w Polskiej Unii Taekwondo. Spora część klubów była niezadowolona z działań prezesa, ludzie się zebrali, zrobili walne zebranie i najzwyczajniej w świecie wybrali nowego. To, że prezes się obraził i założył swoją organizację, to niestety skutek uboczny - na szczęście sporo jeszcze wody upłynie w Wiśle, zanim nowa organizacja będzie rzeczywiście poważną konkurencją dla starej pod nowym przewodnictwem.

Nie wydaje Wam się, że jest prosta metoda pozbycia się Waszego prezesa, jeśli Wam podpadł? Jeśli jesteście członkami PZMT, zebrać się do kupy, tak żeby było quorum klubów potrzebnych do zwołania walnego, zdjąć go i już. Jeśli nie jesteście członkami PZMT, to dywagacje są bezprzedmiotowe, trzeba po prostu robić swoje w swoich organizacjach czekając, aż ci, którzy pozostali w PZMT, nielubianego przez Was prezesa usuną. Dodam, że w przypadku PUT sprawa oparła się aż o sąd, bo niektórym osobom (nieobecnym na walnym) bardzo się nie spodobały jego decyzje, więc polecieli z pozwem, zamiast być na walnym i głosować za swoim punktem widzenia - ale i tak nic to nie pomogło, sąd decyzje walnego utrzymał w mocy.

Sorry za wcinanie się, ale mam wrażenie, że zupełnie niepotrzebnie podnosi się dyskutantom poziom emocji we w sumie błahej sprawie, jaką jest spuszczenie władz i wybranie nowych... Jak się chce to zrobić, to nie ma co wrzeszczeć - rozmawia się z ludźmi, dowiaduje się kto jest za, montuje się większość i robi się co trzeba albo czeka się, aż większość w końcu się sama złoży. Robienie hałasu zaś zwykle skłania obie strony do okopywania się na swoich pozycjach i kopania się po kostkach (nie mylić z low-kickami).

Pozdrawiam kolegów z MT i życzę powodzenia w działaniach.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Trzy ostatnie wpisy są poprostu zajebiste. Napewno macie już od Rafała smycze z napisem Ring ufundowane przez Szlachta Promotion, a możliwe, że załapiecie się na lunch z potężnym Rafałem w McDonalds oraz przy odrobinie szczęścia weżmie Was Rafałek do Tajlandii za jedyne 6 tysięcy złotych gdzie normalnie można to załatwić o połowę taniej. No, ale Rafał zna Bangkok, niejedną metę tam zaliczył. Posługuje się biegle angielskim i ma nieszczery uśmiech. Kasa to kasa, na wszystkim przycina, a gówno robi i gówno załatwia.


Jakbys nie zauwazyl to moj post bronil ciebie a nie R.S. - chyba, ze uwazasz sie za rownego poziomowi CHenia, w takiej sytuacji nie tylko nie ma o czym gadac ale nie ma po co gadac (z toba).
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Uwazam dokladnie tak samo jak GIZMO - zamiast robic z igly widly i uskarzac sie jacy to jestescie dymani trzeba przeczytac (niestety ze zrozumieniem) statut PZMT, sprawdzic w jakich okolicznosciach mozna zwolac walne zebranie czlonkow i w jakich okolicznosciach mozna wymienic zwierzchnikow. Kropka. A tu w kolko "Rafal Szlachta musi odejsc" i zadnych dzialan zmierzajacych do zmiany sytuacji.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jest zebranie w Bydgoszczy w najbliższy poniedziałek. Dealer nie czytasz tematu dokładnie.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Obserwuje topic od dłuższego czasu i zaczyna mnie nurtować kilka rzeczy. Jestem człowiekiem związanym w jakiś sposób z MT, ale zdecydowanie nie od strony organizacyjnej, wiec może moje pytania mogą się wydać komuś śmieszne. Z tego co wiem to przy Polskim Związku Kick Boxingu istnieje coś w stylu "oddziału", "filii" boksu tajskiego. I moje pytanie brzmi, czy Wy, jako kluby, nie możecie skupić się wokół tego tworu? Po co powoływać nowe ciała typu PZMT (zakładam, że PZKB był powołany jako pierwszy - nie wiem czy zakładam słusznie)? Nie wprowadzacie sami w ten sposób niepotrzebnego bałaganu? Wszystkim zainteresowanym życzę powodzenia w czyszczeniu polskiej sceny Muay Thai. Pozdrawiam.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Podjeliście jakieś konkretne działania po spotkaniu?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
A kto pyta ?
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Rafał Szlachta
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Rafał Szlachta


:) nie wiedzialem, ze tak sie nazywasz

Smieszy mnie ta cala partyzantka ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024