Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_yokomato07
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

No i patrzcie co potrafią zrobić świnie z raczadamu.
Kolejny frajer ktory nie potrafi sie przyznać i do tego lizus?

same przegrane walki?
Chenio na Mistrzoswtach Śląska i mógl wygrać przed czasem i co spodobalo sie calej widowni i walczyl jak mistrz świata i do tego chenio sam sie przygotowywal kondycyjnie .

I FRAJERZE nie probuj teraz oszukiwać nas tu na forum bo wszyscy wiedzą jaka jest prawda.

i jak to szlachta nie dzwonil?dzwonil! i ojciec chenia ma numer zapisany jaki dzwonil do niego.

I co to ma znaczyć trzeba bylo wrocic na treningi?Chenio trenowal caly czas i przez was idioci jush nie mógl trenować tyle ile trenowal wcześniej bo zlapal przez was depresje a wy zamiast mu pomoc co zrobiliście?
Zgębiliście go jeszcze bardziej i do tego śmiejąc sie z niego i co wy odstawiliscie na MP 2006? Przez to co mu zroliście w szatni to chenio mial tego dola że nie mógl walczyć!!!!i przez to 2gi raz przegral!!!!!!
Z wami debile z raczadmu chenio nie mógl nic osiągnąć bo nikt w niego nie wierzyl w wiara jest najważniejsza żeby wygrać.
Np w Bydgosczy chenio niechcący zepsul łóżko w hotelu a lizus czyli chory psychicznie Grzesiek Bąk nakrzyczal na niego i mu grozil przy wszystkich zawdonikach i nikt nie stanął po jego stronie.
Z tego co wiemy Bąk przegral 2 raz przez K.O z Michalem Sychą(Serefin) i jakoś chenio sie z niego nie nabijal i nikt z klubu.
A jak chenio przegral z Kaczanowowskim to wszyscy wiedzą jak sie zachowali zawodnicy zwlaszcza simonides.
Pomimo że chenio raczadam,simonidesa i pzmt na forum wiele razy bronil na sfd i co szlachta i wy mu za to daliście ?myśleliscie że chenio sie wam podlizuje?

Wy frajerzy z raczadamu zakmnijcie morde bo nigdy nie mieliscie racji i nie odgrażajcie sie że to co piszemy jest karalne.

chenio nie przejmuj sie sie ci idioci wypisują bo wiemy że nie mają racji :) )))


Czy ja Cie obraziłem .... Nie, chłopczyku zachowuj się, bo dyskusja w takim stylu nie ma sensu..

No za chwilę się rozpłaczę nad losem biednego i jakże pokrzywdzonego przez los chenia :D :D Dajmy mu nagrodę, albo jeszcze lepiej puchar od razu za swoje wybitne osiągnięcia

Taaa chenio trenował cały czas .... nie kłam, nic nie robił, bo najpierw miał problemy z szkołą, a potem mu się nie chciało

Chenio 1 wygraną i 2 przegrane, jak niby miał pojechać do Singen .......... :?:


Tu również uwaga: Używaj słownika, bo czytać Cię nie można......
  • 0

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
taka jest prawda że problemy ze szkolą mial przez depresje jaką wy u chenia wywolaliście.

PS. Chenio ma 5 walk.
2 wygrane i 3 przegrane.
  • 0

budo_yokomato07
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Trochę schodzimy z tematu ....

może wydzielimy temat : Koło pomocy Jakuba Rafalskiego :D

a tak na poważnie, Chenio miał problemy ze szkoła już wcześniej ... i nie można tego zrzucić na MT i klub. Zresztą to nie jest idealny świat i takie sytuacje się zdążają, jasne że lepiej zrzucić winę na coś, niż stanąć wobec problemu i zdać sobie sprawę że to ja zjebałem a nie inni.

Ale popatrzymy na ten sezon przed singen miał 3 walki,

Ale nawet gdybyśmy sumowali pkt z tych 5 walk był na 4/3 miejscu a jechało tylko 1 miejsce
  • 0

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
a jak wytłumaczysz fakt że Tomasz Kaczanowski nie walczyl przez caly 2006 rok i pojechal ?
A z tego co widzialem to chenio mial 2 miesjce w rankingu
  • 0

budo_yokomato07
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
trenował i wystarczyło ... uwierz mi on jest genialnym zawodnikiem i walczył o ile pamięć mnie nie myli

wyślij maila do PZMT za z prośbą o ranking przed singen.... ja wiem które miał miejsce i nie było to drugie



Pytanie, po co wpisują się tu kluby nie zrzeszone w PZMT ??? nic wam to nie da, nie ma zadnej podstawy prawnej, mam rozumieć że to taki kaprys ....

Po drugie czemu tu się wpisują zawodnicy ??? Którzy również nie są zrzeszeni w PZMT ??
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ludzie nie bójcie sie sądów nikt was nie poda do żadnego sadu , mamy takie argumenty że możecie spać spokojnie . Niedługo wypłyna ale nie tylko na forum już nadchodzi czas prawdy spokojnie podpisujcie sie i nie bójcie sie niczego. :lol:
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ty lamusie pierdolony nie klam po walce na śląsku mialem 2 miesjce w rankingu w kat 57 kg po Rafale Simonidesie a po turnieju w Bydgoszczy mialem 1 miescje w rankingu w kat 60 kg . muayfighter jak wyślesz maila szlachta i te lamusy z raczadamu wszystko przekręcą.
szlachta teraz dostaje piany w ustach że najlepsze kluby i najelpsi zawodnicy w kraju są przeciwno niemu i teraz wysyła swoich lizusów żeby go jakoś uratowali.
szlachta ciebie jush nic nie uratuje.
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
oczywiście wyzwiska są do yokomato ;p
  • 0

budo_rozdwojenie
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
rozdwojenie jaźni.
chenio= muayfighter ten sam bełkot, te same błędy stylistyczne. a myślałem że tylko ja mam z tym problemy :D
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Trzymajcie poziom na forum. Na razie blokuje temat, bo moje upomnienia nic nie dały.

Dodatkowo Chenio dostał warna, a dwóch userów zabanowałem, bo potworzyli fikcyjne konta ( ukłony).
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Odblokowałem temat. Można pisać, byle rzeczowo i proszę nie obrażać kolegów z forum. Cheniu jeszcze jeden warn i masz blokadę pisania na miesiąc.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Dziękujemy. PZMT zablokowało MuayThai, a teraz jeszcze forum, ale jak widać wszystko można odblokować.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Nie żartuj, że PZMT zablokowało forum. Dopóki nie ma podstaw prawnych do wywalenia go i da się zapanować nad tym tematem i emocjami to temat będzie sobie wisiał otwarty.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
CHENIO tu najlepiej się nie wpisuj. Dałeś tu czadu nieżle jush. Szacunek, bo nie jesteś anonimowy. Osoby, które podpisują się pod tematem założonym przeze mnie to śmiało wpisywać : imię, nazwisko, miasto. Ja nie walczę o stołek, walczę o jedną sprawę RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJść dla dobra nas wszystkich. Pozdrawiam. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
tak sie przypatrywalem, przypatrywalem i mialem nic nie pisac, ale jakos juz nie moge :) .
przypuszczam, ze moj wpis nie ma za duzo do wniesienia, bo juz od dluzszego czasu jestem za granica i jeszcze chwile tu zostane, no ale....
podpisuje sie pod tematem, nie bede podawal powodow, wystarczy, ze napisze iz pan Sz. byl moim promotorem od zawodowych walk
Lukasz Banach - dalej przy Perfekcji Tarnow, ale za wielka woda :)
P.S. i Bak dechy dostal tez ode mnie - tak na marginesie
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Łukasz Twój wpis wiele wnosi, bo byłeś uznanym zawodnikem -75 kg. Pamiętam Twoją bardzo dobrą walkę na Pucharze Polski w Łodzi w styczniu 2005 r oraz zacięty bój z Marcinem na Mistrzostwach Polski 2006r. Ponadto chylę czoła przed trenerem Perfekcji Maciejem Baranem, bo to człowiek pasjonat sportów uderzanych. APEL do zawodników i trenerów wpisujcie się, bez podawania argumentów lub z podawaniem argumentow jak wolicie. Czas na zmiany w MuayThai i wiemy o tym wszyscy.
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
ale jesli chodzi o niego, czyli o Grześka, to akurat w tym wypadku szacunek dla niego, bo kazdego kto wychodzi do walki nalezy szanować
  • 0

budo_cfc
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Witam serdecznie Arturze.Jestem z wami całym sercem Ja i mój klub CFC Olsztyn.Jestem za zmianami na dobre dla zawodników.Nie moze byc tak ze zawodnicy którzy walcza 5-6 lat ne maja mozliwasci dalszego rozwoju ani opieki.jestem gotowy do rozmów i spotkania.

Paweł Camel Paczkowski - trener CFC Olsztyn
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Tak to prawda ,opinia zawodników takich jak Łukasz Banach jest bardzo wazna .Pamiętam walke dwóch WOJOWNIKÓW w Sieradzu BANACH -KUBIAK to były klasyki. pozdrawiamy Ciebie Łukaszu .
Jezeli chodzi o zmiany trzeba Panowie jak najszybciej usiąść i porozmawiac bo czas ucieka pozdrawiam tych co sie ujawnili i co sie ujawnią w swoim czasie


AREK
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Witam Paweł. Cieszę się, że silne kluby się jednoczą i że realnie patrzymy na rzeczywistość. Wreszcie zdaliśmy sobie sprawę, że dla dalszego rozwoju MuayThai, aktualny prezes poprostu przeszkadza, a brak rozwoju i stagnacja szkodzą wszystkim. Pozdrawiam Olsztyn.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024