Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
widze że szlachcie nie brakuje tupetu najpierw przez szlachte kuba mial pieklo w klubie i kuba nie mógl realizować marzeń a teraz za to co kuba napisal chcial go do sądu podać.

Kuba jesteśmy z tobą nawet kiedy będzie sprawa to i tak będziemy po twojej stronie i wiemy wszyscy że napisaleś prawde i możesz być pewny że wygralbyś sprawe i będziemy zeznawać po twojej stronie .
A jak wiadomo to napewno na kube donieśli lizusy z raczadamu albo inni.
Znam kube dobrze i powtorze to co Maciek Skupiński powiedzial kubie :
Kuba jesteś więcej wart niż karierowicz.

Trzymaj sie!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja tez jestem z Kubą. Tylko ja się pod tym podpisuję w przeciwieństwie do Was. Ludzie ujawnijcie się. SZLACHTA MUSI ODEJSC. Pozdrawiam odważnych. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Drogi Budyniu nic sie nie denerwuj Pan Szlachta nie tylko Ciebie zastrasza jest to człowiek który donosy ma we krwi co jakis czas próbuje zastraszyc też PZKB . Ostatnio przez swoje donosy pozbawił sportowego stypendium wielu chłopaków ktorzy cieżko pracowali przez kilka lat zeby dostać pare grosików. Lech Wałesa kiedys powiedział fajne określenie "MAŁPA Z BRZYTWĄ" .............
BUDYŃ NIE LEKAJ SIE SĄDU WALCZ O PRAWDE A PRAWDA JEST TAKA ŻE "MAŁPA MA BRZYTWE"
:lol:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
UWAGA!!! Rafał 'szejk'Szlachta dostał propozycję udziału w programie, ale UWAGA zażyczył sobie rekordowego honorarium oraz przelot w dwie strony w klasie BIZNES. Rafał'szejk'Szlachta przebywa obecnie na Wyspach Dziewiczych, ale nie prywatnie pojechał w interesach i ciągle zrzesza nowych członków założył POLSKIE ZRZESZENIE MUŁÓW.Naliczył już muła, świnię, kurczaka, krowę, żółwia, ślimaka, dżdżownicę, ale UWAGA powstał konflkt interesów, bo krowa powiedziała, że nie da się wydoić, a muł powiedział, że nie będzie pracowal ze świnią, ślimak na razie w skorupce siedzi, zółw zapierdala jedyny z kurczakiem. Prezesem została MAŁPA. Tonący się brzytwy chwyta. Już jedzie tam pewna znana dziennikarka, bo powstanie program KTO WAS TAK URZĄDZIŁ
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
hahahahahaha

Panie Arturze i Panie Arku jest problem :nie wiem ktorego promotora wybrać a do wyboru mam Arka Welne i Artura Krakowiaka .
Pomocy!!!!!!!

Ps.Porady mile widziane ;p
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Proszę pisać rzeczowo, bo będe musiał zrobić sito z tego tematu.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ Lista osób dotychczasowa, która podpisała się pod tematem według kolejności wpisów. 1. Artur Krakowiak Bydgoszcz 2. Arek Wełna Kalisz 3. Artur Budziński Warszawa 4. Jakub Rafalski Kraków 5. Marek Wołosewicz Szczecin. Dziękuję Panowie, ale musi być nas więcej. Proponuję imię nazwisko klub miasto i telefon. Wiem, że nie wszyscy chcą się ujawniać, ale pamiętajcie strach ma wielkie oczy, a prawdziwy wojownik walczy na każdej płaszczyżnie, a Rafał Szlachta bazuje na naszej ciężkiej pracy i tak naprawdę nie daje nic w zamian, a potrzeby i oczekiwania zawsze miał duże, a MUAYTHAI jest pięknym sportem i musimy w to iść na 'maksa' RAZEM bez Rafała Szlachty. POLSKA to silny kraj i wielu w nim urodzonych FIGHTERÓW. Pozdrawiam zawodników, trenerów, organizatorów imprez dla których SPORT jest ważniejszy niż PIENIĄDZE. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

...


Jeszcze jedna taka wypowiedź a cały temat wyląduje w archiwum
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Kamil Bober pisze "Szlachta musi odejsc"

wiedzialem ze czlowiek ktory odwraca sie dupa od swojego trenera i pierdzi w jego strone daleko nie zajedzie, przeciez szacunek dla nauczyciela to NAJWAZNIEJSZY aspekt calego Muay Thai, nie lokcie, kolana czy hajs z gali. Oj zapomnialo sie co tajscy mnisi mowili? A szkoda bo to wazne bylo, zla karma wkoncu Cie dopadla
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Panie i Panowie decyzja zapadla i do tego rozsądna :)
I na początek przykro mi że mi nikt nie doradzil ale wam wybaczam :)

Otoż będe mial dwóch Promotorow czyli należe teraz do Artura Krakowiaka i Arkadiusza Wełny!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
...Panowie WSZYSTKIE powstania byly anonimowe dlatego bila z nich niepochamowana sila. Fakt jet taki ,ze NIE POTRAFILISMY pewnych rzeczy Rafalowi powiedziec wprost. Czasami ,a wrecz zawsze milosc MILOSC potrafi byc slepa i zabujcza ,a Rafal kocha Muay Thai Nad zycie.....Najgorsze jest to ,ze niejestescie czlonkami PZMT wiec rownoczesnie proponuje zalozyc temat PZ Pileczki noznej won...Ja krocze za slowami i dzialaniami,wstapilem do I.S.K.A. i to jet konkret. Sorry ,ale dopiero uczymy sie Muay Thai a tym bardziej nim zarzadzac!Skandalem wielkim i obluda!!!!jest tylko to ,ze zarzad wychodzi z Krakowa i ich 'chamstwo' co mialem takze na sobie doswiadczyc...ale po TKD zalosne pazernosci -milosci nie ruszaja mnie..A pod tym nikt oprucz wrogowR-S jawnych nikt sie nie podpisze......a zmiany nadejda ,kiedy oplace skladke i powiem Andrzejowi ..przeginasz braniac tej BRAMY.Bo tam oprucz slepiej milosci, nikogo nie ma !Bo Rafal kiedy piismy ostatni raz piwo na KOH SAMUI pozegnal sie z Nami ,a szkoda!!!!!!Pozdrawiam P.Danowski 0791020080
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Piotr Hera Nak Muay Szczecin
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
a utrata takich klubow i zawodnikow bedzie niepochamowana......Walesa w koncu podal rake kwachokomunie...uczcie sie politykowac od wiekszych...pzdr
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Tak naprawde Walesa podal reke samemu sobie. Ale kompromis wazna sprawa.
K_P
  • 0

budo_magda fck
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Magda Jaskot FCK Bydgoszcz
  • 0

budo_yokomato07
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
[quote]Wracając do tematu czyli podczas sparingu niechący uderzylem łokciem w glowe kolegei szlachta kazal mi wyjść z sali i powiedzial że nie jestem żadnym zawodnikiem i nikt mi w klubie nie chcial pomoc,zostalem z tym problemem sam i szlachta namówil mistrza Salida żeby mnie nie dopuścil do tej walki i nie mialem tej walki ale pomimo tego co sie stalo i tak przyjechalem na Puchar Polski do Łodzi. [/quote]

To nie był pierwszy raz, tylko kolejny, ćwiczyliśmy a Ty waliłeś na 100%, a Rafał wywalił Cię, ale nie użył takich słów ... a tak poza tym walnąłeś go łokciem w głowę z góry ....

[quote]Kiedy sie doczekalem wkońcu mojej pierwszej walki to wogule do niej nie bylem przygotowany bo nie chodzilem na treningi przez problemy ze szkolą i bez kondycji wyszedlem na ring a szlachcie nie zabraklo tupetu żeby mi przy linach powiedzieć: jeśli przegrasz walke to nie wypuszcze cie więcej na ring.
Walczylem z calych sil co sprawilo że wygralem ale przez to wszystko co sie stalo nie cieszylem sie zabardzo zwycięztwem. [/quote]

O kolejna bajka 8O


[quote]Kolejna rzecz jaka mnie spotkala przez szlachte to szlachta mnie wygonil z wieczorka tajskiego o 22.00 tlumacząc że nie mam 18 lat a prawda jest taka że tam byly osoby w moim wieku i do tego młodsze ,więc oco kurwa chodzi? [/quote]

narąbałeś się jak świnia i robiłeś ambaras o wszystko

[quote]I szlachta żeby mi uniemożliwić zdobycie mistrzoswta wpierdolil Tomasza Kaczanowakiego czyli pelnoletniego zawodnika do juniorow i stalo sie. przegralem walke przez K.O i tym numerem mnie szlachta ośmieszyl przed kolegami z klubu i szlachta byl tym numerem zadowolony a nawet szczęsliwy że zrobil z Kaczana wielką gwiazde klubową a ze mnie zawodnika ze zlamanym nosem i przez tą walke mialem 2 operacje przegrody nosa co dużo mnie oczywiście mnie kosztowalo zdrowia i nerwów. [/quote]

Kaczan nie miał wtedy 18. Okazał się po prostu lepszym zawodnikiem i przegrałeś... Nie mazgaj się chłopczyku bo robisz pośmiewisko z siebie

[quote]Kolejny numer jaki mi wyciał to powiedzial tylko gówniarzom z raczadamu o wylocie Salida do Tajladnia a mi i innim zawodnikom nic nie mówil i nie pożegnalem sie z instruktorem ktory mnie swietnie wyszkolil. [/quote]

Nie mazgaj się bądź facet. Po co na lotnisko miało by przyjeżdżać 40 osób. Pożegnał się na sali z nami... i Rafał mówił kiedy wylatuje, a że nie raczyłeś ruszyć wtedy zwłok na trening bo Ci się nie chciało to nie wina ani Nasza ani Rafała.

[quote]Koleny numer jaki mi wyciął to byl wyjazd na Puchar Europy Do Singen i pojechaly 3 osoby z raczadamu ktore nie spelnialy warunkow szlachty żeby tam walczyc a ja spelnialem i mi nawet nic nie powiedzial i nawet nie zapytal czy nie chcialbym wystartować nawet nie pytalem bo pewnie by mnie wysmial.I przeszedlem przez to zalamanie nerwowe. [/quote]

O Jezu, miałeś same przegrane walki, nie miałeś pkt ( a sorry miałeś za 3 miejsce, wkoncu przegrałeś dwie walki :D ) .... to jak miałeś niby pojechać na ryj ???? przegrałeś przed singen wszystkie Swoje walki ....


[quote]I gdyby nie szlachta to bylbym zawodowcem a nawet mistrzem świata. [/quote]

Było trza się nie mazgaić tylko wrócić na treningi ...

Chenio, wiesz jak było, więc po kłamiesz, robisz się na szmatę..... oszczędź sobie i daj se siana, sam popierdoliłeś treningi na własne życzenie. Ile razy Rafał chciał Cię wystawić a Ty odmawiałeś bo coś tam.......

I błagam, zrób w końcu maturę i nie rób tyle ortów

[quote]Panowie i Panie, przed chwilą dzwonił do mnie Jakub Rafalski" Chenio" i powiedział, że nie może więcej nam pomagać i musiał napisać sprostowanie, bo Rafał Szlachta dzwonił do jego ojca, że go do sądu poda jak ten nie odszczeka tego co napisał. Ludzie co z Wami ? Jesteście tam ? SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ wpisujcie się . Prezes 'szejk" przebywa za granicą teraz i odpoczywa za Wasze pieniądze, bo za moje już nie i zastanawia się kogo jeszcze skubnąć na parę złotych, a na kogo złożyć donos. Kuba dziękuję za telefon, ale musiałem o tym napisać. To nie propaganda. Szlachta musi odejść. Wpisujcie się. Artur Krakowiak tel. 600 466 903. [/quote]

Rafał nie dzwonił ..... :D

Proszę nie rozszerzać kłamstw :evil:

[quote]widze że szlachcie nie brakuje tupetu najpierw przez szlachte kuba mial pieklo w klubie i kuba nie mógl realizować marzeń a teraz za to co kuba napisal chcial go do sądu podać. [/quote]

rozpłaczmy się razem :D

[quote]Drogi Budyniu nic sie nie denerwuj Pan Szlachta nie tylko Ciebie zastrasza jest to człowiek który donosy ma we krwi co jakis czas próbuje zastraszyc też PZKB . Ostatnio przez swoje donosy pozbawił sportowego stypendium wielu chłopaków ktorzy cieżko pracowali przez kilka lat zeby dostać pare grosików. Lech Wałesa kiedys powiedział fajne określenie "MAŁPA Z BRZYTWĄ" .............
BUDYŃ NIE LEKAJ SIE SĄDU WALCZ O PRAWDE A PRAWDA JEST TAKA ŻE "MAŁPA MA BRZYTWE" [/quote]

Konkrety, konkrety ................. :wink:

[quote]UWAGA!!! Rafał 'szejk'Szlachta dostał propozycję udziału w programie, ale UWAGA zażyczył sobie rekordowego honorarium oraz przelot w dwie strony w klasie BIZNES. Rafał'szejk'Szlachta przebywa obecnie na Wyspach Dziewiczych, ale nie prywatnie pojechał w interesach i ciągle zrzesza nowych członków założył POLSKIE ZRZESZENIE MUŁÓW.Naliczył już muła, świnię, kurczaka, krowę, żółwia, ślimaka, dżdżownicę, ale UWAGA powstał konflkt interesów, bo krowa powiedziała, że nie da się wydoić, a muł powiedział, że nie będzie pracowal ze świnią, ślimak na razie w skorupce siedzi, zółw zapierdala jedyny z kurczakiem. Prezesem została MAŁPA. Tonący się brzytwy chwyta. Już jedzie tam pewna znana dziennikarka, bo powstanie program KTO WAS TAK URZĄDZIŁ [/quote]

Rafał nigdzie nie pojechał, jest w Polsce, a za te słowa można wkroczyć na drogę prawną ..


Panowie Konkrety


Do Administracji forum: Temat ten, obraża wiele ludzi, bezpodstawnie , na załatwianie takich rzeczy są powołane specjalne instytucje.
Wszelkie oskarżanie są oparte na oszczerstwach. Poza tym ta przemiła grupa osób nie podała żadnego argumentu dlaczego...... więc dalsza dyskusja nie ma sensu
I na koniec, Topic narusza regulamin
[/b]
  • 0

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
No i patrzcie co potrafią zrobić świnie z raczadamu.
Kolejny frajer ktory nie potrafi sie przyznać i do tego lizus?

same przegrane walki?
Chenio na Mistrzoswtach Śląska i mógl wygrać przed czasem i co spodobalo sie calej widowni i walczyl jak mistrz świata i do tego chenio sam sie przygotowywal kondycyjnie .

I FRAJERZE nie probuj teraz oszukiwać nas tu na forum bo wszyscy wiedzą jaka jest prawda.

i jak to szlachta nie dzwonil?dzwonil! i ojciec chenia ma numer zapisany jaki dzwonil do niego.

I co to ma znaczyć trzeba bylo wrocic na treningi?Chenio trenowal caly czas i przez was idioci jush nie mógl trenować tyle ile trenowal wcześniej bo zlapal przez was depresje a wy zamiast mu pomoc co zrobiliście?
Zgębiliście go jeszcze bardziej i do tego śmiejąc sie z niego i co wy odstawiliscie na MP 2006? Przez to co mu zroliście w szatni to chenio mial tego dola że nie mógl walczyć!!!!i przez to 2gi raz przegral!!!!!!
Z wami debile z raczadmu chenio nie mógl nic osiągnąć bo nikt w niego nie wierzyl w wiara jest najważniejsza żeby wygrać.
Np w Bydgosczy chenio niechcący zepsul łóżko w hotelu a lizus czyli chory psychicznie Grzesiek Bąk nakrzyczal na niego i mu grozil przy wszystkich zawdonikach i nikt nie stanął po jego stronie.
Z tego co wiemy Bąk przegral 2 raz przez K.O z Michalem Sychą(Serefin) i jakoś chenio sie z niego nie nabijal i nikt z klubu.
A jak chenio przegral z Kaczanowowskim to wszyscy wiedzą jak sie zachowali zawodnicy zwlaszcza simonides.
Pomimo że chenio raczadam,simonidesa i pzmt na forum wiele razy bronil na sfd i co szlachta i wy mu za to daliście ?myśleliscie że chenio sie wam podlizuje?

Wy frajerzy z raczadamu zakmnijcie morde bo nigdy nie mieliscie racji i nie odgrażajcie sie że to co piszemy jest karalne.

chenio nie przejmuj sie sie ci idioci wypisują bo wiemy że nie mają racji :) )))
  • 0

budo_grabarz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Michał grabarek GRABARZ FCK BYDGOSZCZ
  • 0

budo_wielorybfck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jak najbardziej podpisauje sie pod tym ze ten frajer szlachta musi odejsc
  • 0

budo_wielorybfck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Aha podpisze sie zeby anonimowym nie byc 8)
Michał Ostrowski ( Wieloryb ) FCK BYDGOSZCZ!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024