Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_emil350
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Podjeliście jakieś konkretne działania po spotkaniu?

z wielkiej chmury maly deszcz :roll:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Panowie spokojnie, spokojnie jak na wojnie. Co Was obchodzą podjęte działania skoro na spotkaniu nie byliście ???!!! Generalnie mało ludzi było na spotkaniu, a było ono potrzebne. Najlepiej stać obok i krytykować, a o to, że Szlachta musi odejść walczy kilka osób. Gorzej niż u Szlachty być nie może, ale Wy tego nie rozumiecie. Zamulił Wam mózgi swoimi przemowami i farmazonami.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Na razie uderzamy na Kalisz!!!jupi :D :D :D A Rafalowi niech sie kapsel nie odkreci w Bankoku ..hehe i zabraknie lakieru na paluszki ...Ja jade na ISKA ...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja tu widzę małe docinki ze strony PZKB i nie wiem czemu tak jest. Ja temat założyłem ponad miesiąc temu i biegam koło tematu dzień i noc, a Wy mieliście 5 lat, żeby usunąć Szlachte od MuayThai, a nie zrobiliście tego. Temat nie jest błahy, ale nie ma co go analizować na forum. Szlachta jak dobrze pomyśli to zostanie w Korei na stałe i otworzy studio paznokcia.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Panowie spokojnie, spokojnie jak na wojnie. Co Was obchodzą podjęte działania skoro na spotkaniu nie byliście ???!!!


Z całym szacunkiem, ale śledzę temat od początku mimo, że z PZMT, ani w ogóle z MT formalnie związany nie jestem.

Skoro już zaczęliście całą "akcję" na forum PUBLICZNYM, to wypadało by wątek dokończyć na tymże forum i opisać postanowienia.

Na pewno parę osób będzie tym zainteresowanych.

PZDR
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Z tym lakierem to jakis zart??ok,smieszny :) Tak czy inaczej powodzenia dla chlopaków i trenerów w Korei..zwlaszcza dla mojego zawodnika Remika :D Tak czy inaczej caly temat bez sensu,popieram i pozdrawiam
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ludzie!

Z tego co słyszałem, R. Szlachta zebrał ok 8000 podpisów od ludzi popierających go i wysłał to do ministra sportu!

Gdzie on znalazł aż tylu wariatów? na rynku w Krakowie? :)

Jeżeli RS otrzyma związek MT będziecie mogli sobie dopiero tu pisać i pisać...

Czy nikt nie jest w stanie nic zrobić konkretnego z tą porażką polskiego MT?

Skoro on zebrał 8000 podpisów, my powinniśmy zebrać 10 razy więcej!
  • 0

budo_zawodnikfck
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Spokojnie.
szlachta te podpisy zaczął zbierać 2 lata temu.
A z tego co wiem to on do ministerstwa nie ma wstępu!!!!
A mówil w raczadamie że z tymi podpisami dziala cala Polska a sami widzicie że to gówno prawda bo gdyby dzialala w tym cala Polska to tych podpisow byloby więcej.
Licze na to że ministertwo odmowi szlachcie :) )))
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
A teraz poważnie,.....szkoda ,ze te pieniactwo zwrócone przeciwko Rafałowi tak naprawdę nie ma sensu 8O .ZYCZE Z CALEJ SILY Rafałowi aby doprowadził rejestracje Zwiazku do konca! włozyl w to cale swoje serce i kase ,mnostwo energi i czasu....a to to ze chce odbic to kazdy normalny człowiek zrozumie.Zrobił karygodny bład z Arkiem,wręcz nie wybaczalny! ponieważ Arek daje innym zarobić i jest ....człowiekiem..hehe jezeli wiecie o czym mówie to zrozumiecie...charakterny człowiek..........jego autorytet to sorry,zawsze obiad,dostepność,wszystko zapłacone!!!!-Nie chce rozkrecać tego watku ,ponieważ nie dotyczy tej wypociny. Przykre jest to ,ze tak silne kluby wycofały sie z PZMT dajac czemu DOWÓD!!!!!...Arek zrobił ISKA ,w zawodowstwie w SW jest nr 1. a to dopiero poczatek....skonczcie ten temat..bo ,aż żal dupę sciska -ta wasza niewiedza ,ok jaja docinki ,ale sorry widac ,że nie wiecie o co chodzi ..poczytajcie ,przeczytajcie ,zrozumcie co napisał GIZMO jezeli wogole chcecie walczyc ,z nie szumiec w tym opuszczonym miejscu....Zle jest, a WY powodujecie ze standartowo zamieni sie w to kupe nienawisci,paru KTORYCH NIE MA..PS.Wiem ,ze Rafał smieje sie do rozpuchu i wiecie co.......rozumie go :) PS 2 i oczywiscie wale na ISKA....też. Przemyslcie i dorosnijcie bo z tego co wiem to wielu stron POCZATEK :?: 8) :( :D
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Pedagog...dzięki za twoje słowa...serio, przejrzałem na oczy! zaraz napisze list z przeprosinami do Rafałka! Powieszę jego portret na ścianie i będę się do niego modlił!
Biedak, tyle dał od siebie a nic w zamian nie ma! Ludzie! Zbieram kasę dla Rafała Szlachty !!! Są chętni żeby się dołożyć? :)

A tak serio to mi się wydaje że Ty nie masz o niczym pojęcia.

Ok, RS co nie co tam rozkręcił ale zrozum że inni też by dali radę i gdyby RS nie robił im problemów to pewnie 10 razy lepiej i szybciej!

Powiedz mi jak myślisz ile RS włożył w rozwój MT? Kupił bilet do Tajlandii i wpadł na pomysł ze da się na tym zarobić? Proszę Cię... Bilet można kupić za ok 1200 zł w dwie strony a Rafałek kasuje za niego jakieś 3000... ok, dla znajomych może tylko 2500 hahaha!

Co masz do powiedzenia na temat wszystkich trenerów i zawodników, w sumie kilkaset osób z całej Polski, które włożyły więcej pracy i pieniędzy ( bo to w sumie za ich pieniądze RS rozwijał swój interes ) i czują się dziś oszukani ???

Od kilku lat wszystko stoi w miejscu i ciągle te same obietnice... Związek, MT na Olimpiadzie ( w to tylko chory człowiek uwierzy...)

I w jednym masz rację...nic tylko jechać na ISKA czy na WMF albo w ogóle zmienić dyscyplinę. Nasz klub przeszedł na MMA i Kick. Jeżeli będzie coś konkretnego z MT to pewnie będziemy brali w tym udział. Ale nie jeżeli RS będzie rządził!

Pozdrawiam
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
[
Powiedz mi jak myślisz ile RS włożył w rozwój MT? Kupił bilet do Tajlandii i wpadł na pomysł ze da się na tym zarobić? Proszę Cię... Bilet można kupić za ok 1200 zł w dwie strony a Rafałek kasuje za niego jakieś 3000... ok, dla znajomych może tylko 2500 hahaha!


taa??to idz do biura i załatw bilet do tajlandii za 1200zł...
No i jak jtoś chce walczyc to walczy a nie pierdoli..W PZKB tez można walczyc i w muay thai i w K1...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Pedagog o co w sumie Tobie chodzi? Ma Szlachta odejść czy powinien zostać, bo co miesiąc inaczej piszesz. To się w głowie nie mieści. Co to wogóle jest ? Co to jest? Wam chyba wszystko obojętne jest. Ja podjąłem pewne działania z Arkiem, a reszta tylko potrafi przez telefon pogadać i udzielić poparcia, a nic nie robi, żeby Szlachtę odsunąć od sportu !!! Ja zrobię wszystko, żeby nie działał on w sporcie, sorry prawie wszystko, a Wam gratuluję pozwalając mu działać opłaciliście Szlachcie kolejną wycieczkę tym razem do Korei, bo do pracy tam nie pojechał to jest turysta, ale za Wasze pieniądze, a jak utworzy Polski Związek MuayThai to za pieniądze państwowe czyli wszystkich podatników, ja wtedy wyjeżdżam z Polski, bo nie chcę tu pracować.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ernst masz rację ze jak ktoś chce to walczy! Wybór jest.

Co do cen biletów to z Last Minute ok 1500 zł ale biorąc pod uwagę że RS ma biuro podróży o ile się nie mylę i że zamawia większą ilość biletów z dużym wyprzedzeniem, płaci taniej.

Wiem o czym mówię bo zawodnicy od nas którzy pojechali z PZMT na MŚ do Bangkoku przepłacili prawie 1000 zł na biletach!

Rafałek kasował nawet śmieszne 5 dolców od osoby za książeczki IFMA!

Z resztą ten temat był już opisywany!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
No tak kto chce to walczy zgadza się. Tylko jak Rafałek założy POLSKI ZWIAZEK MUAYTHAI to będzię miał monopol na MuayThai i będzie blokował najlepszych zamiast ich wspierać tak jak było do tej pory.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
problem polega na tym ,ze Rafal mieszka I dziala w innej'piaskownicy'' a wy daliscie dyla z niej I samo plucie I opowiadanie o niej niczego nie zmieni, dopoki nie wrocicie do niej I nie zabierzecie 'szpadelka'' niesfornemu Rafalowi wasze madrosci...to sorka ,na razie Arek wybudowal piaskownice-) I ma 5 szpadelkow-)..nic nie wskoracie..tak Rafal ma odejsc ..ze szpadelkiem czy bez?..obudzcie sie!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Nie, nie wiem o co chodzi Szanowny Pedagogu. Trudne to w Polsce wszystko, bo ludzie są trudni. Jakie plucie, jaki szpadelek? Ja tylko napisałem prawdę i się podpisałem pod tym. Całe wakacje przed komputerem siedziałem, ale niewiele widać wskórałem. Szlachcie to ja wiele rzeczy w oczy powiedziałem, na osobności, przy innych trenerach różnie to było, ale on to odebrał chyba jako zagrożenie i usunął mój klub z zrzeszenia i to mnie boli. On nie próbował rozmawiać, tylko zobaczył, że ktoś kuma to trzeba go wyjebać. Jest samozwańczym prezesem i tak naprawdę niewiele zrobił dla MuayThai, Coś tam próbował kiedyś, ale nie wyszło mu. MuayThai w Polsce kilka lat temu miało zielone światło na rozwój, dziś trudno będzie to odbudować, a jak założy Polski Związek MuayThai to się niewiele zmieni dla zawodników, dla niego owszem, ale dla chłopaków nie i przez 20 lat będzie prezesem R. Sz. który nie ma uznania i szacunku w sportach walki. Arka też oszukał, bo kiedy Arek zaczął robić turnieje z prawdziwego zdarzenia to R.Sz. go usunął (dał mu takie warunki, kosztorys, że Arek podziękował). Nie chce mi się już tu pisać. Pozdrawiam.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
panowie! a czy nie lepiej po prostu przeniesc sie do PZK-B?
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Widocznie nie skoro założono kolejną ;]
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
kolejną organizację.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
to może założyć trzecią :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024