Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Szukam jakiś informacji o klubach boksu lub kickboxingu w Poznaniu. Mam zamiar się zapisać. Czy to będzie boks czy kick jeszcze nie wiem, sama przejdę sie na trening i zdecyduje co bardziej mi odpowiada. Myślałam też o MT ale dowiedziałam się od kolegi że Muay Thai stoi w Poznaniu na kiepskim poziomie i trenują tam tylko faceci więc odpada. Dobrze by było gdybyście wiedzieli jakie są opinię o danym klubie czy trener zna się na rzeczy, w którym zawodnicy osiągają największe sukcesy itp dlatego, że znacznie ułatwiłoby mi to wybór klubu. Prosiłabym o jakieś info (link do stronki, położenie klubu, nr tel itp). Z góry bardzo dziękuje.
  • 0

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Na Polskim Związku Kickboxingu znalazłam trzy kluby:
AZS AWF Atletic Poznań Kierownik: Kierstein Wojciech Ulica: Św. Rocha 9
Klub Uczniowski AZS UAM Poznań Kierownik: Janusz Miedziocha Ulica: Czeremchowa 12/2
KS Czerwony Smok Kierownik: Bartosz Jezierski Ulica: Wojskowa 10A21

Wie ktoś coś na temat tych trzech klubów?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
AZS AWF Atletic Poznań Kierownik: Kierstein Wojciech Ulica: Św. Rocha 9
strona: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , dobry klub ale nie wiem jak mają teraz treningi
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Klub dobry, polecam. Treningi fajne trener wie co robi :) Dziewczyny też przychodzą. Stronka klubu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
A czy to nie jest klub tylko dla 'mlodszych' ? Bo sama nazwa junior w nazwie juz daje trochę do myślenia. Ja jestem rocznik 91 jak coś. Znalazłam jeszcze taki klub-> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jest trochę tych klubów tylko teraz jak najlepiej wybrać?
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Jak KB w Poznaniu to polecam ci u Kiersteina 8) co do muay thai poznańskiego to jest na przyzwoitym poziomie - kiedyś dziewczyna też stratowała w ich barwach (Czerwony Smok czy jakoś tak się nazywał klub)
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
wielkopolanin , na piastowskiego tez polecam ale od wrzesnia:)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu

A czy to nie jest klub tylko dla 'mlodszych' ?

Nie.
  • 0

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Wiec tak spytałam jeszcze kumpla który ćwiczy tkd w Poznaniu i podał mi następujące kluby:
Ul. Kraszewskiego, Arkadiusz Polcyn, Junior Boks
Ul. Szymborska, Zdzisław Nowak, Poznański Klub Bokserski
I ten klub Pawła Jóźwiaka tylko kolega stwierdził że nie wie czy przyjmują dziewczyny -> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Oraz Grzegorza Samolweskiego -> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Które byście polecali? Ja uważam że jednak wybiorę się do tego Junior Boks zwłaszcza że mają duże osiągnięcia, oczywiście klub Pana Jóźwiaka miażdży ale sadzę że jest tylko dla facetów ;P
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
jak odwiedzisz kluby zdaj relacje, generalnie jezeli maja zajecia w wakacje tez daj znac;)
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
w junior boksie mozesz przychodzic i na boks i na kicka. Boks jest z Polcynem a kick z Kierstainem. Naprawde dobry klub dla młodych i starych duzych i małych :D
  • 0

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Mam jeszcze takie jedno pytanko. Mam zamiar wybrać któryś z dwóch klubów. Do wyboru mam właśnie ten Junior Boks a drugi to jest klub MMA Pana Pawła Jóźwiaka. Byłam bardziej pewna wyboru drugiego klubu, kolega mi opowiadał że jest profesjonalny i w ogóle. Ale wczoraj tak poszperałam w internecie i znalazłam negatywne komentarze na temat tego klubu że wiele się nie nauczę tam i instruktor nie zna się na rzeczy...Teraz już mam mętlik w głowie...wie ktoś coś na temat klubu Pana Jóźwiaka? Może był i widział jak przebiegają treningi? Chciałam wybrać sobie system boks + bjj albo muay thai + bjj. Z góry dziękuje za pomoc.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
To ja się powtórzę - Junior Boks :wink: . Także słyszałem wiele negatywnych opinii o tym klubie, głównie o poziomie. MMA Poznań to nie jest z resztą klub specjalizujący się w boksie/kickboxingu, tylko BJJ i MMA. Trenowałem trochę w Junior Boksie KB i mogę ci z czystym sumieniem polecić ten klub. :wink:

Chciałam wybrać sobie system boks + bjj albo muay thai + bjj. Z góry dziękuje za pomoc.

Nie za wcześnie na takie miksy? Pochodź najpierw trochę na jedno, potem pomyśl o mieszaniu, to moja rada :-) . Z resztą nie jestem pewien, ale w Junior Boksie też *chyba* są jakieś treningi BJJ albo LL.
  • 0

budo_stary_wuja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
No wlasnie tez jestem zainteresowany treningami w junior boks... moze bylas juz zobaczyc co tam sie dzieje...? jezeli chodzi o MMA Poznan Pawla... treningi ma swietne z bjj i mma,ale treningi boksu i kicka prowadzi ktos inny...i moge z pewnoscia powiedziec ,ze plotki ktore kraza o tym klubie sa bzdurne i stare... jak ja bylem zobaczyc co sie dzieje tam , to byla raczej grupa mlodszych osob... i sama sala tez mi nie przypadla do gustu;/
Grafik ze strony jest aktualny?
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
W większości klubów (oprócz Samolewskiego Gym) jest tak, że możesz iść na jeden trening za free - ruszyć tyłek i obadać temat samodzielnie.
  • 0

budo_stary_wuja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Jak ja nie lubie takich odpowiedzi, tworczy to nie jestes... nie masz nic do dodania, to powstrzymaj sie od pisania pierdół...
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Więc bądź bardziej krytyczny i wobec swojej krytyki, bo nudne są zadawane w kółko pytania "a jak się trenuje gdzieś tam?". Po to są darmowe wejścia, żeby przekonać się osobiście, nikt nie zabrania Ci przejść choćby i po wszystkich klubach w Poznaniu i samodzielnie podjąć decyzję. Chcesz mi powiedzieć, że będziesz gdzieś ćwiczył "bo na forum tak powiedzieli"? Rozumiem - dowiedzieć się o cenę, dni treningów czy kontakt do trenera jeśli nie ma np. strony www. Ale siedzenie na tyłku przed monitorem w nadziei, że kompletnie nie znajoma ci osoba napisze Ci czy jest "fajnie" czy "niefajnie" to dość... głupie.


Więc parafrazując Ciebie: twórczy to Ty nie jesteś, nie masz ciekawszych tematów do poruszenia, to powstrzymaj się od pisania pierdół.
  • 0

budo_stary_wuja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Dosc uniwersalne okazaly sie moje slowa... pytanie podtrzymuje ,jezeli ktos wie cos na temat junior boks to zapraszam do odpowiedzi, poniewaz im wiecej informacji tym lepiej, a chyba wlasnie po to jest to forum!
Pozdrawiam!
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Junior boks - dobry klub. Sam się zastanawiam, czy tam trochę nie potrenować po długiej przerwie (kiedyś tam trenowałem, potem gdzieś indziej). Masz tam boks, kickboxing i ostatnio nawet judo (kiedyś jeszcze było bjj albo ll, ale nie wiem czy ciągle jest).

W Poznaniu znam jeszcze ze słyszenia tylko Czerwonego Smoka, ale słyszałem o nim różne opinie - jedni chwalą, inni mówią że lipa. Osobiście nigdy tam nie byłem, więc nie wiem.

O MMA Poznań słyszałem tylko złe opinie, no ale to nie jest temat o tym klubie.

Pozdro
  • 0

budo_stary_wuja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub boksu lub kickboxingu w Poznaniu
Dzieki za odpowiedz jak dobrze pojdzie to w tym tygodniu wpadne zobaczyc na trening to sam zobacze jak tam jest... na bank skrobne..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024