Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja nic nie biorę od dziesięciu lat jestem czysty.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Arek zadzwon,dzieki. Przemysław Danowski
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

To na spotakniu było wiele osób !!!! całe środowisko MT ....nic tylko hehehehehehehehehehhehe :)


Widze ze tylko osmieszasz nasze dzialania ale to normalne u was. kiedy nie mozecie wygrac sila argumentow osmieszacie przeciwnika by w oczach innych robic go swirem chorym czlowekiem itp... Wystarczy czasem spojzec wstecz by wiedziec skim sie ma doczynienia....
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
mt sie interesuje conajmniej slabo ale sledze ten temat od czasu do czasu z ciekawosci.
i jedno powiem, jakby trenerFCK byl moim trenerem to bym sie bardzo z jego powodu wstydzil...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
ale z Rafała byłbyś dumny jako człowieka, duma jest naszą cecha narodową, a WSTYD I SKANDAL to, że pozwoliliśmy Rafałowi działać i to w takiej dziedzinie jak MUAYTHAI
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

mt sie interesuje conajmniej slabo ale sledze ten temat od czasu do czasu z ciekawosci.
i jedno powiem, jakby trenerFCK byl moim trenerem to bym sie bardzo z jego powodu wstydzil...

Ja się bardzo interesuję mt, ale ze względu na zamieszkanie z przyczyn naturalnych trenowałem i trenuję, to co w mojej mieścinie było najlepsze, ale nie o tym chciałem. Śledzę temat regularnie, bo ciekawy jestem Polskiego MT. Biorąc na tapetę Twój komentarz chciałbym wyrazić swoje zdanie, że jeśli Artur byłby moim trenerem, a słyszałem, że naprawdę jest fachowcem, to byłbym z niego raczej dumny, że dojrze na każdym treningu dba o mój rozwój to jeszcze ma siły i nerwy poza treningami robić coś w kierunku "lepszego jutra" w tym topicu. Czasem Trenera ponosi i pisze trochę pod wpływem emocji, ale facet ma konkretne intencje.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
gdybym u niego trenowal to cieszyl bym sie ze fachowiec mnie prowadzi (bo nie podwazalem nigdzie jego umiejetnosci o ktorych tutaj wysoko sie pisze).
Ale plul bym sobie w brode ze ten sam fachowiec zachowuje sie jak dzieciak w innych kwestiach i robi sobie, klubowi i otoczeniu wielgachna antyreklame swoim zachowaniem na forum, niewazne w jakich intencjach. A tak to wyglada ze strony obiektywnego obserwatora ktory nie jest w swaitek mt 'zanurzony'.
Fajnie, szlachta jest zly, fajnie potrzeba kogos nowego. Wsio fajnie, ale potrzeba tez KLASY...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Balofy spytam tak człowiek-trener, któryby Tobie pomógł w sporcie i życiu gdyby miał problemy poza salą to Ty jako zawodnik-uczeń byś go wspierał czy uciekłbyś ??? Proszę odpowiedz, bo wiele pytań jakie tu stawiam są bez odpowiedzi.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
oczywiscie zaleznie od sytuacji, ale co do zasady wsparlbym.
Co nie zmienia sytuacji ze moglbym miec, rowniez zaleznie od sytuacji, negatywne zdanie o niektorych rzeczach ktore moglby robic. No, konicze pogaduszki w waszym dziale bo nijak tu nie pasuje ;)

B.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL śmiejesz sie, że na spotkaniu 15 września w Bydgoszczy było niewiele osób. Arek Wełna, który zrzeszył w kilka miesięcy 15 klubów w ISKA POLAND i Artur Krakowiak, który napisał w kilka miesięcy prawie 200 postów na budo. To niewiele ? PZMT już nie istnieje i to nie jest mój wymysł czy marzenie poprostu taki jest rynek słabi nie istnieją, coś tam robią może, ale nikogo to nie obchodzi.
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Arek Wełna, który zrzeszył w kilka miesięcy 15 klubów w ISKA POLAND i Artur Krakowiak, który napisał w kilka miesięcy prawie 200 postów na budo.


Napisanie tej niewyobrażalnej ilości postów na budo jest niewątpliwym osiągnięciem, wobec którego nie można przejść obojętnie. Jest to gigantyczny i nieporównywalny z niczym co było do tej pory krok na drodze do świetności rozwoju polskiego MT. Proponuje przyznanie TrenerowiFCK tytułu głównego propagatora i myśliciela w polskim MT od spraw portalu budo.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
heheheh :lol: no kurcze miałam się już tu nie wpisywać , ale kiedy czytam twoje wypowiedzi TrenerzeFCK to cieszę się, że mam fotel z oparciem i rączkami po bokach, bo bym z niego spadła ...Jesteś takim prymitywem......... Odpowiadam na wpis z 28 listoipada godz. 16:40 i 17:16 ... Nie jestm najarana, ponieważ może ciężko Ci uwierzyć, ale nigdy nie próbowałam żadnego narkotyku ! ! a PL to nie Rafał Szlachta .. a może i miałeś tel. z Tajlandi ale chyba tylko po to, żeby Ci ktoś powiedział, że jesteś idiotą .... :) normalnie łape się za głowę, jak czytam jaki jesteś nienormalny ... człowieku skocz na dobrą terapię , bo naprawde jest Ci potrzebna ...
przeczytaj wpis "Balofy " , "Olafthenaturat" "Bushii" oni mądrze piszą ....niestety w przeciwieństwie do Ciebie ! Panowie j.w .... POZDRAWIAM WAS :wink:
  • 0

budo_soulreaver
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
jakbys trenerzeFCK wkładał tyle zapału w organizacje imprez MT w Polsce co w postowanie na budo, to Polskie MT rosło by w siłę z dnia na dzień. A tak rośnie tylko bezsesnowny spampost "Rafałek musi odejść", który nic nie zmienia w twoim życiu, w moim, w życiu Rafała czy kogokolwiek bardziej bądź mniej zainteresowanego tematem.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Temat jest ciągle podbijany DZIEKI PL
  • 0

budo_[iz]dziabol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Witam wszystkich.

Raczej rzadko pisuję na tym forum. Ale muszę przyznać, że śledzę ten temat od samego początku.
Nie rozumiem Twojego podejścia Trenerze FCK. Uważasz, że Rafał Szlachta jest najkrócej mówiąc wcieleniem zła:). Nie znam go więc się nie wypowiadam na ten temat. Interesuje mnie dlaczego tak zaciekle go atakujesz. Z tego co piszesz PZMT to kompletna porażka, nie mają dobrych klubów a już tym bardziej wyników. Piszesz, że w Polsce są o niebo lepsze zrzeszenia albo związki takie PZKB i. Tak więc w czym problem, żeby Rafał Szlachta prowadził sobie PZMT. Z tego co się orientuję (mogę się mylić) nie dostaje żadnych pieniędzy z budżetu. Jeżeli jakiś klub jest niezadowolony z PZMT to z niego występuję (albo nawet nie wstępuje) i idzie do lepszych. Tak działa wolny rynek.

Jestem z klubu z PZKB więc
  • 0

budo_[iz]dziabol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Witam wszystkich.

Raczej rzadko pisuję na tym forum. Ale muszę przyznać, że śledzę ten temat od samego początku.

Nie rozumiem Twojego podejścia Trenerze FCK. Uważasz, że Rafał Szlachta jest najkrócej mówiąc wcieleniem złaSmile. Nie znam go więc się nie wypowiadam na ten temat.

Interesuje mnie dlaczego tak zaciekle go atakujesz. Z tego co piszesz PZMT to kompletna porażka, nie mają dobrych klubów a już tym bardziej wyników. Piszesz, że w Polsce są o niebo lepsze zrzeszenia albo związki takie PZKB i . Tak więc w czym problem, żeby Rafał Szlachta prowadził sobie PZMT. Z tego co się orientuję (mogę się mylić) nie dostaje żadnych pieniędzy z budżetu. Jeżeli jakiś klub jest niezadowolony z PZMT to z niego występuję (albo nawet nie wstępuje) i idzie do lepszych. Tak działa wolny rynek.

Jestem z klubu z PZKB więc nie znam nawet za dobrze PZMT ale jeżeli są tacy ciency to po prostu przestaną istnieć. Nie mają monopolu na muay thai w Polsce. Jaki by nie był (nie mówię, że jest zły bo go nie znam) Rafał Szlachta, to jego zrzeszenie i ma prawo sobie odpierniczać manianę (nie mówię, że odpiernicza) to wolny kraj.

Pozdrawiam Wszystkich.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja już nie chce się powtarzać, bo wiele tu napisałem w temacie i moje zarzuty poparte są faktami, które miały miejsce. Walka to nie zabawa, a R.Sz. zrobił sobie z tego zabawę, kółko taneczne i wzajemnej adoracji dlatego MUSI ODEJSC. Pewnie masz rację z tym, że jest wolny rynek, ale MuayThai to przede wszystkim WALKA WOLNYCH LUDZI, a on ograniczył i skłócił środowisko w sportach uderzanych w Polsce. W kraju wszystko mamy podzielone i dlatego tak kiepsko jest. Wracając do MuayThai jest duży bałagan i podział, a mało walk. Zapraszam na spotkanie do Bydgoszczy na początku stycznia spróbujemy naprawić MuayThai wspólnie bez R.Sz. bo on żle to poprowadził. Pozdrawiam.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ogladam ten temat od jakiegos czasu, pisuje do dzialu karate ,a zagladam tu na forum kickboxingu tylko ze wzgledu na mojego bylego ucznia Jarosza. Panie Trenarze FCK tak jak napisal Dziabol niech pan zalozy cos swojego i po sprawie.Nie rozumiem czego moze zabronic Wam R.Sz. Jesli jestes dobrym trenerem i masz dobra szkole Thai-boxigu fajnych zawodnikow i rozgarnietego menagera to do czego potrzebna Ci znajomosc z R.Sz. i jego zgoda na wyjazdy i walki np. w Holandii czy Belgii. Od razu zastrzegam ze nie znam p.Rafala Sz.Ja mialem taki sam problem w karate ale skrzyknalem paru chlopakow i kilku panow z kasa i jezdzilismy na zawody po calej Europie.A patrzac na te imponujace ilosci postow to zamiast zajac sie trenerka siedzisz przed komputerem i piszesz zejestes lepszym trenerem,menagerem,kierowca i masazysta w jednym.
  • 0

budo_[iz]dziabol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Widzę to tak: prowadzę sobie firmę jestem słabym prezesem bankrutuje i znikam. Komuś nie podoba się moja firma to ze mną nie współpracuje. Jeżeli Rafał Szlachta jest (tu się mogę mylić) właścicielem zrzeszenia PZMT to nic innym do tego. To tak jak by ktoś chciał usunąć TreneraFCK z bycia prezesem w klubie FCK bo mu się nie podoba jego robota (nie mam nic do treneraFCK nawet nie wiem kto to jest:) ).
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Balofy spytam tak człowiek-trener, któryby Tobie pomógł w sporcie i życiu gdyby miał problemy poza salą to Ty jako zawodnik-uczeń byś go wspierał czy uciekłbyś ??? Proszę odpowiedz, bo wiele pytań jakie tu stawiam są bez odpowiedzi.

Balofy spytam tak człowiek-trener, któryby Tobie pomógł w sporcie i życiu gdyby miał problemy poza salą i wszem i wobec głosił tezę, że białe jest czarne a czarne jest białe to Ty jako zawodnik-uczeń byś go wspierał czy uciekłbyś i nie wspierał w głoszeniu tej tezy???...

(pytanie retoryczne :wink: )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024