Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

[....]
Trenerze FCK ja nie potrzebuję aby mnie ktoś czarował ... zawsze mam własne zdanie !!! [...]


PL mocna jesteś, ale tylko w znakach interpunkcyjnych. Załóż temat RAFAŁ SZLACHTA MUSI ZOSTAĆ i sama ze sobą gadaj.


I po cholere ten komentarz? PL przedstawila swoje zdanie w kilku dosc merytorycznych postach. Nie zgadzacie sie w podstawowej kwestii. Coz to za metody? Wysmiac zawodnikow wszystkich klubow obecnego PZMT. Tym co sie nie zgadzaja z odsunieciem P. Szlachty kazac sie zamknac. Tym co nie byli na spotkaniu kilka tygodni wstecz powiedziec 'a co was obchodzi co sie dzialo na spotkaniu? nie byliscie to wasza strata'. Coz to za metody pytam.

Ja juz swoje zdanie ostatecznie wyrobilem. Rowniez jestem przeciwko panu Szlachcie. Jesli jednak na jego miejsce mialby wejsc TrenerFCK to ja nie chce.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jakie metody pytasz. To są metody Artura Krakowiaka.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ozz, wiesz dobrze że o wiele lepiej znam waszych zawodników niż wy naszych. ( mowię o 2 organizazcjach). Poprostu innteresuje się sportami walki. Co do ostatniej imprezy. Wiem że robiliście coś więcej, ale nie wiem dlaczego w takiej tajemnicy. Nic nie b yło na stronie przed. Ale przyznasz, jeden więcej turniej, to i tak o wiele mniej niż w 2006. A co z galami zawodowymi? Jesteś członkiem zarządu PZMT. Nie czujesz sie odpowiedzialny za coraz słabsze wyniki organizacyjne?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Temat ciągnie się już piętnaście stron. Dowiedzieliśmy się z niego kto powinien odejść ze stanowiska prezesa PZMT oraz co ta osoba źle zrobi i czego dobrego nie zrobi.
Proponuję teraz zastąpić negatywy pozytywami. Mianowicie pisać kto powinien zostać nowym prezesem PZMT i dlaczego - co ta osoba dobrego zrobi dla MT w Polsce.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Cypis dla Ciebie np wszystko jest czarne albo białe. NIe wiem czy czytałeś, ale ja nie uważam by Szlachta był taki zły. ALe uważam, że powinien dogadywać się z ludźmi, którzy coś zrobili dla organizacji. Uważam, że ego nie pozwala mu czasami ustąpić.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
gladiatorzy - nie wiem skąd ta tajemnica o której mówisz ale...
Co do imprez - licz i oceniaj. Każda taka ocena zrobiona na poziomie daje dużo informacji dla człowieka.

A co do tematu - przebił nawet klipy i HL'e.
Cypis to podsumował całkiem ładnie.
Tyle ode mnie
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Cypis tu masz rację temat nudny, bo Rafał Szlachta Odszedł. Powiem tak POLSKA nie potrzebuje nowego PREZESA, POLSKA potrzebuje sukcesu i rozwoju, bo inaczej zniknie SPORT, a zostanie POLITYKA. Największy potencjał mamy w zawodnikach to zawsze podkreślam, bo miniony weekend chociażby to pokazał. Daniel Sołtysiak walczył ze Stefanem Leko. Wyszedł do walki i przewalczył pełen dystans chłopak z CZARNI SŁUPSK z doświadczonym zawodowcem walczył na oficjalnym K-1. Szczerze to GRATULUJĘ Danielowi i jednocześnie trochę zazdroszczę, a szansę na taką walkę dostał dopiero kiedy odszedł z PZMT, a poznał konkretnych ludzi m.in. Arka Wełnę.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Cypis tu masz rację temat nudny, bo Rafał Szlachta Odszedł...

Czyli co :roll:
Zamykamy temat :?:
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
niech zwiazki i zrzeszenia nie przytulaja kasy i poswiecaja jej wiecej na organizacje imprez zawodnicy chca walczyc w turniejach ze sprawiedliwymi sedziami a jak wam pare zlotych zostanie to robcie sobie z nimi co chcecie ale pamietajcie najpierw rozkow mt i k1 pozniej przyjemnosci a to wszystko dzieki zawodnikom, przyjdzie kiedys czas za te jaja i zawodnicy zbojkotuja wszystkie zwiazki i zrzeszenia i sami zaloza zwiazek i beda sie trzaskac co miesiac kroczac ku chwale bo oni wiedza ze sa najlepsi!!!!i nie potrzeba im uscisku reki prezesa ani jego slow ze jest dobry tylko wystarczy ze w polsce wygral z tym i tym i wsrod tych ludzi oni wszyscy woiedza ze jes kozak i maja dla nieg szacunek a nie machloje i gadki rezesow
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

...przyjdzie kiedys czas za te jaja i zawodnicy zbojkotuja wszystkie zwiazki i zrzeszenia i sami zaloza zwiazek i beda sie...

...sami bić o stołki :wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
O tak CYPIS TEMAT ZOSTANIE ZAMKNIĘTY JAK SIĘ POD NIM PODPISZESZ ALBO . . . . ALBO WYJDZIESZ DO WALKI Z 14 LATKIEM ODE MNIE. UWAZAJ BO 14 LATEK ZA DWA TYGODNIE MA URODZINY I JUZ BĘDZIE MIAŁ 15 LAT. KRAKÓW ZNIKAĆ Z FORUM Z RINGU Z MINISTERSTWA A LUDZIOM KTÓRYCH MACIE W DZIALE CZŁONKOWIE ODDAJCIE SKŁADKĘ I TYLE ODE MNIE. WYŁĄCZAM KOMPUTER I IDĘ NA TRENING BO TAM MOJE MIEJSCE. O PÓŁNOCY SIĘ TU ZALOGUJĘ I MA WAS TU NIE BYĆ ŻOŁNIERZE SZLACHTY
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
cypis jestes zwyklym gagatkiem ktory w kazdej prostej wypowiedzi bez podtekstow szuka czegos zeby namieszac wrzuc na luz i zajmij sie soba nie pisze tu czesto ale czesto czytam daj na luz cypis bo to nie smieszne, nie chce nikogo obrazac ale po co to komu sam wiesz ze ten twoj cytat mial tylko wzbudzic emocje polityka jest prosta tam gdzie nie ma kasy beda walki i tyle nie bedzie o co walczyc bo ze sportu amatorskiego jezeli nie jest to dyscyplina olimpijska niestety nie ma siana albo robisz to dodatkowo i traktujesz jako hobby albo wycofaj sie bo zginiesz i pogon za kasa cie zgubi
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

...daj na luz cypis bo to nie smieszne...

Nie piszę tutaj aby kogokolwiek rozśmieszać.
Pisanie:

niech zwiazki i zrzeszenia nie przytulaja kasy i poswiecaja jej wiecej na organizacje imprez zawodnicy chca walczyc w turniejach ze sprawiedliwymi sedziami...

Brzmi jak wezwanie polityka który snuje wizję lepszej przyszłości przed oczami potencjalnych wyborców.

BTW

cypis jestes zwyklym gagatkiem...

Gagatek może się obrazić :wink:
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Cypis dla Ciebie np wszystko jest czarne albo białe. NIe wiem czy czytałeś, ale ja nie uważam by Szlachta był taki zły. ALe uważam, że powinien dogadywać się z ludźmi, którzy coś zrobili dla organizacji. Uważam, że ego nie pozwala mu czasami ustąpić.


wydaje mi sie, iz moj tok rozumowania i cypisa od dawna krazy po identycznych torach

napisal on krotko i rzeczowo: Mianowicie pisać kto powinien zostać nowym prezesem PZMT i dlaczego - co ta osoba dobrego zrobi dla MT w Polsce.

gdzie tu meijsce na czarne lub biale? chyba glatiatorze ringu zle zrozumiales przeslanie posty cypisa.

pozdrawiam
PL
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja wam podpowiem kto powinien zostać prezesem:

1- ktoś kto zna się na Muay Thai
2- ktoś kto myśli o ogólnym rozwoju Muay Thai a nie tylko wybranych zawodników
3- ktoś kto najpierw zainwestuje siebie w Muay Thai a potem będzie czerpał z tego zyski a nie odwrotnie
4- ktoś kto będzie potrafił rozmawiać i współpracować z ludźmi, słuchać ich i nie lekceważyć
5- ktoś kto zostanie wybrany przez zawodników i trenerów poprzez głosowanie

Niestety obecny prezes nie zalicza się do ani jednego punktu...
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
bushi- to ty nie zrozumiałeś. Ja nie chce się opowiadać ani za ani przeciw tym tematem ( a tak dzieli cypis). Ja poprostu zauważam spore błędy w prowadzeniu organizacji. Ale też uważam, że wszystko można naprawić. BYł taki cesarz, który miał konflikt z papieżem. Potem uderzył do "Cannosy", przyznał się do winy, dogadał z papieżem. A i tak potem wyszło na jego.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o pieniadze!! :( smutne to jest ze strony każdego z was... Mam pytanie do Trenera FCK, ... uważasz, że Szlachta jest takim złym Prezesem _, ponieważ zbija kase na klubach ,mówisz (tzn.piszesz), że tobie nie zależy na pieniądzach tylko na zawodnikach.... więc wytłumacz mi (nam ) może dlaczego w takim razie postanowiłeś zając się również boksem ... o ile mi wiadomo tj.sport , z którego są całkiem niezłe pieniądze...????? 8O busiii dziekuję za pozdrowienia, również pozdrawiam :D
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
TrenerFCK, Gladiatorzyringu,Ernst, Masato, Gagatek-prawie jak święta trójca , tylko że was jest pięciu........ a gdzie pozostałe 17 tysięcy.... bo przeciez według was Rafał Sz. musi odejść, tylko jakoś was wciąż widzę w tym temacie !! :) to chyba jednak reszta chce by został :D
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL prawie czyni wielką różnicę. Wymieniłaś pięć osób, a zapomniałaś o Prakong Warszawa, Camel Olsztyn, Arkadia Kalisz, NakMuay Szczecin, Samolewski Poznań, Husarz Białystok, Łukasz Banach Perfekcja Tarnów, Jakub Rafalski Raczadam Kraków i inni co się podpisali pod tematem. Jeżeli kogoś pominąłem to nie było to celowe. To są WIELKIE miasta, które skupiają wokół siebie wielu zawodników, kolegów, itd.Trochę ubolewam, że kluby PZKB milczą nie wiem może uznają zasadę, gdzie dwóch się bije trzeci korzysta. PL o kasę i o stołek to ja nie walczę. Walkę to mogę na stojąco oglądać nie potrzebuję stołka, ale sorry MuayThai Szlachty zrobiło się nudne. Zasnąć można to gdzie tu mówić o rozwoju, a jak go nie ma to trzeba to rozwalić i robić to lepiej albo zająć się czymś innym. Nie chcę odchodzić od sportu, bo to moja pasja i powołanie. Jaka to różnica BOKS, K-1, MUAYTHAI . ONE WORLD ONE FIGHT. Liczy się walka i pokazanie w ringu kto jest lepszy. U Szlachty nie było rozwoju- temat poruszałem wielokrotnie i nie będę się powtarzał. Odnośnie boksu czemu tam walczymy PL pyta. Boks to ja traktuję jako sparingi na ręce i szczerze polecam innym zawodnikom, aby startowali w boksie, bo łapy są ważne w MuayThai, Kickboxingu, K-1, MMA. Boks daje szansę na walki już czternastolatkom to też ważny argument. Kasa z Boksu ? Nie przesadzaj z amatorskiego sportu w Polsce jej nie ma, a burdel w PZB jeszcze większy niż u Szlachty. Oni się jeszcze ciągle kłócą, a nie ma o co, bo wszystko już rozkradli(delagaci, "działacze", itd.). Tam za flaszkę wódki to można kupić wynik walki, gdzie "wypierdala" się czternastolatka na wynik walki. Do PL JA MAM CAłY BAGAżNIK WóDKI, BO MAM WYPOżYCZALNIę LIMUZYN PRZEDłUżANYCH OD KILKU LAT I COś TAM PO WESELU ZAWSZE ZOSTAJE ALE POWIEM TAK SAM NIE PIJę A ZA Tą ILOść FLASZEK MóGłBYM KUPIć WSZYSTKICH DZIAłACZY BOKSU W KUJAWSKO-POMORSKIM ALE NIE ZROBIę TEGO BO SPORT TO SPORT A NIE UKłAD I JA IM TO TEż POWIEDZIAłEM TYM LEśNYM DZIADKOM ALE ONI TEGO NIE ROZUMIEJą BO ONI Są Z EPOKI KAMIENIA łUPANEGO ALE ZAPOMNIELI O JEDNYM TEMACIE, żE OD 16 LAT NIE MA KTO MEDALU Z OLIMPIADY PRZYWIEżć. JA NIE CHCę WSZYSTKIEGO ZMIENIAć BO SZKODA MI NA TO ENERGII ALE POLSKIE MUAYTHAI CHCę UZDROWIć I BEDE O TO WALCZYł Z CAłYCH SIł BO MUAYTHAI TO SPORT CHARAKTERNY I DLA WYBRANYCH. POZDRAWIAM
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL Jak mówi mój kumpel - ale poleciałeś po bandzie z boksem :)
kasa z boksu - hehehe . To my możemy powiedzieć że robimy kasę bo bierzemy składki dośc duże. W boksie nie ma pieniędzy. W zawodowym kilku zawodników z tego żyje, a reszta tylko dorabia, a amatorski to juz wogóle padaczka. Może tak ostro jak Artur bym tego nie ujął, ale jest w tym duzo racji. Ale podobnie jest tez w innych dyscyplinach. Może kilka jest zażądzanych nowocześnie.
Pl - a co do odejścia Szlachty. Chyba masz problem ze zrozumieniem tekstu. Czy czytałeś moje wpisy. Jak uważam, że największym błędem jest brak szacunku dla klubów lub ludzi, którzy coś robią. Ale to można zmienić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024