Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
jezu, zastrzelcie go poprostu
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
o ile dobrze się orientuję, to nie chodzi tutaj nikomu o jakieś przejęcie PZMT, zmianę władz, czy usunięcie zarządu. Klubom, które odeszły ze zrzeszenia, najbardziej zależy na możliwości startowania na zawodach firmowanych przez światową federację IFMA. Polskę w ramach tej federacji reprezentuje wyłącznie PZMT. Chodzi tu raczej o zajęcie jego miejsca przez nową organizację.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Temat jest troche jak promocja zdrowia. Chodzi o pokazanie jak pasożyt moze zniweczyc starania zawodnikow. Nie usmierci swojego zywiciela ale starannie go oslabia.
Moj cel jest ostrzeganie przed naszym Liskiem Chytruskiem. Lisek jest chytry i przebiegly.

Nie wierze ze Lisek sie zmini w lagodnego kroliczka.

Najlepszym na dzien dzisiejszy rozwiazaniem bylo by przekazanie IFMA na rzecz polskiego zwiazku. Zagwarantowalo by to: zunifikowanie MT w Polsce (nie bylo by ci sa lepsi a tamci gorsi), kontrole oraz jawnosc zwiazku, brak samowoli w znaczacych sprawach.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Gagatek, gladiatorzyringu uważam, że pan Andrzej Palacz też powinien pojawić się na spotkaniu w Bydgoszczy za miesiąc, bo jeśli IFMA ma wejść do PZKB to trzeba usiąść, pogadać i coś w końcu ustalić, bo to, że macie ZWIAZEK nie znaczy wcale, że jest u WAS jakiś znaczący PROGRES jeśli chodzi o MUAYTHAI. Tak ja też jestem za tym, żeby było "jedno" MuayThai, ale w 2009, a nie w 2038. Pozdrawiam.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Temat osiągnął dno.
Na razie bilans jest taki, że jeden user ma bana, jeden ma warna.
Od teraz jeżeli zobaczę podobne wpisy będę banował albo blokował dostęp do forum.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Czesław to się nazywa POLITYKA :D
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Temat osiągnął dno.


Trochę Ci zajęło wysnucie tego wniosku. Ale może to moje subiektywne odczucie.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
To tylko Twoje subiektywne odczucie nie wnoszące nic do tematu podobnie jak Twoja osoba, która niewiele wniosła do rozwoju MuayThai w Polsce, a wręcz ten rozwój zahamowała panie viceprezesie PZMT.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Tu sie nie zgodze Ozzz jest sedzia i w mojej ocenie rzetelnie wykonywal swoje zadanie...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja uważam, ze straciłem czas w PZMT i nie chcę teraz się rozpisywać na temat viceprezesa, bo szkoda mi czasu i energii. Mam kilka przykładów na to, że Andrzej Kapusta z Krakowa hamował rozwój mojego klubu i był pod dużym wpływem Rafałka i jako zarząd chcieli mieć WŁADZE ABSOLUTNĄ nad zawodnikami i trenerami. No i teraz mają co chcieli. Wybierają króla i królową ringu i mistrza waikru. Na walkach byłem w Kaliszu w niedzielę i na dzień dobry powiedziałem dwukrotnie RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ około 15 trenerów przybiło piątkę i to jest Sukces. Warto było tu pisać i warto do Arka Wełny na zawody jeżdzić, bo są walki, zawodnicy i trenerzy są życzliwi, a PZMT, ehhh... szkoda prądu zapraszam do Arka Wełny tam jest sport i klimat i współpraca, a nie wyzysk i gadanie głupot. Pozdrawiam. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Macie może jakieś informacje o ostatniej imprezie z cyklu K-1 Series KRÓLOWIE RINGU. Chodzi mi o wyniki no i kto został KRÓLEM. Dzięki za info.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Witam. Ponawiam pytanie sprzed tygodnia. PL zawsze na bieżąco byłaś. Napisz co z ostatnią imprezą KRÓLOWIE RINGU. Co tam było, bo nie ma informacji na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jest natomiast kartka świąteczna z podpisami generałów i królów. Ach ten Rafał trzyma się tego MuayThai jak rzep psiego ogona. Jeszcze Puchar Polski robi chłopakom tydzień po Sylwestrze. Nic tylko :) :) :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Spotkanie będzie 10 stycznia w Bydgoszczy lub 17 stycznia w Kaliszu odnośnie tematu. Myślę, że 17 styczeń będzie lepszy, bo akurat Arek w Kaliszu organizuje turniej. Będą walki, dużo walk czyli to co najważniejsze w MuayThai, piękny nowy ring WINDY i czas na rozmowy też znajdziemy. Musimy się spotkać pogadać, powalczyć i zabrać Szlachcie MuayThai, bo dobrowolnie nie odejdzie. Niech sobie te kartki z życzeniami pokazuje na Wieczorku Tajskim przy Coca Coli bez cukru. Już naprawdę tych pierdół co prezes wypisuje to nikt nie chce czytać, bo znając Rafała to w Bangkoku się przedstawił jako król Rafał z Polski i jedyny, który chce pomóc w promocji kultury tajskiej w Polsce. Powiem tak zapraszam wszystkich na spotkanie. Do Tajlandii też będziemy jeżdzić na IFMA tylko bez Rafała Szlachty. Pozdrawiam. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Arturze, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Spełnienia wszystkich marzeń i realizacji planów.
Wyszkolenia mistrza świata Muay Thai.
I aby Twoi zawodnicy byli najlepsi w Polsce, może nie tylko w Polsce.

pozdrawiam

Cypis

  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
MIEJSCE Kalisz, ul.Łódzka 19 Hala Osir TERMIN 18 styczeń(niedziela) godz.10.00 CEL Rafał Szlachta Musi Odejść ORGANIZATOR SZLACHTA PROMOTION tel. 600 466 903. REZERWACJE Ilość miejsc nieograniczona. Temat wychodzi poza FORUM. Zapraszam WSZYSTKICH Zawodników,Trenerów, Promotorów.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
czesław czy ten temat jest już zamknięty, bo wątek się przeniósł na temat PZMT-status. Ponadto kilka osób dzisiaj do mnie dzwoniło i obiecali, że się podpiszą pod tematem. Trzeba dać innym szansę po to jest to FORUM.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Moim zdaniem prezesem Muaythai Polska powinna być osoba która jest zamożna finansowo. Niema miejsca tu na jakiegoś golasa który będzie chciał dorobić kosztem zawodników nieraz zostawiających dużo zdrowia podczas walk. Jeśli Prezesa nie stać na prowadzenie PZMT i finansować organizacji to powinien zrezygnować z prezesowania . Moim zdaniem nie powinno być składek za przynależność do Polskoej Organizacji Muaythai. Jest to możliwe Polska Organizacja Kyokushin-Kan nie pobiera nic za członkostwo klubów żadnych opłat , to samo Kyokushin Budokai Polska i która ma formuły walki również MMA oraz K 1.Wyjściem jest powołanie np.Polskiej Federacji Muaythai alternatywnej dla PZMT. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby były dwie organizacje Muaythai w Polsce. W Kyokushin Karate jest 7 organizacji w Polsce. Krzysztof Kaźmierski Toruń.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
kiedy są już dwie... PZMT i PZKB
za mało polityki? :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Za dużo polityki za mało walk. Ja się pod wszystkim podpisałem i wszystko powtórzę REAL jak będzie trzeba, a jak mnie zamkną do pudła za moje poglądy to i tak będę walczył do końca żeby MuayThai było walką wolnych ludzi, a zawodnik był najważniejszy w tej walce, bo Fighter to prawdziwy wojownik, a polityk to złodziej. Artur Krakowiak F C K
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

kiedy są już dwie... PZMT i PZKB


Tak w sumie to nawet trzy, jeszcze ISKA Poland...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024