Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
A o co chodiz z 17 tysiącami 8O .
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

...w PZB [...] Tam za flaszkę wódki to można kupić wynik walki...

Odczytuję to tak w PZMT nie można za flaszkę wódki kupić wynik walki.

Ja wam podpowiem kto powinien zostać prezesem [...] Niestety obecny prezes nie zalicza się do ani jednego punktu...

Oczekiwałem trochę bardziej konkretnie. Skoro obecny prezes PZMT jest osobiście atakowany oraz wymieniany z imienia i nazwiska, to tego samego oczekuję od następnego.

Dużo łatwiej jest zniszczyć coś, co jest, niż zbudować coś lepsze w miejsce tego.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Odczytuję to tak w PZMT nie można za flaszkę wódki kupić wynik walki.

a za ile?, pisz nie krępuj się :wink:

Oczekiwałem trochę bardziej konkretnie. Skoro obecny prezes PZMT jest osobiście atakowany oraz wymieniany z imienia i nazwiska, to tego samego oczekuję od następnego.



tez ma być atakowany z imienia i nazwiska ? :wink:
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
CYPIS nie mam złotej recepty na zmiany w Polskim Muay Thai i nie będę podawał żadnych nazwisk bo uważam że osoby chętne do takiego stanowiska same powinny się zgłosić a potem cała reszta, czyli my wszyscy, powinniśmy dokonać wyboru.

Jeżeli za np rok uznamy że nic się nie zmienia, albo pogarsza, zwalniamy WSPÓLNIE prezesa z jego stołka i ponawiamy operację.

Prezesi czują się bezkarni i bezpieczni, dla tego się nie starają! Rafał Szlachta nie został przez nikogo wybrany, sam siebie mianował prezesem i dla tego nie docenia tego co ma ani się nie stara tak jak powinien.

PL powiem ci szczerze że bywałem na wielu imprezach PZMT i PZKB i na niezrzeszonych i może zrobi ci się przykro ale NIKT nigdy przy mnie nie powiedział dobrego słowa o Rafale Szlachcie, nawet ludzie którzy są mu baaaaardzo bliscy ( w zarządzie itd...). Ogólnie ludzie są fałszywi i tyle. Gadają na Szlachtę za plecami ale boją się powiedzieć otwarcie co myślą, czekają aż inni ( czyli osoby które wymieniłaś ) załatwią to za nich.

Ciekaw jestem ilu "zwolenników" Szlachty zostanie przy nim jak straci Muay Thai ???

Ludzie nie są w PZMT dla Szlachty !!! Są tam bo jeszcze nie dotarło do nich że Muay Thai bez Szlachty też istnieje, ze też można jeździć do Tajlandii, walczyć zawodowo, robić kursy państwowe i się rozwijać i to nawet dużo lepiej i szybciej niż w PZMT.

Długo Rafał zwodził obietnicami związku i wejściem MT na olimpiadę i będzie tak robił ile tylko się da. Jedyne, powtarzam, jedyne co daje członkostwo w PZMT to możliwość startu w IFMA. Osobiście mam to gdzieś. Mogę sobie startować w ISKA, WMF, WKA, WKN,WAKO...
A i propozycji walk zawodowych nie brakuje. W dodatku będzie się to rozwijać.

Zwolennikom Szlachty powtarzam jedno staropolskie przysłowie: nadzieja matką głupich

Nikomu nie chcę ubliżać, sam byłem głupi i straciłem czas startując u Szlachty.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

tez ma być atakowany z imienia i nazwiska ? :wink:

Na pewno kiedyś będzie.

CYPIS nie mam złotej recepty na zmiany w Polskim Muay Thai i nie będę podawał żadnych nazwisk...

masato, przepraszam jeżeli pytanie zabrzmiało jakby było skierowane do Ciebie. Nie taki był mój zamiar.

Uważam, że dyskusja dojrzała na tyle aby przestać wypisywać co złego zrobił Rafał Szlachta i dlaczego powinien odejść.
Wielu chętnie wzięło by udział w dyskusji bardziej konstruktywnej. Kto byłby najlepszym prezesem PZMT (pytanie do założyciela tematu). Co konkretnie ów człowiek zrobi dla MT w Polsce - jaki ma plan.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Cypis nie uraziłeś mnie swoją wypowiedzią, chociaż zacytowałeś mnie, wiem że pytanie było kierowane ogólnie.

Myślę że ciężko będzie komukolwiek podać jakąś konkretną osobę.
Osobiście znam kilka osób, które jestem zdania, mogłyby pełnić taką funkcję.
Pytanie jest czy oni sami tego chcą?

Najlepiej byłoby tak jak piszesz, żeby kilka osób się zgłosiło, podało kim są, co zamierzają, jakie mają plany, dosłownie jak w wyborach. Wtedy wiemy z kim mamy do czynienia i kogo wybierać.
Bez tego będziemy nadal stali w miejscu.

Nie uważam również że prezes powinien być wielkim mistrzem czy trenerem. Chodzi o to żeby potrafił zarządzać organizacją w taki sposób aby nie skłucać ludzi i żeby wszystko się rozwijało.

pzdr
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Przemek Danowski ŁÓDŻ jeszcze podpisał się pod tematem. Myślę, że wiele, wiele osób z Krakowa też podpisałoby się pod tematem, ale poprostu nie chcą się wychylać i ja to rozumiem. Gladiatorzyringu 17 tysięcy wyświetleń tematu było od jego założenia. Dzisiaj przed północą będzie 21 tysięcy wyświetleń. Licznik bije. Widzicie czym się zajmujemy. Rafał Szlachta gdyby miał choć odrobinę honoru to zająłby się czymś innym. Na forum podpowiadałem Turystyka i Rekreacja(zwiedzanie Tajlandii, Zdjęcia ze sławnymi ludżmi,ambasadorami,itd) na tym mógłby zarabiać i być koordynatorem VIP na Tajlandię, a nie zawracać głowę zawodnikom, trenerom,politykom jakimiś pustymi obietnicami. Zawodnicy, Trenerzy sami wiecie jak złożony jest proces szkolenia, jak ciężko zbudować formę sportową, jak utrzymać motywację do walk u dobrego FIGHTERA. Jest to tytaniczna praca i naprawdę nie ma co urować, ze my POLACY jesteśmy Mistrzowie Świata, bo uważam, że daleko do czołówki nam. Szlachta wmówił wszystkim wkoło, że PZMT ma silną ekipę. Jednocześnie nie chcąc konfrontacji ringowej z PZKB. Wmówić to jedno, ale przycinać na wyjazdach na MS IFMA od zawodników to zwykłe ZłODZIEJSTWO dlatego założyłem temat MUSI ODEJSC, bo tym co powinien pomagać to jeszcze zabierał tak nie postępuje żaden prezes, menager, promotor czy poprostu człowiek.
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jeżeli mówimy o potencjalnych osobach, które mogliby coś zrobić dla MT i które znają się na tej sztuce walk a jednocześnie nie traktują MT jako żródła dużego zarobku, to może przypomnimy sobie o osobie, która zakładała MT i PZMT w naszym kraju, która w jakiś sposób wykreowała Rafała i PZMT oraz wyszkoliła większość osób z zarządu PZMT i pozwoliła wejść polskiemu MT na salony światowe. Tą osobą jest przecież Piotr Ochniowski.

Pozdrawiam
Tomek Błach
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
walka na slowa cytowanie ciagle to samo w kolko, zostawiam was samych sobie wybierzcie jakiegos prezesa budo net najpierw i moze niech on zasadzi nie ma sensu o tym wszystkim pisac bo i tak do niczego to nie prowadzi...tragedia
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Akurat ostatnie posty różnych osób są bardzo sensowne.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
sensowne to by było zakończenie tematu... Może i kilka osób ma tu racje z kilkoma sprawami, ale dlaczego rozwiązujecie problem na forum... Trener FCK tak się chwaliłeś , że było spotkanie , na którym podjęliście kilka decyzji.. no z całym szacunkiem ale jakos tego nie widac , gdyby tak było przestał byś tu pisać ...... :roll:
Czy ty naprawde nie widzisz tego , że pisanie tu jest bez sensu, tylko psujesz sobie opinie w środowisku, myslisz, że nie czytają tego inni trenerzy...... napewno czytają , a to, że nie zabierają tu głosu świadczy tylko o jednym... :roll: Robisz z siebie płaczliwego czubka z problemem niedowartościowania własnej osoby! :cry:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL mnie to możesz nazwać nawet kretynem skoro to pomoże Tobie. Mnie nie zaszkodzi, bo ja wiem jaki jestem i znam swoje cele, które realizuję. Zawsze byłem szczery co jest uważane za wadę i zawsze powiedziałem o jedno słowo za dużo. Nie potrafiłem grać czy udawać, byłem spontaniczny. W życiu z nie jednego pieca chleb jadłem i nigdy nie chodziłem głodny. Pewnego dnia poznałem Rafała naszego bohatera tej prawdziwej historii, zaufałem mu co rzadko mi się zdarza. R.Sz. wywarł na mnie wrażenie jako człowiek, ale szybko się zorientowałem kim on jest i jakie ma cele. Cele R.Sz. są takie 1. Szybki zysk finansowy-najlepiej bez inwestycji 2. 'Po trupach do celu" 3. Maksymalna AUTOPROMOCJA 4. Otoczenie się ludżmi, którzy mu przytakują 5. Skłócenie środowiska MuayThai w Polsce, a budowanie wizerunku lidera na świecie 6. Cynizm i zazdrość z uśmiechem na twarzy. Wszystko co napisałem to wynik tego, że bardzo się zawiodłem na PZMT i chciałem ustrzec innych, aby nie ufali R.Sz., bo to zły człowiek manipulujący innymi, a mający głęboko gdzieś zawodników. Zero szacunku do niego mam i nie kieruję się żadnymi wyłącznie osobistymi sprawami, ale jego chamstwo obserwowałem z boku około roku już nie byłem w PZMT nieodzywajac się nigdzie cierpliwie czekałem na PRZEBUDZENIE innych. Temat, który tu rozpocząłem musiałem opisać do końca, aby nie było niedomówień czy nieścisłości i mimo, że padło tu wiele słów chciałem WAM przybliżyć sylwetkę "Prezesa". Kosztowało mnie to mnóstwo czasu, energii, ale cóż M U A Y T H A I
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Zgadza się PL było spotkanie 15 września o godz.18.00 w Bydgoszczy dotyczące tematu. Przyjechał Arkadiusz Wełna i Artur Krakowiak zamówiłem shoarmę z kurczaka z ryżem i warzywami oraz sok pomarańczowy 200ml dla mojego serdecznego kolegi z Kalisza i dla mnie. Pogadaliśmy godzinkę potem i pojechaliśmy póżniej do mnie na salę na sparingi(Arek przywiózł kilku chłopaków). Cel został osiągnięty, bo to co ustaliliśmy zrealizowaliśmy. Priorytet zablokowanie działań R.Sz. 1. Napisanie pisma do Ministra Sportu i Turystyki Mirosława Drzewieckiego i kilku niezależnych komórek podległych Ministrowi. Ja napisałem pismo od siebie i podpisałem się pod nim imię, nazwisko, telefon, pesel, adres. Arek napisał pismo od siebie. Moje pisemko było na dwie strony A4 temat MUAYTHAI W POLSCE BEZ RAFAłA SZLACHTY. Dwa pisma zawiozłem do Warszawy czując się nieciekawie, bo nigdy w życie na nikogo nie doniosłem, ale musiałem wyjść poza forum i postanowiliśmy odsunąć Szlachtę odgórnie. 29 września pisma złożyłem osobiście w sekretariacie. Próbowałem dostać się do Ministra, ale wtedy było to niemożliwe, bo była ta cała zadyma z PZPN i Minister miał napięty grafik i terminarz. 2. Wystarczył mój jeden telefon do Chełma, aby turniej MuayThai był pod ISKA POLAND, a planowo było pod IFMA POLAND. Organizator stwierdził, że R.Sz. potrafi tylko ładnie mówić, a jak przesłał na e-maila liste zawodników tydzień przed zawodami to turniej pod patronatem lidera MuayThai SZLACHTA PROMOTION w godzinkę można było zrobić. 7 walk amatorskich i do domu. 3. Pażdziernik- Arek jest pochłonięty Pucharem Europy ISKA POLAND, a Artur szaleje w temacie R.Sz. MUSI ODEJSC 4. Za kilka dni grudzień. Idą święta, czas na refleksje , a dla zawodników roztrenowanie i przerwa. Zostawiam WAM tą lekturę i zapraszam w styczniu na początku(podam termin i miejsce niebawem) do Bydgoszczy. Zacznijmy ten Nowy Rok 2009 razem i stwórzmy EKIPĘ. Spotkanie jest niezbędne, ale dobrowolne. Jeżeli chcemy coś robić to należy się spotkać, spojrzeć sobie w oczy, pogadać i się dogadać, każdy zostanie wysłuchany i znajdziemy wspólny kompromis. Mam taką nadzieję i szczerze w to wierzę. Mam konkretny Plan Działania dotyczący rozwoju MuayThai i chcę w to się zaangażowąć z Wami, bo siła jest w grupie, a grupa im liczniejsza tym silniejsza. Zapraszam. Artur Krakowiak tel.600 466 903
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

sensowne to by było zakończenie tematu... Może i kilka osób ma tu racje z kilkoma sprawami, ale dlaczego rozwiązujecie problem na forum... Trener FCK tak się chwaliłeś , że było spotkanie , na którym podjęliście kilka decyzji.. no z całym szacunkiem ale jakos tego nie widac , gdyby tak było przestał byś tu pisać ...... :roll:
Czy ty naprawde nie widzisz tego , że pisanie tu jest bez sensu, tylko psujesz sobie opinie w środowisku, myslisz, że nie czytają tego inni trenerzy...... napewno czytają , a to, że nie zabierają tu głosu świadczy tylko o jednym... :roll: Robisz z siebie płaczliwego czubka z problemem niedowartościowania własnej osoby! :cry:

Rafal Szlachta jest osoba publiczna i dlatego nie widze powodu by nie pisac tego na forum. Pokladalismy w tym czlowku duze nadzieje... a On poprostu nie tyle ze nie sprostal On nas zawiodl... uwazam ze mamy moralne prawo pisc i wylewac tu swoje zale. Przestrzegac ludzi przed zlym czlowiekiem... To Nikodem Dyzma naszych czasow...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
SZCZECIN będziecie na spotkaniu ?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Mnie się coś tak grubo wydaje, że Rafał się obraził na nas :cry:
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
To na spotakniu było wiele osób !!!! całe środowisko MT ....nic tylko hehehehehehehehehehhehe :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL Ty chyba coś bierzesz albo wąhasz albo jedno i drugie. Ponadto tak delikatnie mówiąc moim zdaniem masz jakiś cichy układ z Rafałkiem. RAFAELLO OD FERRERO słodki cukiereczku, a może PL to właśnie Ty ZłODZIEJU
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL TO RAFAL SZLACHTA MIALEM PRZED CHWILA TELEFON W TEJ SPRAWIE Z TAJLANDII. WYSZLO SZYDLO Z WORKA JAK TO MOWIA U MNIE NA WSI SAMI WIDZICIE JAKI JEST PRZEBIEGLY CHYTRUSEK Z NIEGO. RAFAL BANGKOK WZYWA NA LUNCH U KRóLA. KRóL POWIEDZIAL ZE BEZ SZLACHTY NIE USIADZIE DO STOLU JEDZ I TAM ZOSTAN TAM BEDZIESZ MIAL MONOPOL NA MUAYTHAI BO W POLSCE CI SIE NIE UDALO SZEROKIEJ DROGI I UDANYCH LOTOW ZYCZE PREZESIE OD SIEDMIU BOLESCI W KOSZULI W KRATE
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

PL Ty chyba coś bierzesz albo wąhasz albo jedno i drugie.


TrenerzeFCK ty chyba takze niezle sie zacignales :) poprzedni wpis nie pozostawia watpliwosci 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024