Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
MT ma jeszcze Shidokan
  • 0

budo_szybkioutlaw
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Za dużo polityki za mało walk. Ja się pod wszystkim podpisałem i wszystko powtórzę REAL jak będzie trzeba, a jak mnie zamkną do pudła za moje poglądy to i tak będę walczył do końca żeby MuayThai było walką wolnych ludzi, a zawodnik był najważniejszy w tej walce, bo Fighter to prawdziwy wojownik, a polityk to złodziej. Artur Krakowiak F C K

CAŁKOWICIE SIE ZGADZAM Z ARKIEM WE WSZYTKIM!!RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJSC!!!!POZDRAWIAM ARKU JESTESMY PO TEJ SAMEJ STRONIE;)PRZEMEK ZYGMUNTOWICZ ZAWODNIK Z OLSZTYNA
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Oficjalnie popieram.
chcieliśmy wystartować w tym turnieju teraz ifma series, tydzien temu telefonicznie zgłaszajac zawodnika. jak sie okazało biuro nie dysponuje informacjami o turnieju, kazali dzwonić do żony Rafała, a potem do Kapusty który był w tajlandi, ten powiedział zeby dzownic wczoraj i zgłosić do biura. Dzisiaj z biura kazali mi dzwonić do Rafała a ten powiedział ze lista zgłoszen juz zamknięta.
czy to przypadkowy burdel czy działanie celowe :)
tak czy siak i tak dostaniecie wpierdol :)
startujemy 28 w Kaliszu do czego wszystkich zachęcam
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
sally to jest SZLACHTA PROMOTION czyli promocja Szlachty. Oczywiście na stronie internetowej napisał, że impreza przyciągnęła najlepszych zawodników w kraju. Mnie na Gali XFS w Poznaniu pewien trener będący w PZMT zaprosił na IFMA series, ale nie na walki. Artur przyjedż, bo Rafał chce gadać. Za póżno na rozmowy. Zresztą ile można gadać, pisać. Zawodnicy chcą walczyć, trenerzy pracować, a z kłamczuchem R.Sz. nikt nie chce gadać. NIE JEŻDZIĆ NA TURNIEJE ORGANIZOWANE PRZEZ SZLACHTE TO NIE JEST ROZKAZ TO JEST MOJA PROŚBA DO WAS I WTEDY SAM ZOSTANIE Z KAPUSTĄ I NIECH SOBIE ROBIĄ CO CHCĄ WÓWCZAS. POZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA A-1 DO ARKA WEŁNY 28 LUTY KALISZ. JAK BĘDZIE WIELE KLUBÓW W ISKA-POLAND(100 KLUBÓW) TO WTEDY PRZEJMIEMY IFMA POLAND. BĘDZIE NAS WIELU I BĘDZIEMY WÓWCZAS MOCNI. POZDRAWIAM. ARTUR KRAKOWIAK.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Mam naprawde duzą tolerancje ale grania w ch.. nienawidze. Co to jest turniej prywatny? bierzemy kogo chcemy a kogo nie chcemy to nie.Selekcja to jest w knajpie na rynku a nie na turnieju. Swoj turniej, swoje MP, swoje puchary,to w piwnicy sobie róbcie albo w kanałach a nie publiczne jako dyscyplina w której kazdy ma prawo wziąśc udział.Co to ma wogole byc?
Oczywiście ze w tej sytuacji olewam to z góry na dół jedziemy na turniej ISKI .Prawda zawsze na wierzch, troche czasu trzeba.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

startujemy 28 w Kaliszu

Powodzenia Sally. Trzymam kciuki.
  • 0

budo_beatrix kiddo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Co to jest turniej prywatny?


"prywatny" to niefartowne słowo - ale od początku było mówione, że IFMA Series to turnieje dla klubów po pierwsze ZRZESZONYCH, a po drugie, zgłoszenie zawodników odbywa sie za pośrednictwem otrzymanego uprzednio w ZAPROSZENIU formularza. A swoją drogą nie nazwałabym "prywatnym" turnieju, gdzie statuje blisko 15 klubów :roll:
  • 0

budo_beatrix kiddo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
miało być "35 klubów" ;)

nie wiem, gdzie tu sie posty edytuje, wybaczcie ;]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
na "zaproszenia" to się robi imprezy prywatne. kluby zrzeszone w pzmt to nie jest jeszcze muay thai, jest w Polsce parę innych organizacji zajmujących się ta dyscypliną. Więc jak ktos chce sobie robić imprezy zamknięte to niech sobie robi ale nie ubiega sie o status publicznej instytucji reprezentującej jakąs dyscyplinę sportu bo to delikatnie mówiąc żenada.

I na drugi raz prosze pisac w tytule imprezy: Prywatny Turniej ifma series, zeby nie było nieporozumień
A 20 marca to rozumiem tez odbędą sie Prywatne Mistrzostwa Rafała S.?
  • 0

budo_beatrix kiddo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

kluby zrzeszone w pzmt to nie jest jeszcze muay thai


jak sama nazwa wskazuje - jest ;]


jest w Polsce parę innych organizacji zajmujących się ta dyscypliną.


ale oficjalnym przedstawicielem IFMA na Polske jest PZMT ;]
ja też moge iść na kurs instruktorski i założyć sobie Organizacje Muay Thai im. Koziołka Matołka - ale startować w ME i MŚ pod patronatem IFMA nie będę mogła ;]

A 20 marca to rozumiem tez odbędą sie Prywatne Mistrzostwa Rafała S.?


a uważasz, że na MP powinny startować kluby, którym nie chce sie jeździć na Lige, tylko przyjeżdżają sobie na farcie na jedne jedyne zawody w sezonie? no sory, ale jakoś klub z Olsztyna potrafi sie miesiąc w miesiąc mobilizować i jechać przez całą Polskę do Krakowa, a na MP przyjedzie sobie taki klubik z miejscowości X, wystawi typa w kategorii, gdzie jest 4 zawodników i z dupy ma w najgorszym wypadku brąz - wg mnie to jest właśnie żenada ;]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

a uważasz, że na MP powinny startować kluby, którym nie chce sie jeździć na Lige, tylko przyjeżdżają sobie na farcie na jedne jedyne zawody w sezonie? no sory, ale jakoś klub z Olsztyna potrafi sie miesiąc w miesiąc mobilizować i jechać przez całą Polskę do Krakowa, a na MP przyjedzie sobie taki klubik z miejscowości X, wystawi typa w kategorii, gdzie jest 4 zawodników i z dupy ma w najgorszym wypadku brąz - wg mnie to jest właśnie żenada ;]

jak mają jeżdzić na lige jak liga jak sie własnie okazało jest prywatna?
a skoro jest 4 zawodników na mp i ma z dupy brąz to to sa z dupy mistrzostwa i z dupy muay thai.Tak jak z dupy był puchar polski gdzie uczestniczyło tyle klubow co u nas w sparingach (jak nie mniej)

A wiec tym bardziej powinno teoretycznie organizatorowi zależeć na nowych zawodnikach a nie nie wpuszczać ich w żałosny spósb na turniej. Czego sie boi konkurencji w postaci wpierdolu? z tym ze chroniąc własne dupsko tym samym zaniża poziom własnej organizacji co na pewno dyscyplinie na dobre nie wychodzi.
Druga sprawa jest taka ze nie wolno zamykać mistrzostw polski, bo wtedy nie mogą się nazywać mistrzostwa polski tylko co najwyżej prywatne mistrzostwa Rafała S. Żeby wyłonić mistrza dyscypliny trzeba dac możliwość uczciwego udziału w nich wszystkich zawodników.
Nie ma prywatnego Muay Thai, albo robi się turnieje publiczne uczciwie dopuszczając rywalizacje zawodników reprezentujących Muay Thai w rożnych organizacjach albo trzeba zwijać manatki i zwlec dupe ze stołka i pozwolić działać tym którzy umieją coś tworzyć bez prowokowania awantur dla dobra tego sportu.
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

a uważasz, że na MP powinny startować kluby, którym nie chce sie jeździć na Lige, tylko przyjeżdżają sobie na farcie na jedne jedyne zawody w sezonie? no sory, ale jakoś klub z Olsztyna potrafi sie miesiąc w miesiąc mobilizować i jechać przez całą Polskę do Krakowa, a na MP przyjedzie sobie taki klubik z miejscowości X, wystawi typa w kategorii, gdzie jest 4 zawodników i z dupy ma w najgorszym wypadku brąz - wg mnie to jest właśnie żenada ;]

każdy normalny pewnie tak uważa :)
co w tym złego? tym bardziej jak kolega wyżej zaznaczył, Liga jest prywatna...
skoro klub który jest zrzeszony gdzie indziej albo wcale bo mu się rzygać chce tym całym burdelem w polskim MT - ale chce brać udział w zawodach tu i tam, wie że płaci więcej (nawet 100zł, co jest kpiną i "zachętą" od pana szlachty na pocałowanie go w d... bo jak można kasować tyle?), ale co z tego że chce jak nie może skoro również wyżej są opisane przypadki że chęci nie wystarczają...
wiec nie pisz moja droga że komuś się nie chce - chęci są, tylko jeszcze więkksze kłody sa rzucane. PZKB potrafi na MP wpuscić niezrzeszonych, ISKA również, ale pan szlachta robi wszystko żeby odizolować się od wszystkich - potem jakiemus chłopakowi sie wmawia że jest Mistrzem (nie ujmując mu nic bo to nie jego wina) ale to że nie dopuściło się 10 innych zawodników niezrzeszonych w tej kategorii to już małe piwo, tak? Szkoda, wielka szkoda... zawodnicy nie powinni cierpieć z wojenek "działaczy", zawodnicy powinni startować niezależnie czy się ich tam chce czy nie - niech ring weryfikuje kto jest najlepszy a nie pan szlachta, bo na razie tylko On boi się konkurencji spoza pzmt!
  • 0

budo_beatrix kiddo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

jak mają jeżdzić na lige jak liga jak sie własnie okazało jest prywatna?


ale o co Ci w zasadzie chodzi, bo nie kminie? ;] wstąp do Zrzeszenia i będzie po problemie ;] wyszukujesz jakieś problemu z sufitu - jest regulamin Ligi i trzeba sie do niego zastosować, proste ;] jak go nie akceptujesz, to startuj w zawodach innych federacji - masz ISKA i PZKB ;]

z dupy był puchar polski gdzie uczestniczyło tyle klubow co u nas w sparingach (jak nie mniej)


bo nikomu sie tej dupy do Olsztyna nie chciało ruszyć - a Puchar był otwarty ;]

Czego sie boi konkurencji w postaci wpierdolu?


nie chce być wredna, ale ostatnio to Twoi zawodnicy dostali wpierdol ;]


co do reszty wypowiedzi: ja sie w politykowanie nie bawie ;] na pewno dyscyplina traci na tym, że sie tworzą takie rozłamy, ale co poradzić - życie jest brutalne ;] szczerze to mi wisi i powiewa, kto te kłótnie zaczął i o co poszło - nie wiem, i nie chce wiedzieć ;] wyszło jak wyszło, więc uważam, że nie ma co jojczyć i wyszukiwać problemów tam, gdzie ich nie ma, tylko brać co jest, i tyle ;]
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PZKb ma swoją organizację w której startuje(WMF Muaythai - WAKO).

PZMT chce byc sportem dotowanym przez ministerstwo ( kwalifikowanym) nie może zaczynać od łamania prawa i zasad przyjętych na całym świecie. Ustawa, wyraźnie mówi że startować może tzw zawodnik nie zrzeszony (dlatego PZKb nie robi łaski że dopuszcza zawodników :) ) Ograniczanie tego prawa świadczy o niedojrzałości organizacji.
Po drugie co to jest za twór MIędzynarodowe MIstrzostwa Polski. Międzynarodowy może byc Puchar, ale jeśli mistrzostwa mają wyłąnić kadrę na imprezy miedzynarodowe nie może być turniejem międzynarodowym. Ja rozumie, ze strach przed małą ilością powoduje, że organizator lapie się wszystkiego. Ale jak wygra np Czech to kto z Polakow powinien reprezentować kraj na MŚ. Ten z którym wygrał jako pierwszym czy ostatnim. PZMt niestety się cofa ( tak było kiedyś) i zjada własny ogon.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
I dobrze może wreszcie całe PZMT p***nie z hukiem i wreszcie skończą się jałowe dyskusje i zaczną się dyskusje o muay thai a nie o Rafale Szlachcie, który karierę w necie robi niczym Gracjan Roztocki.

Tylko kto da gwarancję, ze pozostałe organiacje nie będą się zwalczały wzajemnie??? :roll:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

nie chce być wredna, ale ostatnio to Twoi zawodnicy dostali wpierdol ;]

co do reszty wypowiedzi: ja sie w politykowanie nie bawie ;] na pewno dyscyplina traci na tym, że sie tworzą takie rozłamy, ale co poradzić - życie jest brutalne ;] szczerze to mi wisi i powiewa, kto te kłótnie zaczął i o co poszło - nie wiem, i nie chce wiedzieć ;] wyszło jak wyszło, więc uważam, że nie ma co jojczyć i wyszukiwać problemów tam, gdzie ich nie ma, tylko brać co jest, i tyle ;]


do moderatora: Czesław czemu kasujesz posty, które sa związane z dyskusją przez to musze pisać jeszcze raz, niepotrzebnie a wcale nie mam na to ochoty.Anie będzie tu jakiś gnój pisał o moich zawodnikach zwłaszcza ze nie ma o tym zielonego pojęcia.

Wypowiedz skasowana:
wpierdol to może dostajesz ty a nie moi zawodnicy.
nie ma po co sie tym interesować i sie wypowiadać niepotrzebnie , proponuje dla twojej małej główki inne mniej skomplikowane sprawy (jak obsługa skrzynki z privami)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

I
Tylko kto da gwarancję, ze pozostałe organiacje nie będą się zwalczały wzajemnie??? :roll:

czas pokaze
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Kto to jest ten Roztocki :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Rafał Szlachta odkrył Tajlandię tak samo jak Krzysztof Kolumb Amerykę. Jako odkrywca ma prawo robić prywatne turnieje w kubraczkach. Wspierajmy Rafała jako odkrywcę i wstąpmy do PZMT. Wypełnij formularz, napisz e-maila, wpłać na konto 400 zł i wtedy masz realną szansę, że za 30 zł(opłata startowa) plus 10 zł licencja Twój zawodnik zostanie KRÓLEM RINGU, a jak dobrze posmarujesz to jest szansa na wylot do Bangkoku. Ktoś mi tu napisał pół roku temu, że ja zachowuję się jak dziecko, a prezes co? Zaproszenia wysyła na zawody? Niech laurki wysyła w ramach kampani przeciw narkotykom. To całe zrzeszenie jest tyle warte co on sam złotówki bym nie dał Szlachcie, nawet złamanego grosza, bo nie zapracował na to tylko na patencie jedzie 5 lat ODKRYWCA TAJLANDII i kultury tajskiej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024