Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Cypis MuayThai to nie polityka, a PZMT zrobiło z tego otoczkę polityczną. MuayThai to sport charakterny, a Rafał nie podejmując dyskusji okazał się tchórzem. Chłopacy chcą walczyć, a nie rozkminiać, a u Rafała zawsze była rozkminka i różne obietnice nie poparte czynami, a jak ktoś upominał się o swoje to był usuwany lub zastępowany 'nowymi'.
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Ja powiem tak. 17 tysięcy wyświetleń tematu który założyłem 3 miesiące temu świadczy o tym, że temat nie jest błahy. [...]
Plan działania jest. 1.Pierwszy punkt jest taki "Usunąć hieny z MuayThai, bo inaczej odejdą pasjonaci dla których sport jest ważniejszy niż pieniądze" 2. Dalej to może być tylko lepiej, bo gorzej niż Szlachta nie da się tego poprowadzić. Pozdrawiam. Będę przed komputerem około północy to możemy podyskutować. P.S. Rozmowy z Rafałem były podejmowane wielokrotnie dotyczące rozwoju MuayThai, ale on unikał tematu. Trzeba było usiąść, pogadać i znależć wspólny kompromis i każdy uszanowałby zdanie Prezesa, bo nikt go nie chciał wówczas obalić ze stanowiska.


oczywiscie. temat jest jak najbardziej istotny. z tym sie zgadzam w pelnej rozciaglosci. nie zgadzam sie jednak z wieloma Panskimi wypowiedziami. Uscislajac - z ich forma (choc niekiedy i tresc pozostawia lekki niesmak). Faktem jest, iz kilka ostatnich Panskich postow stoi juz na znacznie wyzszym poziomie i zacheca do polemiki. Jesli jednak chcialby Pan reprezentowac MT - to poziom ow musi zostac conajmniej utrzymany. Nie wyobrazam sobie mozliwosci zaistnienia sytuacji, gdy osoba na odpowiedzialnym stanowisku daje sie latwo ponosic emocjom i wyraza je w sposob ocierajacy sie o wulgarny. To jest naprawde istotne. Tzw. public relations - nad tym musi Pan popracowac jesli projekt zapoczatkowany tutaj ma miec szanse glebszego sukcesu. Bo obalenie Pana Szlachty (mimo iz moze wydawac sie dosc trudnym zadaniem) jest niczym w porownaniu do zadan, jakie czekac beda jego nastepce.

I tu pojawia sie wazna kwestia: haslo o pasji sportu przewazajacej nad pieniadzem jest zaiste piekne. Ale jego piekno nie wykracza poza sport calkowicie amatorski. Na pewnym etapie zycia zawodnicy pragna budowac pewna kariere, wiazac sie na powaznie ze sportem. W tym momencie sama pasja to za malo. Tam gdzie pieniadze (i wlasciwie tylko tam) sa najlepsi zawodnicy. Haslo jest piekne, ale nie moze ono miec przelozenia na realna Panska polityke. Inaczej wszelkie wysilki nie beda skazane na sukces, lecz na co najwyzej pol-sukces, jesli nie porazke.

ps.
zawsze da sie poprowadzic cos gorzej :)

@Cypis
wyjales mi to z ust.

Ja naprawde zycze z calego serca sukcesow. Samemu trenuje i mialem kilka walk w irlandii i uwazam, iz poziom organizacji imprez tam jest niemal wzorcowy. Wiele osob moze napisac: to zostan tam i nie wracaj. Bo perspektywy rozwoju mam tam faktycznie wieksze. Ale nie w tym rzecz. Tym bardziej ze serce me w polsce zostalo.

Meritum mojego postu jest proste: prosze popracowac nad bardziej politycznym stylem wypowiedzi (nie zniechecajacym postronnych czytelnikow jak to mialo kilkakrotnie miejsce) oraz pomyslec nad faktycznym planem dzialania. Bo po obaleniu obecnego prezesa to (moze) Pan bedzie odpowiedzialny za promocje MT, zachecenie nowych klubow do wspolpracy, reklame, kontakty ze sponsorami, organizacje seminariow, pokazow i innych imprez. Bedzie dana osoba musiala dzialac szybko i agresywnie.

Zakladajac przedsiebiorstwo zazwyczaj przygotowywuje sie 'biznes plan'. Podobnie tutaj potrzeba owego biznes planu. Oczywiscie nie oczekuje , iz wylozy Pan punkty programu swojej polityki jeden po drugim. Oczekuje jedynie, iz pewien zarys juz Pan posiada. Bo niestety po lekturze 13 stron owego topicu mam bardzo mocne wrazenie, iz ow 'biznes plan' konczy sie na 1 stronie zatytulowanej 'OBALIC SZLACHTE'

Jeszcze raz: POWODZENIA

PL
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Był już w naszym kraju dość znany polityk, który chciał lansować hasło "Kołodko musi odejść". Niestety nie ma go już na naszej scenie politycznej.

Cypis jakie " niestety" - na szczęście chyba.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
To była ironia :wink:
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
w końcu trochę merytorycznej dyskusji a nie wyzwisk w tym temacie...
Panie Krakowiak, wiele osób Pana i Pana Wełnę popiera, ja również, chociaż to mało istotne - jedna wskazówka zostałą przed chwila podsunięta - troche innego tonu, inne wypowiedzi a byłby Pan bardziej traktowany jako poważny człowiek który chce coś zrobić dla Polskiego MT a nie jak obrażony dzieciak z piaskownicy obrażający wszystkich innych mających inne zdanie czy pisanie jakiś dziecinad o paznokciach itp

MuayThai to sport charakterny, a Rafał nie podejmując dyskusji okazał się tchórzem.

takie pytanie mi się narodziło - ale to nie p.Szlachta uciekł z PZMT, to wiele klubów opuszcza PZMT, czemu do cholery?! czemu teraz chcecie dyskutować, nie piszcie że się tam nie dało (chociaż nie znam reali PZMT dosadnie, może faktycznie ktoś stał z kałaszem i nie pozwalał zabierać głos...), każde stowarzyszenie, organizacja ma swój statut, tyle klubów odeszło że zamiast odchodzić, wystarczyło trochę pokombinować wewnątrz PZMT i po prostu demokratycznie zmienić władze PZMT. Pozakładajmy 15 organizacji MT i żadna nie będąca związkiem, bo po co... Szkoda, ze taki świetny organizator jak p.Wełna robi imprezy pod ISKA a nie pod PZ(wiązek)MT którego pewnie nigdy nie będzię jeśli dorośli ludzie, trenerzy zamiast merytorycznie dyskutować ze sobą, traktować się będą jak dzieci, dotyczy to ludzi zarówno z PZMT, ISKA czy PZKB a w każdej tej organizacji znajdują się wartościowi ludzie...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
W PZMT nie było żadnych demokratycznych wyborów. Wogóle ich nie było. R.Sz. jest samozwańczym prezesem. Żle to poprowadził, kluby nie uciekły, ale uważasz że płacić na PZMT 800zł rocznie na konto PZMT to mało i co za to było. Coś tam zrobił R.Sz. ale niestety myślał głównie o sobie i dlatego potrzeba zmian. Zgadzam się z Tobą kilka różnych grup w Polsce MuayThai nie podniesie poziomu zawodników. Co zrobić? Spotkać się, pogadać i zadbać przede wszystkim o zawodników o ich rozwój i o to, żeby nie odeszli od sportu. Prezes jak odejdzie to sobie poradzi w życiu, zna angielski, turystykę. Myślę, że na Turystyce i Rekreacji zarobi i będzie w tym dobry, a chłopacy(zawodnicy) chcą walczyć, bo Ci najlepsi tylko to potrafią i trzeba ich szanować i nagradzać za to, że robić to chcą w ringu, a nie na ulicy.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
pajacykpl - jest to niemożliwe z przyczyn proceduralnych. PZMT to nie związek, ale stowarzyszenie ogólnopolskie. Kluby nawiązują współpracę z PZMT a nie są jej członkami. Nazwa używana przez PZMT kluby członkowskie jest niewłaściwa. Spytaj się ile razy zbierał się Walny Zjazd Sprawozdawczo-wyborczy PZMT. Ilu kandydatów wystawiano itp :)
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Panie Krakowiaku skąd ci się człowieku wzięło 800 zł rocznej składki na PZMT????? :-) teraz to już chyba szukasz ratunku gdzie możesz, jak nie masz co tu już pisać , to nie pisz wcale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o NIE !!!!!! może ja założe fundacje i zaczne zbierać dla Ciebie pieniądze na leczenie !!!!! :(
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
a tak przy okazji, to skoro uważasz się za Leo Bechakera ...sportów uderzanych w Polsce , to zapewne pieniądze ze sładek zostały wydane na puchary dla twoich podopiecznych .. :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
400 zł płaca kluby członkowskie w PZMT, a 800 zł instytucje wspierające PZMT. Przez pierwszy rok każdy klub jest instytucją wspierającą to są potwierdzone informacje. W drugim roku może 400 zł, ale dochodzą kursy trenerskie, licencje i co chwile 'coś tam-coś tam'. Ja będąc w PZMT kilka lat dostałem e-maila, że składka podrożała do 800 zł i nie chciałem już tam być. Szczytem bezczelności było to, że Rafałek kasował za protesty na Mistrzostwach Polski 2007 w Kaliszu. Ogólnie ustawiła się kolejka, bo komisja(zarząd PZMT) oglądala na laptopie powtórki walk. Jeden protest odrzucony to 200zł. Myślę, że tego dnia Rafałek miał na samych protestach około 2 tysiące złotych. Duża marża na wyjazdach do Tajlandii brana od zawodników i trenerów też uważam za poważne przegięcie, a brak opieki na zawodach w Bangkoku to brak słów. Na przykładzie mojego zawodnika wyglądało to tak. Na Okęciu w Warszawie Rafałek wziął mnie na bok i pyta Artur co powinienem wiedzieć o zawodniku Twoim? Kurcze pomyślałem w porządku prezes, bo chce pomóc. Powiedziałem tylko tyle, że jak mój zawodnik będzie miał ważną walkę to musi mieć narożnik. Był w strefie medalowej to sam sobie kubraka szukał i ochraniaczy nie znając angielskiego. Nie było trenerów, prezesa i medalu. żenada. Szef MuayThai na Polskę tylko krzyczał przed czwartą rundą"walcz, walcz, bo masz serduszko do walki". Dobrze, że kwiatów nie przyniósł. Tak ja Artur Krakowiak uważam się za wybitnego trenera sportów uderzanych i gdybym się tylko mógł skupić jeszcze bardziej na pracy trenera to jestem pewien, że Polacy przywoziliby medale w klasie A z Mistrzostw Świata IFMA. Dodam również, że ostatnio opuściłem się niestety trochę w pracy trenera głównie przez to, że siedzę przed komputerem, ale też przez to, że aktualnie ja i kilku moich najlepszych zawodników nie widzimy jakiś perspektyw na rozwój w Polsce. PL jak chcesz to zakładaj fundację i przekaż mi pieniądze, nie widzę problemu ja napewno je lepiej zainwestuję niż R.Sz. Pozdrawiam.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja i moi zawodnicy, zawodnicy Arka Wełny i inni pojechaliby chętnie na imprezę Mistrzostwa Europy czy Świata federacji IFMA, bo jest to oryginalne MuayThai (z łokciami, waikru i muzyką tajską). Rozmawiałem o tym z Arkiem Wełną i sam powiedział, że chętnie jeżdziłby na IFMA, ale pod warunkiem, że IFMA POLAND zajmiesz się np. Ty Artur. PL uwierz, że ja nie walczę o stołek prezesa, ja chcę poprostu uczestniczyć w MuayThai na światowym poziomie, a tam nie ma miejsca na obecnego prezesa i wszystko w temacie.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Panie Krakowiaku skąd ci się człowieku wzięło 800 zł rocznej składki na PZMT????? :-) teraz to już chyba szukasz ratunku gdzie możesz, jak nie masz co tu już pisać , to nie pisz wcale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o NIE !!!!!! może ja założe fundacje i zaczne zbierać dla Ciebie pieniądze na leczenie !!!!! :(


Nie wiem czemu bronisz tak Prezesa?? To czlowiek ktory nie powinien zarzadzac zadnym zwiazkiem sportowym. Podpisuje sie pod dorobkiem innych zawodnikow. a z tego co pamietam mialas sie zapytac prezesa o pare reczy??? jak ci odpowiedzial? prezes dobrze czuje sie na slanonach i przy fotografowaniu ze slawnymi ludzmi. PL czemu bronisz tego czlowieka ktory jest przesaczony jadem do szpiku kosci ???
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Dwie godziny cisza w temacie trzeba rozruszać towarzystwo PL MUSI ODEJŚĆ albo zostać Z RAFAŁEM :) :) :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Duża marża na wyjazdach do Tajlandii brana od zawodników i trenerów też uważam za poważne przegięcie


tego nie rozumiem.... przeciez do tajlandii kazdy moze pojechac :lol: :!: nikt lachy nie moze robi ze Cie wiezmie :!: campy w Tajlandii wrecz sie prosza abys zechcial u nich cwiczyc :idea:
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jasne że każdy może jechać do Tajlandii trenować a nawet walczyć jak chce i każdy może robić imprezy Muay Thai w kraju i założyć organizację jeżeli mu to pasuje.
To czy ta organizacja wypali czy nie to już inna sprawa ale prawnie każdy może.
Rafałowi Szlachcie tylko się wydaje że jest jedynym który to wszystko może i są tacy którzy w to wierzą...
Wiadomo że on by tak chciał. Jedyne co ma to jest członkostwo w IFMA...
Ja uważam że powinno się rozwijać zawodowe Muay Thai tak jak to się robi w Holandii.
Z amatorskim jest za dużo zamieszania i tak na prawdę tylko prezesi mają z tego korzyści.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
A Rafałowi Szlachcie jak nie wypali związek Muay Thai...zawsze może startować na Prezydenta :)
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Drogi trenerze FCK ciekawi mnie dl;aczego z 17 tysięcy odwiedzin tylko kilka osób wpisuje się na forum...??? Tutaj nie chodzi o to, że ja bronie bardzo Rafała Sz. ja poprostu nie mogę czytać w wielu przypadkach bzdur, które tu wypisujecie .. :twisted: czy ty zawsze byłeś super trenerem ???? napewno nie .... uczyłeś się nim być ... jak każdy trener i wciąż się napewno uczysz... więc dlaczego nie pozwolicie na to aby Rafał .Sz nauczył się być świetnym prezesem .. a Nwet gdyby było tak, że składka członkowska wynosiła by te 800 zł jak piszesz , to w czym to ci przeszkadza, skoro jeżdzisz na zawody bokserskie to napewno się zrzeszyłeś w PZB , i jakoś ciężko mi uwierzyć, że składka jest niższa.. dlaczego w PZKB również składka wacha się w tej sumie ... dlaczego to nikomu nie przeszkadza.... Myślę, że problemem kilku osób na tym forum i w tym temacie jest to, że macie uczulenie na nazwisko szlachta ..i czepiacie się go jak rzep psiego ogona... bo co?? bo kiedys wam nie wyszło w PZMT coś po waszej myśli??? o to chodzi??? a Arturze Krakowiaku -proszę może załozysz temat "PL musi odejśc " wtedy faktycznie wezme sie za fundacje na rzecz pomocy Trenerowi FCK... :-)
A co do mojego późnego odpisywania , to ja akurat mam ciekawsze zajęcia w życiu niż ciągle siedzenie przed komputerem ...
Pozdrawiam :idea:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL dzień dobry lub dobry wieczór, bo nie wiem co robisz. Słuchaj załóż tą fundację na rzecz pomocy TreneraFCK, ale to powinnaś już działać dziewczyno w tym zakresie, bo nie obraż się, ale dużo haseł rzucasz na forum, a póżniej znikasz. Puste obietnice(Szkoła Rafałka?) Ja za uzbieraną kasę polecę do Tajlandii na IFMA z zawodnikami i walczymy w klasie A. Na bankiet też pójdę i powiem Generałom i Ambasadorom, że dzięki PL mój pobyt jest tu możliwy. Myślę, że miałabyś duży wkład w Sukces. Cholera Rafał może Cię usunąć z szeregów PZMT po takim incydencie jak myślisz? Pozdrawiam i do zobaczenia w Tajlandii.....
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
:D wiesz, że szczerze myślę, że by nawet nic nie powiedział... on wcale nie jest taki straszny jak tu piszecie ... ludzie się zmieniają !!!!!!! pamiętaj o tym !! :D
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Stalin i Hitler też fotografowali sie z dziećmi i mieli wielki aplause. Od kilku lat regularnie szef PZMT śle pisma do ministerstwa przeciwko PZKb. Zresztą pisanie listów ma we krwi, przypomnij sobie pismo atakującego finaliste mistrzostw europy. To że ktoś się uśmiecha nie znaczy, że jest doobrotliwy wujaszek. To ze tworzy własną organizację mi nie przeszkadza. Tak jak powiedziałem znam gorszych. Co do zysków z działalności. Też bym nie przesadzał. Jeździlem kiedys na imprezy karate,gdzie "szef związku" pakował po 50 zł do walizki i odjeżdżał ( startowało około 300 osóB) Startowe nie było dla organizatora a dla niego. Wiem ze w PZMT tak nie jest. Ale niestety fakt skłócania środowiska, Cały świat łączy starty w kicku i w MT. W Polsce dzieki PZMT sporty walki kontaktowe się cofają. Nie mówię, że MT to samo co kick, ale wszędzie jest symbioza. Dzięki organizacji z Krakowa, wiele osób z PZMT stoi w miejscu. Dobrze, że najlepsi powoli to rozumieją. Niestety, na ich miejscu do PZMT wciągane są klubiki, które ze sportami kontaktowymi, mają bardzo mmało doczynienia. Dlatego do dzisiaj nie doczekaliśmy sie medalisty świata klasy A IFMA.
Co raz mniej zawodnikow, coraz gorszy poziom. Tak naprawde wszystko opiera sie o turniejach I kroku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024