Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Po 1wsze
R. Szlachta nie ma problemów z ortografią.

Po 2gie
R. Szlachta jest na tyle inteligentny, żeby wiedzieć że w tej dyskusji górą jest ta strona, która nie zabiera głosu.

:wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Cypis do Kobierzyna jedż się położyć z Rafałem. Tam sobie załóżcie ZWIąZEK.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Szpital Kobierzyn dysponuje 831 łóżkami. Jak nie będzie miejsc to powiedz, że z Rafałkiem na jednym chcesz spać wtedy miejsce dla WAS znajdą i sobie chłopcy spokojnie ustalicie, kto śpi twarzą do ściany, a Rafałek jak będzie się bulwersował, że chce łóżko VIP to lekarze specjaliści spokojnie mu wytłumaczą"PANIE SZLACHTA U NAS KAżDY JEST VIPEM". Roman tylko walcz o Rafała do końca, bo jak Rafał Szlachta zacznie ćwierkać w psychiatryku 'JESTEM RAFAł SZLACHTA I MUSZę ODEJSc to dostanie kaftan i wtedy kontakt z PREZESEM będziesz miał utrudniony. Będziesz do niego mówił, a on będzie nieobecny. Cypis Ty z tym zdjęciem też masz duże szanse na kaftan.
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

R. Szlachta jest na tyle inteligentny, żeby wiedzieć że w tej dyskusji górą jest ta strona, która nie zabiera głosu.


TrenerFCK ja Cię przepraszam że się wtrącam, śledzę ten wątek z ciekawości i nie jestem zainteresowany konfiguracjami w Waszym Związku ale wydaje mi się że się pogubiłeś troszku w Swoim zacietrzewieniu, i tu zgadzam się z Cypisem i śmiem twierdzić że tym cytatem p/w próbował Ci pomóc . Na tym forum przeżywaliśmy wiele konfliktów w strukturach BJJ, Karate, Kravki, itd. ale chyba nikt z tych którzy pretendowali do miana " Ojców Założycieli" kolejnych frakcji, odłamów , stowarzyszeń, nie walczył z konkurencją w ten sposób co Ty.
Cypis napisał że cyt... " górą jest ta strona, która nie zabiera głosu"... ma racje- Ty obrażając wszystkich polemizujących z Tobą adwersarzy sam odzierasz się z godności i wychodzisz na opętanego nienawiścią furiata co nie przysparza Ci zwolenników.Widzę też że osoba z którą walczysz jest na tyle sprytna aby nie odzywając się na forum doprowadzać Cię do stanu w którym piszesz, wyluzuj, pomyśl. Mam nadzieję że nim trafię razem z Cypisem i PL do czubków zastanowisz się nad tym co napisałem i wyciągniesz jakieś wnioski. Pozdrawiam
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
:D A może TrenerFCK sam jakiś czas spędził w Kobierzynie ??? stąd jego tak ogromna wiedza na temat tego szpitala !!
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Po 1wsze
R. Szlachta nie ma problemów z ortografią.

Po 2gie
R. Szlachta jest na tyle inteligentny, żeby wiedzieć że w tej dyskusji górą jest ta strona, która nie zabiera głosu.

:wink:

Z jednej strony zgodze sie z tym ale jesli sie milczy oznacz to ze sie nie zaprzecza...
Szlachta jest raczej lisek chytrusek ,który mysli ze jak kurke lub gąske pod osłona nocy podpierdzieli to nikt sie nie doliczy. Tylko zachlannosc Liska jest taka ze ze pozostaje mu coraz gorszy drób bo dobrzy farmerzy przeniesli swoje fermy. Co wiecej Lisek atakuje w dzien...
Ja Liska chytruska poznalem blizej moze nie tak blisko ja PL ( zakladam ze sa naprawde bliskei kontakty) i uwazam ze jedynie dobrze co potrafi to krzyczec "oj " i dawac rady w ringu typu "pięć kolan". Lisek zna sie nie watpliwie na przewrocie w przod dwutakcie i skoku przez kozla. Byl dobrym nauczycielem w-f ale to bylo malo ambicje nie pozwalaly mu skonczyc na tym. Zapragnol byc prezesem... Lisek moze nie zdechnie bo zawsze trafi sie kulawa gąska ktora wpadnie w jego mordke lecz nikt z lasu nie traktuje liska powaznie... Bo czy mozna traktowac kogos powaznie kto nie jest slowny, kadzi, posyla paszkfile, przeszkadza innym zawodniko.

To jest obrzydliwe i powoduje ,u mnie wymioty jak czytam Prezesiny pseudo gratulacje dla zawodnika ,ktoremu podcinal nogi, sprawil ze stracil stypednium sportowe ... To nie sa zaslyszane rzeczy to sa fakty !!! To jest czlowiek promujacy sport ?? Czytajac [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ma sie wrazenie ze sukces to PZMT drugie imie... A prawda jest taka ze propaganda sukcesu juz cienko pieje. Prezes lubi podpisywac sie pod cudzymi sukcesami ,robic sobie fotki z dobrymi zawodnikami... Dla niego kazdy jest tyle wart pod iloma medalami moze sie podpisac. Potrafi ladnie mowic (skladnia, nawet zdania zlozone) nie przeklina i co z tego ? Jan Miodek jest lepszy. To chyba nie jest jaki kryterium oceny czlowieka.

TrenerFCK uzywa slow powszechnie uznawanych za wulagarne ale to chyba nie kolko rozancowe ani taniec z gwiazdami. MT,Boks,Kb to nie sport meski i nie dla ciot co sie bawili lalkami w dziecinstwie.

PL my zetknelismy sie ze Szlacha i nie jest to wymysl naszego widzimisie jak sugerujesz. Z Jezdzilismy na zawody do PZMT - mozna powiedziec ze tworzylismy to... a teraz nie chcemy zeby ta osoba poprostu dotykla Muay thai bo zrobila bagno! Kilka lat temu zachecal nas do reklamy naszego klubu- plakaty itp. Powiedzial wtedy (pamietam jak dzis) "reklama jest dźwinia handlu". My nie chcielismy handlowac my chcielismy trenowac... Ale to obrazuje podejscie do sportu. Jesli nie potraficie wyciagnac argumentow to nas osmieszacie ( juz ktos opisywal zachowanie takich ludzi).
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Dziękuję Szczecin za ten wpis. No to teraz mogę spokojnie odejść od dyskusji, bo mam konkretne wsparcie. Pozdrawiam zawodników, bo MuayThai jest dla twardzieli. Będą dobre walki w POLSCE z udziałem Polaków, ale pamiętajcie RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJSC
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
TranerFCK piszcie w jednym temacie, bo polecą ostrzeżenia i blokady za robienie syfu na forum.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

(...) chyba zupełnie logiczne jest to,że tą resztą są Kluby, które żyją w zgodzie z R.Sz i faktycznie nie maja złego zdania na jego temat .... (...)

Ciagle nalegam... które kluby...??? :)
I jak kluby moga miec zdanie na czyjkolwiek temat? Rozumiem, że chodzi o czlonków klubu - ale zeby wszyscy czlonkowie tak jednogłośnie, chórem...??? niemal jak w poznańskich słowikach :lol:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Widze pewną analogie - zwlaszcz jesli chodzi o dyrygenta :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

TrenerFCK uzywa slow powszechnie uznawanych za wulagarne ale to chyba nie kolko rozancowe ani taniec z gwiazdami...

...ani zacięta płyta powtarzająca w kółko:

Rafał Szlachta Musi Odejść...
Rafał Szlachta Musi Odejść...
Rafał Szlachta Musi Odejść...
Rafał Szlachta Musi Odejść...
Rafał Szlachta Musi Odejść...
Rafał Szlachta Musi Odejść...
Rafał Szlachta Musi Odejść...

Cypis do Kobierzyna...

Tak na marginesie mieszkam w dzielnicy Ruczaj - jest to rejon Krakowa bardzo blisko Kobierzyna :wink:
  • 0

budo_soulreaver
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Żenujący jest poziom dyskusji w tym temacie. Cieszę się że jestem z Łodzi i nie trenuję u Pana TreneraFCK bo wstyd by mi było za poziom jego wypowiedzi, i idę o zakład, że jego uczniowie również się wstydzą. Konflikty były i będą ale sposób w jaki Pan Trener próbuje walczyć jest śmieszny. Koszulki z napisem i na seminarium? Przypomina mi się Adnrew Lepper który zboże na tory wysypywał, dokładnie ta sama metoda, i ten sam poziom.
Gwoli wyjaśnienia nie znam Szlachty i nie jestem jego ani zwolennikiem ani przeciwnikiem.
Temat śledzę z ciekawości co z tego wyniknie, ale jakby ktoś na poziomie Pana TreneraFCK przejął pieczę nad polskim MT to ja zmieniam dyscypline i się na szachy zapiszę by się nie wstydzić za Prezesa.
A teraz Panie Trenerze ośmiesz się jeszcze bardziej i wyślij mnie do czubków, wyzwij od mięczaków lub zaproponuj kawałek pizzy od Pana Szlachty. Mam to gdzieś bo internetowym pieniaczem być łatwo, co dobitnie pokazałeś w tym temacie. EOT z mojej strony.
PS. A co do seminarium ze Słowińskim, to jest to tylko wyraz wsparcia dla "Muay Thai przeciw narkotykom", nikt tam nie jedzie się czegokolwiek nauczyć, bo z tą ilością osób jest to niemożliwe. Taki jest i od początku był cel tego "seminarium" i nikt tego nie ukrywał.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Gdybyś był uczciwy to odniósłbys się do wszystkich wypowiedzi a nie ty lko Artura. Najlepsze kluby odeszły z PZMT. To nie jest jedyny Artur. A co do Muaythai przeciwko narkotyką. NIe obraź się al edla mnie jest to największa beszczelność. Wykorzystywanie chwytliwego tematu do autopromocji. Słowiński przyjeźdża bo walczy 15 w Plocku, więc organnizator seminarium nie wkłada nic. A co ma to spotkanie z walką z narkomanią. KLuby Płockie współpracują z organizacjami działającymi na rzecz niepełnosprawnych. organizują akcję ( ja ta z nalepkami na samochody) zbierają fundusze na stowarzyszenie. Ale jakoś Pan Kopciński przy Galii w Płocku nie pisze na rzecz niepełnosprawnychj gdyż nie lubi taniej autopromocji a poprostu lubi pomagać.. Kiedys pytałem ile zebrano funduszy w ramach tej akcji w PZMT. Nikt nie odpoiwedział. Można się domysleć dlaczego. Gdyby organizator wyraził choć odrobinę chęci pomocy to napisałby że wstęp 5 złoty i całą kwote przekazujemy na rzecz np MOnar. Ale pomoco się męczyć mamy ładny znaczek i nam to wystarcza.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
a tak opisuje cel akcji organizator

Idea kampanii jest bardzo prosta: im więcej młodych na salach treningowych, im więcej czasu tam spędzą... tym tym mniej czasu na "nudy", które często popychają w kierunku używek typu narkotyki.

Tak to może napisać sobie każdy w reklamie : MC Donald zapraszając do restauracji
MULTIKINO - zapraszając na najlpeszy film, Centra Handlowe do spędzania w nich całego dnia.

Tylko te instytucje wykazują odrobinę przyzwoitości i jak zrobia taką akcję to przekazują pieniądze na walkę z nałogami.
  • 0

budo_soulreaver
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jestem uczciwy i nie odniosłem się do TEMATU dyskusji i nie stanąłem po żadnej ze stron, każda ma swoje racje i tyle, nie mam zamiaru popierać jednej ani drugiej. Odniosłem się do POZIOMU wypowiedzi pana TreneraFCK, ktory jest żenujący i czytający te posty ludzie postronni, nie związani ściśle z tematem (w tym ja) siłą rzeczy są PRZECIW argumentom Trenera nie ze względu na poglądy, a sposób w jaki się ten Pan wypowiada. Dla mnie takie zachowanie i zwyczajna prostacka pyskówka to domena dzieci w piaskownicy a nie dorosłych ludzi. Tą drogą można sobie jedynie wrogów narobić, napewno nie zwolenników.
A co do seminarium to zupełnie nie rozumiem z czego robicie problem. Nawet jeśli jest to rodzaj promocji i reklamy, to co w tym złego? Jest to promocja całego Muay Thai a nie tylko klubów pod Szlachtą, a im większa promocja Muay Thai tym wiecej ćwiczących w twoim klubie, w moim klubie, w klubie Pana Trenera jak i Pana Szlachty. Czyż nie o to chodzi? Poza tym bądzmy szczerzy, 95% uczestników tego "seminarium" to będą osoby już trenujące Muay Thai a tylko pewnie 5% ludzie zachęceni plakatem, nie mający z tematem wiele spólnego.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ależ to właśnie jest autopromocja konkretnej osoby. To nie jest działania na rzecz zmniejszenia narkomani a autopromocja. Na to nabierają się urzedy a nawet minister. Sa dobrzy bo pomagają zwalczyc narkomanię. A jak pomagają, gdy tak naprawdę nie robią nic. Tak samo na rzecz zwalczania narkomani działa Piłka Nożnaa tylko w większym zakresie. Jeśli robisz coś więcej niż płytkie chasła OK dałem przykłąd Płocka. A tak to jest beszczelna autopromocja.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Miałem opuścić forum, no, ale cóż życie. 1. Bardzo dobrze, że Paweł Słowiński przyjeżdża do Polski, bo jest osobą rozpoznawalną i medialną i bardzo mocno kopie. 2. Seminarium "MuayThai przeciw Narkotykom" robione w listopadzie(końcówka roku) ma na celu wyłudzenie pieniędzy z Urzędu Miasta w Krakowie lub/i z Ministerstwa Sportu i Turystyki, bo kampania jest i hasło dobre. Na koniec roku stowarzyszenia, zrzeszenia i inni piszą do Miasta, Państwa o pieniądze(dotacje) na klub sportowy. Idea seminarium piękna. Będzie 1000 osób, politycy, tylko pytam NARKOMANI też będą? Odpowiedz NIE, oni są leczeni w MONARZE w zakładach dla Psychicznie i Nerwowo Chorych np. Kobierzyn, Świecie nad Wisłą. Może tam wartoby się udać i powiedzieć Młodym Ludziom żeby "nie walili amfy i nie dawali w żyłę" tylko zaczęli trenować MuayThai i trening był dla nich najważniejszą wartością, a walka w ringu alternatywą i szansą na lepsze życie. Seminarium będzie, zdjęcia, gratulacje od Prezydenta i dotacja dla Szlachty. Ludzie, którzy potrzebują pomocy są zamykani w ośrodkach i faszerowani psychotropami, a może chcieliby trenować, walczyć i wygrywać. 3. Po co zacząłem temat RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJSC, bo nie dba o zawodników, nie szanuje ludzi, sztucznie podpiera się Tajlandią, itd. 4. Proszę mnie dobrze zrozumieć, bo ja zanim się tu zalogowałem pierwszy raz to dawno już zacząłem ludziom pomagać, bo rozumiem, że w dzisiejszym świecie można się pogubić i zatracić, młodych ludzi, którym pomogłem nie jestem w stanie policzyć, zresztą nie prowadzę statystyk, a jeden z nich Michał Grabarek dzwoni do mnie dzisiaj rano i mówi, że nie wie co dalej, bo nie widzi przyszłości w MuayThai . . .
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
@soulReaver
trudno o bardziej dobitne i trafne zobrazowanie pogladow, ktore rowniez i ja podzielam

Stosunkowo regularnie czytam forum budo.netu jak i wiele innych i nie zwyklem sie udzielac nie widzac w tym wiekszej celowosci. Dzis zrobie krotki wyjatek. Ciezko nie docenic wysilku jaki podejmuje grupka osob z panem TreneremFCK na czele. Jednakze rowniez nie sposob nie ulec wrazeniu, iz metody oraz sposob wypowiedzi wielu z was na rowni szkodza co pomagaja. W chwili obecnej moge z reka na sercu powiedziec, iz osoby pokroku TrenerFCK nigdy nie powinny obejmowac zadnego powaznego stanowiska. Nie powinny nigdy reprezentowac polskiego muay thai. Ani w polsce ani za granica.
Brakuje mi tu jakiegokolwiek przedstawionego planu dzialania i pomyslow na przyszlosc. Bo wbrew krytyce hasla 'reklama dzwignia handlu' to prawda jest chyba oczywista - ze mozna traktowac imprezy MT w kategoriach amatorskich nie wymagajacych nakladow pieniedzy, wysilku, reklamy. Mozna probowac cos stworzyc wiecej - ale wowczas nie mozna traktowac MT wylacznie jako sport. Zadna inna dyscyplina odnoszaca sukces nie jest bowiem traktowana jako sport. To sa, byly i zawsze beda pieniadze,reklama,handel. O tym musi pamietac kazdy, kto ma ambicje podobne do tych jakie posiada TrenerFCK.

Czy ktos potrafilby sobie wyobrazic polityka walczacego z obecnym rzadem, ktorego jedynym dazeniem jest obalenie ludzi przy sterze i ktory nie posiada zadnego pomyslu 'co dalej'?

Tutaj sytuacja jest analogiczna: powtorzmy tysiac razy 'szlachta musi odejsc', obalmy go i zobaczmy co dalej. Twierdzicie ze obecne PZMT to gowno. Smiem twierdzic, ze moze byc niestety jeszcze gorzej.

Zycze wielu sukcesow
PL
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ja powiem tak. 17 tysięcy wyświetleń tematu który założyłem 3 miesiące temu świadczy o tym, że temat nie jest błahy. Pod tematem podpisały się dobrowolnie silne kluby MuayThai w Polsce. Ja wyszedłem poza forum i byłem z tym tematem w Ministerstwie Sportu i Turystyki ul. Senatorska 15. W sekretariacie kancelarii głównej zostawiłem pismo na dwie strony A4 i uzyskałem odpowiedż, że Minister musi-nie musi odpowiedzieć, wie Pan jak to jest. Zostawiłem też pismo innego klubu w tym samym temacie. Plan działania jest. 1.Pierwszy punkt jest taki "Usunąć hieny z MuayThai, bo inaczej odejdą pasjonaci dla których sport jest ważniejszy niż pieniądze" 2. Dalej to może być tylko lepiej, bo gorzej niż Szlachta nie da się tego poprowadzić. Pozdrawiam. Będę przed komputerem około północy to możemy podyskutować. P.S. Rozmowy z Rafałem były podejmowane wielokrotnie dotyczące rozwoju MuayThai, ale on unikał tematu. Trzeba było usiąść, pogadać i znależć wspólny kompromis i każdy uszanowałby zdanie Prezesa, bo nikt go nie chciał wówczas obalić ze stanowiska.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Wydaje mi się, że kolega bushii3 chciał podkreślić, że TrenerFCK i jego zwolennicy osiągnęli by znacznie więcej przedstawiając swoje pomysły i plany na rozwój Muay Thai w Polsce niż krytykując obecnego prezesa.

Był już w naszym kraju dość znany polityk, który chciał lansować hasło "Kołodko musi odejść". Niestety nie ma go już na naszej scenie politycznej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024