Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

budo_wice psa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

>2008-08-29 do dnia 2008-08-31

Prowadzący: Minoru Kanetsuka 7 dan

Miejscowość Opole

Informacje dodatkowe w późniejszym terminie


  • 0

budo_wice psa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
Są już informacje szczegółowe dotyczące przebiegu stażu z Kanetsuka sensei:

Miejsce
Opole, Gimnazjum Publiczne nr: 3, ul. Lelewela 9,

Koszt stażu
całość: 90zł,
Koszt jednego dnia
sobota - 60zł,
niedziela - 40zł,
Nocleg na macie w dojo: 10zł,

Rozkład zajęć

Piątek: 20.00 - 21.00 ( trening dla posiadaczy stopni dan, płatny dodatkowo 20zł) *

Sobota: 10.00 - 12.00,

16.00 - 18.00 ( egzaminy dan),

Niedziela: 10.00 - 12.00,

Organizator stażu:
Polskie Stowarzyszenie Aikido,
Opolskie Stowarzyszenie Aikido.

* Ostateczna informacja o organizacji piątkowego treningu zostanie podana na początku sierpnia.
  • 0

budo_jaśko f.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
Jak tam po starzu z Kanetsuką?
Ja słyszałem, że było ciekawie.... :wink: :lol:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

Jak tam po starzu z Kanetsuką?
Ja słyszałem, że było ciekawie.... :wink: :lol:

Ja nie byłem, ale za to czytałem dwie opinie o stażu. Jedna była w zasadzie "pro" druga zaś w zasadzie "wręcz przeciwnie". Egzaminy na dan oblano w każdym bądź razie. Źródła informacji nie podam, co by nie łamać regulaminu vortalu (inne forum).
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

Jak tam po starzu z Kanetsuką?
Ja słyszałem, że było ciekawie.... :wink: :lol:

Ja nie byłem, ale za to czytałem dwie opinie o stażu. Jedna była w zasadzie "pro" druga zaś w zasadzie "wręcz przeciwnie". Egzaminy na dan oblano w każdym bądź razie. Źródła informacji nie podam, co by nie łamać regulaminu vortalu (inne forum).


A Gdzie to czytałeś?
Egzamin nie był oblany, tylko przerwany...A to różnica :wink:
  • 0

budo_clintgengar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:daleko

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

Jak tam po starzu z Kanetsuką?
Ja słyszałem, że było ciekawie.... :wink: :lol:

Ja nie byłem, ale za to czytałem dwie opinie o stażu. Jedna była w zasadzie "pro" druga zaś w zasadzie "wręcz przeciwnie". Egzaminy na dan oblano w każdym bądź razie. Źródła informacji nie podam, co by nie łamać regulaminu vortalu (inne forum).


A Gdzie to czytałeś?
Egzamin nie był oblany, tylko przerwany...A to różnica :wink:


O żesz kurwa jego mac jebana :evil: :evil: :evil: juz coś się we mnie gotuje i eksploduje ...... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Już nie mogę tego bełkotu takich popierdoluchów zcierpiec. A co to Twoim jebanym zdaniem kurwa mac znaczy tekst "All fail". Siedziałem wystarczająco blisko, żeby to usłyszec. "Przerwałem egzamin bo robiliście materiał na 6/5 kyu i nie mieliście tego materiału opanowanego a zdawaliście na 1-4 DAN więc nie było sensu tego egzaminu prowadzi dalej ale egzamin się odbył" tak powiedział sensei pomijając pomniejsze fakty np. że mistrz Marian nie miał poprawnie zawiązanego obi czym wzbudził komiczną wesołośc Sensei'a (człowiek, który zdawał na 4 DANA i jest podobno prekursorem Aikido w Polsce) a np. ludzie nie umieli siedziec przez 15 minut w seiza. To są małe przykłady tego co się działo. Przez cały niedzielny trening był właśnie omawiany ten egzamin a w przerwach monologu Sensei'a ciczyliśmy to co sensei nam pokazywał. Takie seminaria powinny by obowiązkowe dla różnego rodzaju krzykaczy z tego forum i polskich mistrzów co to się np. chwalą, że prowadzą najlepszą sekcję Aikido w Polsce (jak Robert Krac z Opola na jednym z kolejnych spędów z okazji XX ... opolskiej sekcji Aikido).

Nie wiem kiedy w tej popierdolonej Polsce ludzie wreszcie zrozumieją, że dawanie następnych kyu (fabryka) ludziom, którzy są po prostu słabi mija się z celem.
Megalomania i pogoń za stopniami niczego nie dają a już na pewno od tego nie przybywa umiejętności. Sensei wyrażnie powiedział że jest coraz starszy i stwierdził, że będzie przyjeżdżał coraz rzadziej. Zapytał się również kto idzie jego drogą ......

Z samego Opola nie zdało chyba z 6 ludzi ... Oczywiście w Niedzielę nie było dużo osób z wiadomych względów To tyle w tym temacie. :? Kto nie był niech żałuje. Jak dla mnie najlepsze seminarium w tym roku w Polsce (w Wrocławiu nie byłem :cry: ). Sensei oprócz tego, że propaguje unikalne Aikido uczy również prawdziwego BUDO a nie machania rękami i nogami co kurwa uskutecznia wielu.

Nie chce mi się już więcej pisac ........ :twisted: :twisted:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

...Sensei oprócz tego, że propaguje unikalne Aikido uczy również prawdziwego BUDO a nie machania rękami i nogami co kurwa uskutecznia wielu...


M. Oyama też ćwiczył Budo, a jednak machał rękoma i nogami! :wink: :lol:
  • 0

budo_jaśko f.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

...Sensei oprócz tego, że propaguje unikalne Aikido uczy również prawdziwego BUDO ...:


To jest dopiero pierdolenie..... 8O
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

w tej popierdolonej Polsce :

Hola Hola wstrzymaj swoje konie - jak mawiał jeden populanrych aktorów westernowych.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
mod on
prosze dyskutowac na temat stazu a nie na temat kolegow bioracych udzial w dyskusji :twisted:
mod off

  • 0

budo_julia13
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

Piątek: 20.00 - 21.00 ( trening dla posiadaczy stopni dan, płatny dodatkowo 20zł) *


HA HA HA a to niby czemu "mistrzowie" mają dopłacać ??? Chyba powinni mieć zniżkę bo co nowego mogą zobaczyć ???
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan



Piątek: 20.00 - 21.00 ( trening dla posiadaczy stopni dan, płatny dodatkowo 20zł) *


HA HA HA a to niby czemu "mistrzowie" mają dopłacać ??? Chyba powinni mieć zniżkę bo co nowego mogą zobaczyć ???


No raczej nie.. ;) takie treningi dają wiele ba są one robione w mniejszej ilości osób co pozwala prowadzącemu skupić się bardziej na jednostce, a poza tym posiadacze stopni mistrzowskich moga się wiele nowego nauczyc. wychodzenie z zalożenia że osoba która ma 3-5 dan wie wszystko to jakaś parodia :D

Clitgengar... Z tego co opowiadasz to rzeczywiście staż nie był kiepski, tylko komiczny :D :D
  • 0

budo_clintgengar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:daleko

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
[quote name="budo_Jaśko F."][quote name="budo_clintgengar"]...Sensei oprócz tego, że propaguje unikalne Aikido uczy również prawdziwego BUDO ...:[/quote]

To jest dopiero pierdolenie..... 8O [/quote][/quote]

ciach!

Co do Kanetsuki to trzeba było przyjechac na seminarium i spróbowac się z sensei'em jak taki z Ciebie forumowy mistrz :) :) :) :) :) :) :) :)

Pozdrawiam ciepło
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
jest jakas opcja ignora?? 8O :?

btw... wyrażaj się 11 postowy cwaniaczku.... :/
  • 0

budo_clintgengar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:daleko

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
.... ciąg dalszy ... Z tego co pamiętam to na 18 osób zdających łącznie z tym kolegą Borowskiego z brodą 18 osób oblało z tego 6 osób z Opola, jedna z Częstochowy, Górka, "broda", 1 z Holandii i więcej nie pamiętam. To nie świadczy oczywiście że w PSA jest gorzej niż w PFA (patrz 30 lecie Aikido w Warszawie i egzaminy na 4 DAN'y :D ) ale że generalnie w Polsce ludzie się nie uczą tj zgodnie z tym co mówił sensei nie wkładają w to co robią serca.

Mnie to ani ziębi ani grzeje ale wkurwia mnie to na max'a bo jestem Polakiem zyjącym na co dzień w Polsce i takie sytuacje nie wystawiają najlepszego świadectwa ogółowi.
  • 0

budo_clintgengar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:daleko

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

jest jakas opcja ignora?? 8O :?

btw... wyrażaj się 11 postowy cwaniaczku.... :/


ciach!

Myslę o Tobie w dalszym ciągu ciepło.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
dajecie panowie
Dołączona grafika
  • 0

budo_jaśko f.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

...ciach!

Co do Kanetsuki to trzeba było przyjechac na seminarium i spróbowac się z sensei'em jak taki z Ciebie forumowy mistrz :) :) :) :) :) :) :) :)

Pozdrawiam ciepło


Miły Gość jestać! A jaki rozgarnięty!!!!
-Pozazdrościć elokwencji :lol:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan

... generalnie w Polsce ludzie się nie uczą tj zgodnie z tym co mówił sensei nie wkładają w to co robią serca.

Mnie to ani ziębi ani grzeje ale wkurwia mnie to na max'a bo jestem Polakiem zyjącym na co dzień w Polsce i takie sytuacje nie wystawiają najlepszego świadectwa ogółowi.


Może nie mają się od kogo uczyć?
A poza tym: "Jaki mistrz, taki uczeń". :wink: :lol:
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Minoru Kanetsuka 7 dan
Aikido, sztuka miłości i pokoju :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024