Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin-kan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
708 odpowiedzi w tym temacie

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Darku, please... :)
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Shindojo mnie zmylił. Napisał prawie 50 postów i nie zaatakował oyama karate 8O 8O :) :) :)
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Odczepcie sie juz od naszego forumowego przyjaciela Zorro100! ups... przepraszam Sandokan100 :lol:

Ps: Do dzis nie moge odzalowac ze zniknal z tego forum nasz zacny przyjaciel MTklub ale to oczywiscie nie nalezy do tematu!
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Odczepcie sie juz od naszego forumowego przyjaciela Zorro100! ups... przepraszam Sandokan100 :lol:

Ps: Do dzis nie moge odzalowac ze zniknal z tego forum nasz zacny przyjaciel MTklub ale to oczywiscie nie nalezy do tematu!

Zniknął? Ja jednak sugerowałbym reinkarnację vortalową.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Zniknął? Ja jednak sugerowałbym reinkarnację vortalową.


a ja sugerowałbym powrót do tematu. nazbieralo sie 46 stron i szkoda byloby zamykac tyle budenetowej tworczosci. koniec darkowania wracamy do tematu i wszyscy jestesmy grzeczni 8)

Itosu
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
ITSU umiesz wzniecać zamieszanie na forum dzięki za pomoć reszta na prywat jeszcze raz dzięki za fajny dowcip oni to chycieli, ciągle Ci sami. Warcamy do miłych rozmów
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
kan jest do bani przerost treści nad formą co idać po ostatnim szkoleniu.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

...przerost treści nad formą ...

To chyba dobrze :roll:
  • 0

budo_kankan
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

...przerost treści nad formą ...

To chyba dobrze :roll:


tak sie chlopaki szkola, ze jak jada na zawody to koncza wystep w pierwszej walce. rzeczywiscie przerost... :lol:
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
dobre chyba coś w tym jest , ktoś tu źle prowadzi interse z tym kan , gdy się czyta życiorysy tych fajterów to samme mamuty lub przeciętni zawodnicy , którzy nie wygrali żądnych poważniejszych imprez
  • 0

budo_ettelen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Jakoś inne style nie wystawiły zawodników w tych mistrzostwach...łatwo jest mówić, że kan jest słabe, bo nie zwyciężyli w większości nawet jednej walki. Ciekawe jakby wypadli zawodnicy innych stylów z Polski? Może też słabo, bo nie mają z kim walczyć i tylko kiszą się we własnym towarzystwie? Dlaczego nie pojechali spróbować swoich sił? Kan wystawiło... ich porażka pokazuje, jak wiele jeszcze trzeba pracować, ale nie świadczy, że samo kan jest słabe. Przynajmniej zawodnicy zdobyli doświadczenie...bolesne, ale zawsze doświadczenie.
  • 0

budo_wilikan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
zawodnicy Kan wygrali na MS w Budapeszcie 4 walki. Czy jest jakaś inna polska organizacja karate, która może się pochwalić lepszym wynikiem na tych zawodach? Zresztą w kan rywalizacja sportowa nie jest głównym celem.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

zawodnicy Kan wygrali na MS w Budapeszcie 4 walki. Czy jest jakaś inna polska organizacja karate, która może się pochwalić lepszym wynikiem na tych zawodach? Zresztą w kan rywalizacja sportowa nie jest głównym celem.


uau!! az cztery walki?? zuchy!!!
nikt z Polakow oprocz was nie startowal wiec tekst jest przestrzelony. Powiadacie, ze w kan rywalizacja sportowa nie jest glownym celem? Mniemam, ze rosyjskiej organizacji Kan jest tak samo. Oni sobie jada na zawody i tak po drodze, na boku, wygrywaja.
Gratuluje wygodnej filozofii i dobrego samopoczucia. Tak trzymac. :D
  • 0

budo_wilikan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Nie napisałem tego żeby się chwalić ale żeby pokazać, że negatywna ocena naszego występu jest nieuzasadniona bo nie ma porównania. Nikt nigdzie nie napisał że odnieśliśmy sukces. Wg Twojego sposobu rozumowania wszyscy inni, którzy tam nie wystartowali są lepsi :) . Wiesz bardzo dobrze Wyborowa jak w Rosji wygląda karate... A o celach pisałem mając na myśli nasze podwórko.

Nie rozumiem jak osoba mająca 4 dan, sensei- nauczyciel, wzór do naśladowania, może tak bez odrobiny refleksji krytykować zawodników, którzy wystartowali i przegrali swoje walki. Z każdego, który przegrywa tak kpisz? Czy gdzieś, ktoś z kierownictwa polskiego kan chełpił się, że mamy najlepszych zawodników? Znam te osoby, które wystartowały na MS w Budapeszcie. Wiem, że zrobili wszystko co było w ich mocy żeby wygrać. A jeśli ktoś ich obraża w ten sposób to tylko sobie wystawia fatalne świadectwo. Wolę zająć ostatnie miejsce w szeregu i przegrać z każdym w dojo niż wygrać i być takim godnym pożałowania senseiem.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Nie napisałem tego żeby się chwalić ale żeby pokazać, że negatywna ocena naszego występu jest nieuzasadniona bo nie ma porównania. Nikt nigdzie nie napisał że odnieśliśmy sukces. Wg Twojego sposobu rozumowania wszyscy inni, którzy tam nie wystartowali są lepsi :) . Wiesz bardzo dobrze Wyborowa jak w Rosji wygląda karate... A o celach pisałem mając na myśli nasze podwórko.

Nie rozumiem jak osoba mająca 4 dan, sensei- nauczyciel, wzór do naśladowania, może tak bez odrobiny refleksji krytykować zawodników, którzy wystartowali i przegrali swoje walki. Z każdego, który przegrywa tak kpisz? Czy gdzieś, ktoś z kierownictwa polskiego kan chełpił się, że mamy najlepszych zawodników? Znam te osoby, które wystartowały na MS w Budapeszcie. Wiem, że zrobili wszystko co było w ich mocy żeby wygrać. A jeśli ktoś ich obraża w ten sposób to tylko sobie wystawia fatalne świadectwo. Wolę zająć ostatnie miejsce w szeregu i przegrać z każdym w dojo niż wygrać i być takim godnym pożałowania senseiem.


Jak zwykle probujesz byc mistrzem w wywracaniu kota ogonem do gory i nawet ci to wychodzi. Sam wystartowales z tymi czterema walkami i spytales kto wypadl lepiej, wiec wybacz, ze sie usmiecham.
W tym temacie mozna przeczytac w wielu miejscach, Ze kan jest lepszy niz inne organizacje w Polsce - tansza, lepiej zorganizowana, sprawiedliwa, uczciwa, wieksza i powiekszajaca sie, nie nastawiona na pieniadze, i dodam, nie nastawiona na sportowe sukcesy. Zreszta Ty sam napisales, ze sport nie jest najwazniejszy. Widac jest cos wazniejszego, ale kazdy ma prawo do wlasnych pomyslow - wiec nie wnikam. Chwalenie sie wygranymi czterema walkami - nie wiem? na 10 startujacych? - to kpina z rzeczywistych osiagniec innych ludzi. Lubowanie sie w zajmowaniu ostatnich miejsc w zamian za jakies pokrzywione poglady ??? Ciekawe, ale raczej nie skorzystam. Jestem normalny i ciesze sie ze zwyciestw.
Wiem jak wyglada karate w Rosji i wiem tez jak wyglada w Polsce, Anglii, Belgii, Holandii, Szwajcarii. Nie musisz mnie uswiadamiac.
Moze macie jako organizacja cos do zaoferowania cwiczacym, ale nie jest to poziom sportowy na pewno. W Kan nie ma walczacych na poziomie nazwisk. Zostaly u Drewniaka, a wlasnych nie wypracowaliscie. Mozecie zrobic znacznie wiecej, bo macie relatywnie wiekszy potencjal, niz np.Shin czy IFK Kyokushin.
Ale mysle, ze to bedzie bardzo trudne. Wszystkie kluby karate maja ten sam problem. Grupy dzieciece, garstka mlodziezy, rekreacyjni doroslli i jedna dwie osoby w klubie zainteresowane sportem. W takim otoczeniu i nastawieniu, ze sport nie jest najwaznieszy, wyrokuje, ze sukcesow jeszcze dlugo nie bedzie. Tylko na jakis malo znaczacych podrzednych imprezach. Mistrzem Polski i tak ktos musi zostac, problem w tym, ze realna wage tego tytulu weryfikuja miedzynarodowe imprezy. Takie imprezy jak Budapeszcie sa cenne, bo weryfikuja poziom i pokazuja gdzie jest szkolenie. Robicie przeciez jakies zgrupowanie kadry, specjalistyczne treningi czy cokolwiek co podnosi poziom? Nieprawdaz?
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Nie napisałem tego żeby się chwalić ale żeby pokazać, że negatywna ocena naszego występu jest nieuzasadniona bo nie ma porównania. Nikt nigdzie nie napisał że odnieśliśmy sukces. Wg Twojego sposobu rozumowania wszyscy inni, którzy tam nie wystartowali są lepsi :) . Wiesz bardzo dobrze Wyborowa jak w Rosji wygląda karate... A o celach pisałem mając na myśli nasze podwórko.

Nie rozumiem jak osoba mająca 4 dan, sensei- nauczyciel, wzór do naśladowania, może tak bez odrobiny refleksji krytykować zawodników, którzy wystartowali i przegrali swoje walki. Z każdego, który przegrywa tak kpisz? Czy gdzieś, ktoś z kierownictwa polskiego kan chełpił się, że mamy najlepszych zawodników? Znam te osoby, które wystartowały na MS w Budapeszcie. Wiem, że zrobili wszystko co było w ich mocy żeby wygrać. A jeśli ktoś ich obraża w ten sposób to tylko sobie wystawia fatalne świadectwo. Wolę zająć ostatnie miejsce w szeregu i przegrać z każdym w dojo niż wygrać i być takim godnym pożałowania senseiem.



A może tak o grupie IFK Polska , która zrobiła kupe i nawet nie podjęła sie startu w kata ich koronnej konkurencji w której uważają się za najlepszych w świecie ?

Swoją drogą Polskie kan z tego co widac w necie i można oglądać na Tubie walczyło jak umiało. A gdzie reszta internetowych mistrzów organizacyjnych ? Albo może zrobić ME po Drewniakowsku zebrać dwa autobusy zawodników , kupić w Stalowej Woli pucharki i zrobić w jakimś pobliskim kraju Mistrzostwa Europy i sukces z losowania zapewniony ,a nawet stypendia Ministra Giersza za wspaniałe osiągnięcia sportowe ? WYBOROWA CZY OTO CHODZI W TYM SYFKU ?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Nie napisałem tego żeby się chwalić ale żeby pokazać, że negatywna ocena naszego występu jest nieuzasadniona bo nie ma porównania. Nikt nigdzie nie napisał że odnieśliśmy sukces. Wg Twojego sposobu rozumowania wszyscy inni, którzy tam nie wystartowali są lepsi :) . Wiesz bardzo dobrze Wyborowa jak w Rosji wygląda karate... A o celach pisałem mając na myśli nasze podwórko.

Nie rozumiem jak osoba mająca 4 dan, sensei- nauczyciel, wzór do naśladowania, może tak bez odrobiny refleksji krytykować zawodników, którzy wystartowali i przegrali swoje walki. Z każdego, który przegrywa tak kpisz? Czy gdzieś, ktoś z kierownictwa polskiego kan chełpił się, że mamy najlepszych zawodników? Znam te osoby, które wystartowały na MS w Budapeszcie. Wiem, że zrobili wszystko co było w ich mocy żeby wygrać. A jeśli ktoś ich obraża w ten sposób to tylko sobie wystawia fatalne świadectwo. Wolę zająć ostatnie miejsce w szeregu i przegrać z każdym w dojo niż wygrać i być takim godnym pożałowania senseiem.



A może tak o grupie IFK Polska , która zrobiła kupe i nawet nie podjęła sie startu w kata ich koronnej konkurencji w której uważają się za najlepszych w świecie ?

Swoją drogą Polskie kan z tego co widac w necie i można oglądać na Tubie walczyło jak umiało. A gdzie reszta internetowych mistrzów organizacyjnych ? Albo może zrobić ME po Drewniakowsku zebrać dwa autobusy zawodników , kupić w Stalowej Woli pucharki i zrobić w jakimś pobliskim kraju Mistrzostwa Europy i sukces z losowania zapewniony ,a nawet stypendia Ministra Giersza za wspaniałe osiągnięcia sportowe ? WYBOROWA CZY OTO CHODZI W TYM SYFKU ?


IFK wystawila w Budapeszcie ekipe miedzynarodowa i wywiozla stamtad 8 medali.
Jak sam napisales kiedys, IFKk w Polsce to mala, kilkuklubowa, nieliczaca sie organizacja.
Ale reprezentacja tej malo licznej i nieliczacej sie organizacji, od pieciu lat z rzedu przywozi z Holland Oyama Cup medale. W tym roku jada do Antwerpii na Diamond Cup organizowany przez Shinkyokushin.
Na ostatnich Mistrzostwach Swiata IFk Kyokushin - dwoch zawodnikow w osemce i zwyciezca tameshiwari byli z Polski. Stanowczo za malo, ale poziom byl podobny jak w Budapeszcie. Wiec wynik nie najgorszy.
Nie bede sie licytowal dalej bo to i tak nie ma sensu. Sport rzadzi sie swoimi prawami. Raz sie wygrywa, innym razem nie.
Ale Ty zamiast najezdzac na mnie, jaki to ja sensejem nie jestem, wzialbys sie do roboty i zaczal pisac za czas jakis o sukcesach, a nie wykrecal sie jakims masochistyczno- martyrologicznym pisaniem.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
wYBOROWA CHYBA COS SIĘ STAŁO ,ŻE WREŚCIE DOBRZE NAPISAŁEŚ- SUKCESY JUŻ NIEBAWEM W PARYŻU ,A SUKCES NIEDAWNO KOTKA URODZIŁA DWA MAŁE KOTKI SZYKAM NABYWCÓW Z DOPŁATĄ
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
a PRZESTAŃ ŚCIEMNIAĆ O JAKIMŚ MIEDZYNARODOWYM ZESPOLE ifk W BUDAPESZCIE , GDYŻ KAŻDY KRAJ WYSTAWIAŁ TAM SWOJE EKIPY NARODOWE- NIE ZAWSZE MASZ RACJĘ SENSEIKU ALE LUBIE TWOJĄ ŚCIEMĘ
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

a PRZESTAŃ ŚCIEMNIAĆ O JAKIMŚ MIEDZYNARODOWYM ZESPOLE ifk W BUDAPESZCIE , GDYŻ KAŻDY KRAJ WYSTAWIAŁ TAM SWOJE EKIPY NARODOWE- NIE ZAWSZE MASZ RACJĘ SENSEIKU ALE LUBIE TWOJĄ ŚCIEMĘ


Panstwa, ktore maja swoje organizacje zrzeszone w Kan wystawialy narodowe teamy, a zaproszeni goscie - tacy jak Ashihara, IBK, IFk i inni wystawili max. po trzech ludzi w kategorii, reprezentujacych organizacje, a nie panstwa.
Kolega doczyta proste fakty i zda ten temat w poprawce, jeszcze raz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024