Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
To się chwali gratuluje postawy ,-osu :!:
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Nasz pobyt w organizacji Seitedo był błędem, ponieważ tej organizacji nie ma ogólnie na świecie i stopnie nie są nigdzie uznawane... Jednak kata i kichon zawsze robiliśmy to samo. Zasady walki odkąd ćwiczę się nie zmieniły... cały czas robiliśmy kyokushin. W naszej organizacji mamy po prostu kilka formuł walki, zwykły knock-down też ćwiczymy bardzo często. Jednak niektórym to nie wystarcza i wolą walczyć z rzutami, dźwigniami i uderzeniami na głowę. Moim zdaniem taki styl jest bardziej realny jeżeli chodzi o skuteczność. Połączenie kyokushin z judo i troszkę z boksem wydaje mi się dobrym pomysłem...
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Masz rację ,że to błąd poczytaj sobie archiwalne wydania samuraja co pisze i jak zachwala Seitedo shihan T
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Ale szukasz dziury w całym... to że błąd to wyszło dopiero jak odchodziliśmy od seitedo... a nie podejrzewam żeby wtedy je zachwalał??
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Czy stopnie z Seitedo sa nie uznawane? hmm Tadashi Nakamura zratyfikowal i uznal ze sa wystarczajace! teraz to sa Seido stpnie.
Poznalem osobiscie Shihan Olejnika , nie spodobalo mi sie twierdzenie ze Shihan Olejnik przejmie caly kyokushin w polsce i zebysmy sie przylaczyli do jego organizacji.
Nie bede przytaczal calej rozmowy bo nie ma sensu jednak sposob przedstawiania organizacji nie przypadl mnie i mojemu Sensei.
Pozdrowienia dla Poula do zobaczenia na seminarium
Leszek B.
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
No tak!! I to byłby koniec osób i organizacji które uznają stopnie z seitedo...
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

No tak!! I to byłby koniec osób i organizacji które uznają stopnie z seitedo...

sory,że cię męcze ale mam pytanie jeżeli seitedo było złe dla shihan T to dlaczego zdawał tam na 1 i 2 dan przecież to duzy okres czasu i mógł się przeciwstawić z tym czego nie szanuje ?
Może , ktoś z byłego seitedo zabierze głos , który będzie wiarygodny może Ty TEDO ?
  • 0

budo_veldrin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Prowincja Warszawy
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Ja jestem młody, naiwny i głupi, ale podobnie jak już wspomniał kilka dni temu shindojo, tego już się czytać nie da. Dlaczego? Proste pytanie.

Czy w zajmujecie sie karate, sztuką/sportem walki, rozwojem siebie, swoich uczniów itp, czy bawicie się w kiepską, brudną politykę??? :?

Mi się osobiście też nie podobają niektóre style, ich twórcy itp. Ale czy to wpływa na to co JA robię? Ja staram się swoje karate, rozwijać jak to tylko jest możliwe. Szukać odpowiedzi na pytania, badać inne style, sztuki walki i się uczyć. Rozwijać. Pieprzenie o polityce nie rozwija mnie jako karateki :o

Tu nie zwracam się bezpośrednio do jednostki, ale ogółu :) . Takie doświadczenie myślowe.

Skoro zdajesz sobie sprawę, że otaczają Cię style/organizacje, zakłamane, szarlatany, zarabiajace grube pieniądze, 6-9 dany za znajomości itp.

Logicznie znaczy to, że uznajesz swój styl/organizację, do której należysz za lepszą, prawdziwszą itp.

No to w czym problem? Robisz to co kochasz i niepotrzebnie przejmujesz się głupotą innych :-)

Jest to forum o karate, a tematów o "karate" coraz mniej. Gdzie, jakie zawody by się nie odbyły, jakie szkolenia itp, zawsze znajdzie się ktoś kto szuka dziury w całym.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Popieram ,a tez podowiadam,że o zawodach czy szkoleniach znajdziesz zawsze informacje na stronie swojej organizacji 8)
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

No tak!! I to byłby koniec osób i organizacji które uznają stopnie z seitedo...

sory,że cię męcze ale mam pytanie jeżeli seitedo było złe dla shihan T to dlaczego zdawał tam na 1 i 2 dan przecież to duzy okres czasu i mógł się przeciwstawić z tym czego nie szanuje ?

he, he , he natlinka masz dana od sempai olejnikto to idzieszw zaparte ale z twoim sempjem bylo tak . Mt klub pewnie to potwiertdzi . W IKO nie mial dana tylko jakis kyu w seidtedo dostal dana a potem pozsedl do kucwira po nastepnego. kucfir go przepedzil to pojechal do szwajcri a tam nie zdal to pojchel do bluminga i ten mu sypnal az 5 dana.
No to normalnie dalsza kariera w kyokushin poinien zaczc od egzaminu na 1 kyu .
skad wzial te dany jak przyjechal do bluminga ?
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
korda
to jest publiczne zniesławienie, lepiej uważasz co piszesz...
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
To kiepskie informacje masz... 1 i 2 Dan zdawał w seitedo, a potem jeszcze raz w kyokushin, 3 Dan w IKKA w Szwajcarii, 4 i 5 Dan w IBK Bluminga. Ogólnie wszystkie stopnie w kyokushin... Nie piszcie niesprawdzonych informacji. Nieładnie...
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
A w ogóle to od Kucfira sami odeszliśmy... nikt nas nie przepędzał jak to nazwałeś...
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Ok Deat wish .
w sumie to mi to wisimoga se ponadawac nawet 10 dany.
mozesz wymazac wszstkie moje to co pisalem .
juz mnie ten temat nieobchodzi.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Witam, napiszę tak, jeżeli T. Olejnik nie był zadowolony z Seitedo i okazało się to błędem po odejściu z naszej organizacji i stopnie nasze nie są uznawane w innych stylach, to dlaczego przechodząc do kolejnej organizacji nie zaczynał od początku lub przynajmniej od egzaminu na 1 DAN????? A może jednak organizacje w których był, uznały poprzednie stopnie???? Mógł też czarny pas Seitedo odłożyć w szafie i oficjalnie zrzec się tych stopni. Uczynił to??????? Czy gdzieś widnieje informacja o weryfikacji jego stopni w innych systemach??? Musicie sobie sami odpowiedzieć na nasuwające się pytania, a może zrobią to dziewczyny(też nie pamiętam nicka), a Wy macie stopnie z Seitedo czy zdobywałyście je w innym systemie????? To mnie ciekawi. I żeby nie było że kogoś atakuje, to są pytania które mogą wyjaśnić pewne sprawy. Czekamy na odpowiedź. Pozdrawiam!!!!!!!!!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

To kiepskie informacje masz... 1 i 2 Dan zdawał w seitedo, a potem jeszcze raz w kyokushin, 3 Dan w IKKA w Szwajcarii, 4 i 5 Dan w IBK Bluminga. Ogólnie wszystkie stopnie w kyokushin... Nie piszcie niesprawdzonych informacji. Nieładnie...

A wcześniej obrazałaś innych ,że to nieprawda więc kto tu kłamie ? ,a po drugie w tym temacie nie ma żadnych pomówień ani zniesławień gdyz to 100 % prawda .
TEDO jako człowiek z wysokiej półki w seitedo i będący w Zarządzie tej organizacji to potwierdza, więc wszytko jest w nalezytym porządku.Może dodamy o obozach , które sanepid zamykał na prośby rodziców ?
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Na żadne prośby rodziców tylko donosicieli którzy nasyłali na nas sanepid przytaczając nieprawdziwe informacje. A tak w ogole to żaden obóz nie został zamknięty...
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Napisałam już że 1 i 2 Dan potwierdzał, czyt. zdawał jeszcze raz...
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Walcz jeżeli coś jest żle przedstawione jest okazja to zweryfikować. Swoja drogą słyszałem,że płęc piekna w tym klubie ma duże poparcie - i oto chodzi równouprawnienie musi być -tylko pozazdrościć sempai takich wiernych sympatyczek
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
czyli posiada stosowne certyfikaty????? jeżeli tak to prosimy o zamieszczenie zdjęć, to rozwieje wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam!!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024