Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sensei Hiroshi Shirai w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Żeby było klarowniej

Informacje tu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Byłem :) :) :)

Chociaż raz nie trzeba było jechać przez pół Europy, żeby poćwiczyć pod okiem Maestro :) :) :)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Było to jedno z najlepszych szkoleń z Maestro Shirai na jakich byłem w całej mojej karierze. Treningi poprowdzone w iście mistrzowskim stylu, Sensei w znakomitej formie, asystenci z najwyższej półki, atmosfera wspaniała. Dziękuję wszystkim za Waszą postawę i zaangażowanie. Oczywiście gratuluję nowym Shodanom... Egzamin przed komisją: Shirai, Marchini, Restelli to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Ponadto otrzymaliśmy znakomitą ocenę naszego karate, naszej organizacji i naszego zaangażowania w rozwój karate W.S.I.
Oss !
Dan
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
O tak seminarium rewelacyjne. Świetne treningi pod okiem Maestro. Tak jak Dan chyba najlepsze na jakich byłem. Styl w jakim prowadził treningi świadczy o tym że był w dobrym humorze, wierze że w ten dobry humor wprawiliśmy Maestro swoim karate i zaangażowaniem. Mam nadzieje że nie będziemy musieli znowu tyle czekać na kolejny przyjazd Maestro do Polski. Wielkie dzieki wszystkim za super semianrium.
Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
To był doprawdy wspaniały weekend!! Impreza zorganizowana doskonale i rewelacyjna - powiem wręcz - rodzinna atmosfera. Maestro Shirai w doskonałym humorze, co sprawiło, że zajęcia miały swój specyficzny klimat i oczywiście w połączeniu z odpowiednią dawką wiedzy w wydaniu Mistrza stanowiły balsam dla ciała i ducha. Nie wiem jak wy na to patrzyliście, ale sposób w jaki prowadzi Maestro zajęcia i jak klarownej formie przekazuje wiedzę jest niezwykły. Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i przekazane przystępny sposób. Trening sprawiał radość i czuło się MOC, tudzież jak Marchini zwykł mawiać "Power" and "SpIRIT" :P .
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce

>No to popatrzymy jak to wyglądało...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

budo_nowytu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Były jakieś walki full contakt :?: co to za karate bo po kimonach widzę,że to chłopcy Kwiecińskiego czyli walka bez walki i mistrz świata
  • 0

budo_nowytu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Przepraszam to inna organizacja nie zauwazyłem linku do światowej organizacji w Wałczu -sory za Kwiecińskiego.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
NowyTU w Wałczu nie mieści się żadna światowa federacja, lecz krajowy odłam World Shotokan Institute, który działa pod nazwą World Shotokan Institute - Poland. I to tyle, a następnym razem zanim coś napiszesz najpierw uważnie obejrzyj i poczytaj a dopiero potem klikaj w klawiaturę...
  • 0

budo_edi1704
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
To było moje pierwsze zgrupowanie, i chyba najważniejsze. To wspaniałe przeżycie, trenować pod okiem najlepszych. Maestro jest niesamowity, to w jaki sposób sprawdzał nas i uczył. Dla mnie osobiście, to zgrupowanie dało dało o wiele więcej, niż nauka nowych technik, i obcowanie z mistrzami. Pozwoloło mi to inaczej spojrzeć na pewne sprawy i na życie. I oczywiscie gratuluje dla nowych czarnych pasów :D Pozdrowionka :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce

Były jakieś walki full contakt :?: co to za karate bo po kimonach widzę,że to chłopcy Kwiecińskiego czyli walka bez walki i mistrz świata


Jak to śpiewają teraz w radio: "... kijem głupotę lecz".
  • 0

budo_nowytu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
no co ? nie walczą jak w K1
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce

Były jakieś walki full contakt :?: co to za karate bo po kimonach widzę,że to chłopcy Kwiecińskiego czyli walka bez walki i mistrz świata


Jak to śpiewają teraz w radio: "... kijem głupotę lecz".



Niestety nie każdą się da leczyć w ten sposób. Jeśli jest nabyta można próbować, jeśli wrodzona to mamy problem.

A jeśli chodzi o to, że nie walczą w K1!! No cóż to chyba nie to forum:)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Odpuście koledze...trochę się pomylił - każdemu może się zdarzyć...

W Wałczu czekamy teraz na oficjalne wieści z siedziby W.S.I. oraz na ocenę naszej pracy treningowej i organizacyjnej. Mam nadzieję, że nadejdzie i będzie pozytywna...
Przyjęcie zaproszenia przez Mistrza na kolejną wizytę jest jednak i tak najlepszym potwierdzeniem, że było OK ! :D

A kto nie był na szkoleniu niech żałuje i to bardzo...
  • 0

budo_edi1704
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Chciał bym podzekować Danowi, bo to była super impreza :) Będzie się o niej mówiło bardzo bardzo dłuuugo... Pozdrawiam :)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Dziękuję za miłe słowa.
Dzwonią do nas ludzie z pytaniami dlaczego nie było informacji o przyjeździe Mistrza Shirai ? Otóż informacje były ! Każdy kto ćwiczy karate w klubach członkowskich W.S.I.Poland spodziewał się przyjazdu Mistrza na to szkolenie. Aby Mistrz przyjechał do Polski pracowaliśmy ciężko przez ponad 3 lata... Jesteśmy organizacją otwartą i każdy może się do nas przyłączyć. Zasada jest prosta. Najpierw praca a później nagroda jaka jest trening z Maestro Shirai...
O szkoleniu także tutaj: /tylko dlaczego w komentarzach ktoś się podszył pod mój nick ?!/
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce

Dziękuję za miłe słowa.
Dzwonią do nas ludzie z pytaniami dlaczego nie było informacji o przyjeździe Mistrza Shirai ? Otóż informacje były ! Każdy kto ćwiczy karate w klubach członkowskich W.S.I.Poland spodziewał się przyjazdu Mistrza na to szkolenie. Aby Mistrz przyjechał do Polski pracowaliśmy ciężko przez ponad 3 lata... Jesteśmy organizacją otwartą i każdy może się do nas przyłączyć. Zasada jest prosta. Najpierw praca a później nagroda jaka jest trening z Maestro Shirai...
O szkoleniu także tutaj: /tylko dlaczego w komentarzach ktoś się podszył pod mój nick ?!/
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jednej rzeczy El Komendante nie dopowiedział! Otóż Szkolenie z Maestro dla wielu było nagrodą za pracę ale i wielkim zaskoczeniem. Nasi koledzy klubowi żyli w niewiedzy, aż do samego Poznania kiedy to okazało się, że nie jadą szkolenie gdzie zajęcia prowadzi tylko sensei Marchini ale, że głównie będą ćwiczyć pod okiem Maestro - no i wtedy trza było popatrzeć jak kopary leżały na siedzeniach:) :) :) Ale miałem ubaw!!!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Badysław - takie sytuacje miały miejsce w conajmniej kilku przypadkach. Uczestnicy jednego z klubów dowiedzieli się że na szkoleniu jest obecny Sensei Hiroshi Shirai dopiero w Wałczu widząc baner z Maestro /oczywiście ich instruktor wiedział, he,he.../.
Myślę, że nie pogniewali się na taką niespodziankę :D :D :D
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
To była suuuuper niespodzianka!! Jak mawiał Osioł w "Szreku" - ja chcę więcej!!!
Dan ta mała mgiełka tajemniczości mi odpowiadała - to znaczy że ekipa jest bardzo zgrana!!
Jeszcze raz Dan wielkie dzięki bo przednia to była impreza!!!! Wyrazy uznania!!!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Hiroshi Shirai w Polsce
Tak, chyba właśnie to zgranie jest naszą najwiekszą siłą. A mam już dla Was kolejną niespodziankę, ale o niej powiem kiedy się spotkamy bo to nie jest temat na forum...
Pozdrawiam
dan
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024