Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai


Olejnik jest tego przykładem bo każdego dana z osobna zdobył w innej federacji tylko za samo przxejście

Skąd to wiesz?

To proste wchodzisz w gogle i jedziesz :
Zaczynasz od PZK( 2 kyu ) ,Seitego1 dan , IKO 3- 2 dan , AKK Szwajcaria 3 dan , i IBK 4 i 5 dan ostatni w przeciagu niespełna 12 miesięcy reszte każdy sobie sam dopowie ponieważ tak jak juz pisał przyjaciel z OK przerwa trwa przeważnie w szkołach kontaktowych około 5 lat i kończy sie to egzaminami ,a nie jakimiś promocjami. Przedmówca jest lepszy bo w rok zdał na dwa stopnie dan.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Witajcie! We wszystkich organizacjach kyokushin i kyokushinopodobnych na całym śwecie jest zasada, że branch chiefa nie obowiązuje karencja jak innych ćwiczących. Pewnie zaraz ktoś napisze, że w jego organizacji tak nie jest... Zapytajcie swoich branch chiefów - czy mogą . A czy chcą to już inna sprawa. Założę się, że przykładowo Shihan Jeremicz, gdyby tylko chciał, mógłby już za rok zostać promowany na 6 dan. To związane jest z ułatwianiem przedstawicielom krajowym rozwoju organizacji : egzaminy na wyższe stopnie, prestiż itp. Wiadomo, że sandan może egzaminować na shodan, yondan na nidan itd. Osobiście nie widzę w tym nic złego - szefom organizacji zależy na tym by ich branche krajowe rozwijały się i rosły w siłę. Czy za tym idzie w parze wzrost poziomu? Z tym jest pewnie różnie...
:twisted:
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

Ja natomiast widzę,że dzięki członkowstwu w IBK Polacy mają szansę częstych treningów ze znanymi fighterami z całego świata.I o to chodzi w IBK.Jeśli taką szansę uznajecie za głupotę,to chyba zwariowaliście.


Przepraszam... Z jakimiz to fighterami? Przeciez takich w IBK nie ma. Historie o Peterze Aertz`cie i innych to bajki opowiadane przez jakichs bajkopisarzy (wcale nie mam tu Ciebie na mysli) Czy byl ktorys z tych fighterow na poznanskich zawodach? Moze chociaz Martin van Emmen?Czy to tez byla tylko fantazja szefa? Przeciez oni nie maja z wami nic wspolnego. Wiem ze maja dany w IBK ale takie dany ma tez Chuck Noris i Bob Wall. To ze sprzentuje sie komus dana nie znaczy wcale ze sie go kupilo!

Ps: Uwazam ze robienie sobie reklamy cudzym kosztem jest nieetyczne i nieuczciwe
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Dojo w ktorym trenuje prowadzacym jest posiadacz 3 dana wraz z nim trenuje jescze 2 sensei z tym stopniem. Sensei Gary nie widzi zadnego problemu by jego uczniowie mieli tak wysokie stopnie. Tak naprawde to On jest SENSEI i moze dlatego jest tak szanowany przez swych uczniow. Co do stopni nadawanych to stopnie od 1 dana w zwyz w Enshin Karate nadawane sa TYLKO po egzaminach przed Kancho J.Niniomiya (zdrowy ukalad) moze dlatego tak niewielu jest w tym stylu shihan i sensei z wysokimi danami.
  • 0

budo_jądro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

Ja natomiast widzę,że dzięki członkowstwu w IBK Polacy mają szansę częstych treningów ze znanymi fighterami z całego świata.I o to chodzi w IBK.Jeśli taką szansę uznajecie za głupotę,to chyba zwariowaliście.


Przepraszam... Z jakimiz to fighterami? Przeciez takich w IBK nie ma. Historie o Peterze Aertz`cie i innych to bajki opowiadane przez jakichs bajkopisarzy (wcale nie mam tu Ciebie na mysli) Czy byl ktorys z tych fighterow na poznanskich zawodach? Moze chociaz Martin van Emmen?Czy to tez byla tylko fantazja szefa? Przeciez oni nie maja z wami nic wspolnego. Wiem ze maja dany w IBK ale takie dany ma tez Chuck Noris i Bob Wall. To ze sprzentuje sie komus dana nie znaczy wcale ze sie go kupilo!

Ps: Uwazam ze robienie sobie reklamy cudzym kosztem jest nieetyczne i nieuczciwe


Tak?To powiem ci tak:był Martin van Emmen,Rodney Glunder,Henk Kuipers i Bluming.W IBK fighterów nie ma?To może w waszej pseudoprofesjonalnej organizacji,którą ciężko znaleźć nawet w internecie.Voinescu stwierdził,że sam chce rządzić i tylko dlatego zrobił swoją pseudoorganizacje.A David Cook?Przeprasza Bluminga za bzdury,które o nim opowiadał i pozostają w kontakcie.I weź już skończ się wpieprzać,albo załóż temat o Seibudokai i tam pisz co chcesz!
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Popieram przedmówcę!! Jan111 zanim cos napiszesz to przemysl to... bo jak na razie p********* same głupoty!!!
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Panowie spokojnie
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

Ja natomiast widzę,że dzięki członkowstwu w IBK Polacy mają szansę częstych treningów ze znanymi fighterami z całego świata.I o to chodzi w IBK.Jeśli taką szansę uznajecie za głupotę,to chyba zwariowaliście.


Przepraszam... Z jakimiz to fighterami? Przeciez takich w IBK nie ma. Historie o Peterze Aertz`cie i innych to bajki opowiadane przez jakichs bajkopisarzy (wcale nie mam tu Ciebie na mysli) Czy byl ktorys z tych fighterow na poznanskich zawodach? Moze chociaz Martin van Emmen?Czy to tez byla tylko fantazja szefa? Przeciez oni nie maja z wami nic wspolnego. Wiem ze maja dany w IBK ale takie dany ma tez Chuck Noris i Bob Wall. To ze sprzentuje sie komus dana nie znaczy wcale ze sie go kupilo!

Ps: Uwazam ze robienie sobie reklamy cudzym kosztem jest nieetyczne i nieuczciwe

te słowa kiedyś mówił shihan Tomasz O czyżby zawitał na tym forum ?
Tak?To powiem ci tak:był Martin van Emmen,Rodney Glunder,Henk Kuipers i Bluming.W IBK fighterów nie ma?To może w waszej pseudoprofesjonalnej organizacji,którą ciężko znaleźć nawet w internecie.Voinescu stwierdził,że sam chce rządzić i tylko dlatego zrobił swoją pseudoorganizacje.A David Cook?Przeprasza Bluminga za bzdury,które o nim opowiadał i pozostają w kontakcie.I weź już skończ się wpieprzać,albo załóż temat o Seibudokai i tam pisz co chcesz!


  • 0

budo_laeta
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

To proste wchodzisz w gogle i jedziesz :

A Google zawsze prawdę Ci powie :lol: Nie ważne, nie o to tutaj chodziło.

Zaczynasz od PZK( 2 kyu ) ,Seitego1 dan , IKO 3- 2 dan , AKK Szwajcaria 3 dan , i IBK 4 i 5 dan ostatni w przeciagu niespełna 12 miesięcy (...).

Rozumiem, że wg Ciebie kolejne stopnie Shihan dostawał za uśmiech lub przejście do innej organizacji?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Laeta mysle ze bardzo malo wiesz o swiatku sztuk walki, nie powiem ze za usmiech twoj shihan dostal stopnie bo tego nie wiem. Ale sadze z Twojej wypowiedzi ze wydaje Ci sie to niemozliwe. To powiem Ci o sobie sam w pewnym czasie mojej kariery w Oyama Karate otrzymalem propozycje zmiany organizacji i otrzymanie stopnia wyzej za samo przejscie, na moje pytanie czy chca mnie obrazic ta propozycja byli zdziwieni a jeden pan nawet chcial mi dozucic w promocji drugi stopien.Takie sytuacje sa nagminne w naszym malym swiatku karate i jesli o nich nie wiedzialas to musisz bardzo krotko cwiczyc.Mnie zawsze smiesza goscie ktorzy w ciagu paru lat a czasami miesiecy potrafia zmienic styl,organizacje i jeszcze dorobic sie 4,5 czy 6 dana. Moj tekst nie ma na celu ani obrazic ani osmieszyc Twojego shihan bo nie wiem w jaki sposob zdal na swoje stopnie, widzialem go tylko raz osobiscie na jednym z turniejow.Nie po drodze mi z MTklubem ale w niektorych tematach sie z nim zgadzam.Pozdrawiam
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai


To proste wchodzisz w gogle i jedziesz :

A Google zawsze prawdę Ci powie :lol: Nie ważne, nie o to tutaj chodziło.

Zaczynasz od PZK( 2 kyu ) ,Seitego1 dan , IKO 3- 2 dan , AKK Szwajcaria 3 dan , i IBK 4 i 5 dan ostatni w przeciagu niespełna 12 miesięcy (...).

Rozumiem, że wg Ciebie kolejne stopnie Shihan dostawał za uśmiech lub przejście do innej organizacji?

Nikogo nie obrażam tylko tak się składa ,że kiedyś był krótko w organizacji razem zemną .Shihan Tomasz zaczął od IKO 1, seitedo, IKO3. Szajcaria AKK i dziś mamy IBK i w ciągu 12 miesięcy 4 i 5 dan. To prawda więc po co się obrażać. Lepiej poproś o autobiografie shihan.TU ZGQADZAM SIĘ Z PAWŁEM SĘPKIEM CHODZ NIE ZAWSZE MA RACJĘ.
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Na pewno macie trochę racji... Jednak na 4 Dan zdawał pełny egzamin, a że 5 Dan dostał w tak krótkim odstępie czasu to już nie jego wina, widocznie "ktoś" uznał że mu się należało... tak więc nie widzę sensu dlaszej dyskusji na ten temat!
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

A David Cook?Przeprasza Bluminga za bzdury,które o nim opowiadał i pozostają w kontakcie.


Ty mnie po prostu rozwalasz :D Wiem ze tak pisze na stronie Bluminga ale to BZDURA. Jak poszukasz to znajdziesz wypowiedzi shihan Cooka.
A co do tego "w kontakcie": Cook, Voinescu i Jonkers zostali zaproszeni na mistrzostwa swiata IBK w Amsterdamie w charakterze gosci specjalnych i na tym sie wszelkie kontakty skonczyly (Cook oczekiwal ze zniknie ta bzdura o nim ze strony Bluminga, co mu zreszta obiecano, tak sie jednak nie stalo i... na tym koniec kontaktow :wink: )
Wybacz, naprawde nic do ciebie nie mam ale zachowujesz sie troche jak aktywista ZSMP z poprzedniej epoki :idea: Pozdrawiam!

PS: Teraz do tej panny ktora sie z toba zgadza(przepraszam zapomnialem jak sie zwie): w przeciwienstwie do wielu, podaje tylko sprawdzone informacje a nie politycznie poprawna papke ktora wali wam ktos lopata do glowy :wink:
  • 0

budo_laeta
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

(...) Ale sadze z Twojej wypowiedzi ze wydaje Ci sie to niemozliwe. (...) Takie sytuacje sa nagminne w naszym malym swiatku karate i jesli o nich nie wiedzialas to musisz bardzo krotko cwiczyc.

Nie twierdzę, że jest inaczej, gdyż takich przypadków, jak słusznie zauważyłeś, było, jest (i oby nie było) mnóstwo. Chyba jednak nie do końca celnie i poprawnie zinterpretowałeś moją wypowiedź. Chodziło mi o to, że Shihan Olejnik nie dostał stopni dan WYŁĄCZNIE za zmianę organizacji. Kosztowało go to sporo wysiłku, chociażby podczas egzaminów.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Bez komentarza :lol:
  • 0

budo_laeta
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai

:lol:

Co Cię śmieszy, jeśli można wiedzieć?
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
jan111
Może już wystarczy tej kryptoreklamy?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Twoja niczym nie zmacona wiara. MTklub podal Ci trzy rozne organizacje rozniace sie od siebie przepisami walki ,kata,technikami kihon Twoj sensei przeskakuje w nich ze stopnia na stopien i Ty sie dziwisz ze mnie to smieszy. Tak nawet bardzo :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
Tak?? To wymień mi proszę różnice jakie występują w "przepisach walki,kata oraz w technikach"?? Bo widzę że doskonale się na tym znasz...
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Kyokushin budokai
O.K. MTklub napisal Ty nie zaprzeczylas wiec mysle ze to prawda :2 kyu PZK ,1 dan IKO-1 2 i 3 AKK Szwajcaria i 4,5 dan IBK. Wiec posortujmy to wszystko do jednego wora wrzucimy: PZK , IKO-1 i AKK Szwajcaria (podobne kata,przepisy walki i kichon bez ataku piesciami na twarz,rzutow i walki w parterze) ale Seitedo to juz inna bajka stworzone przez goscia mieszkajacego na Hawajach podstawy majaca w stylach tradycyjnych (Shotokan , Wado-ryu ?ale na tym sie nie znam wiec nie pisze) ale na pewno nie w Kyokushin. Widzialem zdjecia tworcy tego stylu podczas wykonywania kata (sposob trzymania gardy, pozycje jak i dlon wyprowadzajaca uderzenie sygnalizuja duza rozbnice miedzy Kyokushin a Seitedo)wiec mamy drugi worek. A na koniec przepisy z Waszej strony punkt 3. Total Kontakt (all roud fighting) to brzmi jak zasady MMA. Punkt 4. Judo+Kyokushin. Teraz masz trzy wory sztuk walki. Jesli gdzies sie pomylilem to prosze sprostowac. Co do mojej wiedzy na temat karate, trenuje 24 lata w swojej karierze przechodzilem raz z IKO Kyokushin do Oyama Karate ze stopniem 2 kyu ,przejscie trwalo okolo 1,5 roku przy takich samych przepisach walki ,rozne sa tylko kihon i kata. Majac 3 dana w Oyama Karate przeszedlem do Enshin i odlozylem swoj czarny pas widzac ogrom roznic w tych dwoch stylach. :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024