Skocz do zawartości


Zdjęcie

dylematy suplementacyjne ssj7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
po pierwsze, teraz dopiero zobaczylem, ze napisales 10s. raczej 120s, czyli 2 minuty.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

po drugie, cwiczac anaerobowy cwiczymy jednoczesnie aerobowy, w druga strone to duzo gorzej dziala

po trzecie, moze i ta minuta to za malo na pelna regeneracje, ale badz co badz zupelnie zmienia postac rzeczy, bo mozna sie pozbyc co nieco mlekowego.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
To ,,co kolwiek,, jest niczym ... tak juz jest ... :wink:
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
ja powiem tak jeżeli chodzi o mnie po kreatynie przyrost wytrzymałości jest słaby siła owszem co zauważyłem podczas walki mam bardziej skrępowane ruchy. Polecam bcaa i AAkg z jakiejś firmy naprawde po tym mam powera konkretnego i po za tym siłowo też nie jest źle o wiele mniej się męcze i szybciej się regeneruje. pozdr. :-)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7

ja powiem tak jeżeli chodzi o mnie po kreatynie przyrost wytrzymałości jest słaby siła owszem co zauważyłem podczas walki mam bardziej skrępowane ruchy. ...


Bo jest zbyt duża retencja wody i niestety traci się na dynamice - monohydrat powoduje największa retencję z pośród wszystkich kreatyn [wg. badań]
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7

ja powiem tak jeżeli chodzi o mnie po kreatynie przyrost wytrzymałości jest słaby siła owszem co zauważyłem podczas walki mam bardziej skrępowane ruchy. Polecam bcaa i AAkg z jakiejś firmy naprawde po tym mam powera konkretnego i po za tym siłowo też nie jest źle o wiele mniej się męcze i szybciej się regeneruje. pozdr. :-)

AAKG to nic innego jak NO-booster. Poza pompą w czasie treningu i nieznacznym przyrostem siły nie ma mowy o efektach porównywalnych do tych osiągniętych w czasie cyklu kreatynowego. NO dobre jest na okres między cyklami kreatynowymi jako bardziej uprzyjemniacz treningu, bo w dużej dawce potrafi nieźle spompować mięso (minusem tego jest ryzyko niedokończenia sesji treningowej z powodu bolesnej pompy). :wink:
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
powiem ci kolego że brałem go osobiście wzrost wytrzymałości był znaczący w porównaniu z kreatyną i nie sugeruje się jakimiś opisami z internetu lecz własnymi odczuciami . pozdr. :-)
  • 0

budo_mr.skowron
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
Wzrostu wytrzymałości dopatrywałbym się po prostu w solidnym treningu, nie w AAKG (+ może placebo :wink: ).

Bo tu nie chodzi o opinie innych stosujących tylko o metodą działania suplementu i "podejście naukowe" - AAKG tak jak pisał Silver poza "uprzyjemnianiem" treningu nie spełnia dodatkowych funkcji, przynajmniej w odczuwalny sposób.
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
to dziwne bo moi koledzy co trenują ze mną zaczeli to brać oprócz zwiąkszenia siły odczuwali duży wzrost energi na treningu może samemu warto spróbować i ocenić dopiero pozdr.
  • 0

budo_mr.skowron
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
Nie trzeba zażywać wszelkiego rodzaju suplementów, aby wiedzieć jakie rezultaty przynosi ich zażywanie.

Żebyśmy się zrozumieli - suplementacja AAKG faktycznie poprawia wyniki siłowe, wydolnościowe, regeneruje, nawet pomaga spalić tkankę tłuszczową co przedstawiają wyniki badań. Jednak przy suplementacji samym AAKG owe efekty są bardzo niewielkie. Ciężko wówczas faktycznie podać powód przyrostu wyników - czy to zasługa wyłącznie treningu czy AAKG też miało na to wpływ.

W większości wypadków duże znaczenie ma tutaj placebo - AAKG "uprzyjemnia" trening, przez co bardzie motywuje do ćwiczeń, a pompa daje poczucie dobrze wykonanej roboty. Tak więc najczęściej dobre wyniki są spowodowane jedynie porządnym treningiem (z kolei na jakość treningu suplement ma już wpływ). Działanie niebezpośrednie.

Tak więc jeśli komuś zależy na efektach i chce korzystać z supli ja proponowałbym kreatyne - dla mnie 1 z nielicznych supli po których faktycznie "czuć różnice". AAKG i tym podobne sprawdzają sie jako dodatek.

Pozdrawiam
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
Jednak przy suplementacji samym AAKG owe efekty są bardzo niewielkie. Ciężko wówczas faktycznie podać powód przyrostu wyników - czy to zasługa wyłącznie treningu czy AAKG też miało na to wpływ.
Mówiłem że brałem jeszcze bcaa. A jeśli chodzi kreatyne to po niej miałem tylko i wyłącznie napompowane mięśnie oraz więcej siły przy podnoszeniu sztangi a w żaden sposób nie przeniosło sie to na mate a co gorsza miałem ograniczone ruchy przy uderzaniu takie są moje spostrzeżenia pozdr.
  • 0

budo_mr.skowron
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
Z BCAA czy bez to i tak uważam, że duet ten nie jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o konkretne budowanie siły czy masy. Na pewno nie zaszkodzi, ale za jeśli miałbym podobne cele pieniążki spożytkowałbym inaczej.

Skoro wyciskałeś więcej znaczy, że siła wzrosła. Powodu przez który nie przełożyło się to na SW upatrywałbym się w doborze ćwiczeń. Napompowanie mięśni i "mniejszy zakres ruchu" to zapewne przypadłości retencji wody. Ale to szybko mija po cyklu, a masa i siła pozostaje (przynajmniej większość).

BTW mam nadzieję, że nie odbierasz tego w ten sposób, że próbuję obalić Twoje teorie itp :wink: Po prostu próbuję dobrze doradzić.
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
ja roumiem twoj tok myślenia. Jednak ja ważąc 95kg i mając 172 cm wzrostu nie potrzebuje już robić mase a silny jestem wystarczająco :) dlatego szukam suplementów które podniosą moją wydolnośc treningową. pozdr.
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
bartek a mogę wiedzieć co ćwiczysz? jeśli kretka Ci bardzo przeszkadzała, to dam głowę, że coś ze stójki? kurcze sam się nad kretką zastanawiam, ale mi chodzi o kondyche/wytrzymałość pod parter a nie masę/siłę...a jeśli chodzi o trening to GSP robi obwodówkę z ciężarem do 10 powt. Sprawdzi się to pod moje priorytety? Czy robić raczej coś jak Randy? mały ciężar i jechać non stop wszystkie partie po kolei? A może podzielić to na cykle? Po kretce to rzeczywiście spuchnę po czymś takim a nie chcę :P
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: dylematy suplementacyjne ssj7
ssj7, Clout x2 :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024