Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada- worek treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Porada- worek treningowy
a wiec chcialem sobie kupic wreszcie worek treningowy nie stac mnie na skorzany dlatego wytypowalem 2 z allegro i chcialbym poznac wasza opinie czy warto to kupywac czy troche mi posluzy a moze proponujecie kupic cos innego mniej wiecej w tym przedziale cenowym

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to jest pierwsza propozycja

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a to druga.

Zaznaczam ze worek ma sluzyc do trenowania kopniec i uderzen rekami.
  • 0

budo_dulzone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
mniej wiecej podobne jakosciowo najlepiej byloby obejrzec na zywo szczegolnie szycie i miejsca laczenia worka z lancuchami,jednak wazniejsze jest czym wypelnisz taki worek
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
mysle ze mocno upchanymi scinkami materialow z zakladu krawieckiego
  • 0

budo_scorpioneq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
no więc bardzo dobrze myślisz, ja mam podobny worek, upchany ciasno ścinkami materiałów, i sobie chwale :) tyle że ja sam sobie go robiłem
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
najważniejsze żeby był ciezki i twardy i patrz też na szwy(ostatnio trafilem na worek z ,metalowymi guzikami xD dopiero po dłuższej chwili kopania zauwazylem że coś nie tak)im mniej tym lepiej ;) , ścinki swietnie sie nadadza tylko musisz ich miec naaaaprawde duzo.
PZDR
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
Pozycje no.2 odradzam, wg. mnie jest to "wysokiej jakosci shit" (o ile mnie pamiec nie myli bylem w posiadaniu takiego worka ze skaj pcv, niestety nie dlugo ponad tydzien) szyld "prosto od producenta" chyba piwnicy pana ze sklepu 12wan... w moim subiektywnym odczuciu.

Tak sie sklada ze prozpozycje pierwsza mam juz od ponad poltora roku, troche w innym wydaniu (tez RING) i chwale sobie, material bardzo wytrzymaly, przy dosc intensywnej eksploatacji, nie sciera sie i nie niszczy. Kupilem wypelniony scinkami i jedyna wada(chyba troche z mojego lenistwa) - scinki sie ubily i gora jest pusta, kwestia uzupelnienia.

O no.2 bym zapomnial.
pozdrawiam!
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
Oczywisci poprawka, pomylila mi sie kolejnosc(z winy przegladarki i otwierania kart) :roll: odradzam pierwsza alternatywe, druga jest OK :D
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
super dziekuje za konkretna odpowiedz:) taka byla mi potrzebna;]
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
Mysle jednak, ze mimo wszystko warto troche pochodzc po sklepach ze sportowymi akcesoryjami, minus kupowania workow przez allegro ogranisza sie do zobaczenia ich na zdjeciu, niestety, co nie daje 100% satysfakcji z zakupu... Ostatnio rozgladalem sie troche i po cichu moge zasugerowac InterSports, czy tego typu sklepy w duzych marketach, naprawde pozytywnie sie zaskoczylem widzac worek bardzo solidnie zrobiony, ze skory syntetycznej, bardzo twardej, grubej, mocowania lancucha tez bez zarzutow, a co najwazniejsze ciezki i duzy, za niecale 160zl... porownujac go do tych RINGOW (choc tez sa niczego sobie) zdecydowanie teraz wydalbym pieniadze na ten ze sklepu :wink:

pozdrawiam!
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
nie mam takiego sklepu w czewie. w go sporcie sa tylko krotkie wiec nie bardzo mi odpowiadaja
  • 0

budo_dam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Niedaleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada- worek treningowy
Ja zakupiłem 2lata temu na Allegro worek Hokkaido. Robią je chyba gdzies w trójmieście jeśli dobrze pamiętam. Mają standardowe wymiary. Ja potrzebowałem większy- 180cm długości- zrobili na zamówienie bez problemu (no może tylko kolor pomylili hehe ale luz). Wypchałem go ścinkami (duuużo tego było). Teraz waży chyba tak z 60- 70kg, na łańcuchach, napierdzielam w niego od lowkików przez kolana i łokcie i nic jak nowy. Tylko synteteczny materiał obciera piąchy, dlatego potrzebne są przyrządówki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024