Jak to brać i w jakie dni.
Dzięki z góry
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
5g kreatyny z dextrozą z rana na czczo ok 30 min przed sniadaniem i bezposrednio po treningu(na opak. dextrozy powinno pisac ile zmieszac z kreatyną) a odzywke wysokokaloryczna wg brakow w diecie, a jaka to odzywka wogoleKreatyna monohydrat+ dextroza+ odżywka wysokokaloryczna.
Jak to brać i w jakie dni.
Dzięki z góry

Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Hmmm gdybym ja mial to brac to bym bral tak: łyknął bym porcje kreatyny( na opak pisze pewnie ile brac)i bym to popil dextrozą, jest nawet slodkawa wiec z popiciem nie byloby problemuta odżywka to; z activlab whey best mass dibencozide positive. Kolego ale ja mam kreatynę w tabletkach a dextroza jest w proszku i jak to brać??

Napisano Ponad rok temu
I jeszcze jedna wazna rzeczdzięki kolego

| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jaki jest najbardziej urazowy sport walki ? |
CROSS-BUDO |
|
|
||
Kobieta jako ofiara napaści |
Samoobrona Kobiet |
|
|
||
Jaka obrona przed slamem??? |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
Wiecie może kiedy są jakieś zawody w wyciskaniu na klate? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Jak rozmawiać z dziewczyną? |
Lifestyle |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu