Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkret


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret


ja i slaszysz, treningowe przyjecie kopa na klate 8)

na zdjęciu jest już pełny wyprost nogi a uke stoi jak stał? cios był zadany na styk?


Osoba uderzona na zdjęciu jest rozmyta od pasa w górę co świadczy o tym, że została wprawiona w ruch - znaczy choćby lekko odepchnięta :)
Nie czepiaj się mags - pewnie sam lepiej potrafisz? :)
  • 0

budo_omasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

KUL stoi mocno, a są tacy co twierdzą, że to najlepsza filozofia w kraju.


chyba "filozofia". katolicka....
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

Nie czepiaj się mags - pewnie sam lepiej potrafisz? :)

nadal potrafię odepchnąć kopiąc np mae-geri w klatę, choć dłuuugo juz nie ćwiczę ciosów. z tego powodu yoko pewnie by mi juz nie weszło
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret


ja i slaszysz, treningowe przyjecie kopa na klate 8)

na zdjęciu jest już pełny wyprost nogi a uke stoi jak stał? cios był zadany na styk?

ojej nie zabiłem slaszysza mea culpa. to był luźny trening (na którym brakowało tarcz), nie sparring. Pozatym panie analizatorze, co ci ta fotka mówi, komlpetnie nic. Nie wiesz czy do był atak z dojścia, nie wiesz czy kombinacja. JA sam już nie pamiętam bo pochodzi ona sprzed kilku lat. Ale skoro mam założone rękawice, to chyba była jakaś kombinacja, np. w stylu yoko, tsuki, tsuki. Kolejne primo zadne yoko, to trening tae-kwon-do (swoją drogą mój pierwszy w życiu 8) ) więc wychodziły różnice w wykonaniu kopnięcia. Pozatym nigdzie nie pisałem że to jest jakieś wzorcowe kopnięcie ;) Ostatnie promo co ja ci sie będe k@#%^ tłumaczył, masz wątpliwości wyskocz na sparing.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
mój 2000 post hrhrhr :twisted:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
gratulacje :)
posparować zawsze można, kwestia ustalenie gdzie, kiedy i jak... :wink:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
racja, nie wiem, jaka to była sytuacja. ale mowa była o filmiku w którym uke leci hen daleko o po przyjęciu kopa, a ty wklejasz takie zdjęcie - trudno nie skomentować
peace (a w którąś sobotę warto mimo to trochę się pogibać na macie a potem nad kufelkiem :-) )
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
spoks, sorki za ostry komentarz. Jestem ostatnio deko spięty walką z JWC (wycyckali mnie właśnie na 6tys.zeta) tuż przed odbiorem mojego mieszkanka.
Do wspólnego sparingu na pewno nadarzy sie okazja, bo jak tylko ograne mieszkaniowe sprawy, mam zamiar wyruszyć do copacabany na treningi MT ;)
pozdr

A co do przyjęć kopnięć i upadków, nakręciliśmy coś podobnego jakieś 10 lat temu z kolegami z kicka. Piękny sidekick + ukemi. Wyglądało cholernie wiarygodnie, żałuję że nie mam dostępu już do tej taśmy. Wspaniały trening i wspaniała pamiątka :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

posparować zawsze można, kwestia ustalenie gdzie, kiedy i jak... :wink:


Ja też! Ja też! Z chęcią dostanę od was w pape :D
Tyle, że ja nie z Wa-wy :cry:
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

gratulacje :)
posparować zawsze można, kwestia ustalenie gdzie, kiedy i jak... :wink:



to się dołączę do chętnych....
mags....juz mnie podsumowałes że jestem młody i niedojrzały, ja z kolei myślałem głośno że jestę pielęgniarką.....myślę że na zgodę mały sparing byłby OK ? :) to nie średniowieczne "honorowe" ;) wyzwanie......

zapraszam do SAMURAJ GOLD TEAM.....
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

gratulacje :)
posparować zawsze można, kwestia ustalenie gdzie, kiedy i jak... :wink:



to się dołączę do chętnych....
mags....juz mnie podsumowałes że jestem młody i niedojrzały, ja z kolei myślałem głośno że jestę pielęgniarką.....myślę że na zgodę mały sparing byłby OK ? :) to nie średniowieczne "honorowe" ;) wyzwanie......

zapraszam do SAMURAJ GOLD TEAM.....
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
epidemia :lol:
widzisz, garry? rozbudziłeś swoim wyzwaniem ukryte namiętności bywalców działu aikido :lol:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
bosh. Jak tak dalej pójdzie to może zorganizujecie zlot jakowy, jak za starych dobrych czasów ;)

ech ta moja niewyparzona gęba :lol:
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
Słyszałem, że na zlotach vortalu różni instruktorzy z różnych MA prowadzili treningi. Prawda, to? Taki zlot to może być fajna sprawa, jeśli czas pozwoli z chęcią bym podjechał.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

Słyszałem, że na zlotach vortalu różni instruktorzy z różnych MA prowadzili treningi. Prawda, to? Taki zlot to może być fajna sprawa, jeśli czas pozwoli z chęcią bym podjechał.

prawda...
  • 0

budo_fosken18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
Może i trenuje długo (3 lata)ale po waszy wypowiedziach dochodze do wniosku ze dalsze trenowanie aikido niema sensu , i jest jedynie specyficzna forma "gimnastyki". Jutro ide sie zapisac na Kick Boxing, a z aikido rezygnuje .


Osobiscie uwazam ze tego typu tematy byly juz wielokrotnie wałkowanie , wiec bynajmniej temat ten mozna uznac za prowakacje. Jak by na to nie patrzec odpowiedz brzmi jednoznacznie - aikido NIE jest skuteczna SW na ulice.
  • 0

budo_fosken18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
długo=/niedługo
waszy=/waszych

a pozatym skuteczność jakiej kolwiek SW jest bynajmniej sprawa "indywidualna", przeciez niema określonych wzorców zachowac w sytuacjach w ktorych ktos chce nam wpier...., kazdy zachowa sie inaczej

Prowokacja mode off
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

Słyszałem, że na zlotach vortalu różni instruktorzy z różnych MA prowadzili treningi. Prawda, to? Taki zlot to może być fajna sprawa, jeśli czas pozwoli z chęcią bym podjechał.


Byłem raptem na dwóch zlotach, ale potwierdzam. Zaj...bista rzecz. Od treningów po znajomości, które utrzymują się do dnia dzisiejszego(nawet bliskie znajomości :wink: ).
Ehh, stare czasy :)

bosh. Jak tak dalej pójdzie to może zorganizujecie zlot jakowy, jak za starych dobrych czasów ;)

Nie ma już Slasza, który naprawdę dobrze organizacyjnie się spisywał.
No ale zawsze można go zastąpić. Jest luty, więc można zacząć myśleć o zorganizowaniu czegoś(pewnie na jesieni jak wtedy).
Co wy na to?
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

Jest luty, więc można zacząć myśleć o zorganizowaniu czegoś(pewnie na jesieni jak wtedy).
Co wy na to?

Nie chcę krakać, ale pewnie wyjdzie jak przy próbie zorganizowania wspólnych treningów aikido, w zeszłym roku w czerwcu, bodajże. Wielu obiecywało, była garstka. Pewnie można powiedzieć, że byli ci, którzy powinni, ale zawsze to troszkę szkoda. :roll: :evil:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
Może to słabość aikido ;-) że nie mogliście się zebrać i razem poćwiczyć...
Taki joke, no offence.
A i lokalizacja taka, że ludzie z północy Polski mieli najdłuższy dojazd. Wawa daje (względną równość dla wszystkich)

Sądzę, że przy odpowiedniej organizacji uwzględniającą wielu prowadzących i różnorodność sztuk walki - od aikido po bjj, dobre miejsce gdzie można się przekimać i poćwiczyć byłaby szansa na kolejny(chyba już VI) Zlot VB.
Ale na razie nikt po Slaszu nie chce się tego podjać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024