Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkret


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

budo_calm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
Bogumile - widzę, że od rana się nudzisz i zamiast wziąć się do roboty po necie serfujesz...
Po pierwsze primo: nie czuję się przyparty do czegokolwiek, a zwłaszcza do muru i na pewno nie przez Ciebie...
Po drugie sekundo - nie zwykłem nazywać ludzi głupimi...
Po trzecie - tercjo:
1. Co Wy tu robicie - wprowadzacie swoisty koloryt-dla jednych być może atrakcyjny, dla wiekszości wydaje mi się ..brąz...delkatnie opisując
2. Po co i dlaczego? - no właśnie po co?...z nudów..ze złośliwości..z poczucia "ja jestem najwspanialszy, najmądrzejszy, najlepszy, najcudowniejszy i tylko ja tak myśle"
3. Jest tyle piekniejszych mozliwości..można pójść na spacer...posiedzieć w toalecie...walnąc sie deklem...czy od razu trzeba wszystkim udowadniać że są niespełna rozumu i tracą czas na jakies tam aikido, bo ono i tak jest do dupy za to R i B to co innego..oni to się znaja..wiedza i kochają...
4. Nie można - chyba żeby Szczepan jako mod...

Mam nadzieję że jesteś usatysfakcjonowany..jesli nie to już Twój problem
A no i oczywiście czy ja gdzieś napisałem że jesteś szalejącym ogrem bijącym wszystkich dookoła??..na pewno nie...więc nie przeprowadzaj nadinterpretacji..

ho ho - skoro Randall ma 190cm i ponad 100kg to może R to ja??...straszna konkluzja..
PS. Boguś - ja z mamą nie mieszkam od 17 lat..nie masz co dzwonić...

SHABU - cieszę się, że się cieszysz bo Ciebie także uwzględniłem :)
Światłość spłynęła na mnie...o dzięki Ci !! ;)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

Bogumile - widzę, że od rana się nudzisz i zamiast wziąć się do roboty po necie serfujesz..



Jestem w robocie i fakt troche Mi się nudzi.

A po drugie to moja robota (jak już w niej jestem), polega głównie na gonieniu innych do roboty...a że pracują wzorowo to nie mam się do czego brać.


A powiedz mi jeszcze dla czego się zastanawiasz czy dało by się nas zablokować ?
Z czystej ciekawości - czy technicznie jest to mozliwe ?
Czy stoją za tym jakieś przemyślane konkretne rozwiązania?
  • 0

budo_calm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret
To fajną masz robotę :)
Je też mam fajną, bo jak mi sie chce to robie a jak nie to nie ;)
Co do blokowania:
nie będe sie ortodoksyjnie upierał, ;) , albowiem myśl taka chwilowo mi przemknęła ;) (i podzieliłem sie nia na forum) ..po lekturze szerego postów...
Czy jest to technicznie możliwe: nieoficjalnie pewnie wprawny hacker mógłby zblokowac dostęp do serwera z danego IP..
oficjalnie Szczepan jaoko moderator ma zdaje sie mozliwść zablokować pisanie postów przez konkretnego użytkownika jak również po prostu uzytkownika tego usunąc...

No i oczywiście miszcz Marian..gdyby tak skoncentrował swoje Ki...ale to mogłoby być śmiertelnie niebezpieczne ;)

Miłej pracy!
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkret

oficjalnie Szczepan jaoko moderator ma zdaje sie mozliwść zablokować pisanie postów przez konkretnego użytkownika jak również po prostu uzytkownika tego usunąc...

Tyle, że musi mieć konkretny powód, zacząć od ostrzeżenia i tak dalej. Widzimisię użytkownika na szczęście nie wystarcza.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024