Skocz do zawartości


Zdjęcie

haha - Forum dla elit!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!
Dosc jestem ostatnio zajety przez prace, treningi oraz rodzine, zaluje ze nie mam czasu wiecej pisac.
Znakomia wiekszosc z was na forum jest od 2-3 lat. Ja tu jestem od poczatku.

Forum tworza uzytkownicy.

Roznorodni ludzie sie tu juz przewineli, jesli ktos mysli ze nagle odkryl ameryke, to musze go rozczarowac. Zarowno mlodych gniewnych, zazartych poszukiwaczy skutecznosci za wszelka cene, filozofow intelektualistow bylo na tym forum cale mnostwo. Byli i znikneli.
Co jest trudna rzecza, to utrzymac wysoki poziom dyskusji w dluzszej perspektywie kilku lat. To wymaga duzej samodyscypliny.

Co do podejscia Randalla - to nie ma nic wspolnego z aikido. Taka dyskusje mozesz sobie robic u siebie na wydziale z ludzmi majacymi ten sam background i te same slownictwo. Aikido wynika z doznan fizycznych a nie z rozwazan filozoficznych.

Co do dzieci, to owszem mialem takie, co sie rozbieraly do naga i ganialy do upadlego po calej sali gimnastycznej. I co z tego wynika? - zadne studia ci nie pomoga w takie sytuacji, szczegolnie jak 20 innych malych diabliow zaczyna go nasladowac...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Randall,chlopie drogi,widze ze znowu masz faze.......
tak dziwnie sie miotasz pomiedzy dosc prostymi impertynencjami a wyrafinowanym intelektualizmem/cytowanie klasykow etc./, - dotyczy to tez innych topikow - ze zaczynam sie o ciebie obawiac - a musze przyznac,ze polubilem cie z forum.......

Mein Got!
Bo to widzisz tak jest; najlepiej dobranego cytatu większość nie zrozumie (patrz wynurzenie Szczepana), ale jak rzucisz kurwą to przynajmniej zwróci uwagę, iż coś jest na rzeczy. Wiąże się to także z szacunkiem, na który u mnie trzeba sobie zapracować. Innymi słowy odbiorca determinuje komunikat.
No i czasem lubi sobie pogmerać kijem w mrowisku, czysto dla zabawy.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Znakomia wiekszosc z was na forum jest od 2-3 lat. Ja tu jestem od poczatku.

Ja jakby nie patrzeć 4,5 roku zarejestrowany, a czytam dłużej.

Roznorodni ludzie sie tu juz przewineli, jesli ktos mysli ze nagle odkryl ameryke, to musze go rozczarowac. Zarowno mlodych gniewnych, zazartych poszukiwaczy skutecznosci za wszelka cene, filozofow intelektualistow bylo na tym forum cale mnostwo. Byli i znikneli.
Co jest trudna rzecza, to utrzymac wysoki poziom dyskusji w dluzszej perspektywie kilku lat. To wymaga duzej samodyscypliny.

Yade yade yade.. A wcześniej to był questbook na stronie laa.

Filozofów intelektualistów nie zaobserwowałem, chyba że tak nazywasz każdego co pisze bzdury tworząc dziwne teorie. To będzie większość ludzi w ogóle.
Fakt, lepszego obrońcy skuteczności niż Boruta nie było.
Nawiązując do odkrywania ameryki, to odkąd pamiętam wypowiadasz się niczym pasterz do swej trzódki, stąd wnoszę że odkryłeś i wiesz wszystko.
Nie zmienisz userów wprowadzając zmainy zasad (zamknięte podfora). Nie przywrócisz starej atmosfery i dynamiki forum. Czas nie ch.., nie staje, wszystko już było, a my znamy swoje stanowiska, nikt nikogo do niczego nie przekona. Wszelka dyskusja skończy się na głaskaniu w miłej atmosferze wzajemnej adoracji tudzież rozdzieleniu na mojsze od twojszego. Zero szans na syntezę, jak w aikido w ogóle. Taka dyscyplina.

Co do podejscia Randalla - to nie ma nic wspolnego z aikido. Taka dyskusje mozesz sobie robic u siebie na wydziale z ludzmi majacymi ten sam background i te same slownictwo. Aikido wynika z doznan fizycznych a nie z rozwazan filozoficznych.

Oj, aikido wynika z zapłacenia składki i udania się na trening po fajrancie.

Co do dzieci, to owszem mialem takie, co sie rozbieraly do naga i ganialy do upadlego po calej sali gimnastycznej. I co z tego wynika?

Z tego że pozwoliłeś na coś takiego? Cienka buła jesteś w dydaktyce i amator.

zadne studia ci nie pomoga w takie sytuacji, szczegolnie jak 20 innych malych diabliow zaczyna go nasladowac...

Wiele kierunków studiów pomoże, np. psychologia czy pedagogika. Zatrważające jak wiele może człowiek zdziałać po prostu gdy nauczy się myśleć.

20 małych diabłów wygląda tak:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

20 małych diabłów wygląda tak:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czepiasz się, Randall. Diabły uwidocznione na wskazanym zdjęciu są nasze, polskie. Krew z krwi, kość z kości. A "little devils" z Kanady biegają na golasa i nikt nie zmusi ich, aby robiły inaczej, taka ich mać. :wink: :)
  • 0

budo_gosc(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Więcej zdrowego rozsądku.

Ot, kolejny głos, by zabrać głos i nic nie powiedzieć.

Jestem w zasadzie przeciwko nauczaniu dzieci aikido, co swego czasu uzasadniałem, ale mam także jako takie doświadczenie w prowadzeniu z nimi zajęć. Sam nigdy nie miałem żadnych problemów, kiedy poproszono mnie o zastępstwo.

W Kalifornii i na Hawajach zajęcia z dziećmi charakteryzuje surowa dyscyplina, która nie objawia się wrzaskami i przywoływaniem do porządku. W Europie nie miałem okazji obserwować zajęć z dziećmi, więc się nie wypowiadam. Wbrew pozorom, zajęcia się bardzo różnią od zajęć judo, co stwierdzam, bo mam z tym większe doświadczenie. W każdych zajęciach bierze udział conajmnie 2-3 yudansha, poza prowadzącym. Dzieci lubią, by ktoś bacznie się przyglądał temu, co robią. Jednakże 'czynne' ich poprawianie nie daje rezultatów. Dlatego, bardziej skuteczna jest 'mimika twarzy'.

Z kolei, samowolne bieganie po macie się po prostu nie zdarza. Sam wstęp na matę, od pierwszego dnia, jest dla dziecka przeżyciem. Czasem robi się wrzawa w przebieralni, ale raczej za sprawą rodziców, którzy po prostu są sobą.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

W każdych zajęciach bierze udział conajmnie 2-3 yudansha, poza prowadzącym. Dzieci lubią, by ktoś bacznie się przyglądał temu, co robią. Jednakże 'czynne' ich poprawianie nie daje rezultatów. Dlatego, bardziej skuteczna jest 'mimika twarzy'...

O, tak wlasnie robi sie w Chicago... to jest, tego... w Chojnicach... 8) 8) 8)
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Więcej zdrowego rozsądku.

Ot, kolejny głos, by zabrać głos i nic nie powiedzieć.

Zajmuję się sztukami walki 30 lat , instruktorem jestem 27 lat i nie chce mi się dyskutować - skuteczne czy nie , bo miałem okazję kilka razy spróbować i wiem czym to grozi . A szczególnie teraz jak adwokaci mają dużo wolnego czasu . Kiedyś człowiek był młody i głupi ale teraz bym się zastanowił zanim zrobił to co kiedyś . Wiele lat ćwiczyłem aikido " wiatrakowe" dopiero gdy spotkałem sensei Tamura , zrobiłem bolesny bilans i zostawiłem wcześniejszą droge. Teraz , gdy widzę rózne wypociny na macie i na forum , to nie chce mi się dyskutować . Szkoda mi życia i czasu .
Nastepnym razem sposoby poskramiania zarekomenduj poprzez film " niania w NY" albo " Robocop" .
  • 0

budo_gosc(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Nastepnym razem sposoby poskramiania zarekomenduj poprzez film " niania w NY" albo " Robocop" .

O, to co innego. Jednak myślę, że oceniłeś mój wpis i rekomendację filmu zbyt pochopnie. Sprawy tam są celowo przejaskrawione, by pokazać podejście, które rzadko jest stosowane w stosunku do dzieci. Nie chodzi o to, by trzymać je krótko. Dziecko zdecydowanie chce się czuć bezpieczne i do tego potrzebuje punkt oparcia. Jego brak stwarza niepewność 'wśród swoich', to znaczy, rówieśników. Tutaj może się nie zgodzimy, ale moim zdaniem, Schwarzenegger wykazał swój talent dramatyczny. Później i w 'Juniorze', i w 'Bliźniakach'.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!
OT

Forum tworza uzytkownicy.

tu się mylisz, Szczepan.
uczestniczyłem przez ostatnie 4 lata pod różnymi nickami w tworzeniu czy rozbudowie różnych for dyskusyjnych, czasem jawnie, czasem niejawnie.
i zawsze potwierdzała się zasada, że forum tworzą jednostki, którym się chce użerać, a nie leniwy ogół userów. userzy idą za aktywnymi jednostkami. np grono.net się mocno przejechało, bo przyjęło strategię rozwoju taką, jaką napisałes.
Gdyby randall i inni niedowiarkowie nie robili tu hałasu o cokolwiek, dział aikido świeciłby pustkami,a tak przynajmniej ściągają tu różne oryginały z którymi można podyskutować.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!
Szczepan to dobry mod.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Szczepan to dobry mod.


Lubudubu, lubudubu - niech nam zyje prezes naszego klubu, nieeeeech zyje nam :D :wink:
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Szczepan to dobry mod.

hmm... to Ty Szczepan z jednego z wielu swoich kont ? :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

OT

Forum tworza uzytkownicy.

tu się mylisz, Szczepan.
uczestniczyłem przez ostatnie 4 lata pod różnymi nickami w tworzeniu czy rozbudowie różnych for dyskusyjnych, czasem jawnie, czasem niejawnie.
i zawsze potwierdzała się zasada, że forum tworzą jednostki, którym się chce użerać, a nie leniwy ogół userów. userzy idą za aktywnymi jednostkami. np grono.net się mocno przejechało, bo przyjęło strategię rozwoju taką, jaką napisałes.
Gdyby randall i inni niedowiarkowie nie robili tu hałasu o cokolwiek, dział aikido świeciłby pustkami,a tak przynajmniej ściągają tu różne oryginały z którymi można podyskutować.

Zarowno Randall jak i inni niedowiarkowie to uzytkownicy forum. Mnie to nie przeszkadza, az do czasu, kiedy kazdy kto chce pogadac o czym innym niz skutecznosc jest systematycznie niszczony, czy to poprzez offtopikowanie, czy wprost przez sprowadzanie kazdego tematu do skutecznosci i nasmiewywania sie z innego podejscia do aikido. Taka postawa swiadczy o zwyklym gowniarstwie, calkowitym braku dojrzalosci.
Jest to dosc charakterystyczne dla ludzi co nic w zyciu nie przezyli, nie maja w gruncie zeczy nic do powiedzenia wiec sa zmuszeni ciagle grac ta sama stara zdarta plyte. Czasem mam wrazenie, ze I Bogumil i Randall ta granice dobrego smaku przkraczaja swiadomie, co jednak niczego nie zmienia jesli chodzi o rezultat.
Dla odmiany ludzie jak przykladowo Martius, czy inni wysokiej klasy instruktorzy nigdy tak nie postepuja, mimo ze cwicza 'najskuteczniejsze'(w porownaniu do aikido) na swiecie systemy.

Kazde forum ma swoj rytm i swoje okresy ozywienia i snu, jak tu dluzej pobedziesz, to moze zdasz sobie sprawe jak to tutaj dziala.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!
pozwólcie aikidokom mieć swój świat
  • 0

budo_wia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Zarowno Randall jak i inni niedowiarkowie to uzytkownicy forum. Mnie to nie przeszkadza, az do czasu, kiedy kazdy kto chce pogadac o czym innym niz skutecznosc jest systematycznie niszczony, czy to poprzez offtopikowanie, czy wprost przez sprowadzanie kazdego tematu do skutecznosci i nasmiewywania sie z innego podejscia do aikido. Taka postawa swiadczy o zwyklym gowniarstwie, calkowitym braku dojrzalosci.


Trafione w sedno. Te same przyczyny sprawiają, że jedni z uporem maniaka krzyczą na forum a inni mając dość złośliwości odchodzą.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Zarowno Randall jak i inni niedowiarkowie to uzytkownicy forum. Mnie to nie przeszkadza, az do czasu, kiedy kazdy kto chce pogadac o czym innym niz skutecznosc jest systematycznie niszczony, czy to poprzez offtopikowanie, czy wprost przez sprowadzanie kazdego tematu do skutecznosci i nasmiewywania sie z innego podejscia do aikido. Taka postawa swiadczy o zwyklym gowniarstwie, calkowitym braku dojrzalosci.


Trafione w sedno. Te same przyczyny sprawiają, że jedni z uporem maniaka krzyczą na forum a inni mając dość złośliwości odchodzą.

GDYBY pokusic sie o analize aktywnosci na forum aikido w ciagu ostatnich 5-6 miesięcy to okaże sie, że dosc mocno zostało ono "przechwycone" przez kilku głośnych userów. Rezultat jest taki, że starym sie już nie chce pisac, większość sie przygląda, a forum więdnie i po przesycie tematu skutecznosci i bezsensu trenowania aikido dryfuje w nieznanym(?) kierunku :? 8O :cry:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

Zarowno Randall jak i inni niedowiarkowie to uzytkownicy forum. Mnie to nie przeszkadza, az do czasu, kiedy kazdy kto chce pogadac o czym innym niz skutecznosc jest systematycznie niszczony, czy to poprzez offtopikowanie, czy wprost przez sprowadzanie kazdego tematu do skutecznosci i nasmiewywania sie z innego podejscia do aikido. Taka postawa swiadczy o zwyklym gowniarstwie, calkowitym braku dojrzalosci.


Trafione w sedno. Te same przyczyny sprawiają, że jedni z uporem maniaka krzyczą na forum a inni mając dość złośliwości odchodzą.


Rezultat jest taki, że starym sie już nie chce pisac, większość sie przygląda, a forum więdnie....


...ale dla czego starym się nie chce pisać :?:
...i czym są z "definicji" te złośliwości :?:
- o co ? konkretnie chodzi-

Bardzo chętnie na ten temat bym merytorycznie porozmawiał (bez złośliwości)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!
Rozmawiała gęś z prosięciem
Bardzo głośno i z przejęciem:

"Smutno samej żyć na świecie,
A po drugie i po trzecie -

Jeśli cenisz wdzięki gęsie,
Jak najprędzej ze mną żeń się".

Prosię na to: "Miła gąsko,
Głowę nieco masz za wąską,

Trochę masz za długą szyję
I zupełnie inny ryjek.

Niechaj ciebie to nie rani,
Lecz jesteśmy niedobrani."
(...)
Tutaj gęś już miała dosyć."
Nie zamierzam ciebie prosić...

"I dodała z żalem w głosie:"
Teraz wiem, że jesteś prosię."

OT :D
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!

-Wierszyk o gęsi z prąciem(-to jest szyderstwo i uszczypliwość)


Właśnie o to chodzi !

Zamiast rozmawiać o "Problemie" zwyczjanie co poniektórzy unikają dyskusji strzelając jakimś nic nie wartym przemokniętym kapiszonem (j/w)

Sprawa jest jasna dla czego ludzie nie chcą pisać lub rezygnują całkiem z pisania.

Ponieważ nie są w stanie udźwignąć ciężaru trudnych dla nich dyskusji.
Nie są w stanie sensownie kontrargumentować, czy bronic swoich racji.
A co ciekawe !
Nie godząc się z tym co pisze dany rozmówca i jednocześnie będąc wniemocy sensownie- konkretnie odpowiedzieć... Obrażają się i wszystko uważają za uszypliwość.

Ktoś wyrazi opinie, że Aikidocka rozgrzewka nie jest wystaczającą rozgrzewką nawet na potrzeby Aikido -jest to traktowane jako uszczypliwość.

Ktoś napisze, że Aikido jest nie skuteczne w bezpośreniej walce- jest to traktowane jako największa uszypliwość i naśmiewanie się .

Ktoś napisze, że uważa. iż ten czy tameten w jego odczuciu nie zasługuje na taki a taki stopień i że stopnie są przyznawane nie za umiejętności tylko za np służalczość i lojaność- gówniarstwo i uszczypliwość.

Ktoś napisze, że jeżdżenie na seminaria na którym jest 200osób i więcej, ma charakter czysto symboliczny i mało sie przyczynia do samej nauki bezpośrednio- uszczypliwość i brak dojrzalosci.

Ktoś napisze, że Aikido tworzy kontrowersje, bo nie jest i nie miało w zamyśle służyć do nauki SW a jest dynamicznie promowane jako jedna z najepszych SW -jest to odbierane jako uszczypliwe prowokacyjne trolerstwo i złośliwość.

Ktoś napisze, że Senseiowi X najwyraźniej pomieszało się nieco we łbie bo żąda by Mu w życiu prywatnym toboły nosić i wymaga opiewania go niczym Bustwo jakie.
- ktoś taki zostaje sklasyfikowany jako Uszypliwy w dodatku nie mający pojęcia o ortografii nieokazujący należnego szacunku, niepokorny analfabeta.

Ktoś zapyta dla czego ? zamiast rozmawiać o problemach, doświadczeni ludzie unikają dyskusji i traktują inne spojżenie na Aikido jako uszypliwość i chamstwo- w zamian dowie się że jest prosięciem... i tyle.

W ten sposób "Obrażalscy" próbują wpływać na kształt forum, bo uważają że najlepiej było by
gdyby pozwolono im w dalszym ciągu się lansować, pleść bzdury, wypowiedzi powinny byc zgodne z niepisaną zasadą a "pewne" tematy winny być z punktu kasowane i niewygodni użytkownicy banowani aż do skutku.

Wówczas forum by przeżyło powtórnie prawdziwy rozkwit.

Tymczasem forum schnie.

Schnie dla tego, że poznikały zeń teksty typu "..żartujesz ? jak zaoporuje to dopiero zawyje " i ...że Bokser może się zdziwić niewiedząc żem Aikidoka.itp

Przeglądałem ostatnio nawet inne fora w poszukiwaniu "kwitnących" wypowiedzi ale Dupa jak na lekarstwo... nie to co kiedyś :roll: ...
...zdaje się ..świadomość się zmieniła.

I taki jest właśnie powód "odchodzenia" z forum ludzi.


I taki tez jest powód utworzenia przez Szczepana podforum a raczej nad forum dla wybranych.

Pamiętasz Szczepan .. Kiedyś-z 5lat temu- wspólnie "trolowaliśmy" na forum nie pamiętam jakiej sekcji.
W pewnym momencie ludzie się nie co rozluźnili i sprawy wymkneły się z pod kontroli lZaczeli swobodnie rozmawiać i otwrcie mówić o tym co się im nie podoba.
Jedni wytykali swojemu Senseiowi wady czy błędy inni otwracie po nim jechali....

Efektem tego było zawieszenie wszytkich forumowych kont i zapowiedź ponownej-poszególnej ich aktywacji po osobistym zgłoszeniu się użytkownia forum z dowodem osobistym do Senseia i podpisaniu lojalki o niepisaniu nienawisnych postów i nie użwywaniu forum niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Jak dobrze pamiętam śmialiśmy sie wspólnie z takiego dyktatorskiego rozwiązania sprawy i cenzorowania w białych rękawiczkach.

Teraz.. po latach Ty Sam próbujesz robić to samo tworząc jakiś zaklęty krąg.


BTW ze sporej części poszczególnych Aikidockich Sekcyjnych Stron zakładki "Forum" poznikały w ogóle ostatnimi czasy w piździec. Ciekawe dlaczego ?
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: haha - Forum dla elit!!!
Bogumił jesteś jedyny w swoim rodzaju ;)
Ale wiesz - jak ktoś już napisał - psy szczekają a karawana jedzie dalej :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024