Skocz do zawartości


Zdjęcie

WARTO przeczytać ! ! !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WARTO przeczytać ! ! !
Witam . Bylem ostatnio na seminarium Aikido w Gdyni . Mam blisko bo cwicze w sekkcji Sesshin Kan takze w tym miescie. Było prowadzone przez instruktora zagranicznego . Nie mam za bardzo czasu zeby przecwiczyc cale seminarium , ale chcialem sie kopnac chociaz na jeden trening pocwiczyc . Niestety zostalem MEGA ZNISZCZONY . Stawka seminarium dla ludzi z wewnatrz wynosila 20 zł za trening , a ten cały Sensei zaśpiewal mi kwote 80 zł . 80 zł za 2 godziny cwiczeń ! Jak ma byc dobrze w tej Polsce kiedy takie młoty chodza po tej ziemii . Niestety ... Przykro mi to mowic ale w tej sekcji juz nie ma Aikido . Tam jest zwykly BIZNES .
Pozdrawiam i cwiczcie ludzie ile wlezie .

ZDROWIE ! ! !
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !
Cena - wartość przedmiotu czy usługi, którą jesteś skłonny zapłacić.
Nie ma musu - jest wolny rynek usług i idei.
A tak z ciekawości napisz kto sie tak ceni - twój wpis bedzie miał większą wartość treściową, ale, uwaga, i ... marketingową. :P Bo istnieje wszak strategia cen luksusowych i cala masa tych, dla których bariera ceny jest jednym z pierwszych symptomów nietuzinkowej jakości :) :D :) Wszak tanie mieso jedzą psy :wink: 8)
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !
Specjalnie napisalem anonimowo , zeby nie robić zbednych konfliktów w Jego sekcji i mysle ze niech tak pozostanie .

Pozdrawiam .
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !
100% poparcia dla Łabędzia, to nie jest działalność charytatywna. Wyobraż sobie, że jesteś instruktorem, który prowadzi staże za 20 pln od osoby, po opłaceniu kosztu dojazdów, wynajecia sali i innych, bedziesz musiał pójść żebrać...
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !
20 zł/osobę/TRENING to po pierwsze, a po drugie zastanawiająca jest czterokrotnie wyższa opłata dla ludków spoza klubu. :roll:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !
Ja tam innostrańców do prowadzenia staży nie zapraszam, ale ceny mam dla WSZYSTKICH chętnych takie same. Nawet dla tych z Księżyca :) :wink:
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !

100% poparcia dla Łabędzia, to nie jest działalność charytatywna. Wyobraż sobie, że jesteś instruktorem, który prowadzi staże za 20 pln od osoby, po opłaceniu kosztu dojazdów, wynajecia sali i innych, bedziesz musiał pójść żebrać...


Panie Jeżyku . Jest tylko jedno "ale" . Caly staż 4 dniowy kosztowal 80 zł . Prosty rachunek 80/4 = 20 zł za blok treningowy . Ja mialem zaplacic 80 za jeden blok. To juz troche jest tych naszych polskich złociszy wiecej .

Pozdrawiam !
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !
A może zwyczajnie nie przewidziano opłaty za blok treningowy i każdy, niezależnie od tego ile chciał ćwiczyć, musiał zapłacić cenę za cały staż? A że nie pasuje? Nie da się dogodzić każdemu. Oczywiście pozostaje pytanie jaki poziom reprezentował pan, który prowadził ten twój staż aikidowy i czy warto było, ale to już inna bajka.

Przykład z mojego podwórka: w ten weekend w Copacabanie odbędzie się seminarium z Braulio Estimą, zeszłorocznym mistrzem świata absoluto (wszechwag) bjj. Będą dwa bloki po półtorej godziny. Dla niezrzeszonych impreza kosztuje 120 zł, dla członków Gracie Barra Polska 100 zł, a dla członków klubu 80 zł. Nie ma opcji połówkowej; czy wpadasz na jeden trening, czy na obydwa, płacisz całą cenę. Wcale mnie taki układ nie dziwi, a wręcz przeciwnie - przy tym poziomie prowadzącego i ograniczonej ilości miejsc można było zaśpiewać sobie sporo więcej, a i tak znalazłoby się dużo chętnych.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !

Caly staż 4 dniowy kosztowal 80 zł . Prosty rachunek 80/4 = 20 zł za blok treningowy . Ja mialem zaplacic 80 za jeden blok. To juz troche jest tych naszych polskich złociszy wiecej .

Nawet coca cola w duzej butli jest tańsza niż konfekcjonowa w puszce 0,25 l To prosty mechanizm marketingowy - kupujesz wiecej płacisz to za jednostkę mniej. Normaka :D
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !
A wystarczyło by wspomnieć we wstępniaku o kłopotach. To by się zapewne środowisko zmobilizowało. A tak już po ptokach :(
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: WARTO przeczytać ! ! !

Witam . Bylem ostatnio na seminarium Aikido w Gdyni . Mam blisko bo cwicze w sekkcji Sesshin Kan takze w tym miescie. Było prowadzone przez instruktora zagranicznego . Nie mam za bardzo czasu zeby przecwiczyc cale seminarium , ale chcialem sie kopnac chociaz na jeden trening pocwiczyc . Niestety zostalem MEGA ZNISZCZONY . Stawka seminarium dla ludzi z wewnatrz wynosila 20 zł za trening , a ten cały Sensei zaśpiewal mi kwote 80 zł . 80 zł za 2 godziny cwiczeń ! Jak ma byc dobrze w tej Polsce kiedy takie młoty chodza po tej ziemii . Niestety ... Przykro mi to mowic ale w tej sekcji juz nie ma Aikido . Tam jest zwykly BIZNES .
Pozdrawiam i cwiczcie ludzie ile wlezie .

ZDROWIE ! ! !



Co za banał!

następny "Cierpiarz"

Zapisz się na BOks do Państwowej sekcji
:P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024