Skocz do zawartości


Zdjęcie

TOYODA W POLSCE ! ! !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

TOYODA W POLSCE ! ! !
Witam wszystkich i zapraszam na Letni Obóz Aikido w Gdyni .
Zajęcia będą prowadzić : Edvard Petkov Germanov 5 dan Aikikai (President and Chief Instructor of the Bulgarian Aikido Association) oraz Stephen Tatsuo Toyoda 3 dan Aikikai(President of AAA/AAI, repsected son of Fumio Toyoda sensei) .
Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie internetowej :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w dziale Seminaria .

ZAPRASZAM SERDECZNIE

POZDRAWIAM
Artur Barzowski 602 581 392
  • 0

budo_aborygen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Polscy nauczyciele tez maja tak wysokie stopnie i nie sa gorsi.....A tez prowdza obozy letnie.....
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Nie ma to jak info o obozie letnim w zimie :)
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
:D Lepiej wczesniej troche dac ogloszenie . Mozna sobie dokladnie zaplanowac wszstko.
Pozdrawiam .
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Matko święta, a myślałam, ze śp Fumio zmartwychwstał i to właśnie w Polsce...u nas to wszystko możliwe :) aaaale nieee...aaale nieee..:)
Yoshi
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Mialem okazje i zaszczyt cwiczyc i z Fumio daaawno temu i ze Steaven'em na obozie letnim Aikido pare dobrych late temu jak jeszcze nie posiadal stopnia Dan.
Niewiarygodna technika oraz plynnosc .
  • 0

budo_bro-wol
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !

Mialem okazje i zaszczyt cwiczyc i z Fumio daaawno temu .


To były na prawdę piękne czasy!!! Wielka szkoda, że tak szybko odszedł ... Arbarz, w którym roku byłeś na stażu z Fumio Toyoda sensei, może masz jakieś fotki z tego okresu?

i ze Steaven'em na obozie letnim Aikido pare dobrych late temu jak jeszcze nie posiadal stopnia Dan.
Niewiarygodna technika oraz plynnosc .


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bro-wol
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Szkoda Arbarz, że nie chcesz podzielić się swoimi wspomnieniami z historycznych staży z Fumio Toyoda Shihan. Na szczęście udało mi się znaleźć ludzi, którzy pamiętają te czasy i nie musiałem ich dwa razy prosić. To była naprawdę dłuuuga noc :) Udało nam się nawet wygrzebać kilka fotek grupowych (z 1998, 1999 i 2000 - ostatnia wizyta Fumio Toyoda Shihan w Polsce). Niestety na żadnym z nich nie mogliśmy odnaleźć Ciebie, Arbarz :!: :?:

Mialem okazje i zaszczyt cwiczyc i z Fumio daaawno temu ...



Poza tym dowiedziałem się, że Twoja przygoda z aikido Arbarz zaczęła się mniej więcej ... jesienią 2002 :twisted: Tak więc mogłeś dostąpić zaszczytu ... co najwyżej obejrzenia jakiegoś archiwalnego materiału wideo ze stażu z Fumio Toyoda Shihan :lol: Oj, kłamczuszek, kłamczuszek i to podobno już z czarnym pasem! Nie ładnie "sensei" :evil:
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Pisze , jako przedstawiciel mojej sekcji . Moze ten tekst nie napisalem ja , jako Arbarz ? Tekst zostal wklejony poprzez członka mojej sekcji , ktory nie posiada konta na Vb .
Hmm , nie warto odrazu mowic o klamstwie . Mozna sie poprostu zapytac .
Pozdrawiam .
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !

Pisze , jako przedstawiciel mojej sekcji . Moze ten tekst nie napisalem ja , jako Arbarz ? Tekst zostal wklejony poprzez członka mojej sekcji , ktory nie posiada konta na Vb .
Hmm , nie warto odrazu mowic o klamstwie . Mozna sie poprostu zapytac .
Pozdrawiam .

mod on
Jesli pozwalasz komus pisac ze swego konta, to jest to formalnie zakazane przez regulamin. I odpowiadasz za to co on wypisuje. Wiec na drugi raz pomysl dwa razy zeby taka sytuacje sie nie powtorzyla.
mod off

  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !

Pisze , jako przedstawiciel mojej sekcji . Moze ten tekst nie napisalem ja , jako Arbarz ? Tekst zostal wklejony poprzez członka mojej sekcji , ktory nie posiada konta na Vb .
Hmm , nie warto odrazu mowic o klamstwie . Mozna sie poprostu zapytac .
Pozdrawiam .

mod on
Jesli pozwalasz komus pisac ze swego konta, to jest to formalnie zakazane przez regulamin. I odpowiadasz za to co on wypisuje. Wiec na drugi raz pomysl dwa razy zeby taka sytuacje sie nie powtorzyla.
mod off
[/quote

ta osoba wklejala to przy mnie , nikt nie posiada hasla do mojego Szczepciu .
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
wklejala = pisala oczywiscie
  • 0

budo_bro-wol
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !

Mozna sie poprostu zapytac ...


Przecież właśnie tak zrobiłem ... miesiąc temu :) Mogłeś wrzucić jakieś małe sprostowanie, że to nie chodził o Ciebie :) Poza tym mogłeś pomóc koledze w założeniu własnego konta.
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Sadze , ze jezeli sam bedzie chcial to sobie poradzi .
Pozdrawiam .
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !

Mialem okazje i zaszczyt cwiczyc i z Fumio daaawno temu i ze Steaven'em na obozie letnim Aikido pare dobrych late temu jak jeszcze nie posiadal stopnia Dan.
Niewiarygodna technika oraz plynnosc .


Tu jest jak byk napisane "arbarz" żadnego innego podpisu nie ma.
arbarz napisał że ćwiczył, a jak mu się zarzuca, że kłamie to tworzy wirtualne postacie co to cwiczyły ale się nie podpisuja. :)
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Ani ja Wam nie udowodnie , ze mowie prawde (nie operuje publicznie nazwiskami ), ani Wy mi nie udowodnicie ze klamie .
Proponuje zajac sie treningiem , a nie bawic sie w detektywa i mnie "przeswietlac " .
Tak czy inaczej zapraszam na seminarium .
  • 0

budo_bro-wol
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Arbarz, ale skoro zapraszasz ludzi na staże i obozy to Twoja wiarygodność :wink: w kontekście całej sprawy jest niezwykle ważna. W zeszłym roku również zapraszałeś na obóz z Sato Sensei

http://budo.net.pl/v...ghlight=#938049

Sato Sensei jednak nie było!!! Oczywiście zdarzają się sytuacje losowe i nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, ale mimo wszystko powinieneś był umieścić jakieś sprostowanie i uprzedzić, że są "drobne" zmiany :evil: Właśnie z tego powodu ja nie wziąłem udziału w tym obozie i byłem mocno rozczarowany. A gdyby ktoś tak np. przyjechał z drugiego końca Polski :?: :!: Wiem, że zaraz będziesz się tłumaczył, że to nie nie Ty pisałeś, i że w ogóle Ty to nie jesteś Ty, i że masz rozdwojenie osobowości ... Moim zdaniem takie podejście świadczy o kompletnym braku profesjonalizmu i lekceważącym podejściu do czytelników tego forum.
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
No tu masz racje . Sensei'a Sato nie było niestety , alu musisz miec dobre zrodlo informacji poniewaz ja sie o tym dowiedzialem niedlugo przed obozem . Niestety tak bywa , ze ktos nie moze przyjechac . Apropo sprostowan i drugiego konca Polski . Ostatnio tez bylem na pewnym seminarium z Sensei'em Nakayama ktorego nie bylo , a zajacia prowadzila jego asystentka . Mimo to seminarium bylo bardzo dobre . Dlatego sadze , ze jezeli ktos przyjechal na oboz i ćwiczyl razem z E. Germanov Sensei takze nie bylby smunty z tego powodu . Z tego co widzialem wszyscy byli zadowoleni z tygodnia Aikido i Grapplingu . Sensei Germanov ma bdb Aikido . Chyba , ze sie myle .

.

Zapraszam na Seminarium i Oboz Letni .
  • 0

budo_bro-wol
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Wniosek z tego jest taki, że organizatorzy wszelkich "imprez masowych" mają naprawdę nie lekko :lol: i stresik do ostatniej chwili.
  • 0

budo_arbarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TOYODA W POLSCE ! ! !
Sensei Stephen Tatsuo Toyoda z przyczyn osobistych nie moze pojawic sie w Polsce na obozie . Zamiast niego przyjezdza Sensei Sean McNamara .

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ulotka obozu .

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024