Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobiety na silowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na silowni
no pewnei ze arona ladnie wyglada (zaznaczam zen ie jestem zadnym homoseksualista) ale ogolnie wlasnie jego sylwetka podoba mi sie najbardziej to po pierwsze, ze koksuje to oczywsite, jak kazdy w tym sporcie, po trzecie primo to przeciez on nie wyglada jak jakies karczycha, koksy na osiedlowcyh silowniach a wlasnie ma moim zdaniem wszystko harmonijnie rozwiniete, moze fakt jest masywny ale co tam, moze sie kobiety wypowiedza czy sylwetka arona jest pociagajaca ladna itp czy nie

a zeby nie offtopowac
to mysle tez ze dziewcznyny czesto nie zaczynaja treningu silowego bo czest osa poprostu za watle, i nie chce im sie tego zmieniac i wola na rowerku se pobiegac, no i rozmawiajac z wieloma dziewczynami to wlasnie jak cwicza to jakies cwiczenia typu brzuszki bieganie, w obawie przed straszna masa i meisniami ktorych sie obawiaja, a taka prawda zeby miec zgrabny i ladny tyleczek to tez troche warto siolwo porobic bo bieganie az tak nie wyrabia (zesz sie rozpisalem)

pzdr
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na silowni
Iskierka 46 kg... Cwicz, cwicz... jak podniesiesz wage swojego ciala, to daj znac. Ja chcialem podniesc swoja wage razy dwa - udalo sie. Nawet bez specjalnej specjalizaji (mowie o wyciskaniu lezac).
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na silowni

to miesnie, a nie ich brak robia "rzezbe"

z Tego co pamietam to wszyscy mamy miesnie a to czy je widac wyraznie czy nie jest spowodowane otłuszczeniem ciała im mniejszy współczynnik otłuszczenia Tym bardziej widac miesniorki.Ciekae czemu np. Biegacze sa niezle wyrzezbieni, pewnie Cwicza na siłe, albo jeszcze lepiej na mase :lol:
:wink:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na silowni

z Tego co pamietam to wszyscy mamy miesnie a to czy je widac wyraznie czy nie jest spowodowane otłuszczeniem ciała im mniejszy współczynnik otłuszczenia Tym bardziej widac miesniorki.Ciekae czemu np. Biegacze sa niezle wyrzezbieni, pewnie Cwicza na siłe, albo jeszcze lepiej na mase

Biegacze też wykonują ćwiczenia fizyczne - na wytrzymałość. TO plus bieganie (brak tłuszczu) prowadzą do ładnej rzeźby. Samo bieganie sprawi, że będziesz co najwyżej wyglądał jak z Oświęcimia.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na silowni

to miesnie, a nie ich brak robia "rzezbe"

z Tego co pamietam to wszyscy mamy miesnie a to czy je widac wyraznie czy nie jest spowodowane otłuszczeniem ciała im mniejszy współczynnik otłuszczenia Tym bardziej widac miesniorki. :wink:

oczywiscie masz racje. upraszczalem; na mysli mialem to, ze jak nie ma tluszczu - to sie jest chudym. jak sie nie ma tluszczu i ma sie miesnie - to jest rzezba. np kolarze.

drugi z kolej punkt dyskusji, po propagowaniu wolnych ciezarow, to krytyka maszyn.
- izoluja miesnie - cialo dziala jako calosc. nawet jesli robimy cwiczenie na poszczegolny miesien, np bicpes :wink: to robiac to hantla/sztanga bierze udzial cale cialo (np korpus, jesli stoimy). na maszynie tego brakuje. brak funkcjonalnosi
- ograniczona mobilnos - nie wiem jak wy, ale mi na niektorych maszynach cwiczenie po prostu sprawialo bol. moj ruch musial podazac wytyczonym torem, co np dla moich ramion nie bylo wygodne. nie wiem jak tu sie znajda kobiety, ale czy na ich rozmiar sa robione maszyny? czy raczej pod wiekszych facetow.
- ruch w jednej plaszczyznie - argument majacy po trochu z dwoch poprzednich. poprzez izolacje miesni i ograniczeniu mobilnosc splycamy ruch do tylko jednej plaszczyzny, zamiast cwiczyc w 3.
- nie da sie robic zarzutu na maszynie :wink:

wczoraj sie na silce bawilem i zabraklo mi jednego obciaznika do wymaksowania wyciagu linka do klaty :wink:

iskierka; to jest maks, czy na serie? jesli maks, to bardzo ladnie, jesli serie, to swietnie. ja nie wiem ile robie na max, ale na serie (x4) robie swoj ciezar ciala na razie.
swoja droga, nie interesuje mnie ile kto wyciska - powiedz jaki masz przysiad albo martwy ciag, to mozemy rozmawiac :)

kubus: BWx2? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. mi na razie brakuje 20kg do x2 w martwym :evil: a trenuje z gosciem co mojmartwy bierze na zarzut :wink:
  • 0

budo_iskierka1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na silowni
no 46 to jest mój max narazie mam nadzieję
niestety nie robię ani przysiadów ani martwego ciągu z uwagi na rozsypujace sie kolana (dawne kontuzje, które często sie odnawiają zwłaszcza przy większych obciążeniach np. po noszeniu na baranach w czasie traningu patnera :( nikt nie jest ze stali :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024